User Tag List

Sayfa 29/63 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
1190 sonuçtan 533 ile 551 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    philips azur herhalde en çok tavsiye edilen,annem de onu araştıralım diyordu.

abi balayı tavsiyeleri de alabilirim. Antalya şart değil
    Balayı için ne desem boş ne tür tatil seviyorsanız ona yönelik bir tercih yapın milyontane otel var, feedback leri en yüksek olanı seç.

Mükemmel diye kasma ama muhtemelen düğün stresinden sonra ve genel olarak hayatında geçireceğin en güzel 1 ya da 2 hafta olacak, o yüzden iyi değerlendir derim.

Antin kuntin şeyere çok para vermeyin, düğünü sen ya da ailen de yapıyor olsa israf etmeyin. Mutluluğunuzu büyütmek için çabalayın.

Ben sadece boxer'ı alıp çıktığım için evden ve sonrasında dünya ödeme yaptığım için bu konuda uyarmayı borç biliyorum genç arkadaşları.

Eşyaya değil birbirinize yatırım yapın. Rabbim evlenecek tüm arkadaşların mutluluğunu daim etsin şimdiden.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balayı için ne desem boş ne tür tatil seviyorsanız ona yönelik bir tercih yapın milyontane otel var, feedback leri en yüksek olanı seç.

Mükemmel diye kasma ama muhtemelen düğün stresinden sonra ve genel olarak hayatında geçireceğin en güzel 1 ya da 2 hafta olacak, o yüzden iyi değerlendir derim.

Antin kuntin şeyere çok para vermeyin, düğünü sen ya da ailen de yapıyor olsa israf etmeyin. Mutluluğunuzu büyütmek için çabalayın.

Ben sadece boxer'ı alıp çıktığım için evden ve sonrasında dünya ödeme yaptığım için bu konuda uyarmayı borç biliyorum genç arkadaşları.

Eşyaya değil birbirinize yatırım yapın. Rabbim evlenecek tüm arkadaşların mutluluğunu daim etsin şimdiden.
    aynı kafadayız ,benim hatun da öyle düşünüyor zaten. İhtiyacımız olabilecek şeyleri alalım diyoruz ilk etapta. Saçma sapan şeyleri yüklemeye gerek yok .

mesela evin salon kısmını oturma odası olarak kullanıcaz,boş yere salon takımları alıp kapısını çekmeye gerek yok. Eskidendi onlar .

Yine de olması gereken şeylere (mutfak dolabı,beyaz eşya,oturma grupları vs.) çok para gidiyor .
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otel olarak ben Marmaris Grand Yazıcı düşünüyorum. Kuzenim gitmiş normal tatilini yapmış çok beğenmiş. Bende 5 Mayısta dönünce düşüncelerimi paylaşırım illaki Henüz 2018 rakamları açıklanmadı ama hesaplı diye düşünüyorum. Birde mayıs ve eylül ayları sezona girmediği için daha hesaplı sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende niyet varda dert büyük evi vs herşeyi hallederizde universitede öğrencisiyim üstlere ne diycez diye dertleniyoz bu nedenden evlenemiyoz hatta 2 yıldır sevgili olduğumuzu bile söyleyemiyoruz =)

Dostlar, romalılar, eyy güzel insanlar ne yapıcaz biz yahu!!!

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önceki sayfalarda süpürge konusu gecmiş.
    beyaz eşya ve mutfak eltleri satan bi zincir mağazasında çalışıyodum .
    2 marka elektrik süpürgesi satılıyodu
    biri miele
    diğeri dyson
    miele müşterisine motoru çok yüksek değil çünkü yuksek emiş halınızın tüylerini kopartır ve erken eskimesine neden olur derlerdi.birde üzerine çalışan çıkardı dayanıklı derlerdi.
    dyson müsterisinede bu çok güçlü bi çeker tozu pisliği 10 gün daha evini süpürmene gereke kalmaz derlerdi.
    eee hani çok güçlü olunca tüyleri kopartıyodu.
    hepsi pazarlama arkadaşlar boş yere yüksek paralar vermeyin . süpürge seçicekseniz sessiz olanlardan tercih edin . hepsi aynı.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstlerde baya yorumlarım var. Onlara bakın mutlaka dostlar arnica aldım elektrik süpürgesi gayet memnunum. Düğün yapmadım nikah artı + 50 kişilik alkollü yemek verdim. Dansozlu eglenceli falan mekanda. 6000 idi yanlis hatirlamiyorsam mekana verdigimiz para. Belediyenin nikah salonuda 450 falan almisti. Oturma grubu + yemek masasi + zigonlar + yatak odasi takimi + tv unitesi toplam 9500 civari idi sanirim tam hatirlamiyorum bir para verdim. İder'den aldik ve memnunuz. Abarti mobilya urunlerine kacmamanizi oneririm.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah sabah ne kafalar yaşadım :d

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beko arçelik 200 300tl arası modeller niye yetmiyor anlamıyorum. Ben 4 senedir kullanıyorum.

Elektrik süpürgesine, 700-1500 verdiriyorsa hanımlarınız çekeceğiniz var.

Şimdiden geçmiş olsun sizlere...
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evlendiyseniz geçmiş olsun. Daha evlenmediyseniz anasına çok düşkün avrat almayın size en büyük tavsiye. Kızı memleketinden ayrı bırakmayın sittinsene mutlu edemezsiniz. Hadi hayırlı işler.

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selam arkadaşlar ;

ütü ve süpürge olarak fiyat/performans açısından önerebileceğiniz ürünler nelerdir ? ne aldınız daha doğrusu ? Beyaz eşyayı komple bosch marka aldım.

Süpürgede torbalı tercih edin. Torbasızların sürekli filtre bakımları mevcut bir süreden sonra çok iyi temizlenmiyor.

Rowenta ro6886
    Rowenta ro6383 bu sessiz olan modeli, bunlara bir bak.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ütü konusundada, eğer bir oturuşta eşiniz yada kendiniz 2 saat ütü yapmıyorsanız kazanlı ütü almak çok saçma bir karar. Olay dönüp dolaşıp, ya ütüyü her zaman açmak zor geliyor bir tanede normal ütü alma noktasına geliyor. En sevdiğim müşteridir buhar kazanlı ütü alan yeni evlenecek müşteriler. Çünkü biliyorum ki en geç 4 - 5 ay içerisinde gelip bir tanede normal ütü satacağım. O yüzden tavsiyem normal ütü almanızdır.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CeM öZeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evlendiyseniz geçmiş olsun. Daha evlenmediyseniz anasına çok düşkün avrat almayın size en büyük tavsiye. Kızı memleketinden ayrı bırakmayın sittinsene mutlu edemezsiniz. Hadi hayırlı işler.
    Kanka ne yapalım ne önerirsin peki ? Sivas- Zonguldak arası helikopter seferlerimiz mi başlasın
    imzasız..

memincbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    28 Nisan'da düğünüm var. Detay hesaplamadım ama oturacağım evin tadilatıyla beraber 100 bin falan..............
    hesaplaması ciddi imkansız olan çok bilinmeyenli bir denklem. ben ne hesapladıysam x2 oldu. sen şimdiden 100 diyorsun bi üşüme geldi .p .p

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beko arçelik 200 300tl arası modeller niye yetmiyor anlamıyorum. Ben 4 senedir kullanıyorum.

Elektrik süpürgesine, 700-1500 verdiriyorsa hanımlarınız çekeceğiniz var.

Şimdiden geçmiş olsun sizlere...
    Valla bizimki 2,750Tl verdi. Çok yapma etme dedim ama dinletemedim.

Gerçi kendisi aldı ama geri kalan tüm ürünlerde çok rahat ve uygun şeyler aldık.

Yeni evleneceklere tavsiyem 1 KERE EVLENIYORUM EN IYISI OLSUN demeyin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı memincbn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hesaplaması ciddi imkansız olan çok bilinmeyenli bir denklem. ben ne hesapladıysam x2 oldu. sen şimdiden 100 diyorsun bi üşüme geldi .p .p
    Aynen öyle bende ne hesapladıysam x2 oldu ama benim verdiğim fiyat tabi ki şuana kadar olan değil Finalle beraber o parayı bulacak. Şuan 50 bin civarları işte. E ev tadilatı mobilyalar, kalan takılar gelinlik düğün günü yok kapı çalmadı kapı açılmadı, gelin başı kına saçı, kına çerezi derken saplanacak yani

memincbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle bende ne hesapladıysam x2 oldu ama benim verdiğim fiyat tabi ki şuana kadar olan değil Finalle beraber o parayı bulacak. Şuan 50 bin civarları işte. E ev tadilatı mobilyalar, kalan takılar gelinlik düğün günü yok kapı çalmadı kapı açılmadı, gelin başı kına saçı, kına çerezi derken saplanacak yani
    konvoyda önünü kesecek çocuklar, büyükler, arabalar, servisler, kuaförde damat boş geçmez bahşişleri, düğün salonunda fotoğrafçıdan başlayıp garsonlara kameramana kadar tokatlanmanda eklenirse. ha bide gaza gelip havaya para atma ahahaha

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konvoyda önümü keseni ezerim,zaten aracım basık ezilmezlerde sürüklenir dururlar arabanın önünde . Berber mükellefim var ,kim kimi koparıyor kendi payının taa nikon d90 prof makinem var ,güzel fotoğrafçı bir arkadaşım var fotoğrafları da ona çektiririm

ahahaha
    imzasız..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konvoyda önümü keseni ezerim,zaten aracım basık ezilmezlerde sürüklenir dururlar arabanın önünde . Berber mükellefim var ,kim kimi koparıyor kendi payının taa nikon d90 prof makinem var ,güzel fotoğrafçı bir arkadaşım var fotoğrafları da ona çektiririm

ahahaha
    Düğün zamanı kız evi- erkek evi -salon yakın konvoyu bile toplasan 3-4 km yol yapacaktı Gelin arabası. Dedik ki kuzenin beyaz BMW yi gelin arabası yapalım.

Saç getir götürede benim Astra J yi kullandım ki gelin arabasıyla gitmeyeyim diye.

Herşey bitti, eşim saçtan çıktı 1 tane cocuk kuaförün önünde bekliyordu, çırak zannettim. velet karşıdan geçmeye yardım etti eşime, dedim yardımcı oldu 5TL vereyim. ulan 15 tane cocuk sardı etrafımı. 10-15 tane 5TL dağıttım hala istiyorlar. Arabayı sürdüm-zigzag yaptım, yanımda koşuyorlar. birde arabanın özellikle önüne geçip yavaşlatmaya çalışıyorlar. Bir ara cidden ezeyim artık dedim. Cidden söylüyorum cocuklara VURA VURA çıktım ordan. Çok kötü bir görüntü ama zerre pişmanlığım yok.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Thracian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bizimki 2,750Tl verdi. Çok yapma etme dedim ama dinletemedim.

Gerçi kendisi aldı ama geri kalan tüm ürünlerde çok rahat ve uygun şeyler aldık.

Yeni evleneceklere tavsiyem 1 KERE EVLENIYORUM EN IYISI OLSUN demeyin.
    Şimdi kendi alır ama bu çıta yükseltme operasyonudur.

Evlendikten sonra sen ben yok.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)