User Tag List

Sayfa 143/231 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.699 ile 2.717 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Limitless xl aldım da sürekli akıtıyor akıtmayı durduramadım guzel vıdeo var mı ? Butun vıdeoları ızledım ama cozemedım
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Limitless xl aldım da sürekli akıtıyor akıtmayı durduramadım guzel vıdeo var mı ? Butun vıdeoları ızledım ama cozemedım
    akıtma sorunu eğer atomizerde bir sorun yoksa çok büyük ihtimalle pamuklamadan kaynaklanıyor genelde. Pamuklamanın bir püf noktası vardır onu çözmek gerekli. Sizdeki atomizeri kullanmadığımdan net konuşamıyorum ama videoları dikkatli izleyin bence pamuklama sorunuysa bulursunuz video da diye düşünüyorum. Atomizerin üretiminde hata varsa yada sonradan oluşan bir hasar varsa olay başka tabi
    '14 Seat Leon TDI

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam xl atomizerin hazir coilinde sknti yok ama sanirim kendi sarimlarimizda problem oluyor. Buharmanya kendisi sardi akitti,ki tecrubelide adamlar. Huseyin coskun diye bi arkadas inceledi hazir coili takti sifir akitma.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birebir kullanmışlığım yok ancak bütün inceleme videolarında vs combo önerdiler o yüzden dedim
    Combo sanirim aromada vs iyiymiste rda ya cevrilmesi icin bir aparat gerekiyor ve bu aparat kutudan cikmiyor ayri alinmasi gerekiyor. Buda turkiye sartlarinda cok zor karma rdta kullaniyorum ve cok memnunum. Hem rda hemde rdta oluyor ve aromasi gercekten basarili
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    almayı düşünüyorum . fiyatı uygun , hemen bozulmayacak birşey arıyorum . yardım lütfen . bir de nereden almalıyım

arifba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende smok allien ile aranıza katılmış bulunuyorum. Arkadaşım kendine de almış bana da yaklaşık 1 hafta oluyor. Pillerini özellikler sony aldım sıkıntı yok demesine rağmen her duman alışta patlıyacak tribini hala atlatamadım

Kakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arifba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende smok allien ile aranıza katılmış bulunuyorum. Arkadaşım kendine de almış bana da yaklaşık 1 hafta oluyor. Pillerini özellikler sony aldım sıkıntı yok demesine rağmen her duman alışta patlıyacak tribini hala atlatamadım
    Sakin olun. Patlayanlar sizin kullandığınız türdeki cihazlar değil. Geçtiğimiz sayfalarda da "pilleri yanlış takmadığınız sürece bir şey olmaz" gibi bir cümle yazıyordu.

Araştırıp öğrenirseniz, korkmazsınız. : )
    K.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wismec RX2/3 mod ve Smok TFV8 atomizer ile elektronik sigaraya başaladım bende. Size sorum ebay ve aliexpress gibi sitelerden e sigara parçaları aldığımızda gümrükte sıkıntı çıkıyor mu daha önce alışveriş yapan var mı? Örneğin ben tfv8 e coil almak istiyorum burada tane satış fiyatı 50 lira ebayda 3 lü paketi 18$...

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alee0606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wismec RX2/3 mod ve Smok TFV8 atomizer ile elektronik sigaraya başaladım bende. Size sorum ebay ve aliexpress gibi sitelerden e sigara parçaları aldığımızda gümrükte sıkıntı çıkıyor mu daha önce alışveriş yapan var mı? Örneğin ben tfv8 e coil almak istiyorum burada tane satış fiyatı 50 lira ebayda 3 lü paketi 18$...
    çıkanda var. çıkmayan da var. konuda da kimi arkadaşınki takıldı kiminin ki geçti. şans biraz.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alee0606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tane satış fiyatı abartı yalnız. 5'li paketi 90-100 tl aralığında satıyorlar FB gruplarında.Yine pahalı ancak bahsettiğiniz gibi değil. Bir de smok coiller çok daha kaliteli olduğu söyleniyor.

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahsi gecen facebook gruplarinin isimlerini alabilir miyiz? Herkes yararlanmis olur.

Bu arada iki tane kullanmadigim likit var , isteyene satabilirim yada hosuma gidebilcek bir likitle takas edebilirim.

One hit wonder - bam bam cannoli
    Cadi likit - efso

Ikiside 1-2 ml kullanilmistir , tamamina yakini duruyor.

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde kangertech topbox 75W artı pil var isteyen olursa satarım 4 tanede paketinde 1,5 ohmluk coil mevcut kangertech marka

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde pico mega var 80w lık model gümüş renk yanında samsung 18650 pilde dahil isteyen ulaşabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up

Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam xl atomizerin hazir coilinde sknti yok ama sanirim kendi sarimlarimizda problem oluyor. Buharmanya kendisi sardi akitti,ki tecrubelide adamlar. Huseyin coskun diye bi arkadas inceledi hazir coili takti sifir akitma.
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akıtma sorunu eğer atomizerde bir sorun yoksa çok büyük ihtimalle pamuklamadan kaynaklanıyor genelde. Pamuklamanın bir püf noktası vardır onu çözmek gerekli. Sizdeki atomizeri kullanmadığımdan net konuşamıyorum ama videoları dikkatli izleyin bence pamuklama sorunuysa bulursunuz video da diye düşünüyorum. Atomizerin üretiminde hata varsa yada sonradan oluşan bir hasar varsa olay başka tabi

Limitless xl için çözüm yolunu buldum ve çok fazla memnun kaldım modun üstünede efsane yakıştı. Şimdi çözüm yolunu anlatıyorum; Alt hava kanallarını kapatıyoruz sonra likit'i dolduruyoruz buraya kadar herşey normal sonra üst kağağı kapatıyoruz ama 1,2 tur açık kalıyor atoyu ters çeviriyoruz ve likit aşağıya doğru gelirken üst kapağı kapatıyoruz. Sonra hava kanalını açıp atoyu bir daha çeviriyoruz. Sonuç akıtma sıfır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Limitless xl için çözüm yolunu buldum ve çok fazla memnun kaldım modun üstünede efsane yakıştı. Şimdi çözüm yolunu anlatıyorum; Alt hava kanallarını kapatıyoruz sonra likit'i dolduruyoruz buraya kadar herşey normal sonra üst kağağı kapatıyoruz ama 1,2 tur açık kalıyor atoyu ters çeviriyoruz ve likit aşağıya doğru gelirken üst kapağı kapatıyoruz. Sonra hava kanalını açıp atoyu bir daha çeviriyoruz. Sonuç akıtma sıfır
    Vallahi helal olsun hocam,takdir ettim
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

TolgaCtk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde Joyetech Vtwo Mini + Cubis Pro set var. Alisamadigim icin satmak istiyorum. Cihazi alali iki hafta olacak ve 5 defa anca kullanabildim. Yaninda 4 tane likit var. Isteyene uygun fiyata verebilirim. Paketi, garanti belgesi, carti curtu hepsi duruyor.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bütün tanklı atomizerlerin dolumu bu şekilde olmalı aslında çünkü diğer türlü tanktan hava çıkışı sağlanamadığı için basınç yapıyor ve likiti hava kanalına sızdırıyor. Çözüp kullanabilmenize sevindim hocam
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi helal olsun hocam,takdir ettim
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün tanklı atomizerlerin dolumu bu şekilde olmalı aslında çünkü diğer türlü tanktan hava çıkışı sağlanamadığı için basınç yapıyor ve likiti hava kanalına sızdırıyor. Çözüp kullanabilmenize sevindim hocam
    grifin ve gemini de likit kanalları kapatılıyordu bunda olmadığı için sorun yaşadım ama neyse ki çözdük. Buharlamaya devam

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Revolution xl griffin arasında çok gittim geldim. fakat asmodus ile çok yakışmışlar. griffin de kapatıyorum ters çevirip 2 kere çekiyorum yoksa griffin de akıtıyo. çözmenize sevindim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)