User Tag List

Sayfa 39/63 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
1190 sonuçtan 723 ile 741 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işyerim. kişiye özel üretim yapılıyor.instagramdakilerle sınırlı değil bilgine.
    Benim hatun çok seviyor böyle şeyleride.. yapılanlar çok güzel ellerinize sağlık. Ürünler çok farklı olduğu için fiyatlar değişken oluyordur. Ortalama fiyat listesi gibi birşey mevcutsa eğer bilgi verir misin rica etsem ?
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post8528102

ben mahallemdeki bayiden buzdolabını en kral internet indiriminden yaklasık 500 tl uygun aldım.
    bilgine. ben internetteki indirime tam inanmıyorum
    Yakın donemde bayiide 2500tl ye satılan bosch çamaşır makinesini 2000e aldım aynı gun bir cok arkadasım çokca beyaz esyayı gene bi o kadar indirimle aldılar. Günlük takip çok onemli.

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mayıs ayında bizimde düğün, her kafadan bir ses çıkıyor, zam olacak diyenler, ev belli olmadan mobilya alma diyenler, ben herşeyi Ocak Şubata bıraktım bekliyoruz bakalım

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-2 ay önce buzdolabı alacaktım, bayileri dolaşıp fiyat aldım. İnternetten banka kampanyasıyla birlikte hem de yine Teknosa garantisiyle yerine göre 500-750 tl arasında uyguna aldım. Keisnlikle hem banka kampanyaları hem de online kampanyaları takip edip almak lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S-works Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin her şey bitmiş. Geçmiş olsun diyelim. Otel adı paylaşırsanız bende bir bakmak isterim. Şimdiden mutluluklar dilerim .
    TUI BLUE Sarıgerme tercih ettik biz... Daha önce tecrübemiz olmadı bakalım bizde neyle karşılaşacağız bilmiyoruz. Sizede hayırlısı olsun inşallah... Zor döneme denk geldik çiftler olarak...

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı snan1910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mayıs ayında bizimde düğün, her kafadan bir ses çıkıyor, zam olacak diyenler, ev belli olmadan mobilya alma diyenler, ben herşeyi Ocak Şubata bıraktım bekliyoruz bakalım
    Ev belli olmadan kesinlikle mobilya almayın. Net bir tavsiyedir. Varsın biraz daha pahalı olsun yeter ki evin icine ölcülerine tam uyum saglasin iciniz ferah olsun. Ama beyaz esyalarda öyle degil geneli standart ölcü kücük ev aletlerini zaten söylemeye gerek yok kampanya denk geldikce yavas yavas toplarsınız. Eger ben mobilyamı evi tutmadan almıs olsaydım yarısını iade etmek zorunda kalırmısım su an geriye bakınca iyi ki önce evi tutup sonra eve göre mobilya dizmisim diyorum. Cünkü evler artık genel anlamda 4 köse degil girinti cikinti kolon fazlasıyla bozuyor planlari.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otel olarak kilikya palace veya sherwood dreams arasında kaldik. 6 gun otelde kalıp dönüşte ege uzerinden geleceğiz. Esnaf olmam sebebiyle minimum 3 gun 2 gece olacak ege üzerinden dönüş . şayet randevum olmazsa sureyi biraz uzatacagim.

Suan donus rotasi arastiriyorum. Otel 6 000 tl (+-500 tl) antalya araba ile 1000 en ( daha az aslında ) 3 tl de ege uzeri dönüş rotasına ayirdim.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

BaybuRtlu69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar selam.

Bi gün buraya yazacağım aklıma gelmezdi açıkçası ama hayırlısı olsun

Bazı yorumları okudum bilgi alışverişi anlamında deneyimleri ve uygun ürünleri paylaşmak fayda sağlıyor.

Ev İstanbul kartal da, iç mimarlık ve dekorasyon yani tadilat işleri için yardımcı olabilecek tanıdıklarınız var mıdır ?
    Emre Kalkan

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaybuRtlu69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam.

Bazı yorumları okudum bilgi alışverişi anlamında deneyimleri ve uygun ürünleri paylaşmak fayda sağlıyor.

Ev İstanbul kartal da, iç mimarlık ve dekorasyon yani tadilat işleri için yardımcı olabilecek tanıdıklarınız var mıdır ?
    @ruudvan

Kendisi iç mimar görürse yazar.
    Allah hayırlı uğurlu etsin bu arada

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam Arkadaşlar ,
    düşündüğümden daha masraflı oluyor.. Balayı ve elektronikler hariç herşeyi hallettik Allah izin verirse 6 temmuzda Düğün,
    Yurt dışı tatiller ile yurt içi tatiller neredeyse aynı fiyat birde bu sene otellerin doluluk oranı yuksek gorunuyor , Yerli turiste iyice binecekler belli ,
    Eşim İspanya turu istiyor ( yokda diyemiyorum ) tavsiye edebileceğiniz acenta tur operatoru varmıdır.

Eşyaları Ankaradan aldım sitelerde MOS diye bir mekan , bir sürü yer gezdik ama hem iyi hem uygun hemde Orduya istediğimiz tarihte sevkini sağlacaklar. Tavsiye ederim.
    Beyaz Eşya Profilo aldık , uyguna geldi. Sadece televizyon ve Elektrik sürürgesi kaldı. Bu konuda da kafam karışık tavsiyeleri bekliyorum.
    Küçük ev aletlerinin çoğu hediye geldi ordan yırttık.
    Benim hesabıma göre Bir düğün Balayı dahil 80-100 k arası maliyeti olan bir durum.

Allah herkese kazasız belasız keyifli bir hazırlık süreci nasip etsin. Tamamına erdirsin)
    Beyin bedava...

fuatozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ufukta benim de gözüküyor hayırlısıyla ne olacak bu piyasa durumu eşyalar beyaz eşyalar düşecek diyen var artacak diyen var seçim etkileyecek mi far görmüş tavşan gibi kaldım ortada ev fiyatları coşmuş krediler desen öyle kira diyoum kiralar da maşallah Rabbim yardımcımız olsun
    -_-_-_-

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Arkadaşlar selam.

@K0213 dekorasyon ve tadilat işleri yapıyor

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eylül ayı içerisinde yurt dışı balayı tatili öneriniz var mı ? 10-15 gün olacak. En önemli kriter o tarihlerde yağmur olmaması yani yaz aylarının devam ettiği bir yer tavsiyesi olursa çok sevinirim.

Kenya'da Chale Island diye bir ada buldum. Çok ilgimizi çekti ama full time orada geçerse belki sıkıcı olabilir bir süre sonra.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kilikya palace ye rezervasyon yaptim 5 gece 6 gun 5300 tl. İptal sigortası yaptırdım. Ne olur ne olmaz.

Mart ayına kadar esyalari alacagim. Otv indirimi uzatildi. Secimden önce her isi bitirmek lazım seçimden sonra uçar fiyatlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kilikya palace ye rezervasyon yaptim 5 gece 6 gun 5300 tl. İptal sigortası yaptırdım. Ne olur ne olmaz.

Mart ayına kadar esyalari alacagim. Otv indirimi uzatildi. Secimden önce her isi bitirmek lazım seçimden sonra uçar fiyatlar.
    Kilikya palace gittim 2 3 sene once arkadaslarimla, bazi gunler yemekleri cok begenmedik onun haricinde guzel keyifli idi. Araya 1 2 gun tekne turu arastirabilirsiniz.

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 sene oldu evleneli , şuanki piyasaya bakıyorum , ALLAH yardımcınız olsun piyasa fena
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iç mimarlık ve dekorasyon yani tadilat işleri için yardımcı olabilecek tanıdıklarınız var mıdır ?
    pm atarsan yardımcı olabilirim
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı batbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kilikya palace gittim 2 3 sene once arkadaslarimla, bazi gunler yemekleri cok begenmedik onun haricinde guzel keyifli idi. Araya 1 2 gun tekne turu arastirabilirsiniz.
    Teşekkür ederim tavsiyeniz icin. Tekne turunu otel dönüşü dusunuyorum. 2 3 gece olacak şekilde akdenizden baslayip ege üzerinden dönüş yapacağız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim tavsiyeniz icin. Tekne turunu otel dönüşü dusunuyorum. 2 3 gece olacak şekilde akdenizden baslayip ege üzerinden dönüş yapacağız.
    Oyle cok daha guzel olur. Tekne turu olarak kaş ve göcek tavsiye ederim. Iyi tatiller simdiden.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)