User Tag List

Sayfa 6/63 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
1190 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biliyosunuz Kayseri'deyim mobilya sektörü burda baya gelişmiş durumda.

İstikbal'de tanıdıklarım da var, yardımcı olacğaım bi konu olursa pm atın sizin için fiyat alabilirim

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wiesmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsi bir kenara da;

"ulan ben sanayide takılan araba parçası usta kovalayan adamdım ne ara perde konuşmaya yemek takımı bakmaya başladım?" nelerle ilgileniyorum lan ben!? diye düşüncelere dalıyorum..

bu sizde de oluyor mu?
    Ben şu an bir yandan para biriktiriyorum, ve ben direk kendime kenara attığım paraları bekar olsam arabama neler yapardım diye bir düşünüyorum sonra kendime küfür ediyorum, ne gerek vardı da evleniyorum diye.

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler kazamız mübarek olsun, konuyu yeni gördüm.

17 Temmuz'da düğünüm var.

Beyaz eşyaların hepsini Bosch'un Almaya üretim ürünlerinden aldık (Buzdolapları yerli üretim.)
    TV ünitesi, Yemek Masası, yatak kasası ve bir çok aksesuarı Mudo'dan hallettik.
    Yemek takımları tamam, oturma grubu Ocak ayında siparişini verdik.
    Yatağı geçen ay aldık.

Önümüzdeki hafta şu anda oturduğum evde komple tadilata başlıyorum;
    pimapenler, parkeler, banyo, mutfak, kapılar 40-50 günlük bir süreç var önümde yorucu geçecek.

Sonrasında da eşyaların gelmesi ve kurulması olacak.
    Maddi olarak zaten battım, umarım moral olarak batmam

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şu an bir yandan para biriktiriyorum, ve ben direk kendime kenara attığım paraları bekar olsam arabama neler yapardım diye bir düşünüyorum sonra kendime küfür ediyorum, ne gerek vardı da evleniyorum diye.
    sen öyle diyorsun da kardeşim, o düşüncelerin ve hayallarin sonu yok

Benim hatun Pembe'yi çok sever, pembe buzdolabı isyordu ve bende araştırdım... neyse... bizim arkadaşlar durumuMU öğrenince;

- adam eskiden TYPE-R bakıyordu, şimdi de Pembe Buzdolabı bakıyor diye Şaka konusu olmuştum

moralini bozma, ev kuruyorsun, olucak hepsi...
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim kız arkadaşım vardı, hem kendi arabası vardı hem de kendi evi vardı. Ben ayrılmıştım 20 küsür yaşında evlenecek miyim diye. Buraları okuyorum, acımasızca her şeyi yıkmışlar erkek tarafına, çevremdekileri görüyorum, evliliklerine düğünlerine gelin kaprislerine bakıyorum da.

Ben aklımı ......im.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Trance-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen öyle diyorsun da kardeşim, o düşüncelerin ve hayallarin sonu yok

Benim hatun Pembe'yi çok sever, pembe buzdolabı isyordu ve bende araştırdım... neyse... bizim arkadaşlar durumuMU öğrenince;

- adam eskiden TYPE-R bakıyordu, şimdi de Pembe Buzdolabı bakıyor diye Şaka konusu olmuştum

moralini bozma, ev kuruyorsun, olucak hepsi...
    Aynen abi tek temennimiz o zaten

Ben ve nişanlım yapıyoruz ve yapıcaz herşeyi, gerçekten çok zor. Allah düğün yapanlara da yapacaklara da sabır, güç, kuvvet versin.

Benimle de hep her hafta sonu araba yıkayan sen artık evde bulaşık yıkarsın diyolar

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mudoya bi dolaba 10 binler vermeden o tarz ahşap mobilya bulabaileceğim yer bilen tavsiye edebilecek olan var mı istanbuliçi? yaka farketmesz.
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kız arkadaşım vardı, hem kendi arabası vardı hem de kendi evi vardı. Ben ayrılmıştım 20 küsür yaşında evlenecek miyim diye. Buraları okuyorum, acımasızca her şeyi yıkmışlar erkek tarafına, çevremdekileri görüyorum, evliliklerine düğünlerine gelin kaprislerine bakıyorum da.

Ben aklımı ......im.
    oo bile bile lades olmuş hazıra kurulacaktın reyiz sen çok yanlış gelmişsin

ArdaERHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dekorozan mu ne bi site var orda uygun fiyatlı demonte ürünler var benimde mayısta düğünüm var eksiklerimin %20 sini oradan tamamladım mobilyalarda ürünlerin ölçülerine bakıp sipariş verin sadece piyasanın nerdeyse yarı fiyatına ürün alabiliyosunuz oturma grubunu istanbul yolundaki isordan aldım uygun ve kaliteli beyaz eşyayıda vestel ankamall şubesinden aldım 7 yıl garantili diğer şubelerine göre indirimli veriyo ankaradaki en çok satış yapan vestel bayiymiş söylediğine göre o yuzden uygun veriyormuş cidden öyle herkesin allah yolunu acık etsin yardımcısı olsun düğün yeri bakanlara gelinlik bakanlara ankara içi yardımcı olabilirim 2 aydır işi gücü bırakıp bunlarla uğraştım kına yeri ve balayı mevzum kaldı sadece ondada fikri olan varsa cok sevinirim
    Drift or die

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mudoya bi dolaba 10 binler vermeden o tarz ahşap mobilya bulabaileceğim yer bilen tavsiye edebilecek olan var mı istanbuliçi? yaka farketmesz.
    bazen değişik ürünler denk gelebiliyor uyguna bir bak istersen çoğu da istanbuldan;

https://www.zet.com/ev-ve-yasam/mobilya
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben aklımı ......im.
    Aslında daha zor ya. Herşeyi kız yapıyor insan kendini tuhaf hissetmez mi

hissetmez mk takıl işte

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben alışveriş ve düğünden sonra şunu anladım ve çok netim bu konuda.
    Bende de olduğu gibi herkes de 1 kere evleniyoruz olmuşken en iyisi olsun mantığı var. Çok yanlış o kafayla heyecanla birşeyler bakarken çok yanlış şeyler alınabiliyor. Bütçe rahat değilse bir çok şeyi ekonomik olanından alın. Hele ki kira eviniz varsa sakın pahalı şeyler almayın. Detaylara takılmayın birak eksikler olsun. Temel ihtiyaçları halledin. Daha sonra yaşadıkça lazım olanları alır ve ilerleyen yıllarda kendi evinize geçince yenilerini alırsınız. Almadan önce de uzun uzun düşünme inceleme fırsatınız olur.
    Düğün öncesi alınıp 1 senedir elimizi sürmediğimiz o kadar incik boncuk şeyler var ki.
    Hele o gelin damat bohçaları ve 122244235 parça yemek takımları. Allah bin belalarını versin. Takım bozulmasın diye tuzluğunu bile kullanımıyoruz .mk

korkmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abim mobilya işi yapıyor eğer beğendiğiniz model varsa ürünü gösterip evinize göre yaptırabilirsiniz sipariş üzerine çalışıyor hazırda model tutmuyor elinde uyarsa numarasını göndereyim size

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba,

Hazır konu varken yeni bir konu açmayayım dedim, 8 Ekim' de Allah nasip ederse nikah yapmayı planlıyordum fakat kuzen girdi kafama düğünsüz olmaz vs diye Büyükçekmece tarafında önerebileceğiniz 400 kişilik yerler varmıdır? Nişanlımla ben yapacağımız için düğünü çok abartı pahalı olmayan yerler tercihimiz. World Point' e baktım fakat bütçemizi aşıyor.

Düğün vs forumu değil ama bilen arkadaşlar varsa fikir almak için yazıyorum, teşekkür ederim.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Var tabi.
    Detayları pm atarsan birini yönlendirebilirim

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben alışveriş ve düğünden sonra şunu anladım ve çok netim bu konuda.
    Bende de olduğu gibi herkes de 1 kere evleniyoruz olmuşken en iyisi olsun mantığı var. Çok yanlış o kafayla heyecanla birşeyler bakarken çok yanlış şeyler alınabiliyor. Bütçe rahat değilse bir çok şeyi ekonomik olanından alın. Hele ki kira eviniz varsa sakın pahalı şeyler almayın. Detaylara takılmayın birak eksikler olsun. Temel ihtiyaçları halledin. Daha sonra yaşadıkça lazım olanları alır ve ilerleyen yıllarda kendi evinize geçince yenilerini alırsınız. Almadan önce de uzun uzun düşünme inceleme fırsatınız olur.
    Düğün öncesi alınıp 1 senedir elimizi sürmediğimiz o kadar incik boncuk şeyler var ki.
    Hele o gelin damat bohçaları ve 122244235 parça yemek takımları. Allah bin belalarını versin. Takım bozulmasın diye tuzluğunu bile kullanımıyoruz .mk
    +1907

Ayrica eger kendi evinizde oturmuyorsaniz cok fazla eşya dolap vs işine girmeyin...
    bir kaç arkadaşım 3+1 evde kirada iken satın aldıkları 2+1 evlere geçince bir sürü eşyalarını atmak zorunda kaldılar.

birde bazı şeyler iki tarafın beklentileri ile orantılı... karşılıklı beklentiler ne kadar düşükse işler o kadar rahat hallediliyor...

tabi işler evlenince bitmiyor, bi next level çoluk çocuğa karışma oluyor..
    asıl olmuşken en iyisi olsun mantığı haklı olarak çocuğun ihtiyaclarının karsılanması sırasında devreye giriyor.
    bebek arabasına neredeyse şahin parası verince ne demek istediğimi anlarsınız

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    www.evidea.com cok uygun rakamlr var

bende kara kara düşünüyrm dugun masraflı iş
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Hazır konu varken yeni bir konu açmayayım dedim, 8 Ekim' de Allah nasip ederse nikah yapmayı planlıyordum fakat kuzen girdi kafama düğünsüz olmaz vs diye Büyükçekmece tarafında önerebileceğiniz 400 kişilik yerler varmıdır? Nişanlımla ben yapacağımız için düğünü çok abartı pahalı olmayan yerler tercihimiz. World Point' e baktım fakat bütçemizi aşıyor.

Düğün vs forumu değil ama bilen arkadaşlar varsa fikir almak için yazıyorum, teşekkür ederim.
    Güncel salon fiyatları ne kadar ortalama ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel salon fiyatları ne kadar ortalama ?
    Vallahi çok değişken kardeşim. Ben World Point' te 300 kişi için 16500 TL fiyat almıştım. Kokteyl menüsü (En ucuz menü) ama dışardaki çoğu yemekli yerden çok daha iyi menüsü. Gerçekten kaliteli bir mekan. Esse Royal' di sanırım yanlış yazmış olabilirim orasıda 17000 TL dedi kişi sınırı yok düğün salonu tarzı pasta börek çörek dağıtıyo.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)