User Tag List

Sayfa 2/63 İlkİlk 12341252 ... SonSon
1190 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle Allah tamamına erdirsin

Bizde seneye düğün yaza nişan yapıcaz ama ev belli olunca beyaz eşyadan başlıycaz Nisan ayında alıcam neredeyse 1 aydır geziyorum bende samsung ve siemens arasında gidip geliyoruz bosch bana göre marka satıyor şuan evdekilerin hepsi bosch ve annem hiç memnun değil ayrıca samsung ve siemens e göre fiyatları gerçekten uçuk kalıyor.

Ben şubat ayının son günü Samsung dan tv-buzdolabı-çamaşır makinası-bulaşık makinası - mikrodalga fırın için 8.500 liras fiyat almıştım inox parmak izi bırakmayan ve orta sınıfın üstün de olan ürünlerdi.
    Aynı gün Siemesden çamaşır makinası- buzdolabı- bulaşık makinası-ankastre seti (fırın davlumbaz ocak) ve mikrodalga fırın için 8.300 lira fiyat almıştım.

Baktığımız ürünler gri inox parmak izi bırakmayan orta sınıf ve üstü ürünler aynı ürünlere Bosch 12.000 TL fiyat verdi

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer ürünleri bilmem ama çamaşır makinası kurutmalı olsun.
    Hotpoint ile ilgili hiçbir bilgim yok. Kullandığım için Hoover dedim, bu markanın da iyi bir imajı var bildiğim kadarıyla.
    Şimdi öyle olur 500 sekme açarsın tarayıcıda. Kargoya git gel helak olmuştuk.
    Ürünü beğen olmadı git mağaza da incele sonra da netten satın al sistemin bu olsun.
    Ben baya kar etmiştim bu şekilde. Basit bir örnek vereyim Vestel mağazasında 410 tl olan davlumbası taaa Marmaris bayisinden kargo dahil 210 TL ye aldım 2 tık ile
    Teknoloji güzel şey vesselam.

Mobilya için gez toz araştır. Ben inegölden aldım aynı ürün burada + 6 Bin rakamla satılıyordu. Teslim süresini yazdır mutlaka. Ödemeni kart ile yap. Sakın ola ki paranın tamamını verme. Şimdi sezon açılıyor adamlar satmak için 40 takla atacaklar sana. İmzayı attıktan sonra boş evde mobilya bekleme.
    N11 GG Sahibinden mi baktınız yoksa kendi sitelerinden mi? Akakcede falan bulabiliyormuyuz?

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 yıllık evliden tavsiyeler

TV LG, Çamaşır bulaşık makinası fırın Bosch, Buzdolabı Siemens aldık çok çükür bir sıkıntı yok. Tavsiye ederim. Mikrodalga elektrolux aldık. Izgara vs haricinde bir çok modu da var ama hiç kullanmadık. Sadece buz çözme ve ısıtma için kullanılıyor Annemde kenwood var ben daha çok beğeniyorum.
    İmkan varsa satın alma sonrası extra 3 yıl garanti satıyorlar. 160tl fiyatı vardı onu da al derim. Beyaz eşya ne zaman sıkıntı çıkartacağı belli değil.
    Buzdolabı için A++ almanı öneririm çünkü sürekli devrede. Diğerleri A+ veya A olsa sıkıntı yok. Fiyat farkı çoksa A alabilirsiniz.
    Hayırlı olsun şimdiden

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde yaklaşık 5 ay oldu beyaz eşyaların tümü siemens tv de samsung. Hepsinden çok memnunum. Hanımın işyerinin siemens anlaşması vardı bize dandik markalardan bile daha ucuza gelmişti.

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun sımdıden ,Beko bayii olarak turkıye sartlarında beko arcelık beyaz esya kesınlıkle tavsıye ederım su an 7 yıl garantı herseyıne xxx fırmalar gıbı sadece motor'a degil onemlı olan arızalandıgında karsında muhatap bulmak ve sorununu cozum hızı. beko marka dusunursun bak gez dolas modellerını soyle fıyat konusunda cok cok yardımcı olurum heryerede teslımat+montaj yaptırabılırım

Kartal3urak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyaz Eşya adına ne varsa Hepsi Boshc'dan Aldım.. Arçelik'den kendi kendine çay demleyen bi makina aldım 1 kere çay demletemedim su ısıtmaya kullanıyorum

Tv'de Samsung aldım.. Daha tık demedi hiçbiri şükür

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Thracian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    N11 GG Sahibinden mi baktınız yoksa kendi sitelerinden mi? Akakcede falan bulabiliyormuyuz?
    Ben kargo vs sıkıntı olmaması açısından.

TV - Buzdolabı - bulaşık makinasını teknosa internet sitesi üzerinden aldım. Ciddi de bir puan kazandım.

2. TV yi Hepsiburada dan almıştım kargo da kırılmış ücret iadesi ettiler.

Diğer ürünleri de Tost makinası - davlumbaz vs. n11 - gg gibi sitelerden işlem hacmi yüksek ve puanı yüksek satıcılardan aldım.

Ses sistemini gold mağazasından, çamaşır mak. elektro w. den aldım en uygun oradaydı.

Özellikle n11 bazen güzel puanlar tanımlıyor ya da anlık indirimler yapıyor. Takip etmek lazım.

Tek tavsiyem tv yi net üzerinden alacaksanız (elden almanızı tavsiye ederim) bilindik bir yerden alın. Ben HB da da 10 gün de iade aldım.

Sadece taksitli aldığım için iadesi de taksitli oldu, kart limiti gereksiz doldu. Ve asla ve asla servis kurulumu gereken bir ürünü açmayın.

Oturup hesapladık sonrasında sanırım hepsini tek yerden alsak nerdeyse buzdolabı kadar fark ödüyorduk.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tolga_kaan_ abi senin yöntem güzelmiş Aklımda bulunsun. Gerçekten herkes herşeyi yüksek fiyata çakmanın peşinde, kiralar vs derken adamların daha çok para kazanması gerekiyor. İnternet sitesinde ise adamın depoda tuttuğu için malı daha ucuza alınabiliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @tolga_kaan_ abi senin yöntem güzelmiş Aklımda bulunsun. Gerçekten herkes herşeyi yüksek fiyata çakmanın peşinde, kiralar vs derken adamların daha çok para kazanması gerekiyor. İnternet sitesinde ise adamın depoda tuttuğu için malı daha ucuza alınabiliyor.
    Keşke aynı rakamlar olsa mağazadan alsak. Daha çok istihdam olsa vs diye düşünüyorum ama.
    Mağazadaki bilgisiz/eğitimsiz/sattığı maldan haberi olmayan kendini geliştirmeyen ve elinde kalanı çakmaya pardon satmaya çalışan satış görevlilerinden çok sıkıldım
    Ben açıkçası istediğim ürünü cebime en uygun yerden aldım, çok ta iyi yaptığımı düşünüyorum.
    Artık öyle güzel siteler var ki yazıyorsun sana 50 farklı fiyat çıkartıyor. Bu forumu kullanabilen herkes benim yöntemi çok rahat kullanır.
    En fazla 5 tane farklı üyelik açar o kadar Para kolay kazanılmıyor e o zaman kolay da harcamamak lazım.
    Ben bi mobilya konusunda gereksiz harcama yaptım, onda da mağazanın atmosferine kapıldık diyelim
    Gerçi daha önce de yazdım aynı mobilya burada +6 bin gibi bir rakama satılıyor yine kardayım

srdralc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    az çok teknolojiden anlayan adamlarız.

bir çok kıyas sitesi ve şikayet sitesi var.

zamanın var zaten bir çok avm'de hepsinin mağazası oluyor.

gir içeri bak dolaş aklına yatanların ürün kodunu ve broşürlerini yanına al.

google aç ve yaz.
    bir ton fiyatlama sitesi aracılığıyla bak ve al

mağazadan bak internetten al yöntemiyle kötü bir elektrikli süpürge 200 lira cebimde kaldı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mobilya için biz eşimin bursalı olması nedeniyle inegöle gittik. giderken pek fark olacağını düşünmüyordum ama gerçekten yerini bulursanız fark var.
    Burada pazarlıkla 3700e anlaştığımız ve almaya niyetli olduğumuz yatak odası takımını orada 2950ye bulunca şaşırmıştım. Pazarlığa oturmadan 2500e peşin veriyorlardı. Uygun diye gezelim dedik 5500 kaçtı o ayrı
    yine nette 4500tl olan C köşe takımını orada 2700 lü fiyatlara gördüm. Sonuç olarak özel boyutta bir yataklı köşeyi 1400e almıştık. Kalan tv ünitesi flan pratik diye ikeadan aldık. eğer çok mobilya alıcaksanız inegöle kesin gidin. Ama mobilyacılar çarşısına değil sanayiye üreticilerin bulunduğu yere gidin.
    hatta sanayi ortasında bir yer vardı adını unuttum orada köfte yiyin

srdralc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srdralc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az çok teknolojiden anlayan adamlarız.

bir çok kıyas sitesi ve şikayet sitesi var.

zamanın varSA zaten bir çok avm'de hepsinin mağazası oluyor.

gir içeri bak dolaş aklına yatanların ürün kodunu ve broşürlerini yanına al.

google aç ve yaz.
    bir ton fiyatlama sitesi aracılığıyla bak ve al

mağazadan bak internetten al yöntemiyle kötü bir elektrikli süpürge 200 lira cebimde kaldı.

Bosch, Siemens ve Profilo aynı marka üretimleri servisleri de bir.
    Biz Profilo aldık 2 yıl oldu hanım gayette memnun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mobilya için biz eşimin bursalı olması nedeniyle inegöle gittik. giderken pek fark olacağını düşünmüyordum ama gerçekten yerini bulursanız fark var.
    Burada pazarlıkla 3700e anlaştığımız ve almaya niyetli olduğumuz yatak odası takımını orada 2950ye bulunca şaşırmıştım. Pazarlığa oturmadan 2500e peşin veriyorlardı. Uygun diye gezelim dedik 5500 kaçtı o ayrı
    yine nette 4500tl olan C köşe takımını orada 2700 lü fiyatlara gördüm. Sonuç olarak özel boyutta bir yataklı köşeyi 1400e almıştık. Kalan tv ünitesi flan pratik diye ikeadan aldık. eğer çok mobilya alıcaksanız inegöle kesin gidin. Ama mobilyacılar çarşısına değil sanayiye üreticilerin bulunduğu yere gidin.
    anılarım canlandı. Biz de netten baktık bir siteye mobilyaminegölden midir nedir öye bir yer. Country alıcaz diye gittik. Dolaşırken inegölde modda diye bir yere girdik.

Showroom falan süper, gezdik dolaştık bi baktık kaparo veriyorum. 1 kere oluyor diye acımadık ama bu gün olsa alır mıyım ? almam.

İlk diye heves ediyor insan. Sanayi içinde bir sürü dükkan var dediğin gibi adam oradan alıp vitrine koyunca + 1000 TL fark veriyorsun.

İyi gezmek lazım.

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Allah mutlu mesut etsin öncelikle.

Benim kayınpeder mobilyacı, amcam da beyaz eşyacı olunca çok seçeneğim olmadı

Beyaz eşyalarımın hepsi Bosch. Maşallah daha tık demedi, çok kullanışlı ve sağlamlar. Bütçe elveriyorsa tavsiye ederim. Hatta servis kuruluma geldiğinde fırın (inox), ankastre ocak (cam) ve bulaşık makinesi (inox) için Bosch'un kendi temizlik malzemelerini (sprey, krem, kazıyıcı vs.) de aldım. Hanım gayet memnun hem görüntü, hem kullanış, hem dayanıklılık hem de temizlik açısından.

Küçük ev aletleri de ağırlıklı olarak Tefal ama çok da memnun değiliz. Küçük ev aletleri internetteki yorumlara göre alınabilir.

Mobilya işinde çok ciddi kar var. O yüzden pazarlığınızı sıkı yapmanızı tavsiye ederim.

TV olarak kampanyaları takip edip oturma odasına da salona da Philips aldım. Kalite olarak çok iyi değiller idare ediyorum ama fiyat olarak diğer markalardan ciddi anlamda ucuza almıştım.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke aynı rakamlar olsa mağazadan alsak. Daha çok istihdam olsa vs diye düşünüyorum ama.
    Mağazadaki bilgisiz/eğitimsiz/sattığı maldan haberi olmayan kendini geliştirmeyen ve elinde kalanı çakmaya pardon satmaya çalışan satış görevlilerinden çok sıkıldım
    Ben açıkçası istediğim ürünü cebime en uygun yerden aldım, çok ta iyi yaptığımı düşünüyorum.
    Artık öyle güzel siteler var ki yazıyorsun sana 50 farklı fiyat çıkartıyor. Bu forumu kullanabilen herkes benim yöntemi çok rahat kullanır.
    En fazla 5 tane farklı üyelik açar o kadar Para kolay kazanılmıyor e o zaman kolay da harcamamak lazım.
    Ben bi mobilya konusunda gereksiz harcama yaptım, onda da mağazanın atmosferine kapıldık diyelim
    Gerçi daha önce de yazdım aynı mobilya burada +6 bin gibi bir rakama satılıyor yine kardayım
    Aynen abi. Bizim ki biraz baktığımız yerden almanın derdinde araştırmayı vs sevmez ama bende bir şeye fazla parayı asla sevmem. Dediğin gibi yapıcaz abi

Evlenmek falan sıkıntı ya. Kız arkadaşı, nişanlısı olmayan arkadaşlara sesleniyorum kıymetini bilin bu güzel günlerinizin Çok büyük dert evlenmek, ev kurmak vs vs.

Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi iyi dedin ya. Bursa' ya hafta sonu bir çıkarma yapayım olmazsa. Pazar günü açık olur mu oralar? En azından taksitle alayım en azından şimdiden taksitlerini ödemeye başlarım olur biter.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence eşyarı bimeks bi para günlerini denk getir oradan al gayet mantıklı oluyor hediye para veriyorlar onlada diğer eksiklerini tamamlıyabilirsin ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Küçük ev aletlerini kesinlikle nette araştırın yorumlara göre alın. Mutfakta eliniz ayağınız çünkü.
    Ben philipsten fritöz aldım şu yağsız yapanlardan. Pahalı ama gerçekten sağlıklı ve güzel yapıyor. Tefal bu konuda başarısız çünkü içinde bir ayak var ve pişirme esnasında kırıyor patatesi flan. Philips güzel kanat flan da yaptık 10 numara tavsiye ederim. En azından sağlık için.
    Tost makinası korkmazdan aldım şu büfe tipi rahat bastırabildiğiniz kolu olandan. jilet gibi tost sevdiğimden o tip modele yöneldim çok memnunum. Şimdi seramik tabnlıları var aynı modelin o daha güzel.
    Korkmazdan çay makinası aldık kahve yapanlardan hiç beğenmedik mesela kahveyi berbat yapıyor. Cay yine fena değil. Alıcaksanız sadece cay olan versiyonu alın.
    Arçelik telve kahve makinası 10 numara kahve yapıyor. 2 gözlü olanı var anında 4 fincan çıkarıyor mis gibi. Ben genelde kupaya 2 fincanlık yapıyorum
    blender philips el tipi olandan var daha tık demedi ne versek çırpıp parçalıyor veya karıştırıyor.
    Traş makinası da philips almıştım şu çok parçalıdan. Kısa sakal kesme aparatını çok beğenmedim. topsakal yapıcaz derken komple kesmek zorunda kaldım 2 kere tavsiye etmem. Saç makinası gibi taraklı olanlar daha kullanışlı. Bunun nerden kestiği tam anlaşılmıyor. Derine dalıyorsunuz sürekli.
    Ankastre ocak var birde eminçelik marka müteahhit koymuş 2 defa tuşları bozuldu. Garanti geldi yaptı ama çok memnun değilim. Üzerinde tencere bile düz durmuyor. Büyük gözü vok tava için kullanışsız tavayı bırakırsanız sürekli kayıyor ve büyüğün ateşi az. Et mühürleme istediğim gibi olmuyor
    Ne çok yazdım be

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen abi. Bizim ki biraz baktığımız yerden almanın derdinde araştırmayı vs sevmez ama bende bir şeye fazla parayı asla sevmem. Dediğin gibi yapıcaz abi

Evlenmek falan sıkıntı ya. Kız arkadaşı, nişanlısı olmayan arkadaşlara sesleniyorum kıymetini bilin bu güzel günlerinizin Çok büyük dert evlenmek, ev kurmak vs vs.

Abi iyi dedin ya. Bursa' ya hafta sonu bir çıkarma yapayım olmazsa. Pazar günü açık olur mu oralar? En azından taksitle alayım en azından şimdiden taksitlerini ödemeye başlarım olur biter.
    Bildiğim kadarıyla hafta sonu açık ama netten bir ara sor. Ben cumartesi gitmiştim.
    Bir çok yerde taksit yapıyorlar hatta vade de almıyorlar. Ben her şeyi 9 taksitle almıştım.
    İyi gezin aynı mobilyayı farklı dükkanlarda farklı fiyata görürsünüz. Birde mdf mi sunta mı, malzeme kalınlıkları aynı mı dikişleri aynı mı bunlara dikkat edin.
    Zaten bütün gün dolaşıp 2-3 yerde güzel konuşunda neredeyse mobilya experi oluyorsunuz. Gitmeden tanıdık marangoz yada bu işten anlayandan tüyo almanızda fayda var. Hiç yoksa netten araştırın. Satıcı bir şeyler bildiğinizi anladığı zaman bile farklı fiyat veriyor. aaa diye azına bakarsanız acımadan yapıştırıyorlar
    Unutmayın evlenecek adama herkes yolunacak kaz gözüyle bakıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende evleneli yaklasık 7 ay oldu tüm beyaz esyayı arçelik'ten aldım. Aslında almak zorunda kaldım. Bosch almayı düşünüyorduk ancak yakın akrabam arçelik bayisi olunca büyükler oradan alalım diyince arçelik almak zorunda kaldık. İlk basta tereddütlerim vardı ama eşim hepsinden cok memnun özellikle buzdolabı. Televizyon'da bu zamana kadar hep LG aldık hic sorun yasamadık. Bence LG - Samsung ikiside sıkıntısız tv.
    ☻/
    /▌
    / \

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)