User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Mağaza koku problemi Hk.

Galip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mağaza koku problemi Hk.

Arkadaşlar şöyle bir sorunla karşı karşıyayım fikir ve önerilerinize ihtiyacım var, son zamanlarda kurumsal kokularla alakalı sistemleri araştırmaya çalışıyorum.
    Ümraniye'de mağaza işletiyorum havalandırma ve klimalar mevcut lakin yinede mağazada koku oluşuyor son zamanlarda artık müşteriler bu durumu şikayet etmeye başladılar. Oda spreyleri vs yetersiz kalıyor netten araştırdığım kadarıyla carpex ve scentbox adlı iki marka öne çıkıyor başka mantıklı yada mantıksız düşüncesi olan herkese açığım
    içerisi şampiyonlar ligi gibi, pırlantacılar galericiler...

Aero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba bende bir avm'de mağaza işletiyorum. Bazen klimalar uzun süre çalışmayıp aktif hale getirdiklerinde dediğinize benzer bir koku oluşuyor ve gerçekten ağır bir koku. Klima filtre bakımlarını ve dezenfektasyonunu yaptırdıktan sonra kurumsal kokular yarar sağlayacaktır. Dün bu sektördeki bir arkadaşımız konu açmıştı. Hatta bir hastanenin harika bir kurumsal kokusu var onu almayı planlıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar carpex ana bayisi olarak çalışmaktayız.İsterseniz mağazanıza gelip kokularımız hakkında detaylı bilgi verip koku kartelamızdan istediğiniz kokuyu seçebilirsiniz.
    0553 526 88 94-Süleyman
    Bana bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fusion_blue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende bir avm'de mağaza işletiyorum. Bazen klimalar uzun süre çalışmayıp aktif hale getirdiklerinde dediğinize benzer bir koku oluşuyor ve gerçekten ağır bir koku. Klima filtre bakımlarını ve dezenfektasyonunu yaptırdıktan sonra kurumsal kokular yarar sağlayacaktır. Dün bu sektördeki bir arkadaşımız konu açmıştı. Hatta bir hastanenin harika bir kurumsal kokusu var onu almayı planlıyorum.
    Yarın kokuyu öğrenip size bilgi vereceğim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)