User Tag List

14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: sosyal hesap-lar sorunum

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

sosyal hesap-lar sorunum

merhabalar arkadaşlar,2 gündür çözemediğim bir sorun var,sitelerde yabancı ülke kaynaklı olduğu için çözemiyorum,durumdanda bir hayli rahatsızım,sorun şudurki instagram hesabımda yaklaşık olarak 350-400 fotoğraf paylaşımımı sabahtan itibaren tek tek sildim,aynı zamanda facebook hesabımdaki etiketli-etiketsiz bütün fotoları paylaşımları va sildim hepsini,buraya kadar sorun yok,facebook ve instagram hesabım gizli konumda,googleyi açıp instagram kullanıcımı adımı yazınca gelgörki bütün sildiğim fotoğraflar karşımda,bunu çözemedim,buna istinaden instagram kullanıcı adımı değiştirdim adımı değiştirdim abi google'ye yazıyorum eski kullanıcı adımı yne fotoğrafların hepsi karşımda,bütün arkadaşlarıma rica ettim etiketlendiğim fotoğraflar dahi silindi,ama yine çıkıyo yine çıkıyp google'da bu meseleyi nasıl hallederim acaba bilgisi tecrübesi olan varmı ??
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

alperaslann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Google'a mail atabilirseniz yardımcı olucaklardır diye düşünüyorum.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesela instagram profiliniz açık,başka siteler veya programlar direkt olarak kendilerine kopyalıyorlar.Siz silseniz bile orda kalmış oluyor.Misal 2-3 gün sonra resimler gözükmeyecektir muhtemelen bende öyle olmuştu.silince hemen silinmiyor ama bekledikten sonra gidiyor

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Google in cache ozelligi sebebiyle birkac gun sonra silinmis olacaktir.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela instagram profiliniz açık,başka siteler veya programlar direkt olarak kendilerine kopyalıyorlar.Siz silseniz bile orda kalmış oluyor.Misal 2-3 gün sonra resimler gözükmeyecektir muhtemelen bende öyle olmuştu.silince hemen silinmiyor ama bekledikten sonra gidiyor
    +Bu siteler ve programlar kendilerine aldıkları kopyayı küçük resim olarak tutuyorlar. Profil gitsede duruyor. Bi süre sonra google aramalarında liste başı çıkmıyor ama bilen biri ararsa bulur. Hatta iyi incelerseniz twitterın içinde bu geçmişi sürekli tutmakla alakalı bir yer var. Ben kendi kullanıcı adımla arama yapıyorum kapattığım Twitter hesabındaki 3-4 yıl önce paylaştığım bir resim ufak resim olarak çıkıyor linke tıklıyorum Twitter açılıyor ve hesap bulunamadı yazıyor. Aynısı google'ın içindede var. Ben dağ taş resmi paylaştığımdan pek sorun etmiyorum.

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bencede tam olarak kapatmak mümkün değil, resimlerinizde dahil bilgilerinizin kopyalayan bir sürü site bulunmakta.
    Maalesef internet pek güvenli bir yer değil.
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    google cache den dolayı çıkıyor, 1 hafta sonra silinir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fotoğrafları sildiğim günden itibaren 3.güne girdim,belki düzelir diye instagram mail adresini bile değiştirdim ama halen eski kullanıcı adım ile bütün paylaştığım fotolar google aramasında çıkıyo,bu fotolar iki ayrı sitede görünüyo birincisi instagram-online.com,ikincisi ink361.com diye bir site,yaptığım şeyler kullanıcı adı değiştirme,isim değiştirme,mail değiştirme,profil gizleme ve bütün etiketli etiketsiz fotoları sildim,inşallah kaldırılır yoksa ne yapacağımı bende bilmiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu açış tarihim 02 nisan bugün 21nisan durumda değişen hiçbirşey yok,instagram kullanıcı adımı google sayfasına yazdığımda sildiğim bütün fotolar deolar va teker teker görüyorum,1 hafta sonra silinir ünidiyle bekledim ama olmadı,ben yandım siz yanmayın

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanında bende uğraşmıştım mail falan atmıştım.Belli aralıklarla google güncelleme yapıyormuş o zaman hepsi siliniyordu.Sonradan tamamen silinmişti hepsi.Ama bir aydan fazla sürmüştür beklemekten başka çare yok gibi
    dasestar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Google botları internet üzerindeki sitelere belirli zaman aralıklarıyla uğrarlar veya site sahiplerini Google'ı çağırıp yeni eklediği sayfaları vs yi göstermek istiyorsa indekslemesini ister. Yani sizin yapabileceğiniz bir şey yok maalesef.

Site güncelliğine göre Google'ın kendisinin gidip o siteleri indekslemesini bekleyeksiniz ya da site sahipleri yeni bir şeyler yapıp Google'ı çaağıracak sayfasının popülerliği için...

Yani SEO dediğimiz olayla alakalı bir durum. Belirli olmayan bir zaman sonra fotoğraflarınız silinecektir.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Epostasını vs unuttuğumuz twitter adresini nasıl kurtarabiliriz? Veya ordaki profil resmini nasıl kaldırabiliriz?
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TigeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Epostasını vs unuttuğumuz twitter adresini nasıl kurtarabiliriz? Veya ordaki profil resmini nasıl kaldırabiliriz?
    Hesabı açarken telefon numarası belirttiyseniz şifremi unuttum kısmından numarayı girerek telefonla kurtarabilirsiniz. Onun dışında profil fotografını değiştirme şansınız yok. Ya da hesabı başka hesaplardan şikayet ederek kapattırabilirsiniz ama bunu hiç denemedim ne kadar geçerli olur bilmiyorum.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baretta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hesabı açarken telefon numarası belirttiyseniz şifremi unuttum kısmından numarayı girerek telefonla kurtarabilirsiniz. Onun dışında profil fotografını değiştirme şansınız yok. Ya da hesabı başka hesaplardan şikayet ederek kapattırabilirsiniz ama bunu hiç denemedim ne kadar geçerli olur bilmiyorum.
    Hiçbir şekilde erişimimiz yok 20 kişiden şikayet ettik o da olmadı
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)