User Tag List

Sayfa 209/231 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.953 ile 3.971 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam hepimiz senin gibiydik şimdi hobi haline dönüştü hergün uğraşıyoruz Sana ilk tavsiyem naturadan vazgeçmen olucak. Gerçekten piyasada içebileceğin en dandik likitlerden biridir. Anladığım kadarıyla hazır coilli sistem kullanıyorsun yani tank bittiğinden yeni likit dolduruo içmeye devam edebilirsin 10-20 nefes eski likitin tadı karışsa da geçecektir bir sıkıntı olmaz. Likit konusunda da ise kolay ulaşabileceğin yukarda yazdığım markaların (efkar, Heisenberg) likitlerini kullanabilirsin sevdiğin tadları da yakalayınca memnun kalacağını düşünüyorum. Nikotin olarak 3 mg seni kesiyorsa yükseltme hiç ama yok bu bomboş geliyor sigara isteğimi öldürmüyor gibi düşüncelerin varsa 6 mg çıkabilirsin. Nikotinin tada etkisi dolaylı yoldan vardır ama içimden keyif almayacak kadar etkisi olmaz özellikler hazır likitlerde.

Keyifsizlik şundan olabilir atomizerin içindeki coil eskimiştir ve ufaktan yanık tadı vermeye başlamıştır ve pamuk yandığından tadları düzgün vermez ama bu tadsızlık tamamen likit ile de bağlantılı olabilir..

Biraz karışık gibi oldu ama umarım kafanı çorba yapmamışımdır
    oldu oldu teşekkürler.sigara kullanmıyorum zaten tamamen keyfi bir durum benimkisi dudak tiryakisimi dersin artık ne dersen
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar babam öncesinde just S kullanıyordu. İlerleyen zamanda likit kaçırmaya başladı, bozuldu kırıldı derken çöp oldu.

Smok AL85 ve Pico'ya baktım büyük olduğu için istemedi.

Tekrar Just S ya da Smok V8 alacak. Zaten just S'i kullandı tecrübe etti, Smok v8'i kullanan var mıdır? Her hangi bir sorunu, sıkıntısı, likit kaçırma durumu var mıdır? Babam sigara içimi kullanıyor.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar babam öncesinde just S kullanıyordu. İlerleyen zamanda likit kaçırmaya başladı, bozuldu kırıldı derken çöp oldu.

Tekrar Just S ya da Smok V8 alacak. Zaten just S'i kullandı tecrübe etti, Smok v8'i kullanan var mıdır? Her hangi bir sorunu, sıkıntısı, likit kaçırma durumu var mıdır? Babam sigara içimi kullanıyor.
    Hocam smok v8 le sigara icimi olmaz ne yazikki,al85 in atomizeri ve coilleride keza buna musait degil. Piconun veya ijusts in 0.5ohmluk coilleriyle olabilir. Pico sandiginiz kadar buyuk degil aksine gercekten kucuk bi makina cuzdanimdan ufak diyebilirim
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam Ijust ile sigara içimi yapmak gerçekten zor hava kısılarak yapılsa da o gerçek bir sigara içimi olmaz Eğer gerçekten sigara içimi kullanılacaksa ürün ve hazır coil sistem isteniyorsa benim tavsiyem Aspire Zelos 50W ve Nautilus 2 den oluşan kit olur. TR de bulmak zor olabilir ama tam olarak amaca hizmet eder bence
    '14 Seat Leon TDI

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tarrot mini de işinizi görebilir
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

sparcoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Voopo Drag 157W ve Yosta Livepor 160 kullanan var mı aranız da ? ikisi de fiyat performans ürünü. fiyatları çok uygun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sparcoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Voopo Drag 157W ve Yosta Livepor 160 kullanan var mı aranız da ? ikisi de fiyat performans ürünü. fiyatları çok uygun.
    ikisini de arkadaşlarımdan test ettim uzun vadede kullanmadım yosta gerçekten çok hafif üstünde bazı atomizerler daha ağır oluyor elde hissediliyor Drag'da kalite bir tık daha yukarda gibi düşünüyorum ben. Ekran takıntısı yoksa eğer bence F/P ürünü tam olarak Tesle invader 3
    '14 Seat Leon TDI

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki aynı atomizerde birden fazla likit kullanılabilirmi? çok aktif kullanıcı değilim bilmiyorum yani 2-3 ayda 2 kere sarj etmemişimdir bendeki aleti tamamen keyfi kullanıyorum.naneli şeyler kullandım naturanın ama keyifsizdi ve 0,3mg alıyorum bilmiyorum bunun tat ile alakası varmı
    1.si ve en önemlisi dna larda bile tavsiye edilmemesine ragmen usb charge gerektiğinde yapın eyvllahta pico gibi bir cihazda veya smok grubu vs usb kullanmayın. alın harici şarj cihazı pilsitesinden oldu bitti. (nane ve karamel likitlerde bir nevi zararlı olanları diyebilirim mümkün olduğu kadar tüketmemek en güzeli) natura vs zaten kullanma git kendin nbase al aromania veya forumdan efterian'dan aroma al kendin yap inan daha sağlıklı.

bu arada pico şuan 105-120TL arası bulunabilmekte bilginiz olsun. + olarak cihaz kadar atonunda önemi var pek tabiki ama pico sadece sorunsuzluk olarak iyi malesef ki ateşleme (lag) ve pil kullanımı vs başarılı bir cihaz değil. 1ohm 8w kullanım için belki evet ama fazlasınız beklemeyin

kısa kestim baays.
    - K -

________
    Dr.Ecu

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.si ve en önemlisi dna larda bile tavsiye edilmemesine ragmen usb charge gerektiğinde yapın eyvllahta pico gibi bir cihazda veya smok grubu vs usb kullanmayın. alın harici şarj cihazı pilsitesinden oldu bitti. (nane ve karamel likitlerde bir nevi zararlı olanları diyebilirim mümkün olduğu kadar tüketmemek en güzeli) natura vs zaten kullanma git kendin nbase al aromania veya forumdan efterian'dan aroma al kendin yap inan daha sağlıklı.

bu arada pico şuan 105-120TL arası bulunabilmekte bilginiz olsun. + olarak cihaz kadar atonunda önemi var pek tabiki ama pico sadece sorunsuzluk olarak iyi malesef ki ateşleme (lag) ve pil kullanımı vs başarılı bir cihaz değil. 1ohm 8w kullanım için belki evet ama fazlasınız beklemeyin

kısa kestim baays.
    Abi custom yazilimlarla atesleme suresinde vs oldukca iyilesmeler oldugunu soyluyolardi,denedinmi hic?
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi custom yazilimlarla atesleme suresinde vs oldukca iyilesmeler oldugunu soyluyolardi,denedinmi hic?
    oglum pico'lan ben satalı çok oluyo + eşşeğe altın semer vur eşşek gene eşşek chip belli netice itibariyle züürt tesellisi o yazılımlar açıkcası

param yok cihazıda çok seviyorum compact vs ben iyisimi articfox yükliim

aynı chip'i kullanan wismec/eleaf vs zatten hepsine yüklüyolar uyumlu
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikisini de arkadaşlarımdan test ettim uzun vadede kullanmadım yosta gerçekten çok hafif üstünde bazı atomizerler daha ağır oluyor elde hissediliyor Drag'da kalite bir tık daha yukarda gibi düşünüyorum ben. Ekran takıntısı yoksa eğer bence F/P ürünü tam olarak Tesle invader 3
    Ben yosta ile drag siparişi verdim. biraz kullanırım, denerim, beğenmezsem direk therion dna 166 alırım artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yosta ile drag siparişi verdim. biraz kullanırım, denerim, beğenmezsem direk therion dna 166 alırım artık.
    DNA çipin kalitesini yihi dışında(göreceli olarak) yakalanacağını düşünmüyorum ben pek. Görüntüsüne hayran kaldığımdan Limitless Arms Race mod aldım Limitless'ın çipi dandik olmaz heralde diye düşünüyordum alırken kötü bir çip değil ama yinede bir DNA kalitesini bulamadım ben açıkcası.

Sigara içiminde de Dna40 w kullanıyorum. Kullandığım max 15-16w ama o düşük güçlerde bile DNA kendini belli ediyor. O yüzden artık mantalitem ya mekanik mod yada DNA olarak işliyor
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DNA çipin kalitesini yihi dışında(göreceli olarak) yakalanacağını düşünmüyorum ben pek. Görüntüsüne hayran kaldığımdan Limitless Arms Race mod aldım Limitless'ın çipi dandik olmaz heralde diye düşünüyordum alırken kötü bir çip değil ama yinede bir DNA kalitesini bulamadım ben açıkcası.

Sigara içiminde de Dna40 w kullanıyorum. Kullandığım max 15-16w ama o düşük güçlerde bile DNA kendini belli ediyor. O yüzden artık mantalitem ya mekanik mod yada DNA olarak işliyor
    hocam ben nargile içim ile keyif yapıyorum. mekanik mod olarak tesla terminator hoşuma gidiyor. koruma devreli, tek pilli bir mod.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam ben nargile içim ile keyif yapıyorum. mekanik mod olarak tesla terminator hoşuma gidiyor. koruma devreli, tek pilli bir mod.
    Hocam ciğer çekimi yapıyorsanız tavsiyem 2 pilli bir mod kullanmanız olacaktır Yarı mekanik regüle modlar gayet güzel modlar seviyorum bende
    '14 Seat Leon TDI

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kısa kestim baays.
    Cuma doğubanktan cadı diye bir markanın likitini aldım.organik vs diye zırvaladılar ama naturadan iyi oldu kesin içindeki pamuklu zımbırtıyıda değiştirdim çiçek gibi oldu
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    neden dna 166 ?

0.12 ohm 4.4V'ta(3.60 sonrası formaldehit'i göz önüne alırsan) 37.19A 3.65V'ta 111W yapıyo.
    0.12 yerine 0.15-18-20 olarak baz alsan ;

0.18ohm 3.65V 20.28A 74W yapıyo
    0.20 ohm 3.65V 18.25A 66.6W yapıyo

dna 166 alıp 0.11 ohm içicem diyorsan o ayrı fakat therion 75te işini görüyo hemde daha ucuz maliyet ile
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    + ekleme yapıyım yaklaşık 300mtl puff'u 15-20tane DL puff'u ile aynı
    - K -

________
    Dr.Ecu

tricky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 2 dir Puffman diye bir likit alıyorum kadıköyden adamlar gayet başarılı yapmışlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neden dna 166 ?

0.12 ohm 4.4V'ta(3.60 sonrası formaldehit'i göz önüne alırsan) 37.19A 3.65V'ta 111W yapıyo.
    0.12 yerine 0.15-18-20 olarak baz alsan ;

0.18ohm 3.65V 20.28A 74W yapıyo
    0.20 ohm 3.65V 18.25A 66.6W yapıyo

dna 166 alıp 0.11 ohm içicem diyorsan o ayrı fakat therion 75te işini görüyo hemde daha ucuz maliyet ile
    75 te iş görüyor tabiki, ama 166 ile arasında fiyat farkı yok. dna 166 sıfır kapalı kutu 550 liraya buldum mesela.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)