User Tag List

Sayfa 179/231 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.383 ile 3.401 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz bakındım ama elk. Sigara ile nargile arasınaki farkı kısaca yazan yok sitelerde satmak için gereksiz uzatmışlar yazıyı

Arasındaki farkı kısac yazabilcek varmı cihazdamı fark var likittemi ? Sigara kullanmıyorum sadece 1-2 haftada bir nargile içerim her seferinde nargileye para vermektense elektronik nargile alayım diyorum nikotinsiz likit ile zararsız şekilde tadını alırım diyorum sigara ile farkı söyleyip uygun fiyatlı cihaz tavsiye edebilcek varmı elden temin edebilceğimiz ürün

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gearbest bence rezalet bi site,para iadesi konusunda resmen rezaletler illallah ettim vallahi.
    Bende de tam tersi oldu ali hep sıkıntı yaşadım gear dan çok şanslıyım
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz bakındım ama elk. Sigara ile nargile arasınaki farkı kısaca yazan yok sitelerde satmak için gereksiz uzatmışlar yazıyı

Arasındaki farkı kısac yazabilcek varmı cihazdamı fark var likittemi ? Sigara kullanmıyorum sadece 1-2 haftada bir nargile içerim her seferinde nargileye para vermektense elektronik nargile alayım diyorum nikotinsiz likit ile zararsız şekilde tadını alırım diyorum sigara ile farkı söyleyip uygun fiyatlı cihaz tavsiye edebilcek varmı elden temin edebilceğimiz ürün
    öncelikle e sigara içen bir arkadaşından al ve içmeyi dene nargileyle bi alakası yok. birisi buhar birisi duman belki beğenmezsin riske atma işin içine girdikçe nargileye para verseydim keşke de diyebilirsin. cihaz olarak pico tavsiyem olur.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de tam tersi oldu ali hep sıkıntı yaşadım gear dan çok şanslıyım
    Harbimisiniz vallahi masallah nazar deymesin ben gearbestten urun aldim gonderim bile yapmadilar bana,alidede tam tersi siparis verdim ertesi gun hatta bazen ayni gun kargoya girdi
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben sigara kullanmıyorum sadece nargile içiyorum. Maddi durumum el verdikçe sürekli. Dışarıda-evde.
    bu zımbırtılardan bende aldım. Nargilenin yerini tutmuyor. Közle uğraşması vs. o ayrı bir keyif.
    Nargile kültürü ayrı bir şey. Nargile içilmesinden çok o kültür alışkanlık yapıyor zaten.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aslinda elektronik nargile degil hepsi elektronik sigara ama takilan atomizere yani o kafa kismina gore cikarilan buhar degistiginden nargile ve sigara olarak iki farkli tabir kullanilabilir. Nikotinsiz kullansaniz dahi zarari illaki olacaktir sonucta icerigi kimyasal,kimsede kalkipta zararsiz diyemez tabiki. Egerki amac nargileyse ijusts tarzi bi urun baz alinabilir 150tl gibi bi fiyati var. Birazdaha ust bi seviyeye cikip smok alien alabilirsiniz fiyati 300-320 arasindadir 2 tanede pil gerekir. Pili vtc5 olarak dusunursek ortalam 360tl ye tekabul eder,bide likit alsaniz 390-400tl ayriyetten bunlarin hem likit tuketimi hemde coilleri (icinde tel ve pamuk bulunduran kisim) pahali oldugundan isletim maliyetide yuksek olucaktir. En iyisi ijusts alip likit koyup kafaniz rahat devam etmeniz
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şunu alsammı ki ya kullanan oldu mu hiç ?

CoilART MAGE MECH TRICKER Kit-53.14 Online Shopping| GearBest.com

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şunu alsammı ki ya kullanan oldu mu hiç ?

CoilART MAGE MECH TRICKER Kit-53.14 Online Shopping| GearBest.com
    Original IJOY RDTA Mechanical Mod Kit-45.02 Online Shopping| GearBest.com

Bu ürünü kullanıyorum sana da öneririm bence gerçek limitless kalitesinde mekanik modu. 0.10 ohm paralel sarımda kullandım bir süre ama çokta ısınmadı cihaz bence başarılı
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Original IJOY RDTA Mechanical Mod Kit-45.02 Online Shopping| GearBest.com

Bu ürünü kullanıyorum sana da öneririm bence gerçek limitless kalitesinde mekanik modu. 0.10 ohm paralel sarımda kullandım bir süre ama çokta ısınmadı cihaz bence başarılı
    atomizeri var zaten bende combo da var hatta farklılık olsun dıye onu yazdım ama kullanan var mı bılmıyorum ? Yakında tulpar dıye mekanık mod cıkartıyor arkadasım onuda alıcam zaten ama kasıntı tutuyor arada boyle almak ıstıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    atomizeri var zaten bende combo da var hatta farklılık olsun dıye onu yazdım ama kullanan var mı bılmıyorum ? Yakında tulpar dıye mekanık mod cıkartıyor arkadasım onuda alıcam zaten ama kasıntı tutuyor arada boyle almak ıstıyorum
    Hocam mekanik modların şahı Rig moddur zaten bana göre mekanik işi zevk işi ama herkesin beğenisi farklı tabiki ben limitless box mod kullandığım için yanına limitless mekanik yakıştırdım mesela ama rig mod hala aklımda yani
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam mekanik modların şahı Rig moddur zaten bana göre mekanik işi zevk işi ama herkesin beğenisi farklı tabiki ben limitless box mod kullandığım için yanına limitless mekanik yakıştırdım mesela ama rig mod hala aklımda yani
    Rig de güzel de bende görselini çok beğenmedim onun

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı westalim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle e sigara içen bir arkadaşından al ve içmeyi dene nargileyle bi alakası yok. birisi buhar birisi duman belki beğenmezsin riske atma işin içine girdikçe nargileye para verseydim keşke de diyebilirsin. cihaz olarak pico tavsiyem olur.
    e sigara içen tanıdıktan denedim kullandığı likitten dolayı sanırım tadı çok kötü gelmişti yarın tekrar sorayım likiti değiştirdiyse tekrar deneyim , pişman olma durumundan dolayı ucuz yollu bi cihaz düşünüyorum

Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sigara kullanmıyorum sadece nargile içiyorum. Maddi durumum el verdikçe sürekli. Dışarıda-evde.
    bu zımbırtılardan bende aldım. Nargilenin yerini tutmuyor. Közle uğraşması vs. o ayrı bir keyif.
    Nargile kültürü ayrı bir şey. Nargile içilmesinden çok o kültür alışkanlık yapıyor zaten.
    Nargile ciddi anlamda zevkli oluyor ben genelde kuzenlerle yan yana gelince içiyorum o ortamda çok daha güzel oluyor , çevremde e sigara kullanan pek yok deneyemedim eğer kullanan bulamazsam ucuzundan alıp deneyim diyorum

Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda elektronik nargile degil hepsi elektronik sigara ama takilan atomizere yani o kafa kismina gore cikarilan buhar degistiginden nargile ve sigara olarak iki farkli tabir kullanilabilir. Nikotinsiz kullansaniz dahi zarari illaki olacaktir sonucta icerigi kimyasal,kimsede kalkipta zararsiz diyemez tabiki. Egerki amac nargileyse ijusts tarzi bi urun baz alinabilir 150tl gibi bi fiyati var. Birazdaha ust bi seviyeye cikip smok alien alabilirsiniz fiyati 300-320 arasindadir 2 tanede pil gerekir. Pili vtc5 olarak dusunursek ortalam 360tl ye tekabul eder,bide likit alsaniz 390-400tl ayriyetten bunlarin hem likit tuketimi hemde coilleri (icinde tel ve pamuk bulunduran kisim) pahali oldugundan isletim maliyetide yuksek olucaktir. En iyisi ijusts alip likit koyup kafaniz rahat devam etmeniz
    Nargileninde zararı var en azından nikotinsiz e sigara daha iyidir diye düşünüyorum zaten alışkanlık yapmaması için nargile gibi arada kullancam her zaman elimde olmaz 1-2 haftada bir gün oda akşam otururken olur likit dışındaki parçalarının masrafı çok olmaz sanırım
    Çevremde pek kullanan yok deneyebileceğim eğer bulamazsam uygun fiyatlı alıyım diyorum sevememe ihtimaline karşı ijusts işimi görür sanırım inceleyim teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rig de güzel de bende görselini çok beğenmedim onun
    Hocam o eline aldığındaki buram buram kalite hissiyatı herşeye bedel bence v2 modeli için konuşuyorum neyseki arkadaş çevremde 3-4 tane varda arada kullanıp hevesimi alıyorum
    '14 Seat Leon TDI

ScarpRex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes satıyor
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memleketin zamına koydunuz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni birşeyler yok mu ya

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni başlayacaklar her şeyi iyice öğrenip, ortalamanın üzerinde bir cihazla başlasınlar. Kötü cihazlardaki sıçratma, ufak tefek sorunlar yüzünden geri sigaraya dönüş yaparlar. Bende egrip2 var. Cihaz her yönüyle yeterli ama sıçratma sorunu var. Para olmadığından cihazı ufak tefek modifiye edemiyorum. O yüzden sorun oluyor 20 çekişte falan coil temizlemek zorunda kalıyorum.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nargileninde zararı var en azından nikotinsiz e sigara daha iyidir diye düşünüyorum zaten alışkanlık yapmaması için nargile gibi arada kullancam her zaman elimde olmaz 1-2 haftada bir gün oda akşam otururken olur likit dışındaki parçalarının masrafı çok olmaz sanırım
    Çevremde pek kullanan yok deneyebileceğim eğer bulamazsam uygun fiyatlı alıyım diyorum sevememe ihtimaline karşı ijusts işimi görür sanırım inceleyim teşekkür ederim
    Bence bu kadar az nargile içiyorsan zaten haftada 1 kere veya 2 haftada 1 kere hiç bu zımbırtıya bulaşma. Vereceğin paraya değmez. Nargileni iç sohbetini et keyif al.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni bir cihaz almak istiyorum ne tavsiye edersiniz?
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asmodus ohmsmium çok hoşuma gidiyor şu sıra bi bakabilirsin abi.
    '98 Peugeot 106 XS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)