User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.

arkadaşlar iş yerinden geçen hafta ayrıldım. İş yerinden alacağım maaşlarımı ödeyemedi. Kendisi zaman kazanarak ve sonra ödeyebilmek için

senet verdi. Senetin vade tarihi 10/05/2016 ve ben bu senedi bankaya vermek zorundamıyım? Bankaya verirsem ne olur ? vermezsem ne olur?

Başka bir şekilde nasıl tahsil edebilirim ? Senet bankaya verilmezse günü geçtikten sonra sonuç ne olur ? En iyisi bankamıdır? Senet giriş çıkış için

banka 110 tl para istiyor. Avukat arkadaşlardan yada konuya hakim olan kişilerden yardım istiyorum.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle Allah kolaylık versin hocam.bankaya koyarsanız eline tebligat gideceği için işin ciddiyeti olur.
    Ama adam zaten bataksa bankaya koyduğunda evrağın pretesto olacağını çok takmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evrağı kullanmışsın gibi yapıp sıkıntılı bir abiye aratırsan belki faydası olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iyi niyetli olduğunu ve ödeyeceğini düşünüyorsanız banka yolu daha mantıklı . Diğer türlü de yazıldığı gibi araya başkalarını sokmak gerekebilir illa tahsil edilsin diyorsanız ama zannediyorum ki miktar büyük değil ona da hatır gönül olmadan uğraşmazlar . Bide işvereninizin gerçekten parası veya ödeyecek durumu yoksa neyini almayı düşünüyorsunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi niyetli olduğunu ve ödeyeceğini düşünüyorsanız banka yolu daha mantıklı . Diğer türlü de yazıldığı gibi araya başkalarını sokmak gerekebilir illa tahsil edilsin diyorsanız ama zannediyorum ki miktar büyük değil ona da hatır gönül olmadan uğraşmazlar . Bide işvereninizin gerçekten parası veya ödeyecek durumu yoksa neyini almayı düşünüyorsunuz?
    bu konu hakkında tartışmayacağım sizinle konu uzar gider. İş veren olduğun için işçinin hiç önemi yok çünkü dimi. neyse avukat olan arkadaşlar yol gösterip yazarlarsa çok memnun olurum.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    acildir arkadaşlar. Avukatlar yokmu
    doğuştan araba manyağı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)