User Tag List

Sayfa 12/63 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
1190 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bide cakma altin takanlar fln varmis. Annem soylemisti inanamamistim hahaha
    Daha yeni bi arkadasım evlendi takılardan 10 tane düşük gram çeyrek 4 tane teneke altın cıkmıs ������
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şikayet var ve forumlardaki mağdurları okuyunca tüm beyaz eşya markalarından soğudum valla. bukadar sorunlumu bosch siemens grubu?

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şikayet var ve forumlardaki mağdurları okuyunca tüm beyaz eşya markalarından soğudum valla. bukadar sorunlumu bosch siemens grubu?
    Hocam en son ne almaya karar verdiğini paylaşırsan sevinirim. Bende takipteyim beko düşünüyordum ama bakalım benim daha vaktim var
    Everyday I ** çapuling...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Onamdar ben kaç aydır forumları okuyordum bosch siemens profilo grubunda karar kılmıştım. profilo satış olarak ben peşine düşücekmişim gibi hissi var anneme profilo çamaşır mak. aldık ama media marketten almıştım. bayiler daha uygun fiyat veriyor ama doğru düzgün bayisi yok bitanesine gittim onunda doğru düzgün ilgi alakası yok bende sildim kafamdan seçtiğim modelleride birebir göremeyince.
    geri bosch siemens kaldı. geçen hafta bayileri dolaştım belirlediğim modellerin fiyatlarını aldım.avm bayi fiyatları yüksek hiç sorma oralara kararı bu gruba kılmıştım ama şikayet var ı okuyunca insan komple bütün markalardan soğuyor

Burak Demirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kafadan ARIZALILAR xD - Timeline | Facebook hayatımda ızledıgım en acayip düğün bu sanırım amacı cozemedım
    Mahşein üç atlısı
    dmrc garaj
    35 cvk 31 s2000
    35 eu 122 vti
    35 ke 9481 egk20

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu konuyu okudukça daralıyorum
    Abi ben normalde düğüne gidip 10 dakika salonda durup kalan 2-3 saat salonun kapısının önünde dikilip sigara içiyorum. O zaman bile sıkıntıdan patlıyorum, evlensem ne yapacam acaba?! Masrafı stresi ayrı bir dert.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bide cakma altin takanlar fln varmis. Annem soylemisti inanamamistim hahaha
    Çeyrek takarken yarım altın çalanlar var sen ne diyosun amk @Turbo&quattro

Ceyrek Altın Takarken Tam Altın Calan Teyze - YouTube

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çeyrek takarken yarım altın çalanlar var sen ne diyosun amk @Turbo&quattro

Ceyrek Altın Takarken Tam Altın Calan Teyze - YouTube

Ahahahah Çok iyi ya, teyzenin bileği kuvvetliymiş çötönk diye çekti aldı valla

Bak bunuda var ya kesin düğünden sonra kim ne taktı diye play/pause yapan düğün sahipleri fark etmiştir

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahahah Çok iyi ya, teyzenin bileği kuvvetliymiş çötönk diye çekti aldı valla

Bak bunuda var ya kesin düğünden sonra kim ne taktı diye play/pause yapan düğün sahipleri fark etmiştir
    Düğün faresi tak diye indiriyor valla tam altını hiç acımadan

Geçende arkadaşım evlendi kına'da salona hırsız girmiş, eşinin cüzdanından paralar vs gitmiş. Çok can sıkıcı durumlar.

Hayır videolu kanıtlı bide yani. Yarın bir gün bu akraba ile denk gelince ne yapar insan

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düğün faresi tak diye indiriyor valla tam altını hiç acımadan

Geçende arkadaşım evlendi kına'da salona hırsız girmiş, eşinin cüzdanından paralar vs gitmiş. Çok can sıkıcı durumlar.

Hayır videolu kanıtlı bide yani. Yarın bir gün bu akraba ile denk gelince ne yapar insan
    İçime kurt düştü hiç açıp bakmamıştım, akşam açıp bir izleyeyim videoyu .25x hızla varsa yan yollara sapan akraba gidip basalım evini Altın yükseldi *****.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah nasip ederse seneye bizde düğün yapmayı düşünüyoruz. Ya şaka maka ne zaman tarih alınmalı biz seneye yaza düşünüyoruz. Bu sene sağlık sebepleri ile erteledik.

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar forumlarda bosch siemens grubuna ve servisine acayip sövenler var. insanı kararsız bırakıyor. yeni beko ürünlerini kullanan varmıdır acaba? beko beyaz eşyaları nasıldır.
    Beko bayisi olarak türkiye şartlarında en uygun beyaz eşya 7 yıl garanti imkanı sorun oldugunda karsında muhatap bulmak, bunlar bence onemlı benım gozumde en onemlı etkenlerden biride yerli malı bir cok avrupa ülkesinde lider marka su an beko kesınlıkle tavsiye ederim

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Onamdar ben kaç aydır forumları okuyordum bosch siemens profilo grubunda karar kılmıştım. profilo satış olarak ben peşine düşücekmişim gibi hissi var anneme profilo çamaşır mak. aldık ama media marketten almıştım. bayiler daha uygun fiyat veriyor ama doğru düzgün bayisi yok bitanesine gittim onunda doğru düzgün ilgi alakası yok bende sildim kafamdan seçtiğim modelleride birebir göremeyince.
    geri bosch siemens kaldı. geçen hafta bayileri dolaştım belirlediğim modellerin fiyatlarını aldım.avm bayi fiyatları yüksek hiç sorma oralara kararı bu gruba kılmıştım ama şikayet var ı okuyunca insan komple bütün markalardan soğuyor
    Hemşerim benim arkadaşlar Tek AVM' yi çok metettiler orada fiyatlar ucuzmuş, haberleşelim markalar aynı olursa tek yerden alalım daha fazla indirim yaptırırız. Biz Samsung almayı düşünüyoruz.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke bu başlığı görseymişim önceden. 2 hafta önce evlendim, tayin çıkması sebebi ile beyaz eşya alımını erteledim ancak klima ve tv alımı ihtiyaç oldu. LG'nin 32" ekranlı full hd modelini (içinde uydu alıcısı yok) ve ne yazık ki 50 hz görüntü yenileme hızı sanırım. 687 tl ye aldım teknosadan.

Klima içinse fiyat araştırması yaptım. İyi mi yaptım bilemiyorum ancak 3000 tl'ye daikin 12000 btu'luk alabiliyordum. Hem garanti süresi hem de daha yüksek gücünden dolayı (18.000 btu) olanı 3000+ 150 tl hediye çeki ile aldım. Umarım pişman olmam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali ben buyuk ihtimal bosch siemens grubu alicam. Donanimhaber uzerinden takip ettigim bir magaza sahibi vardi ondan fiyat istedim gercekten uygun fiyat verdigini kullanici yorumlariyla birlikte anlamis oldum yaklasik 400 tl indirimli fiyat aldim. Buyuk ihtimal orda karar kildim. Sunu anladim boschta olsa samsungta olsa sectigin modele gore olay degisiyor. Herkesin soyledigi en son cikani almamak yeni model araba gibi. Uzerinden biraz gecip gerekli iyilestirmeler yapilmis modeli almak mantikli. Benimde sectiklerim son model degildi zaten. Ben 5-6 bayi gezdim bayileri gezmeden karar verme sende

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    He ali birde acibademde bi spotu varmis bi ona bakmadim

aRSLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bu başlığı görseymişim önceden. 2 hafta önce evlendim, tayin çıkması sebebi ile beyaz eşya alımını erteledim ancak klima ve tv alımı ihtiyaç oldu. LG'nin 32" ekranlı full hd modelini (içinde uydu alıcısı yok) ve ne yazık ki 50 hz görüntü yenileme hızı sanırım. 687 tl ye aldım teknosadan.

Klima içinse fiyat araştırması yaptım. İyi mi yaptım bilemiyorum ancak 3000 tl'ye daikin 12000 btu'luk alabiliyordum. Hem garanti süresi hem de daha yüksek gücünden dolayı (18.000 btu) olanı 3000+ 150 tl hediye çeki ile aldım. Umarım pişman olmam.
    Daikin klima konusunda oldukça başarılıdır. Mitsubishi, Toshiba, Daikin, Carrier bu işte olduça iyiler. 32 m2 salonda 12btu carrier soğutma konusunda ucu ucuna yetişiyor kullanımda.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali ben buyuk ihtimal bosch siemens grubu alicam. Donanimhaber uzerinden takip ettigim bir magaza sahibi vardi ondan fiyat istedim gercekten uygun fiyat verdigini kullanici yorumlariyla birlikte anlamis oldum yaklasik 400 tl indirimli fiyat aldim. Buyuk ihtimal orda karar kildim. Sunu anladim boschta olsa samsungta olsa sectigin modele gore olay degisiyor. Herkesin soyledigi en son cikani almamak yeni model araba gibi. Uzerinden biraz gecip gerekli iyilestirmeler yapilmis modeli almak mantikli. Benimde sectiklerim son model degildi zaten. Ben 5-6 bayi gezdim bayileri gezmeden karar verme sende
    He ali birde acibademde bi spotu varmis bi ona bakmadim
    Bizde Siemens alacağız sanırım, en sorunsuzu o gibi duruyor. Ben sadece kurutmalı çamaşır makinesi ve buzdolabı alacağım. Bulaşık makinesi evde ankastre var.Hafta sonu Tek AVM ye bakıcam haber ederim sana fiyatlar konusunda.

Uur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samsung Türkiyede çalışan arkadaşımın söylediği :
    Beyaz eşyada kesinlikle Arçelik-Beko alın. TV de ise samsung alacaksanız kesinlikle çinde üretilmemiş kore malı olan bir modelini alın.
    Aklınızda olsun. Zaman daralıyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)