User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
65 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Onur Air hakkında

zcy04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Onur Air hakkında

Daha önce pegasus veya Thy ile uçtum. 20 gün sonrası için bilet alacagim onur air'in fiyatları diğer şirketlere göre daha ucuz.

Onur airi daha önce kullanan arkadaş var mı tavsiye eder mi sorun yaşayan var mı?
    Aradaki 40-50 liraya değmez git thy al mı dersiniz yoksa yardimlarınızı bekliyorum
    Dağlar "demirdendir" dediler. TÜRK' ün yüreği çeliktendi! Öğrettik.

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne zaman thy harici uçtuysam lanet ettim ben, 50 lira fazla verip thy ile uçardım. Onur air kamil koçtan 50 lira pahalı olsa kamil koçu tercih eder otobüsle giderim hatta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bilen allah rızasi için yazsin 2-3 gün zaman var zaten rezil olmayalim alanlarda

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30-40 liradan kaçma bence böyle ikilemde kaldıysan.

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nereye gidiceksin kardeşim? 4 saat üstü uçacaksan thy, onun dışında eğer thy nin verdiği peynirli sandviç senin için çok şey ifade etmiyorsa hangi havayoluyla uçarsan uç çok bir fark yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süre 1 saat 10 dakika falan. yemeğinde falan değilim rötar bilet check in, iptal sıkıntısı çekmek istemiyorum sadece

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zcy04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce pegasus veya Thy ile uçtum. 20 gün sonrası için bilet alacagim onur air'in fiyatları diğer şirketlere göre daha ucuz.

Onur airi daha önce kullanan arkadaş var mı tavsiye eder mi sorun yaşayan var mı?
    Aradaki 40-50 liraya değmez git thy al mı dersiniz yoksa yardimlarınızı bekliyorum
    türkiyenin neresine giderseniz gidin 1 saat uçağın içinde kalacaksınız. OnurAir'de kötü bi firma değil. Alanda rezil olma durumu nedir tam olarak ? Yer işletmesini Çelebi yapıyor oda iyi çalısıyor. Bazı havalimanlarından şehir içinede servisleri var.. 1 saat için fazla vereceğiniz parayı kendinize harcayıp daha mutlu olursunuz bence.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SinanAdalı

Bir üst mesajda yazdim hocam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süre 1 saat 10 dakika falan. yemeğinde falan değilim rötar bilet check in, iptal sıkıntısı çekmek istemiyorum sadece
    şöle sölim onur airde toplamda 30 Türkiye içi uçan 20 uçak var.. ben havacılık sektöründeyim rötar işi tamamen şans işi.. Uçakta arıza yada eksik gedik varsa illaki 15-30 dk rötar verir daha büyük arıza olursa zaten hemen yerine başka uçak veriyorlar buda biraz zaman alıyor ama özellikle havacılık sektöründe müşteri mağduriyeti diğer firmalardan sektörlerden daha çok önemlidir. Kamilkoç örneğini veren arkadaş otobüse binmeye devam etsin bence. Check-in'lerde OnurAir'in iyidir sorun yaşamazsınız. Söylediğim gibi yer işletme işlerini Çelebi yapıyor pek problem olacağını sanmıyorum.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hangisi ucuzsa onu tercih et hoca. Yurticinde Business bilet almadiktan sonra alacagin hizmet asagi yukari hepsinde ayni. Birisinde su bile parayla, digerinde sandvic veriyorlar kendini kral zannediyorsun

Yalniz Pegasus'la kac sefer yolculuk ettiysem, daha taahhut ettigi zamanda kalktigini gormedim. Ben de hep rotar oldu. Hatta kizkardesim, bir seferinde o saatte o guzergahta fazla yolcu olmadigi icin ucusu iptal edip, 3 saat sonraki ucaga aktardiklarina sahit olmus.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben daha THY'nin saatinde kalktığını görmedim abi. Tamam hizmetleri iyi ama hangisi ucuzsa onu al. Yukarda da denildiği gibi rötar şans işi kimse isteyerek bekletmez sonuçta hayırlı yolculuklar. Bence alınır birkaç kez abim uçmuştu sıkıntı çıkmadı.
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koltukları çok dar uçuşa başlamadan önce geniş koltuk satmaya çalışacaklar , her şeyi parayla satmaya çalışıyorlar. En son izmire giderken bindim uçağa binmek için o kadar uzağa gitti ki otobüs Adela oteli gördüm uçağa binmeden Thy her türlü iyidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nerdeyse 1 bilet parasi daha ucuzdu ama yine de Thy aldik herkese çok teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koltukları çok dar uçuşa başlamadan önce geniş koltuk satmaya çalışacaklar , her şeyi parayla satmaya çalışıyorlar. En son izmire giderken bindim uçağa binmek için o kadar uzağa gitti ki otobüs Adela oteli gördüm uçağa binmeden Thy her türlü iyidir.
    Uçağın park pozisyonu ile ilgili şirketin yapabileceği bişey yokki. Kule ne veriyorsa oraya geçmek zorundalar. Alt tarafı 1 saat uçuşta bişi yenmeyip içilmesede olur Park pozisyonları THY tarafından doldurulduğundan böyle firmalarda haliyle uzaklara çekiyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nerdeyse 1 bilet parasi daha ucuzdu ama yine de Thy aldik herkese çok teşekkürler
    THY nin ikramlarını Onur'da para ile alacağını düşünürsek kafa kafaya gelecektir.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rötar konusunda emin olun uçakların apronda kalma süresini 1 dakika geçirmeleri onlara baya pahalıya geliyor. Yani bu Aksaray Yusufpaşa'daki dolmuşun arabayı doldurmadan hareket etmemesinden oluşan gecikme gibi değil. Kaldı ki çoğu firma otobüs gibi çalışıyor. Örneğin Pegasus İzmir uçağının Atatürk Havalimanında kalma süresin yarım saat. Uçak kapı açtıktan yarım saat sonra tekrar İzmir'e dönüş için kalkıyor. Bu denli sıkışık sistemde de ufak tefek aksaklıklar olması çok normal. Bunu her havayolu yapıyor. O yüzden şehirler arası uçacaksanız, aktarma yapmayacaksanız hepsi aynı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hesaplı hangisi ise ona bak hepsi aynı yolun yolcusu hizmette fark yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçağın park pozisyonu ile ilgili şirketin yapabileceği bişey yokki. Kule ne veriyorsa oraya geçmek zorundalar. Alt tarafı 1 saat uçuşta bişi yenmeyip içilmesede olur Park pozisyonları THY tarafından doldurulduğundan böyle firmalarda haliyle uzaklara çekiyorlar.
    İşte o yüzden THY tercih ediyorum , az daha zorlasa otobüsle gidecektik izmire , boyum 180 Onur'la uçunca felç geçirmiş gibi iniyorum uçaktan

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynısını THY'de yaşadım, havaalanı ve çevresinde görmediğim yer kalmadı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)