User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: İphone 6 Sessiz Tusu Sorunu

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İphone 6 Sessiz Tusu Sorunu

Arkadaslar sorunum su dün elimi sessiz tusuna attım tık sesi gelmedi benmi hissemedim diye actım bida aldım yok ama sessize geciyor telefonum 5 aylık sıfır aldım ön arka puff + spigen ultra hybrid kılıf ile kullanıyorum bırakın vurugu ezigi kılcal bi cizigi dahi yok müsteri hizmetlerini arayıp degisim istiyorum tamirinin olmasını kabul etmiyorum dersem neler olur sonucta telefonun acılmasını istemiyorum günde sadece 2 defa kullanırım veya kullanmam

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın zamanda arkadaşımın iphone 6 sı aynı promlemden değiştirildi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda arkadaşımın iphone 6 sı aynı promlemden değiştirildi

Peki direk müsteri hizmetlerini arayıp öylemi vereyim garantiye cünkü telefoncuyla ugrasmak istemiyorum acıkcası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benimde 6 var . bazen donma yapıyor ön kamerası kayık degişmediler.

zorlu centere gittim bu arada bence oradikilerin insiyatifine kalmış birşey.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı süleymann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde 6 var . bazen donma yapıyor ön kamerası kayık degişmediler.

zorlu centere gittim bu arada bence oradikilerin insiyatifine kalmış birşey.

Kapanma sorunu vardı %60 70 sarj varken kapanıyor sarj yok diyordu 2 3 dakka sonra acılıyordu müsteti hizmetlerini aradıgım 1 saati gecik konustuk telefonun en son güncellemeyi yarım aldıgını söyledi belgelerimi pc ye atıp telefonu beaber sıfırladık bir daha yapmadı hatta benim memleketimi falan sordu öyle havadan sudan konustuk cok iyiler ama gene fikir almak istedim.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen oradakilerin insiyatifine kalmış bir olay. i6'nın ahizeden çok az ses geliyordu, komple ekrana bağlı bir düzenekmiş, dolayısıyla komple ekranı değiştirdiler. Ben de telefonu değiştirirler diye çok ummuştum, olmadı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar arkadaslar bugun sabah konustum müsteri hizmetleriyle Telefonumu sürekli Kılıfla kullandıgımı buraya yazdıklarımın aynısını söyledim tek sordugu kir pislik olup olmadı tertemiz dedim aldıgınız yeremi verirsiniz dedi kendim teslim etmek istiyorum okudugum kadarıyla kronik bi sorunmus arıza kaydımı actı en iyi sekilde yardımcı olacagı sözünü verdi.Degisim bekliyorum acıkcası tamir edicez derlerse yıkarım orası.

Neyse öteki soruma geceyim Note5 Hakkında ne diyorunuz almalımıyım ?

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İzzet Göçmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaslar bugun sabah konustum müsteri hizmetleriyle Telefonumu sürekli Kılıfla kullandıgımı buraya yazdıklarımın aynısını söyledim tek sordugu kir pislik olup olmadı tertemiz dedim aldıgınız yeremi verirsiniz dedi kendim teslim etmek istiyorum okudugum kadarıyla kronik bi sorunmus arıza kaydımı actı en iyi sekilde yardımcı olacagı sözünü verdi.Degisim bekliyorum acıkcası tamir edicez derlerse yıkarım orası.

Neyse öteki soruma geceyim Note5 Hakkında ne diyorunuz almalımıyım ?
    izzet elli bin kez samsung vs iphone yaptık hala note 5 diyosun aga iphone devam şarj sıkıntın varsa 6plus a geç bitsin olay

tahirunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbulda zorlu center veya akasya avm deki apple da değiştirirler.Telefonumu düşürdüğüm için gittiğimde bana sıfırını verdiler. Ekranda kırık vs. Yoktu sadece açılmıyordu ve kasası hafif yamulmuştu. 10dk bile sürmeden sıfır telefonla çıktım mağazadan.O da iphone 6ydı
    @mepsthirteen 180sx

Wankel Batu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende de ayni sorun var
    6 plus kullaniyorum suana kadar cogu iphoneyi kullandim en sorunlusu bu diyebilirim.Farkli sebeplerden 2 kere garantiden tamir gordu suanda sendeki sorun var.Ayrica son ios ta cok sorunlu kafasina gore kapanma , kulaklik yokken kulaklik baglantisi gosterme vb birsuru sorun var
    Ama ne olursa olsun samsung a gecmem
    Best German Engineering

Vorsprung durch Technik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izzet elli bin kez samsung vs iphone yaptık hala note 5 diyosun aga iphone devam şarj sıkıntın varsa 6plus a geç bitsin olay
    Sarj sorunum yok sadece biraz daha büyük olarak phablet secenegine geceyimmi dedim ios diısında yoksa cok memnunum.

Alıntı tahirunal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda zorlu center veya akasya avm deki apple da değiştirirler.Telefonumu düşürdüğüm için gittiğimde bana sıfırını verdiler. Ekranda kırık vs. Yoktu sadece açılmıyordu ve kasası hafif yamulmuştu. 10dk bile sürmeden sıfır telefonla çıktım mağazadan.O da iphone 6ydı

İnsallah bizede öyle yapcaklar tamir istemiyorum cünkü ki düsme ezilme dahi yok
    Alıntı Wankel Batu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de ayni sorun var
    6 plus kullaniyorum suana kadar cogu iphoneyi kullandim en sorunlusu bu diyebilirim.Farkli sebeplerden 2 kere garantiden tamir gordu suanda sendeki sorun var.Ayrica son ios ta cok sorunlu kafasina gore kapanma , kulaklik yokken kulaklik baglantisi gosterme vb birsuru sorun var

Bi ara benimde kulaklıkta bi sorun olmustu sanırım var gibi gösteriyordu bir daha yapmadı samsung bende diyordumda 5 güzel geldi nedense

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Wankel Batu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de ayni sorun var
    bende iphone 4 den beri 5 inci iphonem falan şuan kullandığım hepsinide servise yolladım düzenli olarak en sorunlu olanı tartışmasız 5 ti iki farklı rengini aldım ikiside canımdan bezdirdi ilk 5 im kapandı açılmadı diyeri ara ara donuyodu ve kullanılmaz hale geliyodu 6 ile allaha şükür bir sıkıntım olmadı kullaklık sorunu ise bende de ama biraz daha değişikti kürdan yardımı ile kullaklık deliğini temizledim şuan en ufak sıkıntım kalmadı
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)