User Tag List

Sayfa 61/63 İlkİlk ... 11515960616263 SonSon
1190 sonuçtan 1.141 ile 1.159 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok değil 10 15 sayfa önceki yazıma bir göz atabilirsiniz
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bodrum taraflarnda yemekleri güzel kesinlikle denz manzarası olan hotel bakıyorum balayı için. tabii fiyatlarıda uçuk olmasın. tavsiyelerinize açığım

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bodrum yerine fethiye tavsiye ederim, Balayında 3 er gün her ikisinde de vakit geçirdik. Bodrum çok gürültülü geldi, keyif çok almadık, Fethiye hem eğlenceli geçti hemde kafa dinledik. Birde fiyat fethiyede uygundu.
    Beyin bedava...

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slowmotion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evlenmeyin +1
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık boşanmak ile sevgiliden ayrılmak çok da farklı kavramlar değil.

Evlenmeyin demeyeceğim ama çocuk yapmayın.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi ara bende bu konuya yazıyordum. Direkten döndük, şansa yaşıyoruz gerçekten
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eş seçerken güç savaşına girecek değil sizin için fedakar olacak şekilde eş seçin çok sevdiğim aşık oldugum bır kadınla evlendım keza oda öyle eften püften birşeyden cekti gitti zalim hayat iyi tanıyın herkesi hele hele kinciyse kesınlkle uzak durun
    şu yazılanlara rağmen hala evlenmek isteyen olurda bir gün evlenip mutlu olamazsa bizi hatırlasın.

cidden bu devrin işi değil evlilik hele özellikle kadınlar için diyorum özgürlükleri daha fazla oldukça şaşırıyorlar dikkat edin beyler iki memeye öpücüğe kanmayın
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu yazılanlara rağmen hala evlenmek isteyen olurda bir gün evlenip mutlu olamazsa bizi hatırlasın.

cidden bu devrin işi değil evlilik hele özellikle kadınlar için diyorum özgürlükleri daha fazla oldukça şaşırıyorlar dikkat edin beyler iki memeye öpücüğe kanmayın
    Kendi ayakta üzerinde durmayı yanlış anlıyorlar, maddi olarak bir kazanım elde ettiklerinde bunu doğrudan bir silah gibi kullanma oalyı sanırım kadınlarda içgüdüsel,

bir de bu pandemi sonrası boşanmalar artacak diyordu sosyologlar tam da öyle oldu, ayrılan ayrılana.

Günün gerçeği bu, hepsi piremses.

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heyşey Siz'in ve Eş'inizin ailesinde bitiyor, Bizlere şekil veren önce ailelerimiz sonra dış etkenler, Kadınlar kadar erkeklerde sorunlu, Erkekler kadar kadınlarda sorunlu.. Düğünlerde ailelere bakıyorsunuz-- çifte değil ve ne takıldığına nasıl bir mekanda ve kaç lira harcandığına , evlerine eşyalarına vs vs , istemsizce mahalle baskısı düğünden başlayarak strese sokuyor insanları (genel olarak konuşuyorum) geçinmek zaten çok zor bu memlekette ,
    Evliliğimde 1 sene bitti, fedakarlık ve saygı olmazsa ilerlemek çok zor, Aileler dolaylı yada doğrudan bir şekilde kenardan köşeden mutlaka gerecek birşeyler yapıyorlar,, Biz mümkün olduğunca iki tarafa karşı kırıcı olmadan tek vücut olarak karşılık veriyoruz , birimiz bile az farklı konuşsa ordan kanal çalışması başlıyor.. Aileler iyi niyetle dahi olsa mutlaka yorum vs karışıyorlar...
    İkincisi Maddiyat konusu.. erkek rakı masasında birde bol para da kendini belli eder derdi dedem, bir benzeri bayanlar içinde geçerlidir. Rakı masası değil tabi ))))
    Zorlukları göüsledikçe Evlilik sağlamlaşıyor.. yoksa zaten yolları ayırıyorsunuz..
    Çoçuk konusu zaten bambaşka bir olay , Sahip olan arkadaşlar anlatırlar ))
    ben memnunum evli olmaktan , eşimi 5 sene önce bulsaydım 5 senelik evli olurdum ancak Allah bu zamanda karşı çıkardı.
    Allah herkesin evini ve neşesini daim etsin..
    Beyin bedava...

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aşık olup evlenenler zamanla aşk bitiyor sevgi ve saygı kalıyor. Saygı olmazsa evlilik yürümüyor. Birde kesinlikle evlilik arifesinde ve sonrasında iki tarafında ailesini karıştırmayın ömrünüz boyunca rahat edersiniz. Evlenecek arkadaşlar herşey istediğiniz ve gönlünüzce olur inşallah Şu zamanda evliliği yürütmek gerçekten kolay değil iki taraf içinde.
    AP Type-R

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siz yinede evlenmeyin 5 senede 25 sene yaşlanırsınız Değişmeyen tek şey değişimdir
    AmcaPolo

adilhcl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşim dahil herkese hep diyorum şu gün ki aklım olsa beni sokakta kovalasalar evlenmezdim diye.
    Hala da diyorum

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı adilhcl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşim dahil herkese hep diyorum şu gün ki aklım olsa beni sokakta kovalasalar evlenmezdim diye.
    Hala da diyorum
    Alıntı sweap07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;
    Beyaz esya alma arefesindeyim.Yer problemi yüzünden kurutmali çamaşır makinesi arastiriyoruz model önerebilecek varmidir
    Guncel up up

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sweap07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guncel up up
    Kurutma makinası olarak ben HOOVER almıştım, ürün kurutma işini iyi yapıyordu.

Gömlek ağırlıklı ve ütü gerektiren bir giyim tarzın varsa ütüsü çok zor oluyor.

Bunu göz önünde bulundur muhakkak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4000 bin bandinda tv ariyorum 50 inch ustu tavsiye edebileceginiz bir urun varmi ?

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kurutma makinası olarak ben HOOVER almıştım, ürün kurutma işini iyi yapıyordu.

Gömlek ağırlıklı ve ütü gerektiren bir giyim tarzın varsa ütüsü çok zor oluyor.

Bunu göz önünde bulundur muhakkak.
    Kurutacağım diye buruşturup mu çıkartıyor ? Kurutma makinesi perişan ediyor almayın diyenler olmuştu bende hiç bulaşmadım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurutacağım diye buruşturup mu çıkartıyor ? Kurutma makinesi perişan ediyor almayın diyenler olmuştu bende hiç bulaşmadım.
    Abi makinada kuruyor ya haliyle buruşuk kuruyor, sonra o gömleği çıkarıp ütülemek zulüm oluyor.

Kurutmalık alıp askıya asar gibi ıslak gömleği asıp kurutuyordum, ütüsü çok çok daha kolay oluyordu.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Abi makinada kuruyor ya haliyle buruşuk kuruyor, sonra o gömleği çıkarıp ütülemek zulüm oluyor.

Kurutmalık alıp askıya asar gibi ıslak gömleği asıp kurutuyordum, ütüsü çok çok daha kolay oluyordu.
    Kurutma makinesinin çeşitli modları var, sizinkinde yok mu? Mesela bendekinde Ütü kurulukları, dolap kurulukları ve diğer kuruluk seçenekleri var. ütü kuruluğunda hafif nemli olunca çok kolay oluyor.

Bendeki model bu:

3887 KTY Kurutma Makinesi | Arcelik
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurutma makinesinin çeşitli modları var, sizinkinde yok mu? Mesela bendekinde Ütü kurulukları, dolap kurulukları ve diğer kuruluk seçenekleri var. ütü kuruluğunda hafif nemli olunca çok kolay oluyor.

Bendeki model bu:

3887 KTY Kurutma Makinesi | Arcelik
    Var'dı (2015 de 8 ay kadar kullanabildik)

Ama nemli bırakınca yeniden asmak gerekiyordu o yüzden ben kullanışsız buldum.

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklı olan vivense den alışveriş yapmasın bu kadar sorumsuz beceriksiz bir firma olamaz f/p ürünü dedik alalım dedik başımıza iş aldık uzak durun
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatıyor gibi olacağım lakin bilgi ve fiyat paylaşımlarınıza ihtiyacım var.

Nişanlandık.. Aileler yavaş yavaş eşyaları kimlerin alacağı konularını konuşurken kız tarafı beyaz eşyaları alacağını söyledi ve aldılar Siemens marka. Maddi değerinden haberim yok. Yatak odası ve mutfakla alakalı her şeyi kız tarafı alacak.

Bizim alacağımız şeylerin listesini atıyorum
    Salon takımı,Gündelik Oturma Grubu,Yemek Masası ve Sandalyeler. Halı yarı yarıya ve Perde falan.

Tv'yi abim alacak o açıdan şanslıyım. ( Maddi anlamda yormadan hangi markaları tavsiye edersiniz? )

Oturma gruplarına baktığım zaman bi takım 7k yı buluyor. Mobilya sektöründe olanlar genel olarak fiyatları söylerler mi?

İç anadoluda yaşadığım için oraya uygun bi yerden alıcam. İnegöl sanki daha revaçta. Desteklerinizi bekliyorum
    SKODA SIMPLY CLEVER

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar evlenin fakat evliliği gözünüzde büyütmeyin. aynı evde yaşıyorsanız(aynı evde en az kesintisiz 5gün geçirmeden de evlenmeyin ) bunun resmiyete dökülmüşü gibi düşünün. nikahtan sonra ne eşiniz sizin hizmetçiniz, ne de siz eşinizin kölesi olacaksınız. bunları unutmadığınız sürece mutlu olursunuz. biten evliliklerin yarısı erkekten yarısı kadından şeklinde bir istatislik yok. fakat türk toplumunda kadından beklenti büyük. herkeste bir benim annem böyleydi karımda öyle olsun beklentisi var bundan kurtulamadığınız sürece huzura ermek zor. birini bulun evlenin hayat bir yolculuk ise bütün yollarda gitmeye çalışın, sadece sevdiğiniz manzaralı rahat yolda git gel yapmayın.
    turbocuk istiyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)