User Tag List

Sayfa 43/63 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
1190 sonuçtan 799 ile 817 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu Ankara Sitelerde bulunan bilindik bilinmedik mağazaları gezdik. rastgele girdiğimiz mağaza 25bin TL den açıyor ağzını. (Yatak-Yemek-2x3lü_2xberjer) BİZZ diye bir yere gittik 45 dedi GESD diye bir yere gittik 65 dedi. Enza 35 dedi. Çok şaşırdım. kafamda 25 bine hepsini alırız diye düşünüyordum ama yanılmışım. Eşim Bursa'ya bakalım diyor ama Ankara'dan da bursa gidip mobilya bakmak mantıklı gelmiyor.

Saygılarımla
    Abi çocukluk arkadaşımın ailesi Bursa'da mobilya işi yapıyorlar abim evlenirken verdikleri fiyat ki ürünlerin üstüne yazdıklarından baya baya ucuza saydılar o halde İstanbul ile aynı paraya geliyordu aşağı yukarı çok fark etmiyor gördüğüm kadarıyla
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    donanımhaber de mobilya fırsatlarında yazan bir mobilyacı var. linkini atayım bir okuyun inceleyin. koltuk takımları marka olanlara göre daha uyguna geliyor.
    NOT: şahısla hiçbir bağlantım yok bu yollardan yıllar önce geçtik ne olduğunu bildiğim için yardımcı olmak istedim sadece.
    Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması >> Sayfa 189 - 189

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazmayı unutmuşum ankara sitelerde adamlar şehir dışına da nakliye var

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 1,2 ay içerisinde alacağım. kargılı engince vivense bellona bal home gezdim. en uygunu engince ve vivense oldu. Vivensenin kalitesi nasıl onda gidip geliyorum.

Bide Beyler televizyon alacak olan var mı ? kampanya filan takip eden varsa paylaşsın

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ergül mobilyadan yatak odası ve koltuk aldık. 16.500 TL cik. Bekar arkadaşlar evlenmeyin
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evlendim ama şuan kiradayım eşya masrafımda haliyle olmadı, mevcut oturuma yeten eşyamız var. Ama rakamları duydukça kendi evime geçmekten korkuyorum. 40 50 nasıl rakamlar. Paranın kıymeti kalmamış

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 1,2 ay içerisinde alacağım. kargılı engince vivense bellona bal home gezdim. en uygunu engince ve vivense oldu. Vivensenin kalitesi nasıl onda gidip geliyorum.

Bide Beyler televizyon alacak olan var mı ? kampanya filan takip eden varsa paylaşsın
    Vivense'ye geçen hafta gidip baktık beğendik. Sonra internette bir araştıralım dedik demez olaydık;

- Hasarlı gelen ürünler,
    - Yanlış gelen ürünler ve bu durumda değişim-düzeltme anlamında yardımcı olmayan bir firma.

Biraz araştırın vivense'yi ne demek istediğim anlaşılır, dikkatli olmakta fayda var.
    -Fırat

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense'den alışveriş yaptım, koltuk takımı, baza, ayakkabılık, tv ünitesi vs aldım. Fiyatlarına göre çok güzel ürünler bence özellikle indirim çeki vs denk getirirseniz piyasadan uyguna gelmişti bana. Düşünen olursa diye yazıyorum bu arada.
    Bir önceki postta Vivense ile ilgili internette yazılı şikayetlerden edindiğimiz bilgileri paylaştım. Siz ne zaman aldınız ?
    -Fırat

GEB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ağustos'ta ben de evleniyorum ufaktan araştırmaya başladım televizyon kaç inç düşünüyorsunuz? Forumlardan araştırdığım kadarıyla şuan aklıma yatan model Samsung 49nu7100 bunu almayı düşünüyorum. Ama Awox diye bir marka var fiyat performans ürünü sanırım. Ev büyük olsaydı bu modeli almayı düşünürdüm. Awox U5600STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GEB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağustos'ta ben de evleniyorum ufaktan araştırmaya başladım televizyon kaç inç düşünüyorsunuz? Forumlardan araştırdığım kadarıyla şuan aklıma yatan model Samsung 49nu7100 bunu almayı düşünüyorum. Ama Awox diye bir marka var fiyat performans ürünü sanırım. Ev büyük olsaydı bu modeli almayı düşünürdüm. Awox U5600STR
    Eylül'de de benim düğünüm var. Bende Samsung 49nu7100 aldım kendi evim için.
    Şuan bu televizyonun 55" olanını kullanıyoruz. Gayet güzel tatmin edici.
    LG mi Samsung mu çok git gel oldu. LG fiyatları bir tık daha yukardaydı. Tercihimi Samsung'dan kullandım bende. İleriki zamanlarda soundbar'da düşünüyorum yanına. Bakalım
    '13 1.5 TDCI Ford Fiesta Titanium

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    varya iki modelde benim takibimde şıp diye bulmuşsun. bana akıllı olmasına gerek yok görüntü iyi olsun diyorum awox da gidip geliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense'ye geçen hafta gidip baktık beğendik. Sonra internette bir araştıralım dedik demez olaydık;

- Hasarlı gelen ürünler,
    - Yanlış gelen ürünler ve bu durumda değişim-düzeltme anlamında yardımcı olmayan bir firma.

Biraz araştırın vivense'yi ne demek istediğim anlaşılır, dikkatli olmakta fayda var.
    aynen bende araştırıyorum. ekipten arkadaşım aldı. evden alıp renk değişimi yaptırdı. ilgi filan çok memnun. karmakarışık durum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler ağustosa kadar evlenecekler bir grup kursunda toplu indirim alırız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ocetinel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eylül'de de benim düğünüm var. Bende Samsung 49nu7100 aldım kendi evim için.
    Şuan bu televizyonun 55" olanını kullanıyoruz. Gayet güzel tatmin edici.
    LG mi Samsung mu çok git gel oldu. LG fiyatları bir tık daha yukardaydı. Tercihimi Samsung'dan kullandım bende. İleriki zamanlarda soundbar'da düşünüyorum yanına. Bakalım
    Evet herkes memnun panelinden, görüntüsünden Yüksek ihitmal ben de nu7100 alacağım bir kaç aya bu fiyat aralığında iyi bir alternatif bulmazsam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    varya iki modelde benim takibimde şıp diye bulmuşsun. bana akıllı olmasına gerek yok görüntü iyi olsun diyorum awox da gidip geliyorum.
    Awox hakkında pek bilgi yok ama internette sadece sarı tonları biraz hardal rengine yakın olduğu söyleniyor, onun dışında memnuniyetsizlik yok gibi. Tutacağım ev geniş olsaydı Awox'u alırdım şuan. 2499 - 100 lira chip puan lira 2399 liraya geliyor, güzel bir fiyat sunduğu özelliklere göre.

Grup kurarsanız mesaj atın dahil olayım ben de neyi kaça alıyoruz öğrenmiş fikir alışverişi yapmış oluruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Awox hakkında pek bilgi yok ama internette sadece sarı tonları biraz hardal rengine yakın olduğu söyleniyor, onun dışında memnuniyetsizlik yok gibi. Tutacağım ev geniş olsaydı Awox'u alırdım şuan. 2499 - 100 lira chip puan lira 2399 liraya geliyor, güzel bir fiyat sunduğu özelliklere göre.

Grup kurarsanız mesaj atın dahil olayım ben de neyi kaça alıyoruz öğrenmiş fikir alışverişi yapmış oluruz
    televizyonu 3500 liraya almıştım ben geçen black friday indirimlerinde
    '13 1.5 TDCI Ford Fiesta Titanium

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende yakın zamanda evlenenlerdenim tvyi telaşede aceleye getirmedim şuan smart özelliği gerçekten iyi bi televizyon uçuk fiyatlarda giriş seviyesi smart ürünlerse arayüzü yavaşve tatmin etmiyor paneli büyük bir televizyon alıp yanınada xiaomi mi box s modelini alıp youtube netflixi ordan kullanırım düşüncesindeydim alma noktasına kadar geldim fakat mi box s de netflix ara ara çok kısa donmalar yaşayanlar varmış firmanın güncelleme çıkarmasını bekliyolar ben takıntılı birisiyimdir bu tip şeylerde sinir bozucu bi noktaya gelebiliyor bi süre sonra bakalm eğerki güncelleme yada yeni bi model gelirse şu a101 e gelen telvizyonlardan birine tv box kutusuyla smart tv yapma planındayım çok daha ekonomik bi hal alabiliyor çünkü zaten dandik diyebileceğimiz bir çok marka dahi LG nin panellerini kullanıyor bu yüzden televizyona çok paralar dökmeden bu işi halletmek lazım

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir önceki postta Vivense ile ilgili internette yazılı şikayetlerden edindiğimiz bilgileri paylaştım. Siz ne zaman aldınız ?
    Yaklaşık 11 ay kadar oluyor. Hasarlı gelen ürünüm olmadı, 4-5 parça aldım ayrı ayrı zamanlarda. Sadece bir ürünümü yetiştiremediler, onun yerine 200TL'lik alt limitsiz kupon tanımladılar. Onunla da başka ürün satın aldım, o da sorunsuz geldi.
    3'lü, 2'li ve tekli set,
    TV Ünitesi,
    Ayakkabılık,
    Baza ve başlık seti satın aldım bu arada.
    Bir de ben fiyatlarına göre değerlendirdim. Aldığım ürünler piyasadaki neredeyse en uygun fiyatlı ürünlerdi bir çok yerden araştırıp aldım çünkü. Baza + başlık setine spotçular bile 1000+ çekerken ben 500 TL gibi bir fiyata almıştım. Ufak tefek bir şey varsa da göz ardı edebilecek konumdaydı o yüzden.

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnternette olumsuz yorumlar kol geziyor. O şekilde bakınca hiçbir mobilyacıdan mobilya alınmaz.

Yazanların çoğunda (Google yorumcuları) 1 veya 2 yorum var. Yani kasıtlı karalama olabilir diye düşünüyorum.

Ayrıca malesef paranın değeri kalmadı. Geçen bi araştırma denk gelmişti eski 100 TL nin(yıl aklımda kalmadı) Günümüzde 500 TL ye denk geldiğine dair.

3000 Tl ye koltuk takımı var ancak kimse evine almak istemez (İmkanı olmayanlara diyecek lafımız yok tabi)

Eli yüzü düzgün koltuklar 6 000
    Yatak odalası takımı 8 000
    Yemek masaları 5 000-10 000
    Tv üniteleri 2000-5000

Yani 4 parça ana mobilya 20 ila 35 000 arasına çıkıyor.

Beyaz Esya

Buzdolabı 500 Lt (3500 -10 000
    Çamaşır Makinası 2000-7000
    Bulaşık makınası 2000-7000
    Ankastre set bakmadım

Beyaz esya da 8 000 civarından başlıyor.

Perde mutfak gereçleri halı ıvır zıvır derken, beğenilebilir ,orta kalite ve üzeri ürünlerle 50 000 TL gözden çıkartın.

Mutfak gereçleri saçma paralar tutuyor

Yemek takımına 3500 TL verdik. Sonra hatun bunu kullandırmam bide günlük takım alacağız dedi 800 lirada ona verdik. Yanı sadece tabak catal kasık 4200-5000 tutuyor

Birde su takımı diye saçma birşey var. zar zor 700 liraya bulduk. Almayalım dedim ikna edemedim Ortalama 1500 lira fiyat çekiyorlar.

Asgari ücretle çalışıp evlenecek varsa tekrar düşünsün.

İşte öyle böyle derken; balayı,düğün,eşya,ıvır zıvır 100 000 TL ye çıkıyor.

Minimum tutulmaya çalışılırsa sanırım 50 000 e inilebilir. Üst limit zaten yok.

Televizyon olarak ben LG yada Philips bakayım diyorum. (Bildiğimden değil. kaliteli diye kalmış aklımda)

Smart tv evdeki Philips tv de vasat. (bende becerememiş olabilirim.) Film dizi için pc bağlarım, düz bir tv alayım diyorum.

Gelişmeler böyle
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)