User Tag List

Sayfa 3/63 İlkİlk 123451353 ... SonSon
1190 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benden tecrübeli büyüklerim ve abilerim konuyla alakasız ama hep merak etmişimdir, bu ev eşyaları totalde nekadara mal oluyor a-dan z ye mobilya beyaz eşya felan okulun bitmesine az kaldı kızda sıkıştırıyor hahahaha
    Hakkı Can Eryüzlü...

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mınımum paket fıyatları 8-9 baslar ustu sana kalmıs

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DH Sıcak Fırsatlar başlığında evleneceklere özel konu var.Setler,kampanyalar...
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evli değilimde, sıfırdan bekar evi dizdim;

TV LG 42LA Serisi aldım, çok memnumum ömrümün sonuna kadar LG'den şaşmam sanırım.
    Samsung'un renkleri neden ise bana hep soğuk geliyor, servisi çok iyi değil anladığım kadarıyla.

Buzdolabi; Beko aldım, bende internetten almak yerine bayi bayi gezenlerdenim, İnternetten 400 TL ucuz aldım, evime getirip ertesi gün kurdular çok memnunum.

Bulaşık Makinesi; Arkadaşlarım ev hediyesi aldılar, Arçelik almışlar ertesi gün gelip kuruldu, çok memnunum, tekrar alırsam yine arçelik alırım.

Çamaşır Makinesi: Arçelik aldım, aynı modelin Beko versiyonuda var,bir farkı yok, çok memnunum, tekrar alırsam arçelik-beko alırım.(Yurtta kalırken vestel kullanıyorduk, çok kötüydü, hiç memnum kalmadım)

Ocak- Arçelik kullanıyorum memnunum, ocak yani.

Salon takımı; BJK'de üreticisinden aldım, 2500 TL Tek bir L Koltuğa verdim ama hiç pişmanlık duymadım, arkadaşlarım bellona- istikbal vs. aldılar hiç memnun kalmadılar, el işciliği her zaman daha iyi oluyor.

Halı-TV Ünitesi-Raf-Kitaplık- Karyola-Dolap vs. IKEA'dan aldım,
    Kaliteli mi ? Hayır, Ucuz mu? Hayır
    Resmen IKEA Effect yüzünden kendim monte edicem diye aldım.

Bekar evi dizmek, evlilik evinden daha güzel, hobileriniz için pek çok şeyi alabiliyorsunuz.

korkmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklasik 8 yildir beyaz esya servisligi isi yapiyorum suan bosch da calisiyorum arceliktede calistim kafaniza takilan bir şey olursa cevaplamaya hazirim ayrica mobilya icinde ihtiyaciniz varsa yardimci olabilirim size tavsiyem sudur ki piyasada ki markalara yönelin ve en üst sınıf cihazlara kesinlikle girmeyin insanlar bir hevesle aliyorlar bir cok özelliği olan cihazlari ama kullanan var mi ozellikleri yok genelde insanlar cihaz ne kadar cok özelligi olsada dügmeye basiyim calişsin mantiginda ☺☺

JJmusti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 aylık evlıyım beyaz esyalarımı bosch aldım. en cok buzdolabından memnun kaldım sebzelerı cok ıyı saklıyor , kgn57sm34n modelı bu. tv de lg 49uf8507 kullanıyorum tavsıye ederım. aklındakı modellerı hergun googledan arat bıyerde kampanya olur muhakkak. ben teknosadan aldım hedıye cekı seklınde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun kardeşim. Bende 2 yıl önce evlendim, beyaz eşya konusunda simens yada Bosch almak en mantıklısı f/p olarak son çıkan ürünler uymayabilir sana ama mantıklı olanı mutlaka bulursun birde zaten çoğu bayii taksit yapıyor elden ödersin. Ben 2 yıl önce simens den aldım servis gerekti 1 gün içinde çözdüler bulaşık makinası dokunmatik ekran dı tamir uğraştırır diyip makinanın sıfırını verdiler. Demek istediğim beyaz eşya da markadan kaçma pişman olursun koltuk takımını eğer güvendiğin biryer bulabilirsen yaptır derim mağazadan aldığın en pahalı üründen bile daha sağlam olur. TV konusunda 2014 2015 model cihazlar daha uygun oluyor modeline göre araştırıp al lg marka tvlerin geçişleri daha iyi diğerlerine göre kendinden uydu olması da daha iyi şimdiden hayırlı olsun

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yaklaşık 1,5 senelik evliyim.. Tüm beyaz eşyaları Siemens aldım. Gayet memnunum.
    Televizyonum ise LG, 1 defa panel sorunu çıkardı.. Evden alıp, paneli değiştirip eve geri getirdiler. Memnunum ondan da
    Mobilyaları İstikbal aldım. Yatak odası, salon takımı, TV ünitesi, yemek odası.. Gayet ucuza maloldu.. Sıkılırsam 3 sene sonra yatak odasını değiştiririm, yakacağım para neredeyse 1 telefon parası. 30-40 bin tl verip gerçek ahşap yaptırsam, değiştirmeye kıyamazdım, bu yüzden ucuzu tercih ettim. Ucuz derken, yine de İstikbalin en üst serisi idi.. Bir problem yaşamadım aldıklarımda ama bir ahşap değil tabi..

Porselen takımlarda Jumbo'yu tercih ettim. Dünya kadar da para verdim. İlk defa kullandığım bardaklar, elde yıkanırken desenleri silindi. Satış sonrası hizmet 5 para etmezmiş onu gördüm. Uzak durun derim

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Jumbo çatal bicakta cok iyi porselen de kutahya gural başı çekiyor
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a millet hayırlı cumalar . geri sayım başladı yakında evleniyorum ve bu yaz evleneceklerede iyi dileklerimi sunuyorum. Gelelim zurnanın zırt dediği yere eşya konusuna...

beyaz eşya alacağız,yanlız sonu yok derya deniz . biraz yardıma ihtiyacım var . marka takıntım yok f/p arıyorum ve beyaz pek düşünmüyoruz .
    oncelikle hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın.....

tvde LG den saşma derim...

beyaz eşyadada profilo yu tavsıye ederım...

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslarim abilerim cok tesekkur ederim yorumlariniz icin. Camasir bulasik makinasi 2si totalde 3000i gecmeyecek öneri sunarmisiniz. Herkes marka soylemis model cok fazla kafam karisti

Hotpoint aqualtis 9 kg A+++ 1200 devir 1400 tl bunun hakkinda yorum alabilirmiyim?
    Bulasik makinasi da max 1500 tl ayirabiliyorum.

Evde lg tv kullaniyoruz yillardir gayet guzel kalitesinden memnunuz . Tv ve buzdolabi icinde max 4000 tl butce ayridim. Aslinda bütçe birazdaha fazlaydi ama ekstaralar cikinca biraz düşürdüm mecburi
    Camasir bulasik max. 3000
    Tv buzdolabi max . 4000 olacak sekilde tekrar model seklinde alabilirmiyim ?
    Tv hariç diğerlerini
    Profilo siemens bosh ve samsung , hotpoint dusunuyorum. Model olarak oneri alabilirmiyim?
    Urunler mutfak ve banyonun renkelrinden dolayi beyaz olmuyacak inox yada füme renk tercihimiz.

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8 Senedir evliyim tüm beyaz eşyalarım electrolux daha servis gelmedi o kadar söyleyim.

tv de ise filipips kullanıyorum neden se türklerde bi hastalık FİLİPİPS arada sıkıntı çıkarıyor çıkarınca değiştiriyorum askjdhasd

Ucuza kaçma adam gibi marka al sonra rahat et benden söylemesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hotpoint sakın bulasma arcelık bekoda su an camasır aldında bulasık 390 tl baslıyo beko 9141 E A+++ 9 KG 1400 devir +1450 5 programlıda bı bulasık 1100 2550 civarına ustelık 7 yıl garantili alabılırsın hotpoint gibi bi macera bulasma derim

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ulan bide kadınlar bize anlayışsız ilgisiz der konuya bak maşallah herkes döktürüyor okumalarını sağlamak lazım

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bayi oldugum icin nedir ne degildir az cok biliyorum ...

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    26.5 yıllık bekarım oh ne rahatım

Mutluluklar dilerim
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

srdralc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslarim abilerim cok tesekkur ederim yorumlariniz icin. Camasir bulasik makinasi 2si totalde 3000i gecmeyecek öneri sunarmisiniz. Herkes marka soylemis model cok fazla kafam karisti

Hotpoint aqualtis 9 kg A+++ 1200 devir 1400 tl bunun hakkinda yorum alabilirmiyim?
    Bulasik makinasi da max 1500 tl ayirabiliyorum.

Evde lg tv kullaniyoruz yillardir gayet guzel kalitesinden memnunuz . Tv ve buzdolabi icinde max 4000 tl butce ayridim. Aslinda bütçe birazdaha fazlaydi ama ekstaralar cikinca biraz düşürdüm mecburi
    Camasir bulasik max. 3000
    Tv buzdolabi max . 4000 olacak sekilde tekrar model seklinde alabilirmiyim ?
    Tv hariç diğerlerini
    Profilo siemens bosh ve samsung , hotpoint dusunuyorum. Model olarak oneri alabilirmiyim?
    Urunler mutfak ve banyonun renkelrinden dolayi beyaz olmuyacak inox yada füme renk tercihimiz.
    Hotpoint TR pazarına Ariston ile girdi.

Ariston'un ülkemizde marka imajı yerlerde sürünüyor.
    Tasarım olarak, ürün özellikleri olarak bir çok markadan öndeler fiyat olarakta makul seviyede olmasına rağmen ARISTON adı hep bir ikileme soktu beni en sonunda almadım.

En çok LG'de karar kılmıştım, malesef ki çamaşır makinesi 85 CM olduğundan, 70 cm standart yerine sığmadı set olsun renk farklı olması mantığıyla Profilo komple Inox'a döndük

LG'de söylediğin fiyatlara bulaşık ve çamaşır makinesi mevcut.
    en önemli şey Servis durumu, şuan da en yaygın Bosch-Siemens-Profilo ortak servis ağı.

Bulaşık makinesine evliliğin ilk zamanları misafir çok olur bizim buralarda, haddinden fazla bulaşık koymuşlar bir pervane kırılmış 24 saat içinde değiştirdiler.

Eve girerken galoş giydi mi sorusundan başlayıp, güler yüz ve kullanım tanıtımı yaptı mı diye soruyor iş bitiminden en geç 2 gün içinde aramışlardı beni.

Buzdolabı A++ 1900
    Çamaşır Makinesi A+++ 1300 civarı rakamdı
    Bulaşık Makinesi A+ 1100 civarı - A++ olan 1900'dü.
    Ankastre Set (Davlumbaz+Ocak+Fırın (Siyah Cam) 1350

Televizyon ise Vestel aldım, Fiyat ve ekran ölçülerinden dolayı ve memnunum şuana kadar sıkıntı çıkardı.
    50' 50PF8175 - 3D, 400 Hz, Çift Ekran (Çift Uydu veya İnternet gerektiriyor) 1900 liraya aldım.

srdralc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düzeltme olmadığından ekliyorum ;

Televizyon ise Vestel aldım, Fiyat ve ekran ölçülerinden dolayı. Memnunum şuana kadar sıkıntı çıkarmadı.
    50' 50PF8175 - 3D, 400 Hz, Çift Ekran (Çift Uydu veya İnternet gerektiriyor) 1900 liraya aldım.

Ütü içinde Tefal almıştık 2.5 psi Buharlı 370 TL civarıydı istanbulbilisim'den almıştım.

Son olarak elektronik şans işi, Profilo Türk markasıydı Almanlar satın alınca bakış değişene kadar akla karayı seçmişlerdi onunda geçmişi Ariston gibiydi.

Hotpoint Ariston'un bu ön yargıyı yıkması biraz sürecek gibi.
    Ama tasarım olarak en göze hoş gelen hep Hotpoint'te denk geldi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Butun yatak odasi, yemek odasi, oturma guruplari, halilar, kucuk ev aletleri hepsini evkurdan aylik 380 tl x24 ay taksitle aldim son 2 taksit kaldi gayet memnunuz esyalardan...
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)