User Tag List

Sayfa 62/63 İlkİlk ... 125260616263 SonSon
1190 sonuçtan 1.160 ile 1.178 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Bby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatıyor gibi olacağım lakin bilgi ve fiyat paylaşımlarınıza ihtiyacım var.

Nişanlandık.. Aileler yavaş yavaş eşyaları kimlerin alacağı konularını konuşurken kız tarafı beyaz eşyaları alacağını söyledi ve aldılar Siemens marka. Maddi değerinden haberim yok. Yatak odası ve mutfakla alakalı her şeyi kız tarafı alacak.

Bizim alacağımız şeylerin listesini atıyorum
    Salon takımı,Gündelik Oturma Grubu,Yemek Masası ve Sandalyeler. Halı yarı yarıya ve Perde falan.

Tv'yi abim alacak o açıdan şanslıyım. ( Maddi anlamda yormadan hangi markaları tavsiye edersiniz? )

Oturma gruplarına baktığım zaman bi takım 7k yı buluyor. Mobilya sektöründe olanlar genel olarak fiyatları söylerler mi?

İç anadoluda yaşadığım için oraya uygun bi yerden alıcam. İnegöl sanki daha revaçta. Desteklerinizi bekliyorum
    Birkaç sayfa önce de detaylı mesajlarım var, nacizane yine yazarım belki faydası olur.

Tv olarak vestel 58u9500 kullanıyorum, güncelleme öncesi saçmalıyordu şuan gayet stabil. Emsal diğer markalara göre rakam çok makul.

Koltuk takımı olarak ben modalife tan aldım aldığım dönemde çok iyi bir kampanya vardı şuan rakam komik kaldı, 3k.

Koltuklar süper değil, ama kötü de değil. 10 ayda herhangi bir sorun yaşamadık, bakılabilir.

Tv ünitesi netten aldım kendim kurdum fayda maliyet olarak çok iyi iş gördü.

Yatak odasını da çok uygun rakama aldım, linkleri bulursam atarım.

Önceliğiniz eşya değilse her türlü çözersin eşinle, ama benim ailem siemens aldı sen de en az 20k lık mobilya alacaksın tarzı bir durum var ise işin çok kolay değil bilesin.

Perde para verilen en saçma ürün bana göre, ki dehşet rakamlar duyuyorum. Ben komple zebra yaptım onları da netten aldım, ölçü girerek.

1000 tl civarına 6 tane zebra yaptırdık kullanıyoruz gayet memnunuz. Rakamlar eşinizle uzlaşmanıza göre değişir.

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç sayfa önce de detaylı mesajlarım var, nacizane yine yazarım belki faydası olur.

Tv olarak vestel 58u9500 kullanıyorum, güncelleme öncesi saçmalıyordu şuan gayet stabil. Emsal diğer markalara göre rakam çok makul.

Koltuk takımı olarak ben modalife tan aldım aldığım dönemde çok iyi bir kampanya vardı şuan rakam komik kaldı, 3k.

Koltuklar süper değil, ama kötü de değil. 10 ayda herhangi bir sorun yaşamadık, bakılabilir.

Tv ünitesi netten aldım kendim kurdum fayda maliyet olarak çok iyi iş gördü.

Yatak odasını da çok uygun rakama aldım, linkleri bulursam atarım.

Önceliğiniz eşya değilse her türlü çözersin eşinle, ama benim ailem siemens aldı sen de en az 20k lık mobilya alacaksın tarzı bir durum var ise işin çok kolay değil bilesin.

Perde para verilen en saçma ürün bana göre, ki dehşet rakamlar duyuyorum. Ben komple zebra yaptım onları da netten aldım, ölçü girerek.

1000 tl civarına 6 tane zebra yaptırdık kullanıyoruz gayet memnunuz. Rakamlar eşinizle uzlaşmanıza göre değişir.
    Öncelikle ilginiz ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.. Gecikme için kusura bakmayın
    SKODA SIMPLY CLEVER

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Ata- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklı olan vivense den alışveriş yapmasın bu kadar sorumsuz beceriksiz bir firma olamaz f/p ürünü dedik alalım dedik başımıza iş aldık uzak durun
    Şans işi sanırım bu da. Kız kardeşimin evini vivense den aldık diyebiliriz yatak odası oturma grubu vs. 10 günlük gecikme dışında bir problem olmadı. Beylikdüzündeki mağazasından aldık.

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşünen olursa alyans konusunda yardımcı olabilirim özelden yazabilirsiniz
    YouTube
    DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siemens beyaz eşya alacağım nakit olarak. güzel fiyat verebilecek tanıdık eş dost forumdaş var mıdır?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vivence den başka alışveriş yapan var mı? Fiyatları çok uygun
    SKODA SIMPLY CLEVER

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Bby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivence den başka alışveriş yapan var mı? Fiyatları çok uygun
    Sadece geç teslim edildiği yönünde şikayetler var. Onun haricinde ürünleri kaliteli mi acaba?
    SKODA SIMPLY CLEVER

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O fiyatlara ürünlerinin çok kaliteli olduğunu sanmıyorum.

Bir de en büyük saçmalık kargo ile yolluyorlarmış ürünleri, çocuğa bi tasarım yatak alıyım dedim kargo aşağı bırakıyormuş biz taşıyormuşuz ürünleri böyle bir saçmalık olamaz. Direk iptal ettim.

Koskoca mobilya firmasısın kargoyla mobilya mı gönderilir

Ben evlenirken ciddi paralar verdim lazzoniden aldım ama 6 senedir en ufak sorun yaşamadım ürünlerinde, çok memnunum.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya bir hort da ben çekeyim.

Nasipse bayramdan sonra Mayıs sonu için nikah tarihi aldım.
    Balayı konusunda hem denizle çok alakamızın olmamasından hem de insanlardan uzak durma amaçlı havuzlu villa tutmayı düşünüyoruz. İnstagram’da olsun website olarak olsun bir sürü kiralama yapan yerler var ama güvenceli, referanslı birileri ile irtibata geçmek istiyorum. Aramızda bu işi yapan ya da tecrübesi olan var mıdır?

Bir diğer sorum, mobilya alışverişi konusunda İstanbul’u gezmek yeterli midir yoksa Bursa’ya doğru gitmeye değer mi?
    Örneğin Bursa’daİnegölsofa diye bir firma var, modelleri hemen hemen düşündüğümüz tarzda fakat kullanan eden varsa ona göre İstanbul’dan kalkıp gideyim.

ByKazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Balayı konusunda hem denizle çok alakamızın olmamasından hem de insanlardan uzak durma amaçlı havuzlu villa tutmayı düşünüyoruz. İnstagram’da olsun website olarak olsun bir sürü kiralama yapan yerler var ama güvenceli, referanslı birileri ile irtibata geçmek istiyorum. Aramızda bu işi yapan ya da tecrübesi olan var mıdır?

Bir diğer sorum, mobilya alışverişi konusunda İstanbul’u gezmek yeterli midir yoksa Bursa’ya doğru gitmeye değer mi?
    Örneğin Bursa’daİnegölsofa diye bir firma var, modelleri hemen hemen düşündüğümüz tarzda fakat kullanan eden varsa ona göre İstanbul’dan kalkıp gideyim.
    3 defa bitez turizm 2 defa hepsivilla olmak üzere 5 defa kiralama yapmıştık. Hepsinde de memnun kalmıştık.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçen Ekim ayında Airbnb üzerinden balayı için Antalya Kalkan'da villa kiraladım, gayet temizdi ve memnun kaldık. Özellikle manzarası müthişti. Denizle çok alakanız yoksa tavsiye ederim.

Kaldığımız yer ve linki

Access Denied

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçtiğimiz Hafta bir arkadaşım düğünü iptal etti , IKEA dan aldığı ürünleri iade edip hediye çeki aldı.

Evlenme ya da eşya değiştirme niyeti olan var ise 2 adet çek var.

1858 TL ve 6228 TL olarak 2 çek. Kullanım sınırı yok , ikea da normal nakit yerine geçer.

Fiyat konusunda öldürmeyen teklifler değerlendirilir.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

evliya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de konuyu hortlatayım. Enza Home'dan nakit olarak birkaç ürün almak istiyorum, bu konuda elinde hediye çeki satmak isteyen veya herhangi bir bayi tanıyan var mıdır?

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu ben de hortlatayım. Eylül sonunda nikahım var. Nişanlım öğretmen, atama sonucu 8 Eylül'de belli olacak. Nereye çıkarsa oraya taşınacağız. Şuan İstanbul'dayız. Ev ile ilgili en ufak bir hazırlığımız yok şehir belli olmadığı için. Kargo vs yapan firmaları da istemiyorum açıkçası. İstanbul'da mobilya, beyaz eşya vs seçip gideceğimiz ile gönderip kurulum yapacak bir mağaza var mı? Önceki sayfalarda eskidji denilmiş. Oradaki mağazalar mobilya için bunu sağlıyor mu?

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu ben de hortlatayım. Eylül sonunda nikahım var. Nişanlım öğretmen, atama sonucu 8 Eylül'de belli olacak. Nereye çıkarsa oraya taşınacağız. Şuan İstanbul'dayız. Ev ile ilgili en ufak bir hazırlığımız yok şehir belli olmadığı için. Kargo vs yapan firmaları da istemiyorum açıkçası. İstanbul'da mobilya, beyaz eşya vs seçip gideceğimiz ile gönderip kurulum yapacak bir mağaza var mı? Önceki sayfalarda eskidji denilmiş. Oradaki mağazalar mobilya için bunu sağlıyor mu?
    Marka dükkan tavsiyesindense; bir süre eşyalı kiralıkta oturmanızı tavsiye ederim.

Ben de nikahımdan 15 gün önce falan iş değiştirmiştim, aceleye gelmesindense 1+1 evde biraz takılıp, hem o sırada istediğiniz evi ararsınız, hem de eşyaları içinize sinen evi bulduğunuzda eve göre döşersiniz.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense'nin showroomlarında örnek inceleyebilirsiniz. Web sitelerinde daha çok tasarım var sanırım. E-ticaret şekli çalıştığı için nereye isterseniz oraya gönderip kuruyorlar "diye biliyorum"

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de ortaya sorayım.
    Evlenirken kendi başıma ev kurduğum için koltukları zaman içinde değiştiririz bahanesiyle en dandiğini almıştım 6 sene götürdü ama artık gitmiyor.
    Şöyle 6-7 bin civarına 3+3 koltuk bakıyorum, berjer ihtiyacım yok. Yakın zamanda buna benzer alış veriş yapıp memnun kalan varsa tavsiye alabilirim.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense'nin showroomlarında örnek inceleyebilirsiniz. Web sitelerinde daha çok tasarım var sanırım. E-ticaret şekli çalıştığı için nereye isterseniz oraya gönderip kuruyorlar "diye biliyorum"
    Teşekkür ederim. Diğer seçeneği değerlendirmezsek aklımızda kalsın.

Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marka dükkan tavsiyesindense; bir süre eşyalı kiralıkta oturmanızı tavsiye ederim.

Ben de nikahımdan 15 gün önce falan iş değiştirmiştim, aceleye gelmesindense 1+1 evde biraz takılıp, hem o sırada istediğiniz evi ararsınız, hem de eşyaları içinize sinen evi bulduğunuzda eve göre döşersiniz.
    Teşekkür ederim. Bu teklifi sunacağım açıkçası daha mantıklı gibi duruyor.

hondafit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir gün bu konuya yazacağımı hiç düşünmemiştim dostlar....

33 yaşıma kadar kaçtım evlilikten ama artık o kara gün geldi nişanlanmak üzereyim...
    Beyaz eşya konusunda biraz şüphelerim var bosch almak istiyorum fakat fiyatları inanılmaz yüksek Arçelik konusunda ne düşünüyorsunuz?Alan kullananlar memnun mu?
    Sağolsun benim hanım kanaatkar yüksek modellere bakmıyor ihtiyacımızı görsün yeter modunda.Bosch'ta ki fiyatları görünce Arçelik'te olur diyor.
    Ayrıca kurutmalı çamaşır makinası kullanan var mı? memnun musunuz tavsiye eder misiniz?
    ayrı ayrı almak biraz maliyetli olacak ayrıca istanbul'da evler biraz küçük ikisi bir istiyoruz...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)