User Tag List

Sayfa 174/231 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.288 ile 3.306 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bu cihazin coillerini bulmakta sorun yasayabilirler. Kalem tipi esiglerde en temizi kesinlikle ijusts almak.
    yoo o kadar zor değil ama pahalı burda 5 adeti 100 tl ye yakın.. Ben aliexpress den alıyorum 5 adet 10 dolar.. 5 kutu aldım 6 aydır kullanıyorum daha 1 kutu bitti.Gerçi bu benim yedek cihazım hep kullanmıyorum ama cidden inanılmaz kolay bir cihaz ve buharı falan çok güzel... 2 adet var bende bu cihazdan birini arabada bırakıyorum yedek biri evde..
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelıkle ısı ogrenmesı lazım . sıgara gıbı cebınden cıkar yak degıl meret bıraz ugras ıstıyor.
    1 . pıl sarjı . nerdeyse gunluk yapılıyor. amator cıhazlar yada dahılı pıllıler gunde 1 den fazla sarj ısteyebılır.
    2. lıkıt. sıgara gıbı sureklı yanında tasıman lazım ve tedarıgını bıtmeden mutlaka yapman lazım. kotu lıkıt sıgaraya gerı baslatır.
    3. haftalık yada gunluk bakım.haftada bır en az atomzer bakımı ıster. yanında sureklı bır selpak olması ıyıdır. lıkıt akıtlmalarına yada agızlıgı sılmek ıcın vs.
    4. ılk 1 hafta 10 gunu sıkıntılıdır. cılt kurulugu , sivilce yada agızda aft yapabılır.
    5. coil sonucta ya pamuk yada coıl yanıyor.lıkıdın tadını alamıyorsun bu durumda degısmesı lazım.
    6. gun ıcerınde su ıcmek gerekıyor. bogaz kurulugu yapabılır.

yanı kısacası once yola bas koyacak sonra ıcecek. zahmetsız degıl malesef.

ama avantajları bana gore
    1. sabah daha rahat uyanma.
    2.vucut dırencı artar
    3. balgam olusumu azalır.
    4.malı olarak cogu zaman daha ekonomık.
    5.koku sıfır.
    Çok teşekkür ederim valla açıklama için. Şarjı likit dolumu çok sorun değil, evde oluyor zaten bu ara genelde. Kendi rahat yapabileceği şeyler ama coil değişimi filan beceremez herhalde. Ben de yanında olamıyorum bu ara pek, sonra alışamadan vazgeçip bırakmasın diye soruyorum.
    Özellikle bende sağlık için istiyorum, geceleri bayağı zorlanıyor nefes almakta ama inatla şu backwoods sigaralardan içiyor. Bu yaşta ben bir tane içince tıkanıyorum meretten. Peki geçişte yadırgamaması ve sigara aramaması için nikotinli likit kullanmak gerekiyordur herhalde? Her cihaz da kullanılabilir herhalde her likit bir fark yoktur diye düşünüyorum?

Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer pico gibi birşey alırsan arkadaşın anlattıgı gibi pili her gece cıkar şarja koy , bakımları , atomizer temizliği vs ugraşır onun yerine Smok pen gibi birşey alırsa çok daha rahat eder hem pili dahili (çıkarma vs yok) hem atomizeri yok üstüne dahil sadece coil değiştirecek hemde ufak taşınabilir
    Teşekkür ettim, anladım o zaman bu daha mantıklı görünüyor. Ufak olması da daha cezbedici
    İçim olarak birbirlerine göre çok büyük farkları oluyor mu, elbet vardır da sigara isteği tatmini olarak soruyorum.

Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıjust s hertürlü yeterli olucaktır. esigaram.us sitesinden istediğin hertürlü bilgiyi de bulabilirsin. Güvenilir ve uygun fiyatlı ürünleride bulabilirsin. @Yekta
    Teşekkürler, bakınayım bi oraya da. Son karardan önce tekrar buraya danışırım zaten bi
    YouTube
    DR.ECU

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yoo o kadar zor değil ama pahalı burda 5 adeti 100 tl ye yakın.. Ben aliexpress den alıyorum 5 adet 10 dolar.. 5 kutu aldım 6 aydır kullanıyorum daha 1 kutu bitti.Gerçi bu benim yedek cihazım hep kullanmıyorum ama cidden inanılmaz kolay bir cihaz ve buharı falan çok güzel... 2 adet var bende bu cihazdan birini arabada bırakıyorum yedek biri evde..
    Abi ama likit tuketimi bu smok urunlerinde ciddi yuksek bundada oylemi bilmemde tfv8 ve tum turevleri resmen likiti su gibi iciyo baska bi tarifi olamaz sanirim adamlar ismini dogru vermisler bildigin V8 iste
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avocado 24 kullanmış varsa fikirlerini alabilir miyim? Griffin 25 e nazaran nasıldır?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim valla açıklama için. Şarjı likit dolumu çok sorun değil, evde oluyor zaten bu ara genelde. Kendi rahat yapabileceği şeyler ama coil değişimi filan beceremez herhalde. Ben de yanında olamıyorum bu ara pek, sonra alışamadan vazgeçip bırakmasın diye soruyorum.
    Özellikle bende sağlık için istiyorum, geceleri bayağı zorlanıyor nefes almakta ama inatla şu backwoods sigaralardan içiyor. Bu yaşta ben bir tane içince tıkanıyorum meretten. Peki geçişte yadırgamaması ve sigara aramaması için nikotinli likit kullanmak gerekiyordur herhalde? Her cihaz da kullanılabilir herhalde her likit bir fark yoktur diye düşünüyorum?

Teşekkür ettim, anladım o zaman bu daha mantıklı görünüyor. Ufak olması da daha cezbedici
    İçim olarak birbirlerine göre çok büyük farkları oluyor mu, elbet vardır da sigara isteği tatmini olarak soruyorum.
    Coiller içim durumuna göre 15 gün ila 1 ay arası gidebiliyor... Genelde 20-25 günde bir değiştiriyorum ben.. Bütün e sigara cihazlarının ve atomizerlerinin (başlığının) verdiği aroma ve buhar farklıdır.Bende smok pen 22 , smok g-priv - pico - kangertech subbox mini var , aynı likitle hepsinin tadı farklı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ama likit tuketimi bu smok urunlerinde ciddi yuksek bundada oylemi bilmemde tfv8 ve tum turevleri resmen likiti su gibi iciyo baska bi tarifi olamaz sanirim adamlar ismini dogru vermisler bildigin V8 iste
    Evet doğru ama şey gibi bu "abi bu subaru sti lar çok benzin yakıyor" gibi Yakıyorsa gidiyor yani likit tüketiyorsa buharı veriyor

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bi şeyi merak ediyorum en iyi aromayı mtl mi alırız dl de mi ? sarım da önemli biliyorum sizin tavsiyeniz nedir ? en iyi aroma için hangi teli kullanmalıyım ? nasıl bi sarım yapmalıyım ilk defa evde twisted sardım kantaldan 1.4 ohm geldi griffnde psikolojik olabilir belki ama bir likitimin de aroma arttı gibi hissediyorum bi diğer likitte ise azaldı resmen aroması. neyse kısacası şuan griffin plus var elimde en iyi aroma için hangi tel dersiniz ? mtl tarzı atomizerde alabilirim sırf aroma iyi gelecekse buhar olmasa da olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet doğru ama şey gibi bu "abi bu subaru sti lar çok benzin yakıyor" gibi Yakıyorsa gidiyor yani likit tüketiyorsa buharı veriyor
    Ben artik yari mtlciyim abi dizel dsg poloya gecmis gibi dusun bu arada bence forumun esig grubu kurulabilir abi ne dersiniz?
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı westalim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi şeyi merak ediyorum en iyi aromayı mtl mi alırız dl de mi ? sarım da önemli biliyorum sizin tavsiyeniz nedir ? en iyi aroma için hangi teli kullanmalıyım ? nasıl bi sarım yapmalıyım ilk defa evde twisted sardım kantaldan 1.4 ohm geldi griffnde psikolojik olabilir belki ama bir likitimin de aroma arttı gibi hissediyorum bi diğer likitte ise azaldı resmen aroması. neyse kısacası şuan griffin plus var elimde en iyi aroma için hangi tel dersiniz ? mtl tarzı atomizerde alabilirim sırf aroma iyi gelecekse buhar olmasa da olur
    En iyisi alien clapton sarmaktir,aroma konusundada baya ovulen bi tel turu. Ama cok dusuk ohm cikar
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    istick pico mega var bende de isteyen olursa satmayı düşünüyorum beyler. 3 aylık cihaz ve pil, kutusu yok sadece
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En iyisi alien clapton sarmaktir,aroma konusundada baya ovulen bi tel turu. Ama cok dusuk ohm cikar
    peki alien clapton mtl atoya takılır mı aklımda doggystyle var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coguna takilir ama onerilmez,mtl in olayi zaten ani isinip ani sogumasi. Duz khantal teller bu is icin en iyisi. Alien teller gec isinip gec sogudugundan dolayi ciger harici pek tavsiye edilmez. Alien teller icinde drdcoils le iletisime gecebilirsiniz kaliteli teller uretiyo.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doggye 26ga kantal 2.5mm e 8-9 tur benım tavsıyelm.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler arkadaşım benden gaza gelip bi hevesle Smok G-priv aldı.Hiç kullanmadı toplasan 1 coil bitirmedi.. 3-5 kez doldurmuştur belki oda... 350 TL iki pil ile beraber.Başka yerde yazmadım burdan isteyen varsa kaçırmasın.
    tekrarlıyorum iyi cihaz arayanlara..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doggye 26ga kantal 2.5mm e 8-9 tur benım tavsıyelm.
    eyvallah dostum not aldım denicem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün orjinal goon 528 de elime ulasti,3 günde türkiyeye geldi bi şaşirmadim degil. Hafta sonuydu tatildi derken 6. Günde elime ulasti. Rda arayanlara oneririm,ama tr de orjinalleri biraz fazla pahali.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

H22Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese selam bir sorum olucakti
    Bir arkadasim bana saolsun ego aio all in one
    Modeli sanirsam hediye etti starbuzz cilek ile kullanmis
    Tadini sevdim devam etmeyi dusunuyorum fakat
    Bu marka ve modelin sahtesi var mi ve patlama ihtimali nedir?
    Urunun resmi
    ..::PASSATURBO1::..

ScarpRex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı H22Power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam bir sorum olucakti
    Bir arkadasim bana saolsun ego aio all in one
    Modeli sanirsam hediye etti starbuzz cilek ile kullanmis
    Tadini sevdim devam etmeyi dusunuyorum fakat
    Bu marka ve modelin sahtesi var mi ve patlama ihtimali nedir?
    Urunun resmi
    Abim merhaba

Bu cihaz başlangıç için iyidir ama sizi 10 gün götürür 10 gün sonra iyi bir sete geçmeniz gerekir. Aroma ve buhar performansı düşüktür ve çok hızlı coil eskitiyor. Starrbuzz tütüncü likiti bildiğiniz nargile aroması gibi birşey kesinlikle kullanmayın. 300 tl civarı Smok al 85 alın pil dahil bu fiyatlarda genelde. Likit olarak ya kıyın paraya kaliteli premium likitler alın yada en azından insanların çok tercih ettiği yarı profesyonel hale gelmiş ev-yap likit satıcılarından alın. En azından tpa aroma falan olur içinde gliserinde kulağa damlatılan gliserin olmaz ağzınız burnunuz yara olmaz. Aklınıza takılan başka birşey varsa elimden gel diği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Whatsapp grubu falan diyordunuz abiler, kardeşler, romalarılar !
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memleketin zamına koydunuz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler whatsapp grubu kuruyorum... 0532 542 08 20 bana whatsapp dan mesaj atın isminiz bide sonuna E-cig techturkey yazın gruba ekliyim.. "Mehmet Ünal E-Cig Techturkey "

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)