User Tag List

Sayfa 44/63 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
1190 sonuçtan 818 ile 836 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbul içi mobilya özel üretim tarzı ürün arayana yardımcı olurum.gerek tasarım gerek danısmanlık gerek üretim.gidip 5 kuruş etmeyecek ürünlere dünya paralar ödemeyin.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vivense ile ilgili çok yazan olmuş, vivense nin mantığı tamamen aracılık. Sipariş veriyorsunuz vivense de tedarikçisine sipariş veriyor ve üretiliyor malzeme. Bu süreçte sorun yaşama ihtimali artıyor tabi ki. Bence vivense de beğendiğiniz modelleri Google de görsel olarak aratın daha uygun rakamlarla aynı ürüne üreticisinden ulaşabilirsiniz.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul içi mobilya özel üretim tarzı ürün arayana yardımcı olurum.gerek tasarım gerek danısmanlık gerek üretim.gidip 5 kuruş etmeyecek ürünlere dünya paralar ödemeyin.
    Hocam telefon numaranı pm atabilir miisin ?

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vivense de ürün aldım, çok da uygun fiyatlı 2 tane açılır kanepe aldım yazlık için. Fiyatına göre ürün gerçekten güzel.

Yazlık olduğu için çok dert etmedim renk vs olayını.

Nakliye konusunda da yardımcı oldular. Ama bu tür ürünlerde kesinlikle görmeden almayın derim, kendi huzurunuz için.

Görsellerdeki renk tonları ile gerçek ürünler arasında fark mutlaka oluyor, erkekler genel olarak bu tür farklara takılmasa da kadınlar çok takılıyor, yok yere huzurunuzu bozmayın.

Üreticiden almak fiyat konusunda ne kadar avantajlı ise ürünün zamanında teslimi konusunda da o kadar risklidir.

Görüp dokunmadığınız ürünü almayın, çok fazla mağaza gezmeden de ilk girdiğiniz yerden ürün almayın.

PARAyI PEŞİN ödemeyin. Yarısı peşin yarısı mal teslimi ödeyin MUTLAKA SÖZLEŞME YAPIN.

Ürünün faturasını mutlaka isteyin. Maalesef bu sektör "satana kadar "beyefendi, hanımefendi" olarak sizi ağırlar sattıktan sonra "abi arabam çıkmadı abi öyle oldu böyle oldu" şeklinde ilerler. (iyileri tenzih ederim)

Ürün kurulduktan sonra da mutlaka kendiniz kontrol edin, kurup giden adam bir an önce evden çıkma peşindedir bitti dediğinde illaki gözden kaçan yer olabilir dikkat edin.

Mobilyayı mümkünse uzun vadeli oturmayı planladığınız eve göre seçin, çünkü showroomlar da ürünler ferah ferah yerleştirilir, o ürünü daracık bir evde üst üste koyduğunuzda bütün büyüsü bozulur, ama bu mağazada daha güzel duruyordu dememek için ölçü olayına da dikkat edin.

Çoğu firma benzer ürünleri farklı görseller ile sunuyor, beğendiniz ürünü google da görsel olarak aratın çok farklı fiyatlar çıkabiliyor.

Bir koltuk beğendim yakın zamanda fakrlı firmalarda aynı koltuk 5 bin ile 9 bin arası değişiyor. Gaza gelip 1 kere alınıyor diye çok ta para dökmeyin.

Altı üstü sunta / mdf / ray / kulp vs vs.

Sakarya da olup özel ölçü dolap yaptıracak olan olursa destek olurum.

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ö.m. atabilirmisiniz bilgilerinizi. Grup kuracak yoksa bana telefon numaraları isim ile birlikte yazın bari ben kurayım. İlla alacak olan değil yardımı dokunanda çıkıyor.

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I'm not a bot | Hepsiburada

Televizyondan anlayan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Bu tv yi almayi düşünüyorum. Ne dersiniz ?
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara'da perde avize konusunda yardımcı olabilecek eş dost tanıdık varsa bende iletişim almak isterim.

Saygılarımla
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

GEB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'da perde avize konusunda yardımcı olabilecek eş dost tanıdık varsa bende iletişim almak isterim.

Saygılarımla
    Perde konusunda yakın arkadaşım var yardımcı olur, bir fikir almanızı öneririm. İletişim bilgilerini ö.m. atıyorum.

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vivense iyidir arkadaşlar bazı ürünlere aracılık ediyolar ama ben TV üst ünite kısmıyla ilgili 6 ay boyunca sıkıntı yaşadım her hatalı mal gönderiminde hemen geri bildirime geçtiler. Hatalı mal gönderiyolar diye firmaya bir kere olsun şikayette bulunmadım çünkü gerektigi gibi ilgilendiler. En sonunda elimdeki 3 ürünü geri iade ettirip yenisini 0dan yolladılar üstelik ürünü almamdan tam 6 ay kadar süre geçmesine ragmen. Şirket olarak müşteri öncelikliler...

Okuyan olursa tekrardan yazayım;

Halıları eve sermeden önce halıcıya verin yıkatın çok tüy bırakıyolar sağa sola.
    Çok abartı büyük şeyler sadece gösteriştir ve sizi yorar. Aldığınız beyaz eşyalar 10bini geçmesin.
    TV'yi kaliteli alın her sene yenilenen bişey değil. Ona parayı basın derim
    İlk alışveriş ağır oluyor düğünden gelen çeyrek yarım onları bozun. Evdeki hesabın çarşıya gangbang yaptığı ilk alışveriş evin ilk alışverişi oluyor
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense iyidir arkadaşlar bazı ürünlere aracılık ediyolar ama ben TV üst ünite kısmıyla ilgili 6 ay boyunca sıkıntı yaşadım her hatalı mal gönderiminde hemen geri bildirime geçtiler. Hatalı mal gönderiyolar diye firmaya bir kere olsun şikayette bulunmadım çünkü gerektigi gibi ilgilendiler. En sonunda elimdeki 3 ürünü geri iade ettirip yenisini 0dan yolladılar üstelik ürünü almamdan tam 6 ay kadar süre geçmesine ragmen. Şirket olarak müşteri öncelikliler...

Okuyan olursa tekrardan yazayım;

Halıları eve sermeden önce halıcıya verin yıkatın çok tüy bırakıyolar sağa sola.
    Çok abartı büyük şeyler sadece gösteriştir ve sizi yorar. Aldığınız beyaz eşyalar 10bini geçmesin.
    TV'yi kaliteli alın her sene yenilenen bişey değil. Ona parayı basın derim
    İlk alışveriş ağır oluyor düğünden gelen çeyrek yarım onları bozun. Evdeki hesabın çarşıya gangbang yaptığı ilk alışveriş evin ilk alışverişi oluyor
    Halı olayına bende katılıyorum sermeden mutlaka yıkatın, koltuklarınızı da silin

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pırlanta yüzük konusunda bu işin fiyat performans işçilik öncülüğü hangi firmada sizce ?

Fiyatlar baya değişken her markada.
    Barış

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pırlanta yüzük konusunda bu işin fiyat performans işçilik öncülüğü hangi firmada sizce ?

Fiyatlar baya değişken her markada.
    Pırlantanın bir markası olmadığından berraklık/parlaklık ve renk önemli olduğu için fiyatlar buna göre belirleniyor ve firmalar kendi markasının adını koyup fiyatı buna göre belirliyor. Yani bilinen X firmada aynı yüzüğü 7-8 bin lira fiyat alabilirsin fakat üretici diye tabir ettiğimiz atölyelerden aynı yüzüğü 4-6 arası bi fiyata alabilirsin. Yani mesele hangi firmanın sattığı Ben alırken 6-7 lira fiyat çekmişlerdi 4 liraya çözdüm işi
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pırlantanın bir markası olmadığından berraklık/parlaklık ve renk önemli olduğu için fiyatlar buna göre belirleniyor ve firmalar kendi markasının adını koyup fiyatı buna göre belirliyor. Yani bilinen X firmada aynı yüzüğü 7-8 bin lira fiyat alabilirsin fakat üretici diye tabir ettiğimiz atölyelerden aynı yüzüğü 4-6 arası bi fiyata alabilirsin. Yani mesele hangi firmanın sattığı Ben alırken 6-7 lira fiyat çekmişlerdi 4 liraya çözdüm işi
    aynen öyle fiyatlar çok değişken en güzeli tanıdık bilindik bir kapalı çarşı kuyumcusundan almak bence.
    örnek olarak 1 ay önce nişan için set aldım Altın Uclu Set / SET-TTKGK0467-24753 - Altınbaş fiyatı 11.000 tl altınbaşın bu setini beğendik kuyumcular çarşısında tanıdığım bir esnaftan birebir aynısını aldım en ufak tasarımda olsun gramında olsun fark yok sadece üreticisi arpaş 2 yıl taş düşmesi kararma vs. her türlü duruma garantide veriyorlar aldığım rakam 5500 tl o yüzden markaya falan pek aldanmayın derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben koçak dan almıştım. pırlantayı bugün al yarın yarı fiyatına satıyosun

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman bulunduğumuz şehrin güvenilir kuyumcularından marka takıntısı yapmadan bakmak gerekiyor bu pırlanta işine sanırım
    Barış

ronay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tül Perde Konusunda istanbuldaki arkadaşlara yardımcı olabilirim Bilindik Tüm markaların bayisiyiz
    Ayrıca digital baskı kaymaz taban Halilarda geniş bi desen stogumuz var Ölçü kısıtlamamız istenilen tüm ölculer mevcut 0506 921 87 13
    #Ethanol #Methanol #Toluen #pE100 #Nos

https://instagram.com/fuelronay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ronay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tül Perde Konusunda istanbuldaki arkadaşlara yardımcı olabilirim Bilindik Tüm markaların bayisiyiz
    Ayrıca digital baskı kaymaz taban Halilarda geniş bi desen stogumuz var Ölçü kısıtlamamız istenilen tüm ölculer mevcut 0506 921 87 13
    abi varya tam perde arayışındaydım. Evi tutcam bu ay sipariş edeceğim. Tanıdık var nova perde bide senden teklif alırım olmadı.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi varya tam perde arayışındaydım. Evi tutcam bu ay sipariş edeceğim. Tanıdık var nova perde bide senden teklif alırım olmadı.
    benim arkadaşta yapıyo
    PROSTOCK GARAGE

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    perussa perde facede bi bak dikim işide yapıyo kargo filan
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)