User Tag List

Sayfa 19/58 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
1090 sonuçtan 343 ile 361 arası

Konu: "Uber" korsan taksimidir?

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uberde sıkıntı yok devlet uberi korsan saydığı için sıkıntı oluyor. Cezalarda uber dava açmana yardımcı oluyor eğer o süreçte uberden çıkarsan desteği anında geri çekiyor. Polis yolcuyu sürücüyü sorguya çekiyor ve binene ayrı sürücüye ayrı ceza kesiyor. Daha öncedende dediğim gibi vip taksi işine devlet kendi gireceği için ubere geçit vermiyor vermek istemiyor orda ki kazancı kendi alacak.

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Uber dururken yolcu seçen taksicilerle işim olmaz. Kendi kendilerini bitiriyor beyinsiz herifler lüks araç olsa ne yazar altlarında.. Dün Küçükçekmece'den uber ile Sabiha Gökçen'e gittim. Gayet rahat ve nezihti. Hatta şoföre rica ettik yanımdaki arkadaşı da yakın bir metro durağına bıraktık. Adam sırf metroya bırakabilmek için tem' den e-5 e çıktı, sorun değil tabiikide bırakırız dedi. Yıllardır kullanmıyorum taksi, kullanmam' da.. En son taksi tecrübem hava alanında bitti. Daha yağmurlu havada su yok onlara kusura bakmasın kimse. Ama sanırım hava alanına girişlerde sıkıntı oluyor uber' e. Polis çevirdi ehliyeti ve ruhsatı aldı adamın ceza yazdı sanırım. Sordum sıkıntı var mı diye. Yok abi dedi klasik Türkiye işte karınları doymadı mı bize tebelleş oluyorlar dedi..
    Tufan has no limits.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ticari sahiplerine otv indirimi yapıldı artık luks araç alabilicek durumdalar aslında isyan etmek yerine kendileri birlik olsalar insanlar taksi tercih etmeye devam eder

bu yaz bodrumda , passat,suberb,c200,f30 3.20 taksi gordum hep ubere gerek olmadı hiç

Eşşeğe altın semer vurmuşlar eşşek yine eşşek derler. Taksici zihniyeti değişmedikçe araçlar değişse de bahsedilen standart yakalanamaz malesef.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazı arkadaşlar atmış tutmuş ama ticari taksinin İstanbul'da mercedes vs olması imkansız. Bu araçlar 1 senede 140-150 bin km yol yapıyor ve şehir içinde dur kalk trafiğinde yapıyor. Bu aracın arızası bakımı bu işin altından kalkamaz satarken araçlar zaten çöp parasına satılıyor. Adam Rize'de mercedes almış 5 senede 150-200 bin km yaparım diyor ben onu burada 1 senede yapıyorum Her zaman taksilere 6 ayda bir yada yılda 1 araç içi muayenesi koyarım temiz bakımlı olmayanı dışı paramparça olanı çalıştırmam . Taksiye binişte sıkıntı yaşayan arkadaşlar sonuna kadar haklılar keşke şikayetler değerlendirilse yaptırım olsa havalimanı otogar yenikapı ido taksim meydan eminönü sultanahmet buralarda taksiye binmek gerçekten çok zor uver kullanmayanlar için yoldan giden aracı durdurmalarını tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz taksiyi tartışalım gavurlar Uber uçak kiralıyor

We flew on a private aircraft with Uber-like service Wingly - Business Insider
    Okumadan imzalamam.....

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tr de varmi bilmiyorum ama ben surekli lyft kullaniyorum. Hem daha ucuz hem araclari cok daha guzel .

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tr de xL olarak var

Vito Transporter tarzı

Bu zenci abla bizde direk korsan taksiye giriyor

Eyyy ABD der bizimkiler sadece
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uber minibüsü olan müşterim artmaya başladı yüzde 4 indirim kartı da veriyorum hatta 1 müşterim 2 araç sipariş i daha vermiş.

Hayırlısı olsun inşallah patlamaz bu iş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uber minibüsü olan müşterim artmaya başladı yüzde 4 indirim kartı da veriyorum hatta 1 müşterim 2 araç sipariş i daha vermiş.

Hayırlısı olsun inşallah patlamaz bu iş
    yakında mahkemeleri varmış öyle diyorlardı o zaman belli olur gibi

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uberede fetocu derlermi

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlar atmış tutmuş ama ticari taksinin İstanbul'da mercedes vs olması imkansız. Bu araçlar 1 senede 140-150 bin km yol yapıyor ve şehir içinde dur kalk trafiğinde yapıyor. Bu aracın arızası bakımı bu işin altından kalkamaz satarken araçlar zaten çöp parasına satılıyor. Adam Rize'de mercedes almış 5 senede 150-200 bin km yaparım diyor ben onu burada 1 senede yapıyorum Her zaman taksilere 6 ayda bir yada yılda 1 araç içi muayenesi koyarım temiz bakımlı olmayanı dışı paramparça olanı çalıştırmam . Taksiye binişte sıkıntı yaşayan arkadaşlar sonuna kadar haklılar keşke şikayetler değerlendirilse yaptırım olsa havalimanı otogar yenikapı ido taksim meydan eminönü sultanahmet buralarda taksiye binmek gerçekten çok zor uver kullanmayanlar için yoldan giden aracı durdurmalarını tavsiye ederim.
    niye imkansız taksinin günlük kazancı aylık kazancı belli ötv siz araç alma hakları var bal gibide lüks araba kullanabilirler bu dediğim plaka sahibi için geçerli
    biri plakayı galeriye veriyor kiralıyor galeri birine kiralıyor kiralayan 4 ortak kiralıyor oda şöföre veriyor heralde bu sistemle kurtarmaz.

crazydog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski bi uberci olarak söyliyim adıma 7 bin tl civarı ceza var hala dava açılacak diye bekliyorum 1 ay kadar çalıştım arkadaşımın aracında keyifli iş ama riskli son zamanlarda taksiciler saldırıyor falan kadıköyde dövülen oldu aracının aynaları falan kırılan oldu karışık işler yani ben bıraktım mart ayında mahkemesi olacak diye hatırlıyorum bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CaNeR44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye imkansız taksinin günlük kazancı aylık kazancı belli ötv siz araç alma hakları var bal gibide lüks araba kullanabilirler bu dediğim plaka sahibi için geçerli
    biri plakayı galeriye veriyor kiralıyor galeri birine kiralıyor kiralayan 4 ortak kiralıyor oda şöföre veriyor heralde bu sistemle kurtarmaz.
    Kardeşim bak işe bilip bilmeden konuşuyorsun ötv indirimi 1 kereye mahsus verildi daha sonrasında araç değiştirirken ötvli alıyorsun aracı nasıl olucak plaka sahibiyim o yüzden bu kadar detaylı biliyorum yanlış anlama sakın beni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı crazydog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski bi uberci olarak söyliyim adıma 7 bin tl civarı ceza var hala dava açılacak diye bekliyorum 1 ay kadar çalıştım arkadaşımın aracında keyifli iş ama riskli son zamanlarda taksiciler saldırıyor falan kadıköyde dövülen oldu aracının aynaları falan kırılan oldu karışık işler yani ben bıraktım mart ayında mahkemesi olacak diye hatırlıyorum bakalım.
    Taksicilerin işleri kötü saracak yer arıyorlar bende kurtuluşta denk geldim uber kavgasına

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nasıl bi zihniyet iş kotu ise iş yapana saldırmak şaka gibi olduk gerçekten

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E taksicilerde uber yapsin ticari taksilerde uber yapabiliyor ama maksat heralde hir gur cikartip kavga ederek stres atmak.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mal taksiciler VIP minibüs kiralamacılara da saldırsın o zaman?

Uber'in "otomobil" kısmı ülkemizdeki kanunlara göre illegal evet. Ama XL kısmı, yani Vito Caravelle vb. araçlar serbest.
    Bunların taşıma belgesi vs. gibi bişeyleri olması gerekiyor. Bunlar varsa ne taksici, ne polis kimse bişey yapamaz. Ceza yiyenler sanıyorum bu belgeleri olmadığı için yiyor. Yoksa polisin bugünlerde paso zengin Arapları AVM'lere oraya buraya taşıyan kiralama Vito'ları da öttürmesi gerekir.

Yani kısaca atıyorum ben Vito alsam, şirket kursam, gerekli belgelerimi de alsam, araçlarımı Uber'e kayıt ettirsem, kimsenin bi halt edememesi lazım. Bu noktada nasıl bir sorun yaşıyorlar bilmiyorum. Sanıyorum şirket kurmadan direkt olarak aracı Uber'e kayıt ettirmeye çalışıyorlar, sorun bundan doğuyor diye düşünüyorum.

Taksiciler de dönsün kendilerine baksınlar. Şükretsinler otomobil kısmı illegal. Yoksa çoktaaaan bitmişlerdi. VIP'ler bile nasıl bir yaraladıysa bunları, kuyruk acıları çok. Beter olsunlar inşallah.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bu uber'in fiyatları nedir ?

Taksiye göre ne kadar pahalı ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)