User Tag List

Sayfa 1/63 1231151 ... SonSon
1190 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yeni evlenen veya evlenecek olan tazeler buraya :D

s.a millet hayırlı cumalar . geri sayım başladı yakında evleniyorum ve bu yaz evleneceklerede iyi dileklerimi sunuyorum. Gelelim zurnanın zırt dediği yere eşya konusuna...

beyaz eşya alacağız,yanlız sonu yok derya deniz . biraz yardıma ihtiyacım var . marka takıntım yok f/p arıyorum ve beyaz pek düşünmüyoruz .

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Beyaz eşya samsung tv de lg kullanıyorum 2 yıllık evliyim çok iyi hepsinden memnunum.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah tamamına erdirsin. 5 aylık evliyim, beyaz eşya sans işi olmasına rağmen bir kere aliyim uzun süre kullaniyim mantığıyla Bosch'un Alman üretim modellerini aldım. Şuanlik gayet memnunuz. Bosch'a ile aynı fabrikada üretim yapan Siemens de bakabilirsiniz fiyatları bi tık daha uygun olabilir. Vestelden uzak durmani tavsiye ederim annemler yıllar önce aynı gün bosch bulaşık mak.Vestel buzdolabı aldı. Bulaşık mak. İlk günkü gibi çalışırken buzdolabı tangir tungur sesler çıkarmaya başladı defalarca servis gelmesine rağmen çözemedi.

Tekrar hayırlı olsun mutluluklar.
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sabah sabah bir ben değilmişim ayakta. günaydın millet teşekkürler tatil günümüde beyaz eşya bakarak gecireyim dedim. eskiden araba bakardık şimdi beyaz eşya bakıyoruz vay arkadaş ki ne vay

beyaz eşya uzun yıllar kullanılacak bir ürün olduğundan ucuza kaçmayacağım optimum f/p bulmak gayem . siemens ve bosch düşünmekle birlikte yan ürün profiloda çok mantıklı geliyor .

vestele ön yargılı değilim özellikle tv konusunda iki arkadaşım aldı gidip kendim inceledim gerçekten fiyatına göre çok iyi aynı ürün lg de 700 800 fazlaydı. tv de vestel alabilirim ama öncelik çamaşır ,bulaşık makinası ve buzdolabı .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz eşya samsung tv de lg kullanıyorum 2 yıllık evliyim çok iyi hepsinden memnunum.
    abi hatun mikrodalga alıcak bikaçgüne(samsung olabilir) hepsi samsung deyince merak ettim ?

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oncelıkle hayırlı olsun mutluluklar dılerım zor donemler sıkıntılı streslı

5 yıllık evlıyım beyaz esya hepsı arcelık tv samsung kombı demırdokum.hala sorunsuzlar masallah.bı kere bakım gormedıler

bı tek arcelıgın sarjlı supurgesı tırt cıktı hala azda olsa ıs goruyor
    TeKS@S

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle Allah tamamına erdirsin, Allah mutlu, mesut, bahtiyar etsin. Bende 11. ayda nikah yapacağım Allah nasip ederse ve herşeyi kendim yapıyorum. Geçen gün Siemens' te kampanya vardı. Buzdolabı+Çamaşır Mak+Bulaşık Mak.+Kurutucu için 6500 TL fiyat aldım. Dandik olan modelleri de değil ayrıca, bir araştır istersen.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi hatun mikrodalga alıcak bikaçgüne(samsung olabilir) hepsi samsung deyince merak ettim ?
    Çamaşır buzdolabi bulaşık samsung servisleri harika buzdolabi komp. motoruna 10 yil garanti veriyor
    Sadece tv lg

Ankastre simens evde hazır vardı firin ocak microdalga davlumbaz set aşırı iyi onlara para vermedim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Çamaşır / Bulaşık makinası ve Buzdolabını mutlaka Bosch al kafan rahat olur. Diğer markalara göre biraz pahalı kalacaktır ama uzun vadede üzmez. Annemin evinde 25 yıl önce aldığımız Bosch var hiç servis görmedi dolap

Televizyon kesinlikle LG fiyat performans ve sorunsuzluk oranı çok çok iyi.

Küçük ev aletlerini hemen almayın bence. Düğün sonrası ufak ufak alırsınız blender rondo ıvız zıvır ama bu küçükler bir araya gelince baya para tutuyor

Allah mesut bahtiyat etsin mutluluklar dilerim şimdiden

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

lncdlt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    galiba vestel de 7 yil garanti kampanyasi var kacirmayin derim
    BU UYE DUNYANIN EN PAHALI BENZININI KULLANMAKTADIR.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 senelik tazemsi olanlar sayılıyor ise birkaç öneri verebilirim.

Samsung'un buzdolabı ve bulaşık makinasını kullanıyorum.
    Bulaşık DW-FN310T/XTR - Buzdolabı RT38K5100S8/TR
    Bulaşık makinasının kapağında bir sorun oldu adamlar getirip sıfır ile değiştirdiler. (şaşırtıcı bir sshm'i var)
    Çamaşır makinası Hoover WDYN 9646 PG - 30S fazlasıyla iyi bir ürün. 1 saatte yıka kurut var. Hayat kurtarır.
    15 dk lık ta hızlı program falan güzel alet.
    Ütü ile işin varsa Philips GC3560 Steamglide f/p olarak baya iyi. Gidip tefal'e dünya para verme.
    Televizyon LG modeller sürekli değişiyor bak incele al derim. Oyun vs seviyorsan 50" ve üzeri al.
    PS3 - ps4 olmazsa olmaz. Ben hediye aldırmıştım millet saat alır ben ps3 aldırdım ehheheh.
    Ses ssitemi tv ile aynı olursa akıllı kumanda alır tek yerden idare edersin.

Bu ve benzeri konuları görünce geçen yapılan bir yorum geliyor aklıma. Yazanı da hatırlamıyorum ama

"böyle mutlu değil misiniz neden evleniyorsunuz"

Şakası bir yana bir ömür huzurla geçirirsiniz inşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Arçelik hepsi, parmak izi bırakmaz inox falan. Alınca 7 yıl garanti de yapmıştım. Kafam rahat. Arçelik şimdi de 7 yıl garanti veriyor galiba. Bakabilirsin.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepinize çok çok teşekkürler.Darısı bizim gibi aynı yola girenlere... allah herkese;sağlık,afiyet,uzun ömürlü bir aile nasip etsin.

Tüm 0arka önerilerine açığım.Annem daha önce hotpoint çamaşır makinası ve buzdolabı kullandı 7 yıl garantili ve çok memnun kaldı.Şimdiki buzdolabı profilo ve çok memnun . bulaşık mainası bosch her telden var ve hepsini yıllardır kullanıp çok mutlu mesutlar. bu iş arabadaki gibi şans işi sanırım .

http://www.hepsiburada.com/hotpoint-...mthotaq93f29eu

bu ürün hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim ? özellikler fiyata göre çok iyi gedli. önce çamaşır makinasını halledelim sonra bulaşık makinası ve buzdolabına bakalım.

ürünleri olabildiğnce A+++ alma taraftarıyım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A+, ++, +++, B olayına takılma. Hesap yap.
    Ben kurutma makinası aldım Arçelik B sınıfı. A+ üründe vardı. Ama aradaki fiyat farkını 15 yılda mı ne geri alabiliyordum elektrik tüketimi olarak. Bende B sınıfı aldım.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Allah tamamına erdirsin, Allah mutlu, mesut, bahtiyar etsin. Bende 11. ayda nikah yapacağım Allah nasip ederse ve herşeyi kendim yapıyorum. Geçen gün Siemens' te kampanya vardı. Buzdolabı+Çamaşır Mak+Bulaşık Mak.+Kurutucu için 6500 TL fiyat aldım. Dandik olan modelleri de değil ayrıca, bir araştır istersen.
    abicim şu kampanya devam ediyorsa bir bakayım saolasın
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çamaşır / Bulaşık makinası ve Buzdolabını mutlaka Bosch al kafan rahat olur. Diğer markalara göre biraz pahalı kalacaktır ama uzun vadede üzmez. Annemin evinde 25 yıl önce aldığımız Bosch var hiç servis görmedi dolap

Televizyon kesinlikle LG fiyat performans ve sorunsuzluk oranı çok çok iyi.

Küçük ev aletlerini hemen almayın bence. Düğün sonrası ufak ufak alırsınız blender rondo ıvız zıvır ama bu küçükler bir araya gelince baya para tutuyor

Allah mesut bahtiyat etsin mutluluklar dilerim şimdiden
    eyvallah abi. hatun aldı hepsini şimdiden bi süpürge mikrodalga kaldı. yapalım bitsin diyor zaten baya sıkıntılı dönemler dediğn gibi. lan bukadar para gideceğini bileydim kızı kaçırırdım

Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 senelik tazemsi olanlar sayılıyor ise birkaç öneri verebilirim.

Samsung'un buzdolabı ve bulaşık makinasını kullanıyorum.
    Bulaşık DW-FN310T/XTR - Buzdolabı RT38K5100S8/TR
    Bulaşık makinasının kapağında bir sorun oldu adamlar getirip sıfır ile değiştirdiler. (şaşırtıcı bir sshm'i var)
    Çamaşır makinası Hoover WDYN 9646 PG - 30S fazlasıyla iyi bir ürün. 1 saatte yıka kurut var. Hayat kurtarır.
    15 dk lık ta hızlı program falan güzel alet.
    Ütü ile işin varsa Philips GC3560 Steamglide f/p olarak baya iyi. Gidip tefal'e dünya para verme.
    Televizyon LG modeller sürekli değişiyor bak incele al derim. Oyun vs seviyorsan 50" ve üzeri al.
    PS3 - ps4 olmazsa olmaz. Ben hediye aldırmıştım millet saat alır ben ps3 aldırdım ehheheh.
    Ses ssitemi tv ile aynı olursa akıllı kumanda alır tek yerden idare edersin.

Bu ve benzeri konuları görünce geçen yapılan bir yorum geliyor aklıma. Yazanı da hatırlamıyorum ama

"böyle mutlu değil misiniz neden evleniyorsunuz"

Şakası bir yana bir ömür huzurla geçirirsiniz inşallah.
    ooo sende tazesin abi daha dumanın tütüyor bayatlamamışın saoalsın detaylı yorum için. pc de 186198369131 sayfa açık ordan oraya geçiyorum kafa conta yaktı,subab yakalıcam piston aşşağı az kaldı tv yi en sona bırakıcam. önceliğim çamaşır bulaşık mak. buzdolabı. küçük ev eşyalırda bitti . haziranda izmire dönünce trafik başlıyor. daha mobilya alacağız

oKsEAt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyaz eşyayı Beko'dan temin etmiştim, Koç ailem indirimiyle baya bi uyguna gelmişti piyasaya göre.

Allah tamamına erdirsin inşallah.
    '01 VK 106 GTI
    '17 B Fiorino Premio
    '98 AY 106 GTI
    '97 LC Civic 1.4 IS
    GNL Garage

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A+, ++, +++, B olayına takılma. Hesap yap.
    Ben kurutma makinası aldım Arçelik B sınıfı. A+ üründe vardı. Ama aradaki fiyat farkını 15 yılda mı ne geri alabiliyordum elektrik tüketimi olarak. Bende B sınıfı aldım.
    +1 bende buzdolabını bu hesapla aldım.

çok araştırdım ben siemens' ten almanya üretimi olanları aldım. (bosch ve siemens' te bütün buzdolapları yerli üretim)
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de bi kaşıntı, bi istek var. Mobilyası, beyaz eşyası, oturulacak yeri, düğünü-nişanı, adeti, misafiri derken soğuyorum.

Aklımda deli deli sorular.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diğer ürünleri bilmem ama çamaşır makinası kurutmalı olsun.
    Hotpoint ile ilgili hiçbir bilgim yok. Kullandığım için Hoover dedim, bu markanın da iyi bir imajı var bildiğim kadarıyla.
    Şimdi öyle olur 500 sekme açarsın tarayıcıda. Kargoya git gel helak olmuştuk.
    Ürünü beğen olmadı git mağaza da incele sonra da netten satın al sistemin bu olsun.
    Ben baya kar etmiştim bu şekilde. Basit bir örnek vereyim Vestel mağazasında 410 tl olan davlumbası taaa Marmaris bayisinden kargo dahil 210 TL ye aldım 2 tık ile
    Teknoloji güzel şey vesselam.

Mobilya için gez toz araştır. Ben inegölden aldım aynı ürün burada + 6 Bin rakamla satılıyordu. Teslim süresini yazdır mutlaka. Ödemeni kart ile yap. Sakın ola ki paranın tamamını verme. Şimdi sezon açılıyor adamlar satmak için 40 takla atacaklar sana. İmzayı attıktan sonra boş evde mobilya bekleme.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)