User Tag List

Sayfa 1/58 1231151 ... SonSon
1090 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: "Uber" korsan taksimidir?

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

"Uber" korsan taksimidir?

Arkadaslar, Bildiginiz uzere Uber turkiye de var artik dunyanin her yerinde oldugu gibi,
    Bazi taksicilerin serefsizligini yok oraya gotumem vs sini cekmemek icin Uber app ini kullaniorum, Galiba bazi ekmegini haketmeye. Taksiciler yuzunden sanrm tr de korsan muamelesi goruyor?

Cok sacma aranizdada varmi alkolluyken vs uber den vito vs cagiran?
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amerikada çok kullandım bi sıkıntı yaşamadım, Türkiyede de kullanan pek çok arkadaşım var. Şimdiye kadar bi sıkıntı yaşandıgını duymadım. Tek olumsuz yönü çok yaygın olmaması...
    Tango-1 never dies.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İste bunlar hep zenginlique elitlique

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burada da kavga konusu Uber. Taksiciler isyan halinde, ellerindeki tek koz ise "vergi vermemeleri".

Hic kullanmadim, ama ihtiyac duysam taksi yerine uber kullanirim.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada da kavga konusu Uber. Taksiciler isyan halinde, ellerindeki tek koz ise "vergi vermemeleri".

Hic kullanmadim, ama ihtiyac duysam taksi yerine uber kullanirim.
    Ssn in olmadan Uber soforu olamiyorsun yani yasal olmak zorundasin ve zamani geldiginde vergi veriyorsun. Sadece cok fazla deduction yapiyorsun yok kullandigimcep telefonu trifesi, benzinin araba bakimin, ogle yemegin vs.... Taksiden bin kat iyi. Abd de surekli kullaniyorum. Su an tr deyim, varsa buradada kullanirim suratsiz taksicileri cekecegime .

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ssn in olmadan Uber soforu olamiyorsun yani yasal olmak zorundasin ve zamani geldiginde vergi veriyorsun. Sadece cok fazla deduction yapiyorsun yok kullandigimcep telefonu trifesi, benzinin araba bakimin, ogle yemegin vs.... Taksiden bin kat iyi. Abd de surekli kullaniyorum. Su an tr deyim, varsa buradada kullanirim suratsiz taksicileri cekecegime .
    Ben zorunlu olmadikca asla taks binmiorm.. Full uber hep
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bitaksi kullanıyorum ben, 100 sefer taksi çağırdıysam 99 u insan gibi insandı. Kısa mesafeye de gittim uzuna da hiç sorun yaşamadım. Firma zaten şöför seçiyor üyelik aşamasında. Önüne gelen taksiciyi almıyorlar. Uber Türkiye'de pek yaygın değil ve yaygınlaşacağını pek sanmıyorum.

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bu ubere kayıt olsam ,kendi aracımla iş bulabilir miyim bodrumda ?
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

DOA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    asagi yukari alkol alcagim her gun biyere gidip donerken kullaniyorum uber, muthis ucuz ve korsan taksi gibi birsey soz konusu degil. turkiyede de boylemidir bilmiyorum tabi
    doayen!

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin orada yasal abi o zaman,

Burada pratikte yasal, fakat kagit uzerinde yasallasamadi henuz.

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    havaalanında korsan muamelesi görüyorlar

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye'de çok fazla yaygın olmadığı için şu anda daha taksicilerden yeteri kadar tepki almıyor.

Bana kalırsa da yaygınlaşmasın zaten, kullananlar bilsin kıymetini yeter. Yoksa taksi plakası sahipleri şu an takribi 2 milyon eden plakalarının değeri anormal düşerse işte o zaman çarşı karışır.

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fransada taksıcılerın uber ısyanı ))

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O konu benim kafama takildi gecen vergilendirmesini nasil yapiyolar diye, soforede soramadim ama kredi karti kullanildigi icin heralde kacirmak pek mumkun degildir diye dusundum.
    İki hafta once ailecek beyogluna ciktik gidis donuste kullandik vip mercedes vito araclarindan. Sisli evimizin onunden beyoglu pera palas otel arasi 30 tl cektiler. Gidis donus 60 tl tuttu ki bedava bence 5 kisi icin. Yazinda ayni sekil bodrumda kullanmistim yalikavak marina arasinda 20 tl vermistim fluance araca.
    Uber bisey bence, umarim tum turkiye ye yayilir uzun vadede, suan icin bildigim sadece istanbul ve bodrumda hizmet veriyor.
    TeamPASAOGLU

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 kere uber kullandım.

1- Moda sahilden, 3 arkadaş bindik diğer arkadaşlar Sabiha gökçene gideceklerdi. Bense taksim meydanına. son kasa vito geldi içi orjinal vip idi. Durumu anlattık adam beni kadıköy meydanına bıraktı oradan sabiha gökçene geçti arkadaşlarım.

Arkadaşın uberi kullanmıştık. Benim referansımla olmuştu. 100TL sabiha gökcen 40 kupon indirimi. 60 tl çdedi

2- Arkadaşın uber kullanımı sebebiyle bana 40 tl tanımlanmıştı. Çağlayan adliyesinden, esenler otogara gitmiştim. 37tl tuttu. 40 tl indirim var diye bedavaya geldi.

üstelik beyefendi bi şögförüm vardı. sohbet ettik geçen hafta 4 gün aracı bağladılar dedi. ama masrafın bı kısmını uber ödemiş. Taksiciler şikayet ediyormuş sürekli. D2 sınıfı belgeye sahip ltd şti olarak hizmet veriyorlar.

Buraya kadar aldığım hizmetten 10/10 memnunum.

Bu gün yenibosna - bahçeli evler belediyesine uber istedim. ilk şöför aradı. "ben havaalanı uberiyim iptal edin, başka isteyin dedi" sonra 3 tanesi kabul etti, iptal etti. en sonuncusuda "lastikle ilgili sorun yaşıyorum, gecikirim başka bakın" dedi.

bunu da ubere yazacagım bırazdan.

bu arada bu refle üye olursanız hem siz 40TL hem ben 40 TL kazanacağız

REF:42J7D

Edit: Davet kodumu (42j7d) kullan ve 40*TRY değerinde ücretsiz yolculuk kazan. Burada kullan:https://www.uber.com/invite/42j7d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara da olsaydı iyiydi gece mesafe çok uzun oluyor eğlenceden sonra tam benlik uygulama aslında

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankarada yokmuş, olsaydı hem sürücü olarak hemde müşteri olarak kullanılabilir bir sistem gibi gözüküyor

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Thracian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 kere uber kullandım.

1- Moda sahilden, 3 arkadaş bindik diğer arkadaşlar Sabiha gökçene gideceklerdi. Bense taksim meydanına. son kasa vito geldi içi orjinal vip idi. Durumu anlattık adam beni kadıköy meydanına bıraktı oradan sabiha gökçene geçti arkadaşlarım.

Arkadaşın uberi kullanmıştık. Benim referansımla olmuştu. 100TL sabiha gökcen 40 kupon indirimi. 60 tl çdedi

2- Arkadaşın uber kullanımı sebebiyle bana 40 tl tanımlanmıştı. Çağlayan adliyesinden, esenler otogara gitmiştim. 37tl tuttu. 40 tl indirim var diye bedavaya geldi.

üstelik beyefendi bi şögförüm vardı. sohbet ettik geçen hafta 4 gün aracı bağladılar dedi. ama masrafın bı kısmını uber ödemiş. Taksiciler şikayet ediyormuş sürekli. D2 sınıfı belgeye sahip ltd şti olarak hizmet veriyorlar.

Buraya kadar aldığım hizmetten 10/10 memnunum.

Bu gün yenibosna - bahçeli evler belediyesine uber istedim. ilk şöför aradı. "ben havaalanı uberiyim iptal edin, başka isteyin dedi" sonra 3 tanesi kabul etti, iptal etti. en sonuncusuda "lastikle ilgili sorun yaşıyorum, gecikirim başka bakın" dedi.

bunu da ubere yazacagım bırazdan.

bu arada bu refle üye olursanız hem siz 40TL hem ben 40 TL kazanacağız

REF:42J7D

Edit: Davet kodumu (42j7d) kullan ve 40*TRY değerinde ücretsiz yolculuk kazan. Burada kullan:https://www.uber.com/invite/42j7d
    Kullandım 40tl geldi yeni kayıt oluyorum da kredi kartı bilgisi istiyor girmesem olmuyor mu mobil mi oluyor ödemeler?
    Tufan has no limits.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yenikapı-taksim veya beşiktaş
    kartal-pendik gibi mesafelerde de kullanabiliyor muyuz?
    fiyat kıyaslaması olarak nasıldır?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)