User Tag List

Sayfa 26/63 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
1190 sonuçtan 476 ile 494 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bizim 8 senelik ilişki evlilik arifesinde bitti daha yeni

Kutusu açılmamış garantisi başlamamış beyaz eşyalar için pm
    İzmir içi ücretsiz nakliye kurulum imkanı vardır
    Everyday I ** çapuling...

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siemens alacak olan arkadaşlar için bu satıcıyı öneririm
    Siemens Urunler & Cozumler

geçen sene aldım ben ürünlerimi, anneme de dolap aldım. evlenmeden önce beyaz eşya araştırırken görmüştüm sonra bir müddet takip ettim evlilik vakti gelince de fiyat aldım gerçekten uygun fiyat aldım. neredeyse bir fırın bedavaya geldi gibi bir şey. sanırım reklam olmaz. şahıs ile alışveriş dışında bağım yok sadece ilgili biri doğal olarak ticaret yapıyor ama yamuk olayı hiç görmedim. ara sıra konuyu da takip ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasıl 80 bin nasıl 100 bin yhaaa diyen arkadaşlar için ;

Bu resmi nette isyan eden bir arkadaş tarafından hesaplanmış . Bir çok fiyat ucuz yazılmış hatta bir çokta eksik var .

Mesela 10 bine düğün artık çok zor ..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altına imzamı atıyorum dostum. ben senin kadar cesur olsam keşke. bir cesaretli olsam dönücem geri bekarlığa. bu elalem ne der olayı ve akraba takıntısı erkeklerin en iğrenç korkulu rüyası. istanbuldan antalyaya taşındım, hatta yurtdışına kaçtım gene baskılarından kurtulamadım hatunun üzerindeki.
    Toplumda evlenip ayrılan insanlara kötü gözle bakılıyor, ben muhtemelen yapabileceğim en hatalı tercihi yaptım, bitmemesi için de çok çabaladım çünkü sebep yoktu. Gerçekten bir sebep yoktu. Neyse, sıkıntı insanların kendi evinde yedikleri boklara rağmen evli kalıp mutluyuz imajı çizerken fütursuzca milleti eleştirmeleri.
    Bak tv lere kucaktan kucağa dolaşan hatunları çiftleştirmeye pardon eş leştirmeye yarayan bir dizi program var, ve izlenme oranları hep en yükseklerde.

Bu değişmez, kimsenin ne dediği zerre kadar umrumda değil. Laf edecek olan varsa gelsin yüzüme konuşsun diyorum geçiyorum.

İnsanları takıp dert edinecek yaşı geçeli çok oldu. Diğer taraftan sürekli mutluluk ya da mutsuzluk yok.
    Saygı varsa bir evde yürüyor, ama zamane kızları / erkekleri yürütmek konusunda pek hevesli değiller.

Ne dolmuşum be peh. Evlilik kötü değil evliliği kötüleştiren bizleriz, o yüzden önce saygı sonra anlayış sonra empati oda bizde yok

Sen bekarlığa dönme aileni de bırakma boşver millet konuşsun.

Evlenen kardeşlerime de mutlu bir hayat nasip olsun. 1 kere oluyor diye gaza gelip borçlanmayın sadece.

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VolkanErler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu resmi nette isyan eden bir arkadaş tarafından hesaplanmış . Bir çok fiyat ucuz yazılmış hatta bir çokta eksik var .

Fiyatlar kesinlikle yüksek. Altın 20000 TL nedir? yav saçmalamayın. Yemek takımı 2500 TL nedir karaca dan aldım 500 TL bile tutmadı. Karaca bide yani kötü marka falan değil. Elektrik süpürgesi 500 TL fazlası havaya atılan para. Perde 6000 tutmuyor 6 cam yaptırdım 4000 tuttu. 1 oda da blackout güneşlik var. Buz dolabı 1900-2000 civarı, samsung TV 2000-2250 arası samsung, 2. koltuk takımı?, takım elbise DS Damat dan aldım 800 falan mıydı neydi hatırlamıyorum. ayakkabı 750 denmiş oniy laaa Kuaföre 1000 TL vermek nedir?

Kısaca bu listeye aldanıp bu fiyatları normal olarak sakın ola görmeyin. 2017 yılın içinde evlendim. Kurutma makinama kadar a'dan z'ye herşeyi aldım. Alkollü, dansözlü ve sanatçı olarak Aldo'nun çıktığı eğlenceye 50 kişi 6000 TL verdim. Evlilik için toplam cebimden çıkan rakam 35 bin i geçmedi. ki bu rakamın içinde eşimin markete vs gitmesi için aldığım ATV de dahildir.

Yukarıda daha dataylı yazmıştım zaten kafanızı kullanın. Siz evleniyorsunuz hısım akrabanız değil!
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ney la diyesim geldi.

Abicim ayarlayın bir yurtdışı turu. Gitmeden de gideceğiniz yerdeki büyükelçiliği yada konsolosluğu ayarların. Gidip orada kıyın nikahınızı. Akrabalar arkadaşlarda burada toplansın gıyabınızda kendi düğünlerini yapsınlar. Bu kadar basit..

Millet eğlensin diye o kadar eziyet etmeye gerek var mı?

ronay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni evleneceklere Allah yardım etsin Hem MADDİ hemde MANEVİ açıdan çok zor heleki günümüz şartlarında

Ben bu İşin içindeyim Perde ve Halı işi yapıyoruz hergün 4,5 çift gelir dükkana

Kaynanasının inadına en pahalısından seçenler ucuzundan beyen diyince ağlayarak çıkıp gidenler ne durumlarla karşılaşıyoruz anlatamam

Allah karşınıza Parayla alınan şeylere Haddinden fazla değer VERMEYEN insanlar çıkarsın
    #Ethanol #Methanol #Toluen #pE100 #Nos

https://instagram.com/fuelronay

Serkan_UR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aranel Ciryatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar kesinlikle yüksek. Altın 20000 TL nedir? yav saçmalamayın. Yemek takımı 2500 TL nedir karaca dan aldım 500 TL bile tutmadı. Karaca bide yani kötü marka falan değil. Elektrik süpürgesi 500 TL fazlası havaya atılan para. Perde 6000 tutmuyor 6 cam yaptırdım 4000 tuttu. 1 oda da blackout güneşlik var. Buz dolabı 1900-2000 civarı, samsung TV 2000-2250 arası samsung, 2. koltuk takımı?, takım elbise DS Damat dan aldım 800 falan mıydı neydi hatırlamıyorum. ayakkabı 750 denmiş oniy laaa Kuaföre 1000 TL vermek nedir?

Kısaca bu listeye aldanıp bu fiyatları normal olarak sakın ola görmeyin. 2017 yılın içinde evlendim. Kurutma makinama kadar a'dan z'ye herşeyi aldım. Alkollü, dansözlü ve sanatçı olarak Aldo'nun çıktığı eğlenceye 50 kişi 6000 TL verdim. Evlilik için toplam cebimden çıkan rakam 35 bin i geçmedi. ki bu rakamın içinde eşimin markete vs gitmesi için aldığım ATV de dahildir.

Yukarıda daha dataylı yazmıştım zaten kafanızı kullanın. Siz evleniyorsunuz hısım akrabanız değil!
    Mehmet evlilik bütçe danışmanlığı diye bir iş dalı ortaya çıkarsan sende kazanırsın senle çalışanda

Ben evleneli 7 sene olmuş ne kadar masraf ettim onu bile hatırlamıyorum. Ama ailelerin anlaşması ve olayı abartmaması işleri kolaylaştırıyor,Ne zamanki 1 kere olacak öle olmalı böle olmalı konuşuluyorsa bilinki orda zulüm var

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    27 sinde düğünüm var. Şimdi liste yaptım. 26.500 ben. 23.500 nişanlım harcamış. Daha 15.000 harcarımız var.

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baylar 6 aydir birlikte yasiyoruz eylulde dugunumuz var. 6 aydir arabaya nasil para atsam diye diye sokakta canimiz bisey cektimi asla kendime almiyorum ve sanirim bi omur boyu boyle gidicek. Hayirlisi olsun. Aile arabasi diye Nissan Laurel i kakaladim. CA20DET projesi yapiyoruz. Hakkimizda hayirlisi olsun arabaci dostlarimiz Taktik verirseniz sevinirim
    91 Miata - Sold
    06 Pug207 - Sold
    06 Sorento
    Laurel coming soon...

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serkan_UR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet evlilik bütçe danışmanlığı diye bir iş dalı ortaya çıkarsan sende kazanırsın senle çalışanda

Ben evleneli 7 sene olmuş ne kadar masraf ettim onu bile hatırlamıyorum. Ama ailelerin anlaşması ve olayı abartmaması işleri kolaylaştırıyor,Ne zamanki 1 kere olacak öle olmalı böle olmalı konuşuluyorsa bilinki orda zulüm var
    Bro danışman olsam ne olacak olay hatunlar da bitiyor. Onları ikna etmek lazım. Ben Kayseri'li adamım biliyorsun fiyat/performans eğrisi benim için hep önemlidir
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Sercan K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ronay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni evleneceklere Allah yardım etsin Hem MADDİ hemde MANEVİ açıdan çok zor heleki günümüz şartlarında

Ben bu İşin içindeyim Perde ve Halı işi yapıyoruz hergün 4,5 çift gelir dükkana

Kaynanasının inadına en pahalısından seçenler ucuzundan beyen diyince ağlayarak çıkıp gidenler ne durumlarla karşılaşıyoruz anlatamam

Allah karşınıza Parayla alınan şeylere Haddinden fazla değer VERMEYEN insanlar çıkarsın
    İşte tam aradığım adam Dükkan nerede acaba perde ve tül ihtiyacımız var

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hatunla aynı kafada olduğumuz için nişan düğün yapıp milleti eğlendirmekten vazgeçtik. Kafadan 50 bin tl cebimizde kaldı
    Borçla kredi ile düğün yapıp 2-3 sene borç ödeyerek hayatının en güzel yıllarını borç hesabi yaparak geçirmektense Borçsuz evlilik yapıp doya doya gezebilmeli hayatın tadını çıkarabilmeli insan

DEJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evlenmeyin paranız cebinizde kalsın. Kafa da rahat.

Kimse yanlış anlamasın kendi düşüncemdir; insan bile bile niye kafasını ağrıtacak işlere girer anlamam zaten

ronay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sercan K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte tam aradığım adam Dükkan nerede acaba perde ve tül ihtiyacımız var
    Dükkan sefaköy istanbulda TAÇ ve Brilant bayiliklerimiz var herhangi bi yerde model beyenseniz bile resmini ve ölçüsünü yollayın en kısa sürede daha uygun fiyata yollariz
    0506 921 87 13
    #Ethanol #Methanol #Toluen #pE100 #Nos

https://instagram.com/fuelronay

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VolkanErler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evi barkı arabası olmayıp şu masraflara/borçlara girebilen insanları anlayamıyorum, tamam kadınlar istiyor ama daha en başından herşeye ok derseniz ileride nasıl mutlu olacaksınız?
    26 bin takı vay anasını kaşıkçı elmasını taksaydınız?
    Takım elbise 2500 ; şu takım elbiseyi giyecek adamın düzgün semtte bir evi orta halli bir arabası yoksa vay onun haline, hele bir de bu masraflar için kredi çekmişse 2-3 sonra ödemelerde darlanınca evlendiği kadın ona demeyecekmi beyfendi 2500 e takım giyiyordun şimdi ne oldu diye? O saatten sonra herşeyi senin için yaptım desende dikiş tutmaz.

Azcık aklımızı başımıza almak lazım asgari ücretin 1400 tl, 1 kg etin(bölgesine göre) 60-90 tl arasında olduğu bir ülkede yaşıyoruz kimse kendini boşuna ben varlıklıyım diye kandırmasın.

Masallardaki gibi düğün hayal eden müstakbel eşlerinize de şu videoyu izletin

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ronay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dükkan sefaköy istanbulda TAÇ ve Brilant bayiliklerimiz var herhangi bi yerde model beyenseniz bile resmini ve ölçüsünü yollayın en kısa sürede daha uygun fiyata yollariz
    0506 921 87 13
    Bana da faydanız olacaktır izninizle bende not ediyorum1 sene içinde benimde ihtiyacım olacak.

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mehmet çılgınsın abi 35e bitirebilmek büyük başarı
    .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)