User Tag List

Sayfa 63/63 İlkİlk ... 1353616263
1190 sonuçtan 1.179 ile 1.190 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hondafit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir gün bu konuya yazacağımı hiç düşünmemiştim dostlar....

33 yaşıma kadar kaçtım evlilikten ama artık o kara gün geldi nişanlanmak üzereyim...
    Beyaz eşya konusunda biraz şüphelerim var bosch almak istiyorum fakat fiyatları inanılmaz yüksek Arçelik konusunda ne düşünüyorsunuz?Alan kullananlar memnun mu?
    Sağolsun benim hanım kanaatkar yüksek modellere bakmıyor ihtiyacımızı görsün yeter modunda.Bosch'ta ki fiyatları görünce Arçelik'te olur diyor.
    Ayrıca kurutmalı çamaşır makinası kullanan var mı? memnun musunuz tavsiye eder misiniz?
    ayrı ayrı almak biraz maliyetli olacak ayrıca istanbul'da evler biraz küçük ikisi bir istiyoruz...
    Beyaz eşyayı henüz almadık. Bosch bakıyoruz aslında bizde ama dediğiniz gibi fiyatlar almış başını gidiyor. Babamlar mümkün olduğunda Arçelik almaya çalışırlar beyaz eşya kısmını. Eskime sorunları hariç sorun yaşamadılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bulaşık makinası ve buzdolabı siemens, çamaşır makinası bosch aldım temmuz 2020'de, neredeyse buzdolabı parasına geldi çamaşır makinası.

siemensi de değerlendir derim

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vivenseden baza, koltuk takımı, TV ünitesi ve portmanto tarzı bir şey aldım. Sadece koltukların üretimi geciktiği için kargo geç geldi, ona kurulum ücreti de ödememiştim ama kurulumunu da yaptılar, üstüne indirim çeki de tanımlamışlardı. Yaklaşık 3 senedir bütün yazdığım ürünleri kullanıyorum, en ufak bir şikayetim olmadı. Fiyatları ben alırken çok ciddi uygundu 2018 senesinde. Örneğin baza + başlığı sıfır olarak ben Vivense'den 800-850 gibi maliyetle almıştım ama nereye sorsam sadece bazaya minimum 1000-1250 TL'den başlayan fiyat çekiyorlardı. Aynı şekilde geç gelen kargo yüzünden tanımladıkları kupon ile TV ünitesini 450 TL gibi bir rakama almıştım, yani bakınca maliyeti ne olabilir diye düşünüyor insan bazen. linkini de buldum. (LORE TV UNİTESİ FİYATI - Vivense)
    Kartaldaki showroomlarında çok fazla seçenek yok, her ürünü göremiyorsunuz bu arada aklınızda olsun. Ben memnun kaldım, tavsiye ederim.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2019 Nisan ayında aldığım Bosch marka, Bulaşık, Çamaşır ve Buzdolabı o zaman 8,250 almıştım şuanki toplam fiyatı 16,500 olmuş

İlk defa iyiki erken evlenmişim dedim
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hondafit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir gün bu konuya yazacağımı hiç düşünmemiştim dostlar....

33 yaşıma kadar kaçtım evlilikten ama artık o kara gün geldi nişanlanmak üzereyim...
    Beyaz eşya konusunda biraz şüphelerim var bosch almak istiyorum fakat fiyatları inanılmaz yüksek Arçelik konusunda ne düşünüyorsunuz?Alan kullananlar memnun mu?
    Sağolsun benim hanım kanaatkar yüksek modellere bakmıyor ihtiyacımızı görsün yeter modunda.Bosch'ta ki fiyatları görünce Arçelik'te olur diyor.
    Ayrıca kurutmalı çamaşır makinası kullanan var mı? memnun musunuz tavsiye eder misiniz?
    ayrı ayrı almak biraz maliyetli olacak ayrıca istanbul'da evler biraz küçük ikisi bir istiyoruz...
    Benim arçeliklerin maaşallağı var, 13 yıldır tık demediler.
    Alınca yapılabilen ürünlere 7 yıl garanti de almıştım, kafam rahattı.
    Okumadan imzalamam.....

fuatozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyaz eşya tv vestel kullanıyoruz.

Tüm markalara baktık almadan Arcelik kullanan ve baktıklarımızda hep buzdolabında özellikle koku sorunu vardı.

Yeni ürün kokabilir ama kullananlar o kokunun gitmediğinden dert yandığı için vestelden kullandık tercihimizi ve memnunuz
    -_-_-_-

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an evleniyor olsan tercihimi arçelik' ten taraf kullanırım.. Bosch' un adı var Alman hissiyatı eskidenmiş.. (Tüm eşyalarımız bosch)

AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese iyi akşamlar.

Evdeki elektrikli süpürgenin hakkın rahmetine kavuşması üzerine yeni bir elektrikli süpürge ihtiyacı hasıl oldu. Filtresi sökülüp temizlenebilen başta tercihim olmak üzere beklentim uzun süre aynı performansta hizmet etmesi. Robot düşünmüyorum. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ediyorum şimdiden

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliDogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar.

Evdeki elektrikli süpürgenin hakkın rahmetine kavuşması üzerine yeni bir elektrikli süpürge ihtiyacı hasıl oldu. Filtresi sökülüp temizlenebilen başta tercihim olmak üzere beklentim uzun süre aynı performansta hizmet etmesi. Robot düşünmüyorum. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ediyorum şimdiden
    Çok uzun araştırmalar sonucu toz torbasız modellerin hepsinin zamanla performans kaybı, toz kaçırma vs gibi bir çok sorun çıkardığını öğrendim şikayetlerden. Bu işte doğru kullanıldığında en hijyenik ve alerjik durumları engelleyen modeller sulu olanlar ama her temizlik sonrası makinenin temizlenmesi vs nedeniyle pek tercih edilmiyormuş. Kısaca en iyi temizlik yapan ama en zahmetli olanlar sulu olanlar.

Sulu olanlardan sonra 2. sırada toz torbalı modeller var. Ben Evlenirken 2017'de Arnica'nın Turbo fırçalı ve toz torbalı modelinden almıştım. Muadillerine göre fiyatı kesinlikle uygun. Maşallah çok memnunuz güzel temizliyor. Filtre vs bakımlarını düzenli yapıyorum. Şimdiye kadar başımızı ağrıtmadı.

Philips konusunda forumlarda ve şikayetvar sitesinde çok fazla şikayet var. Özellikle hortum kopma yırtılma, el tutma yeri kırılması vs gibi. Belki basit sorunlar ama 3-4 katı para verip bu sorunları yaşamak bir çok kullanıcı için kötü izlenim yaratmış ve o nedenle fazlaca şikayet var.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abiler bu ara şu büyük marketlerdeki elektronik ürünlere vs bakın.

marketler satılması yasaklanan elektronik cart curt vs ürünlerin hızlı elden çıkarmak adına indirimli verildiği duydum.

Geçen gün fulya karfır'a biraz bakındım ama hala herşeyde öyle ahım şahım indirim yok.
    misal telefonların hepsi hala netten pahalı.

ama bazı ufak tvler ' bazı tırıvırı markaların beyaz eşyaları güsel fiyatlardaydı.
    médiocrité partout

AliDogukan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aranel Ciryatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok uzun araştırmalar sonucu toz torbasız modellerin hepsinin zamanla performans kaybı, toz kaçırma vs gibi bir çok sorun çıkardığını öğrendim şikayetlerden. Bu işte doğru kullanıldığında en hijyenik ve alerjik durumları engelleyen modeller sulu olanlar ama her temizlik sonrası makinenin temizlenmesi vs nedeniyle pek tercih edilmiyormuş. Kısaca en iyi temizlik yapan ama en zahmetli olanlar sulu olanlar.

Sulu olanlardan sonra 2. sırada toz torbalı modeller var. Ben Evlenirken 2017'de Arnica'nın Turbo fırçalı ve toz torbalı modelinden almıştım. Muadillerine göre fiyatı kesinlikle uygun. Maşallah çok memnunuz güzel temizliyor. Filtre vs bakımlarını düzenli yapıyorum. Şimdiye kadar başımızı ağrıtmadı.

Philips konusunda forumlarda ve şikayetvar sitesinde çok fazla şikayet var. Özellikle hortum kopma yırtılma, el tutma yeri kırılması vs gibi. Belki basit sorunlar ama 3-4 katı para verip bu sorunları yaşamak bir çok kullanıcı için kötü izlenim yaratmış ve o nedenle fazlaca şikayet var.
    Sulu sistem gerçekten de çok zahmetli, sizin de dediğiniz gibi ondan sonraki en iyi seçenek olan toz torbalı olan modellerden Miele markasına güvenerek şu modeli sipariş ettim.

Hepsiburada.com | Guvenlik

1465TL fiyatı vardı, HB 100 TL hediye çeki tanımlamış 1365TL ye şu ürünü almış bulundum. Teşekkür ediyorum.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliDogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar.

Arnicanın yeşil renk sulu modeli var dükkanda araba içi alıyordum yıllarca çalıştı evdede 4 yıldır kullanıyorum çok başarılı tavsiye ederim bozulsa bile motoru 100 liraydı alıp takması basit. Hatta dükkandakini 2. El almıştım letgodan 6 yıldır çalışıyor
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)