User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
159 sonuçtan 153 ile 159 arası

Konu: 10.Nesil Civic Sedan

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 dizel 110 bin civarı olacak deniyor ama çıkmadan bişey belli olmaz

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pardon 1.5 turbo motor 110 bin tl

Dean's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı bir kaç saat önce inceledim. Kaporta aksamı vasat yine standart Honda iç aksamın malzeme kalitesi gayet başarılı iyi bir işçilik çıkarmışlar en azından eski kütüklüğü yok. Kaput altında davlumbaz ve bazı bölümler size bakıyor kaputu açınca o kısımlar can sıkıyor içeri çok rahat çamur vs alır. Manuel 6 ileri otomatik ise 7 ileri. Gel gelelim fiyatlandırmaya ben 1.5 için konuştum 2017 martta getirebiliriz dediler ve herhangi bir fiyat vermediler. 1.6 da ise kırmızı renk yok sadece 1.5 de gelecek dedi kırmızı renk hariç getirebiliriz dedi bana bu politika yanlış geldi. Kırmızı renk almak isterseniz alamıyorsunuz.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam bayi kapandıktan sonra test aracını rica ettim deneme amaçlı. 5-6 saat inceleme imkanım oldu. Aldığım araç Elegance donanıma sahipti. Ekstra spoiler, lip, jant gibi aksesuarlarla güzel görünüm elde edilmiş. Daha büyük jantla cidden güzel olabilirdi.

Dış görünüş olarak ekstra aksesuarlarla gayet beğendim.

Önceki civiclere göre malzemeler genel olarak iyi. Yinede can sıkan yerler var. O fiyata satmaya çalışıyorsan mide bulandıran detaylar olmamalı.

Genişlik olarak gerçekten güzel. Koltuğu geride ayarlayan biriyimdir. Arka koltuğa 198'lik adamı oturttuk rahatça sığdı. Vtec2, fd6, fb7 gibi arka düz değil, şaft tüneli var.

Hep düzgün asfatta kullandım konfor hakkında net bir şey diyemem. Düzgün asfaltta memnun eder.

Bagajı geniş ama yükleme ağzı dar.

Motor olarak vasat. O motoru golf6'da yaptıkları gibi boş versiyonda getirip jazz'dan ucuza satacaksın. Lpg yi takıp binmek isteyen değerlendirsin. Turbolu ve dizel mutlaka en baştan grlmeliydi. Bu motoru bu fiyata satarsa turboyu ve dizeli ne kadara satacak onuda merak ediyorum.

Fiyat politikası çok kötü. Cidden yüksek rakam istiyorlar. Pahalı diye eleştirdiğimiz golf'den fiyat performans olarak aşağıda kalır. O bütçelerle c sınıfı araç alacak olsam, mazda3, golf, giu, a3, f20, v40 falan bakarım. En azından dizel otomatik seçenekleri var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen hafta ilk testine gitmiştim. Araba tasarım ve iç mekan olarak klasik son 3 nesildir olduğu gibi marjinal, değişik oyuncakları falan var vs. Kalite olarak çok iyi diyemesekte, iyi eski modele göre sınıf atlamış. Kaporta olarak hala çok zayıf(kazada olaya bir etkisi olmayacağını tabi ki biliyoruz, fakat biri arabaya yaslanınca göçme olmasını kimse istemez diye düşünüyorum ayrıca boyası da çok ince).

Zurnanın zırt dediği yer fiyat adamlar ekipman vs. var diye atmosferik yakıtı lökür lökür için bir arabayı bak lpg takıp günü kurtarırız mantığı ile 95.000tl fiyat ile satıyor. Kafadan 10-12 bin fazlası var aracın fiyatlamasında. CVT zaten scooter gibi araba sürmenize yol açıyor Düşük hızlarda arabanın performansı çok zayıf. 20-30km bir hızla giderken hızlanmak istediğinizde CVT devri ayarlayana kadar 2 sn geçiyor zaten.Şehirler arası yollarda devri düşük tutarak konfora yardımcı ama ara hızlanmalar hep gecikmeli oluyor bu nedenden dolayı. Hızlanırken bolca motor sesi duyuluyor, lastik sesi de var.

Almaya niyetli gittik açıkçası fakat biz bile kendimizi arabanın fiyatını ve sunduklarını görünce gaza getiremedik. Üstündeki motor ve şanzımana göre araba ciddi pahalı, ilk birkaç ay marka fanları alır sonrasında satışları düşer diye tahmin ediyorum. Aracın rakamına baktığında o fiyatta diğer rakipleri dizel otomatik sunuyor.

erhann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heryerde var artık cok sattı. Gözlerde alıştı

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrekuzdere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rs modeli manuel vites ve executive donanım seçeneğiyle gelirse, tüm kredibilitemi kullanır alırım net. Cvt hızlanması 7 saniye ama, daha önce jazz'da cvt kullanmıştım. Aşırı keyifsizdir kendileri.
    Tam 3 yıl önce yazdığım yazı. Hala düz vitesine niyetliyim, umarım nasip olur
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)