User Tag List

Sayfa 145/231 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.737 ile 2.755 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

gkhnyds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahte - sahte - sahte.... Avrupa satış fiyatı 227 tl one hit wonderın... 235 tl ye satamassın... Bavul yapıyorlarsa muhtemelen rusyadan yapıyorlardır... Rusya çinden sonra en çok sahte likit bulunan memleket.Yani fiyat en azından 250-280 tl arası olması lazım turkiyede , mantıklı satış fiyatı budur.
    Dün burdan bir arkadaşımıza o ürünlerin sahte olduğunu anlatmak istedim ancak inandıramadım malesef.
    Benim bizzat aldığım faturalı ürün mevcut elimde. Kaç liraya alacaklar da 200 liraya satacaklar ? hesap tutmuyor.

O sebeble talep ettiğim rakam yüksek kaldı

Satın aldığım ürünlerin kolisi bile duruyor. ama malesef inandıramıyorum bazen...
    tsi

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben göremedim sitede o fatura sana kesecekleri fatura olmasın sakın ? Ben onların aldıkları ürünlerin faturasını görmek istiyorum ki nerden aldılar teyit edebilir miyim göreyim ... Hiçbir böyle buharingo buharcı buharistan buharcı gibi siteler öyle şeyler vermezler zaten veremezler alayı clone ürünlerinin.
    Adamlar ESF'de başlık açtı, bütün her şeyi anlatıyor. Ne kadar doğru bilemem. Ayrıca linkini verdiğiniz Molinshop'tan gelen ürünlerden takılan mutlaka oldu ve geri ödeme yapmıyorlar bildiğim.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar ESF'de başlık açtı, bütün her şeyi anlatıyor. Ne kadar doğru bilemem. Ayrıca linkini verdiğiniz Molinshop'tan gelen ürünlerden takılan mutlaka oldu ve geri ödeme yapmıyorlar bildiğim.
    Güvenen alsın ben almam.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    grifin ve gemini de likit kanalları kapatılıyordu bunda olmadığı için sorun yaşadım ama neyse ki çözdük. Buharlamaya devam
    Griffinin 22 yle gemini rta yi cok merak ediyorum. Acaba gercekten okadar basarililarmi? Populer rtalardan bir ikisi kaldi sanirim denemedigim.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Griffinin 22 yle gemini rta yi cok merak ediyorum. Acaba gercekten okadar basarililarmi? Populer rtalardan bir ikisi kaldi sanirim denemedigim.
    İkisini de kullandım bence grifin 25plus en rahatı sarım fln kolay akıtma vs yok, gemını bıraz daha zor kurulumu. Pek bı farkı yok ama bence tad ve buhar olarak.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deneyimi olan kardeşlerim abilerim kızkardeşim yurtdışında yaşıyor. Anne de orada şu anda iki haftaya geri gelecek. Günde iki paket bazen daha fazla sigara içiyorum hangi elektronik sigarayı önerirsiniz. Artı olarak likit tavsiyesine de açığım
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben serpent mini ve gemini rta yı ikisinide denedim, kesinlikle aroma tadı olarak gemini rta diyorum. şu anda da smoke alien üzerine gemini rta kullanıyorum.
    geminide iki pamuğun ortasında bir bölüm daha var, onunda aroma ayarı yine atomizerin üst kısmında ayrıca var. memnunum gemini den.
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkisini de kullandım bence grifin 25plus en rahatı sarım fln kolay akıtma vs yok, gemını bıraz daha zor kurulumu. Pek bı farkı yok ama bence tad ve buhar olarak.
    hocam bir arkadaşımda griffin22 var satmayı düşünüyordu eğer isterseniz sizin için sorarım. Ben denedim bu arada griffin 22 yi gerçekten başarılı bir ürün aroma ve buhar çok tok ve doyurucu
    '14 Seat Leon TDI

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bir arkadaşımda griffin22 var satmayı düşünüyordu eğer isterseniz sizin için sorarım. Ben denedim bu arada griffin 22 yi gerçekten başarılı bir ürün aroma ve buhar çok tok ve doyurucu
    Saol hocam teşekkür ederim. Yeterince atom var
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada elimde kangertech evod2 de var şarj aleti cihaz şeklinde 190 liraya almıştım 1.5 sene önce falan neredeyse hiç kullanmadım, cihazı 70 liraya vericem kullanmıyorum bayadır ilgilenen mesaj atsın konuşuruz

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Colleciton vape organizer yapamaya başlamış , ben çok beğendim aldım bundan.Farklı boyları renkleride var isteyen düşünebilir çok kullanışlı gibi.. Kargoda daha elime geçmedi geçsin detaylı yazarım.

ECIG ORGANIZER (STAND)

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vaporesso Tarot Nano hakkında detaylı bilgisi olan var mı acaba?

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam griffin 25 plusta kullandim ama deck resmen dusuk ohm sarim yapmaya itiyo insani,fazla buharda bayiyo. Merlin miniyle single sarim alien clapton tel suanlik idare eder ozaman
    Alıntı mr.korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben serpent mini ve gemini rta yı ikisinide denedim, kesinlikle aroma tadı olarak gemini rta diyorum. şu anda da smoke alien üzerine gemini rta kullanıyorum.
    geminide iki pamuğun ortasında bir bölüm daha var, onunda aroma ayarı yine atomizerin üst kısmında ayrıca var. memnunum gemini den.
    Top air flow u diyosunuz sanirim hocam,gemini kullananlar genel itibariyle memnunlar. Bakalim imkan olursa bende bi deniycem sanirim
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Smok G Priv 220V almak için elimde olan sıfır ayarında Wismec Rx2/3 ve Griffin 25 Air Flow'lu setimi 2 adet SONY VTC 5 pille birlikte 380TL'ye satıyorum. Griffin 25'i TFV8 Cloud Best'le de takas yapabilirim. İlgilenen olursa ö.m atabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar pico aldıgım için kendi just s imi satıyorum nadir siyah renk coil vs yeni 120 tl

arifba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler bir şey danışacağım. şimdi bende smok allien var içinden çıkan atomizer ile kullanıorum. Her likit değiştirdiğimde coil değiştirmek zorundamıyım ? çok kötü tad alıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arifba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bir şey danışacağım. şimdi bende smok allien var içinden çıkan atomizer ile kullanıorum. Her likit değiştirdiğimde coil değiştirmek zorundamıyım ? çok kötü tad alıyorum.
    O kötü tad likitten olabilir en başlıcası bu. İkincisi her likitte coile gerek yok. Zincir çekim çok fazla yapıyorsanız yanmış olma ihtimali var. Ne kadardır kullandığınıza bağlı birde. Ortalama 15-20 günde yanma ihtimali var.

arifba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kötü tad likitten olabilir en başlıcası bu. İkincisi her likitte coile gerek yok. Zincir çekim çok fazla yapıyorsanız yanmış olma ihtimali var. Ne kadardır kullandığınıza bağlı birde. Ortalama 15-20 günde yanma ihtimali var.
    Dostum şimdi sorun şu tatlı bir likid kullanıyordum. Arkadaş nane almış bide bunu dene diyip içindeki likiti döküp naneyi koyduk sonra beğenmedim. Eskisine geçelim dedim o lanet nane kokusundan kurtulamıyoruz. Coil değiştirdim hala nane tadı geliyor. Eski haline dönemedik bir türlü ��

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arifba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum şimdi sorun şu tatlı bir likid kullanıyordum. Arkadaş nane almış bide bunu dene diyip içindeki likiti döküp naneyi koyduk sonra beğenmedim. Eskisine geçelim dedim o lanet nane kokusundan kurtulamıyoruz. Coil değiştirdim hala nane tadı geliyor. Eski haline dönemedik bir türlü ��
    güzel bir temizlik yapmak gerekli ben atomizeri komple yıkıyorum likit değişimlerinde sıfır coil ile devam ediyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)