User Tag List

Sayfa 59/63 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon
1190 sonuçtan 1.103 ile 1.121 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    27 haziran'da da benim düğünüm var. Nikahı ertelemeyeceğiz ama düğünü ağustos sonu ya da eylül başına atabiliriz.

BurakYozgat. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4.000 - 4.500 bandında 50" tv bakıyorum.

2 modele düşürdük seçenekleri ama kararsızız yorumlar olsun tavsiyeler olsun hep değişiyor.

1. Philips 50PUS7304
    4k,ambilight,dolby,hdr hepsi var çok ta şık çerçeve metal alt ayak sayesinde sağa sola belli açıda dönüyor ki bizim için kullanışlı olur öylesi.

2. Samsung 49RU7300XTK Curved
    Bunda da 4k,hdr falan var ama curved.

Samsungtaki caziplik curved, philipsteki ambilight.
    Çok kararsızız kullanan var mıdır ?
    Real men use three pedals !
    Supercharged e36coupe

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BurakYozgat. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4.000 - 4.500 bandında 50" tv bakıyorum.

2 modele düşürdük seçenekleri ama kararsızız yorumlar olsun tavsiyeler olsun hep değişiyor.

1. Philips 50PUS7304
    4k,ambilight,dolby,hdr hepsi var çok ta şık çerçeve metal alt ayak sayesinde sağa sola belli açıda dönüyor ki bizim için kullanışlı olur öylesi.

2. Samsung 49RU7300XTK Curved
    Bunda da 4k,hdr falan var ama curved.

Samsungtaki caziplik curved, philipsteki ambilight.
    Çok kararsızız kullanan var mıdır ?
    kesinlikle samsung.50 inch olan modelden aldım 2 adet ara yüzü menü geçişleri hızı gorüntü kalitesi şahane. tek sıkıntısı ses kalitesi çok çok iyi değil. ama ses konusunda fazla beklentiniz yoksa kesinlikle kaçırmayın alın. pişman olmazsınız. eğer hem ses hemde gorüntü kalitesi istiyorsanız lg 55uk6470 tavsiye ederm

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada benmde düğün ekimin 4 ü. herhalde hastalık kalmaz diye düşünüyorum o tarihe kadar. gerçi hastalık kalmasada insanlardaki korku ve altının aşırı yükselişi hertürlü karşılatmayacak beklentimizi.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben nişan yüzüklerini aldım, teslim alamadan avmler kapandı. Sanırım bana bir mesaj var :P

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben nişan yüzüklerini aldım, teslim alamadan avmler kapandı. Sanırım bana bir mesaj var :P
    Yolun sonu karanlık mesajı olabilir
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

19gokhan90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba, mobilyada marka yada yer öneriniz var mı? İzmirdeyim Karabağlar ve Kısık'ı gezdim fiyatlar baya fazla geldi. Aklımda şu anda Vivense var ancak onun için de internette çok fazla şikayet var. Kafalar karışık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar bende mobilya derdine düştüm kafamı karıştıran olay şu motorlu koltuk dedikleri olay 2 lisi baba koltuklu diger 2 lisi açılıp yatak oluyo teklisi de baba koltugu olan kullanan varmı sorun yaşandımı ?

YouTube

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 19gokhan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, mobilyada marka yada yer öneriniz var mı? İzmirdeyim Karabağlar ve Kısık'ı gezdim fiyatlar baya fazla geldi. Aklımda şu anda Vivense var ancak onun için de internette çok fazla şikayet var. Kafalar karışık
    Biz yıllardır gençkırlı'dan alırız yada yaptırırız. Çok kaliteli ve sağlam ürünleri. Sıkı pazarlık yapın ama Yer karabağlar mezarlığa gelmeden evvel yol üstünde sağda.
    doğuştan araba manyağı

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    modalife ın avrupa midi koltuk takımını kullanıyorum kampanya vardı aralık 2019 da 3000 tl ye 2 tane 3 lü 1 tane de berjer aldım.

Yatak odasını da aşağıda linkini bıraktığım firmanın sakaryadaki satıcısından aldım. Daha önce mobilya işi yaptığım için neyin ne olduğu az çok biliyorum.

Takım yatak baza hariç 4000 tl ye geldi. Mdf gövde / füme aynalar. Eksiği yok mu var. Tas menteşeler dandik, çekmece rayları dandik.

Bunları alıp kalitelisi ile dğeiştirmek max 150 TL.

Urunler – By Zumrut Mobilya | Toptan Yatak Odası Takımı | Ucuz Yatak Odası

Mobilyaya gidip bir hevesle dünyanın parasını vermeyin, 6 ay sonra pişman olmayın.

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    modalife ın avrupa midi koltuk takımını kullanıyorum kampanya vardı aralık 2019 da 3000 tl ye 2 tane 3 lü 1 tane de berjer aldım.

Yatak odasını da aşağıda linkini bıraktığım firmanın sakaryadaki satıcısından aldım. Daha önce mobilya işi yaptığım için neyin ne olduğu az çok biliyorum.

Takım yatak baza hariç 4000 tl ye geldi. Mdf gövde / füme aynalar. Eksiği yok mu var. Tas menteşeler dandik, çekmece rayları dandik.

Bunları alıp kalitelisi ile dğeiştirmek max 150 TL.

Urunler – By Zumrut Mobilya | Toptan Yatak Odası Takımı | Ucuz Yatak Odası

Mobilyaya gidip bir hevesle dünyanın parasını vermeyin, 6 ay sonra pişman olmayın.
    Sakarya'da fiyat/kalite salon koltuk takımı için önerebileceğin biryer varmıdır abi?
    Barış

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakarya'da fiyat/kalite salon koltuk takımı için önerebileceğin biryer varmıdır abi?
    Asem'in içinde çark caddesinin devamındaki kapıdan girince sol tarafta bir koltuk toptancısı var, mağazaların çoğu da oradan alıyor zaten. Oraya uğramak lazım fiyat her türlü mağazadan aşağıda olur.

Şahsi düşüncem mobilya da artık kullan at'a doğru gidiyor. Uygun yollu beğenilen bir ürün alıp kullanıp vadesi gelince yenilemek en temizi.

Ben tüm evi bu düşünce ile kurdum şimdilik durumdan oldukça memnunum.

ilk evlendiğimde yatak odasına servet ödemiştim o gazla sonradan çok pişman oldum açıkçası.

Mobilya ya da ev eşyası huzur / mutluluk getirmiyor çünkü, o yüzden tonla borçlanıp bişiler almamak lazım.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vivensenin mağazasına gittim, internet sayfasında çok güzel duruyor modeller ancak oturduğunuz zaman anlıyorsunuz ne kadar dandik olduğunu. Kumaşı falan çok kalitesiz geldi. Üstelik internetteki mobilyaların yüzde 30u anca var. Biraz değişik çalışan bir firma. Fiyatları diğerlerinden nispeten ucuz, tek avantajı o. Yorumları falan okudum, herkes farklı bişey söylüyor.

GKD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aman diyim son madurlardan biride benim nişanlım tutturdu alalım oradan diye bin pişman olduk malzeme dandik servis yetersiz hele birde kusurla gelirse minimum dönüş 1.5 ay

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sakın ama sakın ider marka mobilya ve konfor marka birşey alma.
    İderden tv ünitesi ve yemek masası almıştık, tv ünitesinin çekmeceleri yamuk düz durmuyor. sağında solunda deformeler vardı, gelen ekip kaşla göz arasında macun çekip gitmiş. yemek masasındada çizikler vardı. bizim o sıra telaşımız vardı kontrol edemedik. 2 3 gün sonra farkettik. 1 ayda zorla değiştirdiler. o da komple değişim olmadı. tv ünitesinin parçalarını değiştirdiler. değiştirmelerine rağmen çekmeceler yamuk.

Konfordan yatak aldık. yatağın alt suntası kırık geldi. yeni suntası 2 hafta sonra geldi. o da uzun geldi. teknik ekip kesti ama suntayı bozduğu için geri gönderdik. 3 hafta sonra yenisi(düğüne 1 hafta kala) geldi o da gelirken kırılmış. zorla düğünden 1 gün önce yenisini getirdiler o da 2 tane getirmişler. getirdikleride zorla oldu. bu aşamalarda tabi biz biraz çığırtkanlık yapmasak daha uzun sürerdi.

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakın ama sakın ider marka mobilya ve konfor marka birşey alma.
    İderden tv ünitesi ve yemek masası almıştık, tv ünitesinin çekmeceleri yamuk düz durmuyor. sağında solunda deformeler vardı, gelen ekip kaşla göz arasında macun çekip gitmiş. yemek masasındada çizikler vardı. bizim o sıra telaşımız vardı kontrol edemedik. 2 3 gün sonra farkettik. 1 ayda zorla değiştirdiler. o da komple değişim olmadı. tv ünitesinin parçalarını değiştirdiler. değiştirmelerine rağmen çekmeceler yamuk.

Konfordan yatak aldık. yatağın alt suntası kırık geldi. yeni suntası 2 hafta sonra geldi. o da uzun geldi. teknik ekip kesti ama suntayı bozduğu için geri gönderdik. 3 hafta sonra yenisi(düğüne 1 hafta kala) geldi o da gelirken kırılmış. zorla düğünden 1 gün önce yenisini getirdiler o da 2 tane getirmişler. getirdikleride zorla oldu. bu aşamalarda tabi biz biraz çığırtkanlık yapmasak daha uzun sürerdi.
    benim salon takımım ve oturma odası takımım ider ne teslimatta ne ürünlerde bir problem yok. 2017 de almıştık.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstikbal ünite istikbal koltukları, yıllardır taş gibi kullanıyoruz. Acaba hâlâ aynı kalitede mi?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Frid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim salon takımım ve oturma odası takımım ider ne teslimatta ne ürünlerde bir problem yok. 2017 de almıştık.
    Şanslıymışsın, benim 2 arkadaşım daha iderden, bu durumlardan dolayı şikayetçi.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GKD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aman diyim son madurlardan biride benim nişanlım tutturdu alalım oradan diye bin pişman olduk malzeme dandik servis yetersiz hele birde kusurla gelirse minimum dönüş 1.5 ay
    ınsallah sorun yaşamazsın. birşey lazım olursa beni ara. hertürlü mobilya , oturma grubu imal ediyoruz.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)