User Tag List

Sayfa 31/63 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
1190 sonuçtan 571 ile 589 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk yıl dönümünde hediye 6S aldım,
    Geçen ay içinde de güzel bir yüzük aldım 40 karat tektaş 2900TL para verdim. Girdim bi yolun içersine. Eğer sevdiğiniz kişi hakkaten sevginize karşılık veriyorsa sizde ona gereken değeri verin, fazlasıyla hatta. Ha bu arada teklifimide evde yaptım. Elimden geldiğince 1liracı dükkanlarında satılan ürünlerle süsledim evi. Gayette cıvıl cıvıl ettim. Bazı şeyler lüks güzel oluyor ama bazende maddi olarak zorlanmaya başlıyorsunuz, orada da kendi ufak fikirlerinizi ortaya koyup biraz kendi el emeğinizi konuşturarak işin içinden sıyrılabilirsiniz.

Bu arada kimseden tavsiye almadım şimdiye kadar ama artık tavsiyelik kısma yaklaşıyorum. Bu dönemde altın almalımıyım ? Beyaz eşyaları Samsung alayım diyorum, Samsung kullanıcısı varsa yorumlarsa eğer sevinirim. İyi geceler herkesee
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavsiyede bulunan kişilere teşekkür ederim kafamda birşeyler oluştu gibi ormanın içerisinde 2-3 saatliğine mekan kapama gibi bişey olucak,teklifi aralık ayında düşündüğümden deniz sahil tekne yat vs tehlikeye atmıyim şimdi günü kapalı mekan garanti olsun istedim maaliyet olarak 2,5-3 bini bulucak nerden baksan şimdilik düşüncem bu bakalım yeni bişeyler çıkıcakmı
    Allah nasip ederse bende yakında evleniyorum, sizin gibi ne yapsam diye uzunca düşündüm ama aklıma bısey gelmedi 2 haftada yuzugu cebımde taşıdım en sonunda yeter dedim bugün evının kapısını çalıp edıcem uğraşamam neyse tam o arada nısanlım aradı akşam balık yıyelım dıye aa derdim süper çat mekanda ettım teklıfı, hiç beklemediği bir an oldu,
    Çok ıyi hazırlanmış bir mekanda yada daha önce uğranmamış biryerde anlaşılır diye düşünüyorum, bence mekanı kendısi belirlesin yemekten içmekten vs bahsedin biyer önerirse ok diyip orda yapın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yıl dönümünde hediye 6S aldım,
    Geçen ay içinde de güzel bir yüzük aldım 40 karat tektaş 2900TL para verdim. Girdim bi yolun içersine. Eğer sevdiğiniz kişi hakkaten sevginize karşılık veriyorsa sizde ona gereken değeri verin, fazlasıyla hatta. Ha bu arada teklifimide evde yaptım. Elimden geldiğince 1liracı dükkanlarında satılan ürünlerle süsledim evi. Gayette cıvıl cıvıl ettim. Bazı şeyler lüks güzel oluyor ama bazende maddi olarak zorlanmaya başlıyorsunuz, orada da kendi ufak fikirlerinizi ortaya koyup biraz kendi el emeğinizi konuşturarak işin içinden sıyrılabilirsiniz.

Bu arada kimseden tavsiye almadım şimdiye kadar ama artık tavsiyelik kısma yaklaşıyorum. Bu dönemde altın almalımıyım ? Beyaz eşyaları Samsung alayım diyorum, Samsung kullanıcısı varsa yorumlarsa eğer sevinirim. İyi geceler herkesee
    Hayırlı olsun, tam üstüne geldi Samsung tv hariç herseyım ve servis ve mağazalar yüzünden öneriyorum, Marmara forum olmayan ürünü satmış bana 2 ay bekledim bulaşık makinasını bide artmış artmış konuşuyorlar telefonda, Samsung a 3 defa sıkayette bulundum geri donen kımse olmadı, bence lg ye bakın yada Siemens e, Samsung u ürün olarak henüz kullanmaya başlamadım evde kurulu bekliyorlar o yüzden ürün kalıtesını bılmıyorum.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÖmerF.Bayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, tam üstüne geldi Samsung tv hariç herseyım ve servis ve mağazalar yüzünden öneriyorum, Marmara forum olmayan ürünü satmış bana 2 ay bekledim bulaşık makinasını bide artmış artmış konuşuyorlar telefonda, Samsung a 3 defa sıkayette bulundum geri donen kımse olmadı, bence lg ye bakın yada Siemens e, Samsung u ürün olarak henüz kullanmaya başlamadım evde kurulu bekliyorlar o yüzden ürün kalıtesını bılmıyorum.
    Samsung'un bunu yapması enteresan. Ben de bulaşık ve buzdolabını almıştım.
    Bulaşık makinesinin plastik kilit mekanizması bozuldu , parça yokmuş ellerinde mağdur etmeyelim dediler ve sıfır makine ile değiştirdiler.
    Bölgesel yada bayi den kaynaklı da olabilir. Netice de her markada sorunlar oluyor/olacak.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler pariste teklif etmeyi düşünüyorum, nerde ne şekilde edebilirim? Benim aklıma klasik eiffel kulesinde veya kulenin önündeki yeşillikte teklif etmek geliyor? Var mıdır daha alternatif yerler?

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay arkadaş hanım sağdan soldan duyuyor böyle teklifleri kesin entel dantel adamlar yapmıştır diyordum. bizim forum bildiğin romantik forumuymuş. yok eyfeller, yok mekan kapamalar yürüyün be kim tutar sizi ben büyükçe bi cevizin içini boşaltmıştım. kırmızı kadife ile cevizin içini kaplayıp yüzüğü koymuştum. verdim cevizi bişeye benzetemedi, sonra açtı yüzüğü gördü teklifimi yaptım oldu bitti gitti.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş hanım sağdan soldan duyuyor böyle teklifleri kesin entel dantel adamlar yapmıştır diyordum. bizim forum bildiğin romantik forumuymuş. yok eyfeller, yok mekan kapamalar yürüyün be kim tutar sizi ben büyükçe bi cevizin içini boşaltmıştım. kırmızı kadife ile cevizin içini kaplayıp yüzüğü koymuştum. verdim cevizi bişeye benzetemedi, sonra açtı yüzüğü gördü teklifimi yaptım oldu bitti gitti.
    ya benim anlamadığım bi ömür boyu beraber yaşayacağın, değer verdiğin insana böyle şeyler yapmak neden entel dantellik oluyor? eyfelde teklif etmek, mekan kapamakta ne var ?

soneR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrar konu açmak istemedim,fazla uçuk kaçık olmamak şartıyla nerde nasıl hangi mekanda teklif yapılabilir sizce
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler pariste teklif etmeyi düşünüyorum, nerde ne şekilde edebilirim? Benim aklıma klasik eiffel kulesinde veya kulenin önündeki yeşillikte teklif etmek geliyor? Var mıdır daha alternatif yerler?
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Entellik dantellik değil bu iş beyler, değer veriyorsanız arkanıza bakmıyorsunuz

Alternatif bir teklif düşünenlerden birisi ise bendim, otomobil sporları ile uğraşıyorum ve teklifimide bir yarış arabası / yada yarış konuları içerisinden çıkartma hayalim vardı.
    Aslında bir rallide eşimi copilotum yapıp etap içerisinde yol notuna evlilik teklifi ekleyerek yapma planım vardı ama onca insanı etaplara taşımak zor olucağı için bu plana geçmiştim

İyi kurgulamayla İzmir Ülkü Yarış Pistinde, Ozan abinin ve yarış yönetiminin ortak planlamasıyla bende şu şekilde bir teklif hazırlamıştım, sağolsunlar Fikir konusunda ilham verebilir.

Soner ♥ Serpil / Supriz Evlenme Teklifi ( Marriage Proposal ) - YouTube
    seni unutmayacagız Madi...

Rpmturk
    Boost Projects
    www.rpmraceevents.com

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya benim anlamadığım bi ömür boyu beraber yaşayacağın, değer verdiğin insana böyle şeyler yapmak neden entel dantellik oluyor? eyfelde teklif etmek, mekan kapamakta ne var ?
    Alıntı soneR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Entellik dantellik değil bu iş beyler, değer veriyorsanız arkanıza bakmıyorsunuz
    ental dantel olayını bilmiyorum da, biz eşleri idareten mi aldık. Benim eşim karşı komşum, ilkokul arkadaşım, 12 yıllık sevgilimdi. ailem benden çok ona değer verir.

Ben kendimi de onuda biliyorum, jestler elbette onuda mutlu eder. Ama bir teklife 1 aylık maaşım kadar para harcamamı oda istemez. Dediğide, düşündüğü de hem kendimize hem cocuklarımıza yatırım yapalım.

Yanlış anlaşılmasın, evlenip bir kaç zaman geçtikten sonra ne dediğimiz anlaşılacak. O teklifte harcanan para, yurtdışı gezileri, pahalı hediyeler bir süre sonra ev almak, yatırım yapmak, cocuğun doğum masrafları, gibi konular karşısında anı olarak kalacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı soneR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alternatif bir teklif düşünenlerden birisi ise bendim, otomobil sporları ile uğraşıyorum ve teklifimide bir yarış arabası / yada yarış konuları içerisinden çıkartma hayalim vardı.
    Aslında bir rallide eşimi copilotum yapıp etap içerisinde yol notuna evlilik teklifi ekleyerek yapma planım vardı ama onca insanı etaplara taşımak zor olucağı için bu plana geçmiştim

İyi kurgulamayla İzmir Ülkü Yarış Pistinde, Ozan abinin ve yarış yönetiminin ortak planlamasıyla bende şu şekilde bir teklif hazırlamıştım, sağolsunlar Fikir konusunda ilham verebilir.

Soner ♥ Serpil / Supriz Evlenme Teklifi ( Marriage Proposal ) - YouTube
    çok iyi valla tebrik ederim

böyle şeyleri neden entel dantel görürler anlamıyorum. bide şu var ''çıtayı yükseltmeyin'' arkadaş sen yapamıyosan yapan insanlara salça olma bari.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ben evlenme teklifinde bile bulunmadım. ''Zaten evleneceğimizi biliyordun ,bırakalım şu saçma olayı .'' dedim

annemlerle yüzüğü aldık gittik .

Değer vermemiş mi oluyorum ? .
    imzasız..

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben evlenme teklifinde bile bulunmadım. ''Zaten evleneceğimizi biliyordun ,bırakalım şu saçma olayı .'' dedim

annemlerle yüzüğü aldık gittik .

Değer vermemiş mi oluyorum ? .
    goruyor ve arttırıyorum

eşim bana evlenme teklif etti

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim yap en güzel şekilde yap. Ben kına gecemizden bir gün önce yaptım He anlamıştı teklif ediceğimi ama onun yüzündeki o mutluluk herşeye bedeldi.

Ben bu tarz işlere entellik dantellik diyen arkadaşlara takılmıyorum, sende hiç takılma. İçinden nasıl geliyosa öyle yap, doğaçlama takıl. Çünkü yarın öbür gün o günü hatırlıycak ve sana geri dönüşü iyi ya da kötü olacak

Allah mutlu mesut etsin kardeşim şimdiden.
    @Mutlu Değerli benim bütün beyaz eşyalar ve TV Samsung. Çamaşır makinesi kurutmalı olanlardan ve çok memnunuz. Buzdolabından da memnunuz. Bulaşık makinesinden şikayetçiydi eşim yeni eve geçince ankastre vardı bulaşık makinesini sattım o sebeple Ben Airport AVM alt katındaki Samsung mağazasından almıştım, fiyatları spotçulardaki fiyatlarla aynıydı, internetteki fiyatların 200TL altına aldım. Tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yap en güzel şekilde yap. Ben kına gecemizden bir gün önce yaptım He anlamıştı teklif ediceğimi ama onun yüzündeki o mutluluk herşeye bedeldi.

Ben bu tarz işlere entellik dantellik diyen arkadaşlara takılmıyorum, sende hiç takılma. İçinden nasıl geliyosa öyle yap, doğaçlama takıl. Çünkü yarın öbür gün o günü hatırlıycak ve sana geri dönüşü iyi ya da kötü olacak

Allah mutlu mesut etsin kardeşim şimdiden.
    amin kanka

takılmıyorum zaten kim ne derse desin umrumda olmaz ama bazı düşünceler çok yanlış

neyse herkes verilen mesajı keşke senin gibi doğru anlasa kardeşim

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla be 3 yıl boyunca her kafam güzel oldugunda ''kalk kız evlenem'' dedim oda her seferinde ''hadi'' diyince evlendik bi tektaş bile almadım 4 yılımız gecti
    beyaz eşyayı samsungtan almıştık bütün +ları olanları alın derim
    cok az elektrik faturası veriyoruz daha 30 lirayı gecmemiştir
    fatura televizyon kesinlikle lg olmalı
    playstation işine bence hiç girmeyin
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar ben zaten teklif olayına bir şey demedim evet sürpriz bir teklif yapacaksınız, bana garip gelen böyle bir araba forumunda böyle romantiklerin çıkması. yoksa zaten evlilik süreci tümüyle bir sektör ilk buluşmada alacağınız çiçekten en son balayına kadar olan tüm harcamalarınızdan sizinle birlikte mutlu olacak bir topluluk var ve bu topluluk geçimini buradan karşılıyor.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7 yıl önceki hallerim gözümün önüne geliyorda çok değişik duygular zamanla anlamsızlaşıyor
    5. yılımda tek gül aldım diye kavga etmiştik çünkü son 5-6 özel günde aynı gülden almışım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada beyaz eşyada çamaşır bulaşık makinası elektrolux aldım, buzdolabi leibherr aldım. aklımda çamaşır makinası için miele vardı fakat stok bulamamıştım. liebherr mesela sadece endüstriyel ve profesyonel buzdolabı üreten bir firma ev kullanımı için yeni yeni üretime başlamış markanın geçmişi muhteşem. elektrikli süpürge gene elektrolux aldımki zaten ilk elektrikli süpürgeyide elektrolux icat etmiş. miele istememin sebebi ise marka bazında üretimlerini italyada yaptırıyorlar ve ürünler haddinden fazla sağlam eski bosch ürünleri gibi. tavsiyem marka bazında alışveriş yapmayıp ürün bazında inceleme yaparak almanız. 450liraya wmf düdüklü tencere aldım karaca, korkmaz, sheffer yanından geçemez.
    turbocuk istiyoruz

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence elektirik süpürgesini kendi istediginizi alın 3/5 ay sonra süpürme işleri size itelenebilir
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)