User Tag List

Sayfa 126/231 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.376 ile 2.394 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben de almayı düşünüyorum da bunlardan. Konuyu okuyamadım baştan sona bir sürü mesaj atılmış.
    Ben şimdi başlangıç olarak çok para yatırmayı istemiyorum açıkçası.

Joyetech'in ego aio ve mini ürünlerinden birini almayı düşünüyorum. Ya da buna eş değer önerebileceğiniz bir şey varsa onu da alabilirim

Bir de bunların Türkiye'de en ucuzun 160tl civarında. Aliexpresste fastechte vs 20 dolara gelen buldum kargo dahil. Alsam yurt dışından geçer mi gümrükten?

Bi aydınlatsanız kardeşinizi de biz de kurtulsak şu sigaradan.

Konuda önceki sayfalarda hepsi yazıyor ama kısaca

-160 tl ye alacagın cihaz seni kesmez özellikle sigara bırakacaksan.
    -Gümrükten %80 geçmez cihazlar.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya ben de almayı düşünüyorum da bunlardan. Konuyu okuyamadım baştan sona bir sürü mesaj atılmış.
    Ben şimdi başlangıç olarak çok para yatırmayı istemiyorum açıkçası.

Joyetech'in ego aio ve mini ürünlerinden birini almayı düşünüyorum. Ya da buna eş değer önerebileceğiniz bir şey varsa onu da alabilirim

Bir de bunların Türkiye'de en ucuzun 160tl civarında. Aliexpresste fastechte vs 20 dolara gelen buldum kargo dahil. Alsam yurt dışından geçer mi gümrükten?

Bi aydınlatsanız kardeşinizi de biz de kurtulsak şu sigaradan.
    Yurtdisi isleri artik malesefki eskisi kadar kolay degil,hem gumruk calisanlari artik paketlere yazilanlari hatta modelleri ezberledi. Kim bilir gunde kac esig paketi geliyor onlerine. Yurticinden baslangic olarak kalem tipi isterseniz ijusts onerebilirim. 2 hafta kadar once kuzenim aldi ve suanda herhangibi bir problemi yok,basiyo aciyo icip kapatiyo cok pratik dertsiz tasasiz cihaz. Biraz daha ileriye yonelik bisey almak isterseniz pico alabilirsiniz. Ekstradan pilde masrafiniz olacaktir. Pil olarakta sony vtc5 tercih edebilirsiniz. Yanliz oldukca fazla sayida cakmasi var,google a sony vtc5 fake vs real yazarsiniz ve ona gore alirsiniz. Ijusts suan icin 170 bandinda,pico ise 230-240 bandinda suan. Sony vtc5 icinde 30-35tl verirsiniz sanirim yeterli olur. Birde likit var,isterseniz onun icinde oneride bulunabilirim.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Joyetech eGo AIO D16 Starter Kit-19.79 and Online Shopping | GearBest.com Mobile

Almayı düşündüğüm ürün şu. Türkiye fiyatıyla karşılaştırınca epey ucuz oluyor. Bildiğim kadaroyla gearbest'te ürün alıcıya ulaşmayınca geri ödeme de yapılıyor. Riske atmaya değer diye düşünüyorum ama emin olamadım.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Joyetech eGo AIO D16 Starter Kit-19.79 and Online Shopping | GearBest.com Mobile

Almayı düşündüğüm ürün şu. Türkiye fiyatıyla karşılaştırınca epey ucuz oluyor. Bildiğim kadaroyla gearbest'te ürün alıcıya ulaşmayınca geri ödeme de yapılıyor. Riske atmaya değer diye düşünüyorum ama emin olamadım.
    Aynı ürünü FB gruplarında 110-130 tl aralığında satışları var. 20-30 tl için ne beklemeye ne de riske değer şahsi görüşüm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de çok duydum bu facebook gruplarını da bulamadım hiç isim olarak verebilirseniz onlara da bakmak isterim. 20-30 lira için tabiki değmez diye düşünüyorum ben de. Ama internet sitelerinde çok daha fazlasına satılıyor bu ürünler nedense anlayamadım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de çok duydum bu facebook gruplarını da bulamadım hiç isim olarak verebilirseniz onlara da bakmak isterim. 20-30 lira için tabiki değmez diye düşünüyorum ben de. Ama internet sitelerinde çok daha fazlasına satılıyor bu ürünler nedense anlayamadım.
    Normal satış sitelerinde bilmeyenlere çok güzel satıyorlar haklısınız. Direk elektronik sigara diye aratsanız bir sürü çıkıyor. Elden alabileceğiniz bir çok kişi var. Hatta kadıköye yakınsanız Gold'un yanındaki pasajda da mevcut.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pasajı bilmiyordum bunu söylediğiniz çok iyi oldu. Yüzyüze öğrenci pazarlığını yaparım hiç yoktan. Bir facebooka bakayım, pasaja da gideyim sanırım dediğiniz gibi uygun bir fiyata bulup yurtdışıyla hiç uğraşmadan alırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pasajı bilmiyordum bunu söylediğiniz çok iyi oldu. Yüzyüze öğrenci pazarlığını yaparım hiç yoktan. Bir facebooka bakayım, pasaja da gideyim sanırım dediğiniz gibi uygun bir fiyata bulup yurtdışıyla hiç uğraşmadan alırım.
    Giriş cihazlarında ahım şahım fiyat farkları yok bence. Just S'te mesela 170'e kadar bulunabiliyor. Bence bunu almanız daha mantıklı hatta. Pasajda likit dahil 200'e alanlar var ama muhtemelen natura likit verdikleri için likitsiz en uygun fiyata almaya çalışın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iJust ile Ego arasındaki fark nedir ki tam olarak? Neden iJust daha çok öneriliyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iJust ile Ego arasındaki fark nedir ki tam olarak? Neden iJust daha çok öneriliyor?
    Bataryası 2 katı, likit hacmi biraz daha büyük, sorunsuz aroma ve buhar performansı çok iyi ve yedek coil olsun başka parça olsun çok daha fazla. Yani daha çok bilinen ve el altında olan bir cihaz olduğu için sorun çıkmaz. Ego da atomizer çıkıyor mu bilmiyorum ama JustS'de çıkıyor diye biliyorum. Ato değiştirebilirsin yani ileride.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçenlerde just s aldım. Yurt dışına çıkacağım yakında. Coil için gönderi yazdım... Adamlar 5li kutuya 65 istiyorlar.

just s aldığım abide 50 liraydı orjinal ürün. Just'ı 170 liraya aldım mesela... Millet 190-200 istiyor. Herkes tutturabildiğine yapıştırıyor....

Kavacığa gitmiyim dedim üsküdar civarlarından alırım diye düşündüm ama 3-4 kutu alacağım coil. Fazladan 40-50 lira bana girecek boş yere.

İyice araştırmadan almayın hiç bir şey çakıcılardan

Bu arada bahsettiğim kişinin numarasını verebilirim. Hatta anadolu yakasından gidecek varsa 2-3 güne gideceğim. Götürebilirim hazır gitmişken

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumları okuyunca fiyat konusundan siteme başladım.

Beyler çeşitli sitelerden tester aldım ama pek beğendim diyemem. Basit geliyor, yani kalitesizlik hat safha.

Önerebileceğiniz adam akıllı marka var mı likit için ? Muffin dedi arkadaşım ama onlarında fiyatlar aşırı uçuk. 250-300 civarına satıyorlar. pico alıp su kaynatırım içinde daha iyi.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tr_select Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumları okuyunca fiyat konusundan siteme başladım.

Beyler çeşitli sitelerden tester aldım ama pek beğendim diyemem. Basit geliyor, yani kalitesizlik hat safha.

Önerebileceğiniz adam akıllı marka var mı likit için ? Muffin dedi arkadaşım ama onlarında fiyatlar aşırı uçuk. 250-300 civarına satıyorlar. pico alıp su kaynatırım içinde daha iyi.
    dostum biraz araştır belli başlı likit yapımı için malzemeleri satan siteler var. Kendin yap ben öyle yaptım 100ml'lik %97vg %3su 3mg nikotin 5 gün demlenmeye bıraktım şimdi mis gibi içiyorum.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

HPMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecen gun basima acayip bir durum geldi, sanirim benim hatam ama emin olamadim.
    iJust S kullaniyorum, galiba cihazi kapatmadan sirt cantamin icinde bir cebe koydum. Canta biraz doluydu sanirim bir sekilde cihaz surekli calismis ve bir koku duymaya basladim. Sansa cantadan birsey alacagim tuttu bir actim dumanlar cikiyor :S cihaz cepte ters donmemis ama butun likit akmis ve acayip isinmis, kintrol ettigimde alet acikti. Hemen atomizeri batararyadan soktum ve cihazi kapatip soguk su ile soguttum. Atomizerin ise ceset, icindeki plastikler bile erimis. Simdi bu aletlerin korumasi yok muydu nasil bu durum olustu acaba ?

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı ürünü FB gruplarında 110-130 tl aralığında satışları var. 20-30 tl için ne beklemeye ne de riske değer şahsi görüşüm.
    bende bunun 1 üst modeli d22 olanı 1 tane sıfır var 1 tane kendi kullandığım var.

sıfır olanı arkadaşıma aldım ama o şimdi büyük cihaz istiyor. isteyene 150 tl ye aldığım fiyata satabilirim. Orjinal joyetech mağazasından AVM den aldım. Yani en azından orjinalliği garanti.

ikinci el olanı şimdilik satmayı düşünmüyorum. sağa sola giderken büyük cihaz taşımamak için kullanıyorum.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet ilk defa nbase aldım.Collection nbase satmaya başlamış.300Ml 60 tl... Şimdi geriye aroma almak kaldı onuda sanırım molinshopdan alıcam.

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ilk defa nbase aldım.Collection nbase satmaya başlamış.300Ml 60 tl... Şimdi geriye aroma almak kaldı onuda sanırım molinshopdan alıcam.

The collection yerli uretımdı sanırım degılmı.

Base kaliteli yada degıl nasıl anlarız acaba ?

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yukarıda fb grubu sorulmuş link veriyorum, baya ticaret dönüyor ama elden alışveriş yapın bence ne olur ne olmaz havale vs işine girmeyin

Log into Facebook | Facebook
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HPMania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen gun basima acayip bir durum geldi, sanirim benim hatam ama emin olamadim.
    iJust S kullaniyorum, galiba cihazi kapatmadan sirt cantamin icinde bir cebe koydum. Canta biraz doluydu sanirim bir sekilde cihaz surekli calismis ve bir koku duymaya basladim. Sansa cantadan birsey alacagim tuttu bir actim dumanlar cikiyor :S cihaz cepte ters donmemis ama butun likit akmis ve acayip isinmis, kintrol ettigimde alet acikti. Hemen atomizeri batararyadan soktum ve cihazi kapatip soguk su ile soguttum. Atomizerin ise ceset, icindeki plastikler bile erimis. Simdi bu aletlerin korumasi yok muydu nasil bu durum olustu acaba ?
    Abi benim just s'de hep sırt çantamda durur, hafta içi şehir dışında çalıştığım zaman aklıma gelmeyip hiç buharlamadığımda koca 1 hafta gırtlak dolu çantamın içinde yuvarlandığıda oluyor. Kaç aydır bahsettiğin gibi bir sorunla hiç karşılaşmadım cihaz ters döndüğü halde dahi.

Ters olduğu vakitlerde ufak tefek likit akıtması gördüm ama çantaya akacak şekilde bile değil

Bu arada 3 aydır aynı coil ile kullanıyorum halen canavar gibi maaşallah
    - Bize Her Yer TRABZON

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)