User Tag List

Sayfa 79/231 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.483 ile 1.501 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam arkadaşlar, elimde 1 adet fazladan ijust 2 var, 1 ay kadar kullandım. Kutusu falan yok, tuş problemi de yok. Yerine ileaf pico aldiğim için boşa çıktı. Bilginize.

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen hocam yani bende bir starter olduğum için ayrıca sigara kullanmadığım için bu cihaz hoşuma gitmişti. Birkaç kez deneme fırsatım oldu gayet güzel duman çıkarıyodu. Eğer cihaz kötü değilse bunu almak istiyorum. Eleaf iStick Pico + Melo 3 birde bunlara atomizer alıcam. Başka almam gereken bir şey yok değil mi ? Likit doldurup kullanabilirim ?
    valla cihaz başlangıç için en çok önerilen cihaz. ama 1 ayda üst cihaza geçmek isteyeceksin o yüzden sana farklı cihaz önerdim ki amerikadan getirme şansın varsa ben hala dediklerimi alman taraftarıyım..

pico + melo set alınca pil takıp likit doldurup kullanmaya başlayabilirsin..
    melo atmozer kısmı sen ekstradan coil alacaksın. 0.5 ciğer çekimi için uygundur 0.5 ohm'lardan alabildiğin kadar fazla al yanına diğer değerlerden de bir paket koydur. burda fiyatları yüksek..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla cihaz başlangıç için en çok önerilen cihaz. ama 1 ayda üst cihaza geçmek isteyeceksin o yüzden sana farklı cihaz önerdim ki amerikadan getirme şansın varsa ben hala dediklerimi alman taraftarıyım..

pico + melo set alınca pil takıp likit doldurup kullanmaya başlayabilirsin..
    melo atmozer kısmı sen ekstradan coil alacaksın. 0.5 ciğer çekimi için uygundur 0.5 ohm'lardan alabildiğin kadar fazla al yanına diğer değerlerden de bir paket koydur. burda fiyatları yüksek..
    Atomizer ben o değişen sanıyordum demek coil'miş adı Tanıdığım her 2 haftade bir değiştiryormuş o kısımı. Normal değişim zamanı o mu yoksa o nikotinli kullanıdğı için mi ? Ben 0mg Likit kullanacağım için farklı olur mu ?

Tamamdır hocam dediğiniz cihazada baktırayım olmadı ondan getirtirim. Peki bu seviye farkları neler ? neler değişiyor tam olarak ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atomizer ben o değişen sanıyordum demek coil'miş adı Tanıdığım her 2 haftade bir değiştiryormuş o kısımı. Normal değişim zamanı o mu yoksa o nikotinli kullanıdğı için mi ? Ben 0mg Likit kullanacağım için farklı olur mu ?

Tamamdır hocam dediğiniz cihazada baktırayım olmadı ondan getirtirim. Peki bu seviye farkları neler ? neler değişiyor tam olarak ?
    o kullandığın likite, içim aralığına, içtiğin dirence göre değişir muhtemelen nikotin de etkiler ama 1-2 günden fazla değil.. ama ortalama 10 ila 20 gün gidiyor..

kullandığın cihaz üst wattlara çıkıyor bol buhar istiyorsan sub-ohm yani 1 ohm altı takılacaksın onu yüksek watt değerlerinde kullanabiliyorsun.. sıcaklık kontrolü var, pre heat var eğer clapton, alien veya kalın tel kullanacak olursan hemen ısınmazlar ısınsınlar diye önce belirlediğin süreçte yüksek watt gönderip sonra olması gereken watt'ı gönderiyor..

kısacası makine bozulmadıkça her türlü ihtiyacını görecek özellikleri mevcut..

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

Arkadaşlar likitlerimin hepsi satılıktır .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aramızda hiç vt75 nano kullanan var mıdır acaba abartıldığı kadar iyi bir makine mi bilen var mı ? bir kaç kişiden ato aynı olsa bile vt75e geçince içimi çok yumuşak oldu tarzı laflar duydumda içime kurt düştü alsam mı diye ??
    Alıntı fastuncle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ONLY MODS CAN JUDGE ME

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kullanılan chip evolv dna ondan dolayı güzel bir mod. Önceden ısıtma ve sıcaklık kontrol özelliği var, bunun sayesinde dry hit denen kuru çekim olmamış olmamış oluyor . Başka bir markanın dna75 chipli modelini kullanmıştım tavsiye ederim .

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o kullandığın likite, içim aralığına, içtiğin dirence göre değişir muhtemelen nikotin de etkiler ama 1-2 günden fazla değil.. ama ortalama 10 ila 20 gün gidiyor..

kullandığın cihaz üst wattlara çıkıyor bol buhar istiyorsan sub-ohm yani 1 ohm altı takılacaksın onu yüksek watt değerlerinde kullanabiliyorsun.. sıcaklık kontrolü var, pre heat var eğer clapton, alien veya kalın tel kullanacak olursan hemen ısınmazlar ısınsınlar diye önce belirlediğin süreçte yüksek watt gönderip sonra olması gereken watt'ı gönderiyor..

Hocam ayni coille kac farkli likitler icebilir miyiz?

Bir de melo 3'e uyum saglayan baska kaliteli hangi coiller var? Orjinal Eleaf'in 5'li paket 45 turk lirasina felan geliyor, ki acikcasi biraz yuksek buldum ben bu rakami. Onun yerine f/p acisindan ust sirada hangi coilleri kullanabiliriz ya da coil alirken dikkat edilmesi gereken nedir?
    "Korkmadık, savaştık"

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir de melo 3'e uyum saglayan baska kaliteli hangi coiller var? Orjinal Eleaf'in 5'li paket 45 turk lirasina felan geliyor, ki acikcasi biraz yuksek buldum ben bu rakami. Onun yerine f/p acisindan ust sirada hangi coilleri kullanabiliriz ya da coil alirken dikkat edilmesi gereken nedir?
    hazır coilde olsa kendi sarıp pamuk koyduğunda aromaların karışması zaman zaman iyi olmayabiliyor

ben likit değişimi sırasında başa donuyorum sıfırlıyorum herşeyi

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    #1487 likitleri tek tek yazabilirmisiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bırakın hazır sistemleri, kendiniz sarmaya başlayın. Cidden yazık verdiğiniz coil paralarına . Güzel bir rba ya da rda 0,32 0,40 0,30 gibi tellerden bir set , organik pamuk , bir tane seramik uçlu cımbız , birde sarım yapmak için değişik çaplarda cubuk ( ben saatci tornavidasi kullanıyorum, matkap ucu da olur ) ve makas lazım .

aldığınız sarım yapılan modelin adını youtube'a girerek ;

Örneğin" tsunamı 24 coil build " yazarak videoları izlemeye başlıyorsunuz . Böyle böyle eliniz alışıyor ve öğrenmiş oluyorsunuz, işte o zaman ecig'den zevk almaya başlarsınız

Böyle bir sürü coil yapımı var youtube'ta .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    #1487 likitleri tek tek yazabilirmisiniz
    - one hit wonder my man 6mg yaklaşık 90-100 ml arası
    -one hit wonder milk man 3 mg 110-120 ml arası
    -Ripe vape VCT 3mg 20 ml civarı
    -İsland Fog - island shake 3ml 25 ml
    -Mountain oak caribbean crush 3mg 10-15ml arası
    -Mothers milk 3mg 25-28ml
    -Kings Crown, bound by the crown 3 mg 25ml
    -Sixth sense snack 3mg 27-10 ml arası

Geriye kalanlar yerli likitler, hepsi birer kere denenmiş neredeyse tamamen dolu.

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Çok yardımcı oldun hocam çok teşekkür ederim. Dediğim gibi bi netlik kazansında cihaz ve likit olarak satışlarım olabilir

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar pil için bu siteyi öneririm: SONY VTC5 18650 3.7V 2600mAh ( 30A Discharger ) Li-ion Şarjlı Pil - Pilsitesi || Aku, Pil, Batarya, Adaptor, Şarj Cihazı, El Feneri

Karaköye yolunuz düşüyorsa tramvay durağının çaprazında yerleri ülkede en uygun bunlar veriyor sanırlım pili
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - one hit wonder my man 6mg yaklaşık 90-100 ml arası
    -one hit wonder milk man 3 mg 110-120 ml arası
    -Ripe vape VCT 3mg 20 ml civarı
    -Mountain oak caribbean crush 3mg 10-15ml arası
    -Mothers milk 3mg 25-28ml
    -Sixth sense snack 3mg 27-10 ml arası

Geriye kalanlar yerli likitler, hepsi birer kere denenmiş neredeyse tamamen dolu.
    @onursumer premium likitlerin çoğunu topladı, kalanlar

-one hit wonder my man 6mg yaklaşık 90-100 ml arası

Bunların yanında resimdeki yerli likitler kaldı.

duman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, elimde 1 adet fazladan ijust 2 var, 1 ay kadar kullandım. Kutusu falan yok, tuş problemi de yok. Yerine ileaf pico aldiğim için boşa çıktı. Bilginize.
    Abi merhaba ürüne ne kadar istiyorsunuz

tricky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de 2 adet Vapesis var nikotin miktarı 4.5mg olduğu için ağır geldi bana. Daha düşük nikotinli ve kaliteli likitlerle elden değişim yapmak isteyen var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

valla o markaya çok hakim değilim ne kadar farklı coili var bilmiyorum. ama nikel ve titanyum coil kullanmayaya dikkat edin ısındıkça zehirli gaz salınımı yapabiiyor bu teller ss(paslanmaz çelik) ya da kanthal kullanmanız sağlık açısından uygun olacaktır.
    bir de seramik coiller var ama bir şirket parçalanıp ciğere yapışıyor gibisinden bir makale yayınladı bağımsız bir kuruluştan test gelene kadar uzak durun..

coil alırken dikkat etmen gereken ne kadar çok buhar istiyorsan o kadar düşük direnç coil alacaksın sigara içimi sitiyorsan da yüksek ohm. düşük ohm'un dezavantajları çok likit tüketirsin, pili çabuk bitirirsin, coil ömrü diğerlerine göre bir nebze kısa olur ama bol buhar ve aroma alırsın.
    0.15, 0.3 ohm coillerden ziyade 0.5 ohm coil kullanırsanız hem buhar hem aroma dengede bir içim sağlar..

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

16.11.2013
    08.06.2014

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yardımcı olurum fiyatlarda

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)