User Tag List

Sayfa 180/231 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.402 ile 3.420 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    smok v8 diye bir ürün buldum tipi güzel nasıldır?
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlayacaklar her şeyi iyice öğrenip, ortalamanın üzerinde bir cihazla başlasınlar. Kötü cihazlardaki sıçratma, ufak tefek sorunlar yüzünden geri sigaraya dönüş yaparlar. Bende egrip2 var. Cihaz her yönüyle yeterli ama sıçratma sorunu var. Para olmadığından cihazı ufak tefek modifiye edemiyorum. O yüzden sorun oluyor 20 çekişte falan coil temizlemek zorunda kalıyorum.
    Yeni alırken herkes smok alien 220W tavsiye etti ama onda da sıçratma sorunu var

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    smok v8 diye bir ürün buldum tipi güzel nasıldır?
    Ben kullanıyorum. Çok memnunum. Herhangi bir sorunu da yok genel anlamda. Sadece bazen akıtıyor eğer çok doluysa veya sallanırsa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum. Çok memnunum. Herhangi bir sorunu da yok genel anlamda. Sadece bazen akıtıyor eğer çok doluysa veya sallanırsa.
    sanırım çok dolu olunca akıtmayanı yok verdim siparişi yarın gelsin bakalım.Akşamları ps oynuyoruz ramazan boyunca da devam edecek herkes fokurdatıyor ben eksik kaldım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım çok dolu olunca akıtmayanı yok verdim siparişi yarın gelsin bakalım.Akşamları ps oynuyoruz ramazan boyunca da devam edecek herkes fokurdatıyor ben eksik kaldım
    Bende smok spirals diye farklı bir atomizerde var. Takla bile attırsam daha akıtmasını görmedim Ama genel anlamda yarısından fazla dolunca problem oluyor.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni alırken herkes smok alien 220W tavsiye etti ama onda da sıçratma sorunu var
    Arkadaşımda aynı cihazdan kullanıyor. Sadece likiti koyup içiyor temizlemeyi falan bile bilmiyor. Ayar falanda bilmiyor ama hiç sıçratma sorunu yok ondaki cihazın. Düşük watt'ta kullanıyor hep.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıçratmayı coili çok ıslatırsanız yapar veya ağzına kadar doldurursanız da yapabiliyor. Isınmadan çok fazla asılırsanız o zamanda yapar. Bir kaç dikkat edilecek şey var böyle. Yoksa genel anlamda hazır coilli olarak çok iyidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende smok spirals diye farklı bir atomizerde var. Takla bile attırsam daha akıtmasını görmedim Ama genel anlamda yarısından fazla dolunca problem oluyor.
    ben okadar prof değilim ps nin başına koyarım 3mg likit siparişide verdim oynadıkça içerim

kickboxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Spirals plus mı? Bende almayı düşünüyorum ne ciger cekimi ne mtl diyorlar dogru mu? Aroma hakkında yorum yapabilirmisin.
    Teşekkürler
    Olum nissan arabamı arabanın hası kralı subaru yıllardır biz yürüyomusuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kickboxer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spirals plus mı? Bende almayı düşünüyorum ne ciger cekimi ne mtl diyorlar dogru mu? Aroma hakkında yorum yapabilirmisin.
    Teşekkürler
    Hayır, sadece spirals. Plus olanı büyüğü zaten. Aroması bence kötü. Tam arası gibi bence de.

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu kadar az nargile içiyorsan zaten haftada 1 kere veya 2 haftada 1 kere hiç bu zımbırtıya bulaşma. Vereceğin paraya değmez. Nargileni iç sohbetini et keyif al.
    Abi raporlu olan iş arkadaşım geçen hafta cuma iş başı yaptı e. sigara almış 0 nikotin likit var dedi 1 gün kullandım o cihaz ve likittende olabilir ama nargile gibi olmuyor sadece dumanı gayet güzel ve bol oluyor ramazandan dolayu oruç olunca kullanamıyorum ama arkadaştaki cihaz ile akşamları biraz daha deneyip alıp almamaya karar vercem, sanırım almam tavsiye edilen en uygun cihaz(150tl civarı denilen) 200-250tl lerden bahsediliyo o paraya güzel bi nargile alıp arabaya koysam daha çok zevk verir sanırım

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aramizda para toplayip bir kisiyi yurtdisina mi gondersek,lazim olan ne var ne yoksa toplar getiririz
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıçratmayı coili çok ıslatırsanız yapar veya ağzına kadar doldurursanız da yapabiliyor. Isınmadan çok fazla asılırsanız o zamanda yapar. Bir kaç dikkat edilecek şey var böyle. Yoksa genel anlamda hazır coilli olarak çok iyidir.
    Hiç bir zaman tam doldurmadım, alalı daha 3 hafta oldu, atomizerde takılı olan coili kullanıyorum ama gün içinde de günde 10 puf anca kullanıyorum. Umarım kutu içeriğinde gelen diğer coili taktığımda düzelir durum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramizda para toplayip bir kisiyi yurtdisina mi gondersek,lazim olan ne var ne yoksa toplar getiririz
    Ben ingilteredeyim, benim mahallede bile 4 tane vape shop var her birinde yerden tavana kadar likit dolu, ama premium likit yerine genelde kendi yaptıklarını satıyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ingilteredeyim, benim mahallede bile 4 tane vape shop var her birinde yerden tavana kadar likit dolu, ama premium likit yerine genelde kendi yaptıklarını satıyorlar.
    Likiti burdanda cozerizde makina lazim makina rebel mod lazim,carbon fiber therion 166 lazim bmi v2 lazim lazim oglu lazim cozemezmiyiz abi bunlardan birinj
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Likiti burdanda cozerizde makina lazim makina rebel mod lazim,carbon fiber therion 166 lazim bmi v2 lazim lazim oglu lazim cozemezmiyiz abi bunlardan birinj
    Valla o işleri hiç bilmiyorum kardeşim, ama eylülde türkiyeye kesin dönüş yapacağım, gelmeden buraya yazarım istekleri getiririm.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi raporlu olan iş arkadaşım geçen hafta cuma iş başı yaptı e. sigara almış 0 nikotin likit var dedi 1 gün kullandım o cihaz ve likittende olabilir ama nargile gibi olmuyor sadece dumanı gayet güzel ve bol oluyor ramazandan dolayu oruç olunca kullanamıyorum ama arkadaştaki cihaz ile akşamları biraz daha deneyip alıp almamaya karar vercem, sanırım almam tavsiye edilen en uygun cihaz(150tl civarı denilen) 200-250tl lerden bahsediliyo o paraya güzel bi nargile alıp arabaya koysam daha çok zevk verir sanırım
    Satın da alma bence. Arkadaşlarım uyarmıştı çok içersin diye yok demiştim. Şimdi her fırsatta içiyorum.
    Sen kendi ayarında nargilene devam et. Nargile gibi olmuyor. Benim cihazım başlangıç seviyesinde bir cihaz, 3-4 çekmeye aşırı ısınıyor sonra çekerken dudak yanıyor vs.
    Değmez yani. Ben likin tadına kanıp aldım bunu. ALmasam olurmuş diyorum boşa gitti para.

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satın da alma bence. Arkadaşlarım uyarmıştı çok içersin diye yok demiştim. Şimdi her fırsatta içiyorum.
    Sen kendi ayarında nargilene devam et. Nargile gibi olmuyor. Benim cihazım başlangıç seviyesinde bir cihaz, 3-4 çekmeye aşırı ısınıyor sonra çekerken dudak yanıyor vs.
    Değmez yani. Ben likin tadına kanıp aldım bunu. ALmasam olurmuş diyorum boşa gitti para.
    Büyük sözü dinlemek gerek sanırım alışkanlık yapmasıda kötü olur en iyisi ben yarın bi nargile söyleyip eski düzen devam edeyim ona vereceğim paraya nargile konusunu inceleyip kendime nargile ayalım araçta taşırım evde izin vermezler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla o işleri hiç bilmiyorum kardeşim, ama eylülde türkiyeye kesin dönüş yapacağım, gelmeden buraya yazarım istekleri getiririm.
    Valla abi haberlesebilirsek cok hayra gecer
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)