User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Astra gtc

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Astra gtc

Herkese hayırlı cumalar hayırlı günler. Arkadaşlar astra gtc 1.6 t almayı düşünüyorum çevremde kullanan olmadığı için sizlere danışmak istedim yardımlarınızı bekliyorum her konuda fiyat aralığı gidiş konfor özellik yakıt parça fiyatı vs.

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HAKAN1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı cumalar hayırlı günler. Arkadaşlar astra gtc 1.6 t almayı düşünüyorum çevremde kullanan olmadığı için sizlere danışmak istedim yardımlarınızı bekliyorum her konuda fiyat aralığı gidiş konfor özellik yakıt parça fiyatı vs.
    H kasa mı J kasa mı ?

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    H kasa için sorucaksan 3 sene kullandım. yakıt kısmı giderine göre normal. 1 depo ile 500 - 550 km arası cok rahat yol yaparsın. istanbul sehır ıcı. Parcaları kolay bulabılırsın. Fıyatına gore donanımlı . 8 airbag far yıkama xenon park sensor. Yay takarsan dıkkat etmen gereken ids olayı. Kimi araclarda sorun yaratabılıyor.Motor 225 hp ye kadar dayanıklı. Sonrasında segman kırarsın. Son olarak hareketlı volan olayı var . Cok fazla dur kalk olaylarında debrıyaj sıyırıyor. Oda zaten 300 - 400 tl arası birşey.

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    H kasa ile J kasada kullanılan motor bildiğim kadarıyla aynı ama H kasada dikkat etmen gerekenler söylenmiş İds amortisörler fazlasıyla pahalı 1 adet amortisör ne kadar pahalı olabilir dersen 700-800 civarıydı dolar bu kadar fırlamamış iken. Performans olarak beklentiniz nedir tam olarak bilemiyorum ama gidişi güzel bir arabadır üzmez insanı belli bir güce kadar motor verimlidir. J kasa da 1.4 T kullandım gayet güzeldi verimliydi ve araç gerçekten donanımlıydı. 19 yada 20 inç jant ve biraz basıldı mı harika duruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevaplarınız için teşekkür ederim H kasa bu arada.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bildiğim kadarıyla insignia ile aynı motor h kasadaki 1.6 t. , koskoca kasayı yürütüyorsa astrayı da yürütür her türlü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.6 turbo 180 hp olanları 210 hpde bırakıyolar biliçli chip yapanlar sonrasında pistonlarda sıkıntı çıkıyor, görüntü olarak güzel bir araç 180 liği keyif verir, chip, komple egzoz sistemi, filtre kitiyle gayet yeterli olur, yakıta gelince 1.6 insignia turboların şehir içi tüketimine 9 un altına inmiyo diyolar bu ona göre hafif olduğu için 8- 8.5 litrenin altına inmez şehir içi sakin kullanımda tahminimce, eğer birde panoramik cam tavanlı temiz bir araç bulursanız tadından yenmez

Görkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Astra Gtc genel olarak fiyat performans ve donanım olarak çok başarılı,,ama ben olsam 2.0turbo alırdım ölede yaptım gerçi 4 yıldır kullanıyorum oldukça sorunsuz bir araç yol tutuş ve kullanım keyfi oldukça yüksek,, 2.0 lar 350bg e kadar dayanıklı önü çok daha açık ve modifikasyon parçası çok,, yakıt olarakta ikiside yakın değerlerde,, tercih sizin tabi hayırlısı olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim. 2.0 bakıyorum den gelirse alınabilir ama olumlu şeyler duydum bu güzel birşey.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Gtc alacaksan 2,0T iyidir.

Ids olayına alırken dikkatli bakmak lazım. 1 takımı dünya para..
    Panoramik tavanlı olanı bulursan tadından yenmez. Görüş açışı mükemmel.

Mantıklı yükleme yapıldığı takdirde zevkle binersin..

Ergün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HAKAN1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim. 2.0 bakıyorum den gelirse alınabilir ama olumlu şeyler duydum bu güzel birşey.
    ilanlardaki maviye hiç heves etme çünki ids+ arızası var ön yayları kesikmiş. Aynı zamanda 4. vites senkromeç sıkıntılı bilgin olsun. Bende neredeyse 1 aydır bakıyorum aklımdaki 3 araçtan bitanesiydi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ergün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilanlardaki maviye hiç heves etme çünki ids+ arızası var ön yayları kesikmiş. Aynı zamanda 4. vites senkromeç sıkıntılı bilgin olsun. Bende neredeyse 1 aydır bakıyorum aklımdaki 3 araçtan bitanesiydi.
    Teşekkür ederim inşallah buluruz güzel bir araç

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)