User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
72 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 2000 model porsche almak ? Fantezi mi yoksa denenmeli mi?

alpbodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum inşallah gönlüne göre bir araç bulursun ancak anladığım kadarıyla aynı ekonomik düzeylerdeyiz ve benim düşüncelerimi sana aktarmak isterim.

Öncelikle hepimiz ne kadar yok desek te biraz gösteriş birazda performans için alıyoruz. O yüzden şunu göz önünde bulundurmalısın .. Baktığın 2000 model Porsche araçların artık yüzü çok eskidi yani birçok insan yoldan geçerken dönüp bakmıyor , baksa bile aa eski porsche diyor..

Aracı kullanırken alacağın zevke gelince araç eski olduğu için her gaza bastığında aklına şu soru geliyor ve seni mutsuz. ( Acaba biryeri kırarmı ? )

Benim tavsiyem sana 2005 model üzeri araçlar bakman olacaktır. A5 Coupe, Z4 Coupe, Slk 350, vs. vs. emin ol daha gösterişli ve huzurlu olacaktır.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neredeyse her yoruma katılıyorum

Zaten sadece yağına suyuna bakacağım zihniyeti ile bu arabalar alınıp da hiç edilmez. Öncelikle markaya sonra kullanıcı kitlesine olan saygımdan her yeri sıkıntılı şekilde bineceksem almayıp bakacak birisinde izlemeyi tercih ederim.

Ama zaten halihazırda yine bir çok parçası ülkemde bulunmayan aracım için benzer şeyleri yaşadım yaşıyorum ve inanılmaz zaman ve maddi emekler harcamış olsam da acayip keyif aldığımı söyleyebilirim. Yurtiçi ve yurtdışı markadaşlarca iletişime geçtim, arkadaşlıklar kurdum. Bilgilendim veya önceki halime göre daha tecrübeli hale geldim vs vs vs. Bu süreçte ciddi anlamda keyif aldığımı söylemem gerek.

Zaten o yüzdendir ki normal araç bakmıyorum yine. Yerimde olan herkes muhtemelen performans istiyorsa yine aynı güçleri vaat eden çok daha genç arabaları hedefleyip alacaktır alıyordur, belki ben de öyle yapacağım o yüzden büyük konuşmak istemiyorum. Kaldı ki araştırma yapmama rağmen bu konuyu açmamın sebebi de güncel şekliyle konuşup edip, hem kullanıcı hem de düşünen arkadaşlardan bilgi alıp bu konuya netlik kazandırmaktı.

Açıkçası gerçekten de dökük araçlar olacaksa (aslında yine de öyle olacağına pek ihtimal vermiyorum, nitekim aynı yaştaki alfa romeo 156'lar bile taş gibi geziyor sadece salıncak değiştiriyorsa) porsche'nin de premium marka olarak duyulan bilinen bir kroniği yoksa çok sorun olacağını sanmam. Ama güle oynaya yaptırdığım rutin km bakımları ciddi yüksek olacaksa, her sanayiye gidişim 4 haneli rakamlarla bitecekse sıkıntı.

Hevesti, umarım en azından deneme ve karar verme aşamasından geçerim bakalım.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Konuyu başından sonuna okudum ve sizlere de sormak istedim, sizce linkteki gibi bir araç alınır mı?
    Tüm para arabaya gömülmeyecek tabii ki

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Konuyu başından sonuna okudum ve sizlere de sormak istedim, sizce linkteki gibi bir araç alınır mı?
    Yaram içerde diye türlü söyleyen bir çocuk vardı. Onu çaldım içimden. Konuyu açarken arabanın parası ile beraber 80 90 bin olacak şekilde bi para geçmişti. Sonra hem aracımı satmak istemedim hem de yürütme maliyetleri adıyaman gibi bir şehirde korkuttu vazgeçtim. En azından merkezi bi yere gelene kadar erteledim. Alfa romeo'nun bile bilinen multijet motoruyla bu kadar usta sorunu yaşadıktan sonra porsche ile sanayiye girdiğimi falan düşünüyorum da. Ama attığın ilandaki çok tatlı duruyor yorumları ben de merak ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaram içerde diye türlü söyleyen bir çocuk vardı. Onu çaldım içimden. Konuyu açarken arabanın parası ile beraber 80 90 bin olacak şekilde bi para geçmişti. Sonra hem aracımı satmak istemedim hem de yürütme maliyetleri adıyaman gibi bir şehirde korkuttu vazgeçtim. En azından merkezi bi yere gelene kadar erteledim. Alfa romeo'nun bile bilinen multijet motoruyla bu kadar usta sorunu yaşadıktan sonra porsche ile sanayiye girdiğimi falan düşünüyorum da. Ama attığın ilandaki çok tatlı duruyor yorumları ben de merak ediyorum.
    Valla benim de kısa da olsa SLK maceram var, ondan sonra asla bulaşmam. Her gittiğimde 3-4 haneli rakamlar görmekten sıkılmıştım
    Sırf meraklı bi arkadaş için soruyorum, o da gidip alacak elde patlayacak büyük ihtimal, hayırlısı diyelim

evliya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlandaki arabayı bilemem ancak Ümraniye'deki bir galeriden 20 senelik Porsche alma fikri biraz korkuttu.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla benim de kısa da olsa SLK maceram var, ondan sonra asla bulaşmam. Her gittiğimde 3-4 haneli rakamlar görmekten sıkılmıştım
    Sırf meraklı bi arkadaş için soruyorum, o da gidip alacak elde patlayacak büyük ihtimal, hayırlısı diyelim
    direksiyon kaplaması çoğu şeyi açıklıyor aslında =)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlandaki aracı 77.5tan aşağı vermiyormuş, aracın soranı çokmuş, 75 liraya olmazmış Bu sevdadan vazgeçirebildim sonunda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biri alsın artık şu model Porschelardan da bizde vereceği tepkiye göre iyi ki almamışım diyelim..

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen hafta tv de kalp atışı diye bi dizide gördüğüm porsche ile bende ufak bi kalp atışı oldu ama yorumlardan sonra kalbim durdu
    PROSTOCK GARAGE

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada unuttum dizi karekteri kuzey güneydeki cemre doktor ,yanlız kız bu dizide zirve yaptı hemide porshe ile
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şevkat yerimdar filminde de boxster var abi kırmızı, acaip temiz ama

excellency23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam 911 denerdim. bakimlari aksatilmamis bi 911 in denildigi kadar sorun cikaracagini sanmiyorum. avrupada gunluk kullaniyor insanlar. 911 in 300bin üzeri km görmesi gayet normal. gider 911 alirsin belki 2-3 sene yag filtre harici masraf yapmazsin, gider 5 yasinda araba alirsin sanayiden cikmazsin. bunlar ikinci elde hep sans isi bilemezsin.

tamam yeni yenidir ama porsche de porsche'dir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O yaştaki bi araba ya çok az km.de olacak da niyetlenecem ya da tanıdık birinde olacak. Aksi halde ben o maceraya girmem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2007 yılında 2007 model sadece 4 aylık 3300 kilometrede chrono paket tam dolu 997 kasa Doğuş çıkışlı 911 Carrera 2 Cabrio almıştım 125000 Euro ödemiştim ve millet pahalı aldın demişti. Bugün o paralara aynı şartlarda Boxter alamıyorsun.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla ben alacaktım 2001 911 s sonra otomatik şanzumanlarının kronik sorunu olduğunu öğrendim ve yeni şanzuman parası 2 adet senin eski slk fiyatı Vazgeçtim almaktan , hemde 100.000 liraya siyah 2001 cabrio bayandan 90.000 de bulmuştum..
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Araba ilanı daha açmadan ben bozugum diye bağırıyor
    İnsanlar cok seviyor boyle bozuk araba almayı galeriden
    Lafım meclisten dışarı
    Bize geldiler mi bin dereden su getirirler kullanıcı iseniz arac satmaniz cok zor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba ilanı daha açmadan ben bozugum diye bağırıyor
    İnsanlar cok seviyor boyle bozuk araba almayı galeriden
    Lafım meclisten dışarı
    Bize geldiler mi bin dereden su getirirler kullanıcı iseniz arac satmaniz cok zor
    Aynen öyle, zaten yıllardır satılık havası yarattı bende. Ona rağmen galerici burnundan kıl aldırmıyor

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bos ver e90 320d yada f30 316 i al , chiple devam et . Sifiri milyon olup 2. Eli 150 bin olan araclarin her parcasi arac fiyati kadar. Misal otomatik sanzimanin sorunlari . Hop motor . Devir ceviren motorla 1.6 atmosferik honda motoru gibi 300 bin gitmiyor ..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)