User Tag List

Sayfa 57/63 İlkİlk ... 7475556575859 ... SonSon
1190 sonuçtan 1.065 ile 1.083 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baldızı evlendiriyorum salon/yemek odası takımını bir aydır alamadılar. 30-40 binler havada uçuşuyor.

Çocuk vazgeçmezse iyidir.. Mobilya için modern-klasik diyebileceğimiz kaliteli önerileri alabilirim..
    Ankara'da viev var arkadaşın koltuğunun ayağında sorun vardı imalat hatası adamlar geldi yeni takım getirdiler aynı renk aynı model diğerlerini alıp götürdüler fiyatları da uygun 3'lü setleri genelde 16-32k arasında değişiyor kaliteleri çoğu üründen iyi gibi 5 yıl garantili nakitte yardımcı oluyorlar.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz eşyaları ne aldın 8600 tuttu ? Model paylaşır mısın benim listemdeki beyaz olanlar o rakamı geçiyor neredeyse,
    Beyaz eşyaları ne aldın 8600 tuttu ? Model paylaşır mısın benim listemdeki beyaz olanlar o rakamı geçiyor neredeyse,
    Benim alacaklarım bunlar.

Samsung WW90J5475FX/AH Camaşır Makinesi En Ucuz Fiyat ve Ozellikleri - Epey
    Samsung RT46K6000S8/TR Buzdolabı En Ucuz Fiyat ve Ozellikleri - Epey Şuan ki evde de kullanıyorum aynı modeli çok iyi kombi tip aynı özelliklere sahipler 4.5k'dan başlıyor gereksiz.
    Siemens SN234I00DT Bulaşık Makinesi En Ucuz Fiyat ve Ozellikleri - Epey
    AC/DC Back In Black

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim alacaklarım bunlar.

Samsung WW90J5475FX/AH Camaşır Makinesi En Ucuz Fiyat ve Ozellikleri - Epey
    Samsung RT46K6000S8/TR Buzdolabı En Ucuz Fiyat ve Ozellikleri - Epey Şuan ki evde de kullanıyorum aynı modeli çok iyi kombi tip aynı özelliklere sahipler 4.5k'dan başlıyor gereksiz.
    Siemens SN234I00DT Bulaşık Makinesi En Ucuz Fiyat ve Ozellikleri - Epey
    Benim almayı planladığımla karşılaştırdım da büyük denecek bir fark yok gibi.

Buzdolabı: Fark:500 TL

Urun Karşılaştırma

Çamaşır Mak. fark: 1400 TL yıkama da 2 kg küçük, çalışma sesi baya fazlaymış s:50 v:65 desibel

Urun Karşılaştırma

Bulaşık Mak. fark:800 TL renk harici fark yok,

https://www.hepsiburada.com/kiyasla/...,HBV00000KW9GG

Toplam fark 2700 TL gibi çıkıyor, inox rengi severim ama bu kadar fark biraz fazla geldi bana.

Hayırlı olsun Emre

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim almayı planladığımla karşılaştırdım da büyük denecek bir fark yok gibi.

Buzdolabı: Fark:500 TL

Urun Karşılaştırma

Çamaşır Mak. fark: 1400 TL yıkama da 2 kg küçük, çalışma sesi baya fazlaymış s:50 v:65 desibel

Urun Karşılaştırma

Bulaşık Mak. fark:800 TL renk harici fark yok,

Urun Karşılaştırma

Toplam fark 2700 TL gibi çıkıyor, inox rengi severim ama bu kadar fark biraz fazla geldi bana.

Hayırlı olsun Emre
    Grundig markası arçeliğin yan sanayisi değil mi? Vestelin regal gibi abi? Yanlış mı biliyorum acaba, arçelik beko vestelden uzak durmaya çalışıyorum elimden geldiğince
    AC/DC Back In Black

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grundig markası arçeliğin yan sanayisi değil mi? Vestelin regal gibi abi? Yanlış mı biliyorum acaba, arçelik beko vestelden uzak durmaya çalışıyorum elimden geldiğince
    Doğru arçelik üretiyor, yan sanayi değil de marka farklılaştırma diyelim daha ziyade.

Yazlıkta seg var 2 senedir sorunsuz kullanıyoruz, buzdolabı, çamaşır mak, bulaşık mak.

Validenin evde vestel bulaşık var çok başarılı, vestfrost çamaşır mak var o da gayet iyi.

ilk evlendiğimde ben de inox samsung almıştım, buzdolabı süperdi. Ama bulaşıktan memnun kalmamıştık.

Açma kolu bozuldu bulaşık mak. parçasyı yok diye adamlar getirip sıfır makine ile değiştirmişlerdi, ben servisinden çok memnun kalmıştım yıl:2015

Yerli yersiz diye çok ayırmıyorum, benimle mezara da gitmeyecek neticede o yüzden bütçesel bakıyorum olaya.

Çamaşır mak kullanılacak yegane program 15 DK hızlı, bulaşık makinasında da kullanılacak yegane program 60 derece,

Uzay mekiği modlu digital ekranlı aletlerin satış pazarlama oyunu olduğunu düşünüyorum, hatta o kadar dijital olmalarına da gerek yok.

Nem buhar vs bozuluyorlar daha çabuk.

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arçelik marka aldım hepsini beyaz eşyadan kastım sadece buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinası içinde fırın falan yok baktığımız evlerin hepsinde ankastre set var diye ihtiyaç duymadık.

Model numaralarını yazayım; 8103 yps çamaşır makinası.
    570505 EI buzdolabı
    6344 I bulaşık makinası

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ip tv tarzı uygulamalarıyla yayın izleyecekseniz vestel özelinde konuşuyorum android olmayanları kanser eder insanı. telefon, laptop, laptop hdim ile 4k izleyebildiğim yayını televizyonun kendi ss ip tv üzerinden donmadan izleyemiyorum
    Evlenirken 2017 Temmuzunda A101 den kampanyalı Hi-Level 55 inç FullHD Smart TV aldım. 2.250TL idi fiyatı ve piyasa 3.000 ün altında değildi.

Bakmayın Smart olduğuna bildiğin geri zekalı bi aletti. Browser a girmez. Youtube uygulaması bir açar, bir açmaz. İlk seferlerin birinde Netflix uygulamasını bile gördüm ama bir daha bulamadım. Sürekli olarak güncelleme gelecek mi diye arardım. Hiç güncelleme almadı. Ve bende 2 yıl MacMini cihaza hdmi la bağlayıp oradan izledim.

Bu eylul ayında güncelleme konusuna dahada el atayım. Bozulursa yenisini alırım diye düşünürken bir forum buldum. Vestel üretimi olan bir çok değişik marka aynı alt yapıyı kullanıyormuş ve bir sürü ROM adını verdikleri sürümler olduğunu gördüm.

Önce Menü + XXXX yaparak cihazın anakart kodunu öğreniyorsun. Benimki MB120 idi. MB80-MB100~130-140 gibi türleri var.
    Sonra forumdan o MB koduna göre 3-5 tane farklı rom var. Platinum vs adlarla.
    Bunlardan istediğin bir tanesini bir usb atıp (doğru disk formatında)
    Yine bir kaç kumanda kombinasyonuyla yüklüyorsun ki oldukça basit gözünüzde büyütmeyin.

Bizim TV akılandı. Görüntü aynı ama kanal geçişleri çok hızlandı. Youtube, Netflix, SSIPTV oldu yağ gibi.

Linki paylaşıyorum. Sizlerde bir göz atın.

VESTEL MB82 (KURTARMA) MB100-MB110-MB120-MB130-MB140 Cekirdek Yazılım Konusu | Sayfa 516 | Tavsiye FORUMU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar yazayım,
    Elimde temiz doğalgaz uyumlu bosch marka 4 gözlü siyah camlı ankastre ocak var.
    İlgilenen olursa mesaj atsın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı to_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar yazayım,
    Elimde temiz doğalgaz uyumlu bosch marka 4 gözlü siyah camlı ankastre ocak var.
    İlgilenen olursa mesaj atsın..

Ürün linki;

Bosch PPH616B21E Ocak Fiyatı ve Ozellikleri - GittiGidiyor

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba max bütçe 5.000 tl olarak 55 inc smart tv önerisi alabilir miyim kullananlardan?
    Kullanım amacı uydu-youtube-netflix olacak ekstrem özelliklerden ziyade bu amacı karşılayacak görünüt kalitesi tatmin edici bir model seçmek istiyorum teşekkürler.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gimifayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba max bütçe 5.000 tl olarak 55 inc smart tv önerisi alabilir miyim kullananlardan?
    Kullanım amacı uydu-youtube-netflix olacak ekstrem özelliklerden ziyade bu amacı karşılayacak görünüt kalitesi tatmin edici bir model seçmek istiyorum teşekkürler.
    500 daha ilave verirsen 65" onereyim. Bu hafta kayinpedere siparis verdik. 4k UHD led smart

Samsung 65RU7100/65RU7172 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV 65RU7100I/65RU7172I | Trendyol

55" versiyonu da bu

https://www.trendyol.com/samsung/55r...eleme&v=1.44.3

herhangi bir teknoloji markette canli gorerek renk canlilik karslastirmasi yapabilirsiniz.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Philips tvlerdeki ambilight çok güzel ama yavaşlık tüm cazibesini götürüyor. Sürekli zaplamıyorsan tercih edebilirsin.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şuan evlenmek serbest mi ? otelden bir arkadaşın düğünü iptal oldu nikah dairelerinde durum nedir

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 ay önce Philips aldım memnunum tavsiye ederim

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan evlenmek serbest mi ? otelden bir arkadaşın düğünü iptal oldu nikah dairelerinde durum nedir
    Hafta sonları nikahlar iptal , gelin damat ve iki şahit girebiliyor.Gelen diğer insanlar bina dışında bekletiliyor.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oda nikahi yapabiliyorsun abi ama odaya en fazla sahit aliyorlar.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Özellikle İzmir içi almak isteyenlere yardımcı olurum TV konusunda.

http://www.techturkey.com/forum/off_...mu9000_tv.html
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tavsiyede bulunanlara teşekkür ederim.
    Nikah yapmak gelin damat +2 şahit şeklinde serbest. Yakın arkadaşım düğünsüz sadece nikahla evlendi 4 gün önce ben de onun için sormuştum 55 inç televizyonu.
    Son karar olarak LG 55UM7100PLB ve akıllı kumandası alındı. LG bayisinden alındı aynı kişinin Samsung bayisi de var tanışıklık olunca tavsiyeye güvendik ve LG tercih edildi.
    Dışarı çıkmama pozisyonundan dolayı tek tek her marka ve mağazaya bakılamadı o yüzden tavsiye ve internet yorumlarına göre seçildi.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya TV üzerinden müdahil olacağım mahsuru yoksa

BİM'de 17 Nisan'da Sony 50inç Smart TV gelecekmiş, 2018 model olması ucuzluğunun sebebi, ancak 3bin lira olduğunu düşünürsek iş görür mü fullHD olarak? Aile evinde akşam TV izlerken bizimkiler izliyor olacak.

İlk Bravia HD-Ready çıktığında aldığımız Sony LCD TV yaklaşık 15 sene sonra ömrünü doldurdu, evde standart Turkcell TV+ ile kullanılıyor bir de youtube özelliği belki kullanılır.

Arada telefondan görüntü yansıtma için gerekirse bir Chromecast alırım.

Kağıt üzerindeki özelliklerinden hiç anlamam, ancak oradan anlaşılmayacak şekilde "bunun görüntü kalitesi ve renkleri berbattır" tarzı bir tecrübesi olan var ise sevinirim.

TV bu

KDL-50WF665 Teknik Ozellikleri | Sony TR

Anasayfa - Bim A.Ş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)