User Tag List

Sayfa 9/63 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
1190 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düğün salonları acayip para keşke herkes hatunu kandırsa bi nikahla. ben kavacıkta 8bine tuttum salonu. balayı +uçak 2000 tl dalamanda.
    beyaz eşya 5 parça 7 bin. salon ve yemek masası koltuklar sanırım 10-12 arası gözüküyor şuan yatak odası kız tarafına ait 8 bin tl de o. daha halısı bilmem nesi var süpürgesi var ıvırı zıvırı var. sadece nişana 15 bin harcadık.saolsun ailem yardım ediyor. tek başıma asla olamazdı gelyor bana. mobilyanın ucuzuna razı edersem iyi olacak.hatun tutumlu gibi görünüyor bizimki ama yeni gelinim yemek masamda olacak diyor lanet olsun.hiç kendimize çalışmıyoruz hep misafir gelirse diye başlıyor.
    Nişanı kız tarafı yapmıyor mu
    Everyday I ** çapuling...

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese saygim sonsuz fakat masraflar bu sekildeyken evlilik akil kari mi yahu?
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese saygim sonsuz fakat masraflar bu sekildeyken evlilik akil kari mi yahu?
    Aynı mantıkla bakarsak kimse çoğalmaması lazım, çocuk için mama -bez lazım olacak diye.

Hayatta bazı şeyler vardır maddiyatı için vaz geçemeyeceğin. Evlilik - çocuk en tipik örnekleri.

1 göz oda da yukarıdakilerin hiç biri olmadan mutlu olabilen insanlar varken , bazıları için saray da yaşayıp mutsuz olanlar da var.

Para evet önemli ama her şey değil.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onamdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nişanı kız tarafı yapmıyor mu
    evet kız tarafı yapıyorda biz evde yaptık zaten salon parası yoktu. ben bize maliyeti oalrak yazdım. bunun içinde. çikolatası bohçasıydı çiçeğiydi o tür şeyler var birde takılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu üstünde kız çocuk olan çikolatalardan almayan ve o pastaneye servet bırakıp çıkmayanlar el kaldırsın

Alacak olanlar sussun tabi

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selam arkadaşlar.
    öncelikle evlenecek olan arkadaşlara kendimde dahil allah huzurlu bir yuva nasip etsin. evli olanlarında mutlulukları daim olsun diyeyim.
    ekim sonu düğünüm var. beyaz eşya olarak bosch karar kıldım çünkü yerlilerden daha uyguna geliyor nedense nasıl işse bu iş buzdolabı,bulaşık,çamaşır, ocak, fırın 7bin tl en uygun aldığım. araştırmaya devam ediyorum sirkeciyede bakacağım modelleri belirledim çünkü.
    mobilya olarak ise sanırım bizde inegöle gideceğiz anladığım kadarıyla çeşitte çok vede atıyorum modokodaki beğendiğimiz ürünü inegölde daha ucuzamı alacağız? yada fabrikasyon istikbal bellona gibi markalarmı daha uygun oluyor?
    Sana inegöllü bir forumdaş lazım. Mobilyadan çok kar edersin ve ufak sıkıntılarda başın ağrımaz. Ama nerden bulcan şimdi sen inegöllüyü

İmza: İnegöllü
    M50b30 - Bumblebee...

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı streetracer_nos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte kalitesi çok yukarda olmadığı için yerli fiyatları uygun.Özellikle buzdolabını tavsiye etmem zaten tek kapılı alman üretimi dolap yok boschta
    Bu isabet oldu. Ben de buzdolabı olarak beko tavsiye edecektim. Diğer beyaz eşyalar için yorum yapamayacağım ama buzdolabında kesinlikle beko. Hep söylerlerdi, sağdan soldan duyardım, kullanınca ne demek istediklerini anladım. Soğutması çok çok iyi.
    M50b30 - Bumblebee...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu üstünde kız çocuk olan çikolatalardan almayan ve o pastaneye servet bırakıp çıkmayanlar el kaldırsın

Alacak olanlar sussun tabi
    ben 120 tl ye doldurttum sepeti makul geldi dışarıya süslü içeriye madlen falan :d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 120 tl ye doldurttum sepeti makul geldi dışarıya süslü içeriye madlen falan :d
    Yemin ediyorum tam esnaf adamsın abi üstü şekilli olsun, alta drajeyi bas dedin dimi Ahahhahaa.

Bana 3 katlı bir sepet kitlediler, içini doldurana kadar bir kaç kilo çikolata gitti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tolga_kaan_ valla benimki tek katlıydı zaten elemanda dedi hepsi süslü olmaz diye. içeriye ucuzlardan koyuyorlar ama tadına baktım tabi dandik çikolata almadım 1 kilo gitmişti toplamda. draje falan görsellik o biçim

spree1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buzdolabı alacaksanız Bosch alın biraz paraya kıyın.
    Öyle Pısırık Pısırık Yürümeyeceksin,
    Yürürken Omzun Dik Alnın Karşıya Bakacak.

Yere Bastığın Zaman Hakkını Vereceksin Toprak Seni Tanıyacak . . !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler adetler bitmiyor, Salonu yemeği içkisi orkestrası eşyası beyaz eşyası takısı tokası aileler farklı memlekette ise sizde başka bir şehirde yaşıyorsanız 3 farklı yerde organizasyon yapmak insanı çok düşündürüyor. Başta her şeyi konuşmak en iyisi. Mobilya alacak olan varsa inegöl mobilya avm'sinde her tarafı gezmesini öneririm pazarlıktan sonra kredi kartı ile konuşup en sonunda nakit öderseniz dahada düşüyor. Ayrıca beyaz eşya için markaların bayii leri ile direk görüşün elektronik marketlerde kampanya yoksa fiyat yüksek oluyor ama bayiiler nakit alımlarda güzel indirimler yapıyorlar. Buz dolabı 601 LT , 9 kg eco bubble çamaşır makinası , 4 programlı bulaşık makinası 5450 tl ye aldım

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kiz kardesim ekimde evleniyor ben uzakta durup sadece maddi destekte bulunuyorum ama enteresan orf ve adetlerden fenalik geldi valla. Neymis dugunmus. Yahu maddi olarak super rahat olsan en guzel yerde yap dugunude borcla harcla salon tutup dugun yapmak bana hic mantikli gelmiyor. Allahtan kardesimin oyle takintilari yok keza esininde, sadece nikah olacak . Tum evi tulu perdeyi haliyi bilmemneyi erkek aliyormus yadak odasi takimini kiz aliyormus halisiyla birlikte yahu erkek tarafi o kadar hali alirken neden yadak odasinada bir hali almiyor. Ceyiz meyiz, annem damat icin alisveriste . Yahu daraldim valla. Birakin iki kisi neyi nasil istiyorlarsa yapsinlar. Dayatmayin illaki yatak odasini kiz alsin oturma odasini erkek alsin, illaki salonds dugun olsun bilmemne. Bunlarin borcunu zaten evlendiklerinde beraber odeyecekler birakin onden herseyidd beraber yapsinlar yada hangisinin durumu cok daha musaitse o yapsin.

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiz kardesim ekimde evleniyor ben uzakta durup sadece maddi destekte bulunuyorum ama enteresan orf ve adetlerden fenalik geldi valla. Neymis dugunmus. Yahu maddi olarak super rahat olsan en guzel yerde yap dugunude borcla harcla salon tutup dugun yapmak bana hic mantikli gelmiyor. Allahtan kardesimin oyle takintilari yok keza esininde, sadece nikah olacak . Tum evi tulu perdeyi haliyi bilmemneyi erkek aliyormus yadak odasi takimini kiz aliyormus halisiyla birlikte yahu erkek tarafi o kadar hali alirken neden yadak odasinada bir hali almiyor. Ceyiz meyiz, annem damat icin alisveriste . Yahu daraldim valla. Birakin iki kisi neyi nasil istiyorlarsa yapsinlar. Dayatmayin illaki yatak odasini kiz alsin oturma odasini erkek alsin, illaki salonds dugun olsun bilmemne. Bunlarin borcunu zaten evlendiklerinde beraber odeyecekler birakin onden herseyidd beraber yapsinlar yada hangisinin durumu cok daha musaitse o yapsin.
    abi yüzük atma sebebim o benım ya sankı kızın annesiyle evleniyoruz

İlker G.

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mayısda evlendim,

127 ekran TV
    106 ekran TV
    Son sistem buzdolabı
    Çamaşır makinesi
    Bulaşık makinesi
    Kurutma makinası
    Fırın
    Aspiratör vs

Hepsi Beko marka 11.000 TL 9 taksit aldım. 2 ay kaldı bitmesine cok memnunum Beko'da tavsiye ederim.

Mobilyada ise İstanbul'da olanlar icin Avcilar yanyolda İder mobilya tavsiye ederim.

Yatak odası
    Yemek odası
    Gardrop
    Zigon
    Tekli L koltuk vs vs

2+1 evi dolduracak mobilya yatağı falan 10.600e aldım.

Kıssadan hisse perdesi halisi va 25.000e ev her haliyle hazır oldu. Evlilik oyle görüldüğü gibi korkutucu birsey degil. Tabiki bunu sağlayan karşınızdaki insan. Dogru insanla yapılan evlilik muhteşem
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mayısda evlendim,

127 ekran TV
    106 ekran TV
    Son sistem buzdolabı
    Çamaşır makinesi
    Bulaşık makinesi
    Kurutma makinası
    Fırın
    Aspiratör vs

Hepsi Beko marka 11.000 TL 9 taksit aldım. 2 ay kaldı bitmesine cok memnunum Beko'da tavsiye ederim.

Mobilyada ise İstanbul'da olanlar icin Avcilar yanyolda İder mobilya tavsiye ederim.

Yatak odası
    Yemek odası
    Gardrop
    Zigon
    Tekli L koltuk vs vs

2+1 evi dolduracak mobilya yatağı falan 10.600e aldım.

Kıssadan hisse perdesi halisi va 25.000e ev her haliyle hazır oldu. Evlilik oyle görüldüğü gibi korkutucu birsey degil. Tabiki bunu sağlayan karşınızdaki insan. Dogru insanla yapılan evlilik muhteşem
    ya karsı taraf dugundu falandı cok bunaltınca olmuyo o iş ya

neymıs koyde akrabaları varmıs ordada dugun la banane ya kalkıp gelsınler

İlker G.

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    24temmuz da benımde ısteme*sozum olacaktı ***** olaylardan olamadı ınsallah herkesın gonlune gore olur.Ama su bı gercek evlılık ıcın 50-60 bın tl gıdıyor

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı !KO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya karsı taraf dugundu falandı cok bunaltınca olmuyo o iş ya

neymıs koyde akrabaları varmıs ordada dugun la banane ya kalkıp gelsınler
    Bende 500 kisilik yemekli düğün yaptım. Babamla ortaklaşa yaptık. Biraz külfetli oldu ama olsun kız tarafının bir talebi olması aksine babam istedi yemekli düğünü evin masrafından fazlaydı düğün
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 500 kisilik yemekli düğün yaptım. Babamla ortaklaşa yaptık. Biraz külfetli oldu ama olsun kız tarafının bir talebi olması aksine babam istedi yemekli düğünü evin masrafından fazlaydı düğün
    ahaha bende istiyorum ama koyde dediği yer izmit ya haha aklı basında olsa derki ulan bı otobus tutarız gelemeyen onla gelsin

İlker G.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)