User Tag List

Sayfa 93/231 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.749 ile 1.767 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işte en önemli şeylerden biri likit zaten. Bilinmedik likit tehlikeli olabilir.
    Aynen nikotin zehirlenmesi muhabbetleri varmış duydum. Smoke Hunterdan sipariş vericem olmadı 1 güne geliyormuş bulunduğum şehre.

Hangi marka likit sağlamdır ona göre alayım abi

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen nikotin zehirlenmesi muhabbetleri varmış duydum. Smoke Hunterdan sipariş vericem olmadı 1 güne geliyormuş bulunduğum şehre.

Hangi marka likit sağlamdır ona göre alayım abi
    likitim zıkkım ve cek denyıls tutuluyor mesela deneyebılırsın ben kullandım begendım. En ıyısı evyap aslında oda ugrastırıyor ıste
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar inanılmaz şekilde zehirlenmeler, yan etkiler, böbrek rahatsızlıkları, vucüt üzerinde alerjiler çokca var. Sitede dile getirmiyolar nedense? Ben sağlık sektöründe çalışıyorum. Satışçılarımız doğal olarak fazlasıyla doktorlarla muhattaplar. Duyduğum rahatsızlık yada yan etki inanılmaz fazla. Araştırmadan bakmadan likit alıp içmeyin. Burda önce çıkıp şöyle iyi böyle iyi şöyle rahat diye atıp tutuyolar. Sonra yan etkisi olunca çıkıpta şu var bu var demiyolar. Lafım kimseye değil. Şimdi yine 1000 tane adam atlıcak.Şöyle iyi böyle iyi diye. Ben birşey savunmuyorum yada kötülemiyorum. Bende geçmeyi düşünüyorum bu yüzden fazlasıyla araştırıyorum. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum sadece..

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanK. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar inanılmaz şekilde zehirlenmeler, yan etkiler, böbrek rahatsızlıkları, vucüt üzerinde alerjiler çokca var. Sitede dile getirmiyolar nedense? Ben sağlık sektöründe çalışıyorum. Satışçılarımız doğal olarak fazlasıyla doktorlarla muhattaplar. Duyduğum rahatsızlık yada yan etki inanılmaz fazla. Araştırmadan bakmadan likit alıp içmeyin. Burda önce çıkıp şöyle iyi böyle iyi şöyle rahat diye atıp tutuyolar. Sonra yan etkisi olunca çıkıpta şu var bu var demiyolar. Lafım kimseye değil. Şimdi yine 1000 tane adam atlıcak.Şöyle iyi böyle iyi diye. Ben birşey savunmuyorum yada kötülemiyorum. Bende geçmeyi düşünüyorum bu yüzden fazlasıyla araştırıyorum. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum sadece..
    likit konusunda haddinden fazla dikkatli olmak gerekiyor çok haklısınız

ilk e sigaramı aldığımda natura adlı likit vermişlerdi yanında onu içtim bi süre valla ağız boğaz sağlığımdan olacaktım neredeyse

likitim com dan almıştım resmen rahatlamıştım ve eminimki çok daha iyi likitler mevcuttur

facede buhar gruplarında bilindik adamlar oluyor onlardan almak lazım ya da parayı verip kaliteli marka tercih edilmeli

biraz araştırma yapılarak en iyi likit markaları zaten öğrenilebiliyor bile bile lades dememek lazım
    - Bize Her Yer TRABZON

SerkanKurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Likit arıyan arkadaşlar i just s imi forumdan bir arkadaşa verdiğim için 50ML Eliquid France Supreme 0.6mg premium likitimi veriyorum ilgilenen pm atsın

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanK. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten esigara kullanan herkesin fazlaca su içmesi öneriliyor. Likitin içinde ki pg bazı insanlarda alerji yapıyor boğaz şişmesi, sivilcelenme vs. gibi o zamanda sadece vg li likitler içilmesi gerekiyor. Sigaradan az zararı olduğu gözle gözüküyor ama uzun süre kullanımda ne gibi zararı olur bunu kimse bilmiyor.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eleaf i just s sipariş verdim bugün, 180 liraya orjinal

yarın elimde kısmetse

eski joyetech mega mın ateşleme düğmesi içeri göçtü, nette izlediğim videolardan sökmeye çalışırken cihazı paramparça ettim en son sinirden

parliementten başkada içemiyorum, dün sabahtan bu yana sigaraya 40 lira para vermişim

likite devam
    kanka bi pm de ben alayım
    tabi ya ...

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 Günlük G Priv var satılık düşünen olursa..

ÖZellikleri sitesinde mevcut, kit halinde.

http://www.smoktech.com/images/produ..._34_525815.jpg

Wankel Batu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    one hit wonder my man öneririm mukemmel bir likit
    Best German Engineering

Vorsprung durch Technik

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar o kadar çok şey okudumki çok kafam karıştı sigaradan kurtulmak istiyorum, şu konuyu bir toparlasak az buz değil 100 syf. ya yaklaştı konu bunun için forumdan bir bölüm istesek filan yada 3 ana baslık altında toplansa cihazlar + kullanımı + likit..

Kendime geliyim ellerim beceriklidir chip tamircisi olduğum için bu rda mı tel sarma mı ne o işi kendim kolaylıkla hallederim evimde benim için hiç problem değil ama faktörler neler burda alıcağım mod ne olmalı boyut filan önemli değil şarz konusuda önemli değil benim için ayaklı akü gibiyim devamlı hediye powerbank geliyo firmamıza kaldıki iş arkadaşlarım yurtdışına çok sık gidiyor onlardan likit te alabilirim şu an kazara elimde Red Kiwi eGo Serie diye cubuk tarzı mini deniyor heralde o cihazdan var aksam temizledim filan öyle çok duman atma gibi bir mevzu yok biraz sigara isteğimi kesti ama dumanı yetersiz kaldı duman istedim baya baya, elimdeki likit te dekang vapor flavor diye bir likit jelatinini sıfır aksam açtım ama gel gelelim en az 1,5 yıldır dolabımda duruyodu, whatsapp tan filan konusabiliceğim yardımcı olacak bir arkadas var ise pm atablirmi.
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar sigara kullanmıyorum ama sahsi düşüncem ben kendim campix denilen ilaçla bıraktım cevremdeki bir cok insanada tavsiye ettim bu elektronik sigara sadece kendinizi kandırmaktan başka birsey görmüyorum ben ama campix kulanırken bile sigara içiyorsunuz zamanla ortalama 10 gün sonra otomatikmen sigaradan zaten soguyorsunuz vücudunuz sanki nikotin sigarayı istememeye başlıyor. hani insan hasta olur sigara istemez tıpkı bu şekilde ben kendim bu ilaç sayesinde bıraktım ve 6 yıl oldu neredeyse umarım sizde en kısa sürede bırakırsınız...
    gariban 106 gti....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Molev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar o kadar çok şey okudumki çok kafam karıştı sigaradan kurtulmak istiyorum, şu konuyu bir toparlasak az buz değil 100 syf. ya yaklaştı konu bunun için forumdan bir bölüm istesek filan yada 3 ana baslık altında toplansa cihazlar + kullanımı + likit..

Kendime geliyim ellerim beceriklidir chip tamircisi olduğum için bu rda mı tel sarma mı ne o işi kendim kolaylıkla hallederim evimde benim için hiç problem değil ama faktörler neler burda alıcağım mod ne olmalı boyut filan önemli değil şarz konusuda önemli değil benim için ayaklı akü gibiyim devamlı hediye powerbank geliyo firmamıza kaldıki iş arkadaşlarım yurtdışına çok sık gidiyor onlardan likit te alabilirim şu an kazara elimde Red Kiwi eGo Serie diye cubuk tarzı mini deniyor heralde o cihazdan var aksam temizledim filan öyle çok duman atma gibi bir mevzu yok biraz sigara isteğimi kesti ama dumanı yetersiz kaldı duman istedim baya baya, elimdeki likit te dekang vapor flavor diye bir likit jelatinini sıfır aksam açtım ama gel gelelim en az 1,5 yıldır dolabımda duruyodu, whatsapp tan filan konusabiliceğim yardımcı olacak bir arkadas var ise pm atablirmi.
    Abi duman istiyorsan PG'li likit alıcaksın ama PG yi ben tavsiye etmiyorum. Vg olanlar bitkisel oluyor PG petrol bazlı diye biliyorum

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi duman istiyorsan PG'li likit alıcaksın ama PG yi ben tavsiye etmiyorum. Vg olanlar bitkisel oluyor PG petrol bazlı diye biliyorum
    tam tersı duman ıcın vg

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar kardeşim yurtdışında yarın e-sigara satan dükkana gidecek aldırmam lazım birşeyler bana iyi marka modelleri yazarmısınız ona whatsapp dan yazayım gittiğinde sorsun bi arkadaşım şunları önerdi

smok g-priv 220
    BMI serileri
    Boxer serileri

100-200 dolar arası verebilirim.Komple set istiyorum başka neler aldırmam lazım likitde aldırıcam..
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben pek e-sigaraya sıcak bakmıyorum cunku acıkcası aromalı duman bana gore degıl. duman cıkması cıkmamasıda onemlı degıl yeterkı stres altında yada keyfı nıkotınımı karsılasın.
    bu ıs ıcın ayırdıgım bı butcem yok daha dogrusu ılk etapta %50 rısk ıcın ne kadar az harcarsam o kadar ıyı dıye dusunuyorum.
    ne onerırısınız.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam tersı duman ıcın vg
    İsimleri benzer ya karıştırmış olabilirim kusura bakmayın

barış_erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar en son Aramax marka likid aldım vanilyali ilk denediğimde tadı çok güzeldi. kullanmaya devam ettikçe likidin tadı gitti sadece buhar gelmeye başladı. makineyle alakalı olabilir mi yoksa likid mi kötü. makine joyetech egrip oled cl

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    damak tadı burun gıbıdır,parfumu nasıl koklamaya basladıkca burun alışır buda aynı,nescafe alın dilinizin üzerine 5 10 sanıye burundan nefes alın reset atsın birde öyle deneyin,coil pamuğu yanmıs olabılır sonrasında yanık tadı gelmeye baslarsa coili değiştir.

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbul içi ürünü kullanan varmı test edebileceğim avcılar vs. civarı yakınlarında
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)