User Tag List

Sayfa 142/231 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.680 ile 2.698 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Enes dis koklerimde hafif sizlama .hafif balgam , aft dudak ve yuzde kuruma var bende 2 haftadir esig kullaniuorum.sigara icmedigim icin ustum.kokmuyor.sabah daha rahat kalkiyorum biraz daha az yoruldugumu.hissediyorum.yakin zamandada kendime likit yapmaya baslicam.bu etkileri donemlik oldugunu dusunerekten bir sure daha denicem.umarim donemliktir.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk başlarda yapabilir bende agzımda aft yapmıştı birde boğaz kuruluğu... Ya dandik likitten yaptı yada ilk defa kullandıgım için likiti değiştirdim düzeldi.Dediğim gibi düzelmeyi ya likit yaptı yada alıştı artık vucudum.Dandik likitlerden uzak durun ben Nirvana almıştım o yaptı büyük ihtimalle bounty modeliydi şerefsiz çokda güzeldi
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün dalgınlıktan yeni taktığım coili yaktım, 2. taktığım coilden sonra her nefes çekişimde sanki su fokurduyormuş gibi oluyor ve yeterince duman çekemiyorum. Sebebi ne olabilir ?

Ayrıca heisenberg likitin orjinalini nereden alabilirim ?

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçeriğinde Hindistan cevizi, rom ve çikolatalı kek olduğu yazıyor. Ben sanırım daha şekerli likitleri seviyorum. Sizde olan farklı bir likitle takas edebiliriz hocam. Bende farklı likitler denemek isterim.
    Dostum kusura bakma şimdi gördüm mesajını. Benim elimde 5-6 tane farklı likit var şuan ama hepsini severek kullanıyorum

bana pm den kalan likit miktarını ve fiyatını atarsan sevinirim. bir de istanbulda ne tarafta olduğunuda

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün dalgınlıktan yeni taktığım coili yaktım, 2. taktığım coilden sonra her nefes çekişimde sanki su fokurduyormuş gibi oluyor ve yeterince duman çekemiyorum. Sebebi ne olabilir ?

Fokurdama olayının sebebi genelde hava kanalına sızan likittir. Orayı bir kontrol edin isterseniz..

Heisenberg likitleri bildiğim kadarıyla ebuhar35.com satıyordu forumda konusu da var güvenilir site diye biliyorum...
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RBA hakkında bilgisi olanlar birşey sorucam şimdi smok rba mı aldım , tel de aldım pamuk da aldım hepsi geldi aliexpress den yalnız sorum şu benim aldıgım tel düz ve ince daha ufak gibi ama mesela rba nın içindeki tel daha kalın tırtıklı birşey... Birkaç video fotograf baktım hep kalın tırtıklı tel kullanmışlar ben ise ince tel almışım , burdan biri demişti kanthal 26ga al diye bende onu aldım neden kalın tırtıklı tel almadım da bu inceyi aldım çözemedim ???

Orj içindeki

Benim aldığım

Bunuda hediye olarak yollamış satıcı

Birde sarım seti almam lazım sanırım bu sarılmamış tel için...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yukardaki mesajıma ek olarak aldıgım rba baby tank içinmiş.. Olmadı yani , coil oluyor da orj camı kısa geliyor kapanmıyor , içinden ekstra cam çıkıyor daha uzun onu kullanmak gerekiyor içinden çıkan cam da baby için oldugundan benim ki big baby olmuyor (daha ince içinden çıkan)... Big baby rba sı için cam bulmam lazım veya bunu satıp big baby için direk camıyla rba almam lazım... bulamadım onuda aliexpress de...

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukardaki mesajıma ek olarak aldıgım rba baby tank içinmiş.. Olmadı yani , coil oluyor da orj camı kısa geliyor kapanmıyor , içinden ekstra cam çıkıyor daha uzun onu kullanmak gerekiyor içinden çıkan cam da baby için oldugundan benim ki big baby olmuyor (daha ince içinden çıkan)... Big baby rba sı için cam bulmam lazım veya bunu satıp big baby için direk camıyla rba almam lazım... bulamadım onuda aliexpress de...
    Yiğit abi,
    Tfv8 Big Baby Rba Cam Tank
    şu linkteki camı alırsan 1 gün sonra elinde olur ve kullanabilirsin. Tellerin o kadar çok çeşit ve sarımı var ki, aldığın sadece bir tanesi. Yüksek buhar istiyorsan genelde çift sarım alien-clapton tarzı tellerden alman gerek. Hem buhar, hem de yoğun aroma bunlardan çıkıyor. O telleri twisted sarım falan da yapabilirsin Youtube videolarından bak istersen. Çöp değil hiç biri merak etme. O tellerle de randıman alacaksın sıkıntı yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit abi,
    Tfv8 Big Baby Rba Cam Tank
    şu linkteki camı alırsan 1 gün sonra elinde olur ve kullanabilirsin. Tellerin o kadar çok çeşit ve sarımı var ki, aldığın sadece bir tanesi. Yüksek buhar istiyorsan genelde çift sarım alien-clapton tarzı tellerden alman gerek. Hem buhar, hem de yoğun aroma bunlardan çıkıyor. O telleri twisted sarım falan da yapabilirsin Youtube videolarından bak istersen. Çöp değil hiç biri merak etme. O tellerle de randıman alacaksın sıkıntı yok
    eyw bende şunu sipariş verdim şimdi tüh keske daha erken görseydim mesajını neyse fazla rba dan zarar gelmez

Newest Authentic iJoy Limitless RDTA Plus Tank 6.3 ML Capacity Upgraded 2 PostDeck Limitless Plus RDTA Atomizers Drop Shipping-in Atomizers from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

hemen alayım o camı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eyw bende şunu sipariş verdim şimdi tüh keske daha erken görseydim mesajını neyse fazla rba dan zarar gelmez

Newest Authentic iJoy Limitless RDTA Plus Tank 6.3 ML Capacity Upgraded 2 PostDeck Limitless Plus RDTA Atomizers Drop Shipping-in Atomizers from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

hemen alayım o camı
    Abi yeni verdiysen iptal edebilirsin, alacaksan illaki Combo RDTA al.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne farkı var bu linkteki ile ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne farkı var bu linkteki ile ?
    Birebir kullanmışlığım yok ancak bütün inceleme videolarında vs combo önerdiler o yüzden dedim

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

coilin içini bi kontrol edebilirsin bazen bana oluyor , fazla likit ten mi nedir bezen pamuk içerde hava geçmesini fazla engelliyor ince kurdan gibi birşeyle duzeltmem gerekiyordu gerçi toplasan 3 kere başıma gelmiştir

birde nezaman coil yaksam 2-3 gun tat alamıyordum içdiğimden piskolojik olduğunu duşunuyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öğrendim ben şimdi Combo olunca camını söküp direk damlalık mod yapabiliyormuşsun.rda ya dönüşüyor yani.O benim işime gelmez damla ile uğraşmam tanklı olan lazım bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öğrendim ben şimdi Combo olunca camını söküp direk damlalık mod yapabiliyormuşsun.rda ya dönüşüyor yani.O benim işime gelmez damla ile uğraşmam tanklı olan lazım bana
    Nasıl istersen abi, tercih

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    The collection likitleri icin bizim abi bayilik aldi,pendik cevresinde elden teslim yapabilir sanirim. Ozan yonlendirdi derseniz yardimci olacaktir. Dusunen olursa yonlendirebilirim.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hemen alayım o camı
    Abi ben almistim bundan,160 a ilana koydum 1 gun durmadi.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RBA hakkında bilgisi olanlar birşey sorucam şimdi smok rba mı aldım , tel de aldım pamuk da aldım hepsi geldi aliexpress den yalnız sorum şu benim aldıgım tel düz ve ince daha ufak gibi ama mesela rba nın içindeki tel daha kalın tırtıklı birşey... Birkaç video fotograf baktım hep kalın tırtıklı tel kullanmışlar ben ise ince tel almışım , burdan biri demişti kanthal 26ga al diye bende onu aldım neden kalın tırtıklı tel almadım da bu inceyi aldım çözemedim ???

Orj içindeki

Benim aldığım

Bunuda hediye olarak yollamış satıcı

Birde sarım seti almam lazım sanırım bu sarılmamış tel için...

Selamlar hocam. Sorununuz başka imiş ama yine de tel konusunda bilginiz olması iyidir. Bahsettiğiniz tırtıklı teller Clapton tellerdir. (Genelde) kalın bir telin üzerine (yine genelde) ince bir telin burgulanmasıyla yapılır. Düşük ohm dolayısıyla yüksek buhar seviyesi yakalamak isteyen kişiler genelde bu coilleri tercih ederler. Eğer sigara içimi yapıyorsanız,çok fazla işinize yarayacağını düşünmüyorum. Hem soğuma süreleri uzundur,hem de yüksek watt gerektirdikleri için keyifli içim sunamazlar. Ancak ciğer çekimi yapıyorsanız faydasını hem aromada hem de buhar seviyesinde görürsünüz. Telin pamukla temas ettiği yüzey daha fazla olduğu için aromada ciddi bir artış gözlemlersiniz. Şahsen Vtwo mini ve Serpent Mini gibi tek coil kullanan bir atomizerde dahi clapton coilin farkını anlamış birisi olarak,kesinlikle bir denemenizi ancak ohm kanunu da sarım yaparken araştırmanızı tavsiye ederim. Keyifli buharlar

Ersin ÖREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 30 ml çok değil mi yav
    Smok baby rba 0.30 ohm 30-40w arası kesin 30ml içiyorum bende mi sıkıntı var yahu ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)