User Tag List

Sayfa 222/231 İlkİlk ... 122172212220221222223224 ... SonSon
4382 sonuçtan 4.200 ile 4.218 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

TechTurkey SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mr.korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    likit akıtma eğer hava kanalından oluyorsa ;
    aslında likiti koyarken varolan hava kanalını kapatmamanızdan kaynaklanır tvf lerde , likit koymak için üst kapağı açmadan evvel alttaki hava kanalını kapayın , sonra üst kapağı açın likiti koyun kapatın ve alt havayı o şekilde tekrar açın. akıtmaz yüksek ihtimalle bundan çıkar sorununuz , birde coil değiştirme aşamasında yaşıyorsanız cam fitillerine bir bakın güzel oturmuyordur yada çok likitlenmiştir arasında sızıyordur. tamamen atomizeri dağıtıp güzelce temizleyip kurulayın tekrar toplayın ve likiti dediğim şekilde ekleyin sorun yaşamazsınız.
    Sagol yazmissinda mesaji duzeltebilir misin?

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anlasilan forumun turkce karakter algilama sorunu mevcut , zira sadece turkce karakterlerde kaymis yazi.

örnek = ornek

duzenledim tekrar.

likit akitma eger hava kanalindan oluyorsa ;
    aslinda likiti koyarken varolan hava kanalini kapatmamanizdan kaynaklanir tvf lerde , likit koymak icin ust kapagi acmadan evvel alttaki hava kanalni kapayin , sonra ust kapagi acin likiti koyun kapatin ve alt havayi o sekilde tekrar acin. akitmaz yuksek ihtimalle bundan cikar sorununuz , birde coil degistirme asamasinda yasiyorsaniz cam fitillerine bir bakin guzel oturmuyordur yada cok likitlenmistir arasinda sizdiriyordur. tamamen atomizeri dagitip gızelce temizleyip kurulayin tekrar toplayin ve likiti dedigiim sekilde ekleyin sorun yasamazsiniz.
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

TechTurkey SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mr.korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlasilan forumun turkce karakter algilama sorunu mevcut , zira sadece turkce karakterlerde kaymis yazi.

örnek = ornek

duzenledim tekrar.

likit akitma eger hava kanalindan oluyorsa ;
    aslinda likiti koyarken varolan hava kanalini kapatmamanizdan kaynaklanir tvf lerde , likit koymak icin ust kapagi acmadan evvel alttaki hava kanalni kapayin , sonra ust kapagi acin likiti koyun kapatin ve alt havayi o sekilde tekrar acin. akitmaz yuksek ihtimalle bundan cikar sorununuz , birde coil degistirme asamasinda yasiyorsaniz cam fitillerine bir bakin guzel oturmuyordur yada cok likitlenmistir arasinda sizdiriyordur. tamamen atomizeri dagitip gızelce temizleyip kurulayin tekrar toplayin ve likiti dedigiim sekilde ekleyin sorun yasamazsiniz.
    Tekrardan deniycem dediklerini tesekkurler..

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vaporesso swag kullanıyorum sigara içimine fazla gelir. Nargile içime daha uygun oluyor gt2 veya ccell ile.
    Swag alacaksanız gri olanı tavsiye ederim diğerleri plastik kasa gri ise metaldir Çin’den orijinal coilleri çok daha uyguna alabilirsiniz

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iqos kullananlar ne düşünüyor? Elktronik sigarayı kullanıp tekrar sigara donen birisiyim. O nedenle yorumlr onemli . Bir müddet sonra elektronik sigaradaki gibi Tekrar kenara atar mıyım acaba iqos u?

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vaporesso swag kullanıyorum sigara içimine fazla gelir. Nargile içime daha uygun oluyor gt2 veya ccell ile.
    Swag alacaksanız gri olanı tavsiye ederim diğerleri plastik kasa gri ise metaldir Çin’den orijinal coilleri çok daha uyguna alabilirsiniz
    orjinal olduğunu bildiğin güvenilir satıcı linki var mı ? gt8 için.

DoguErdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hak_on Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iqos kullananlar ne düşünüyor? Elktronik sigarayı kullanıp tekrar sigara donen birisiyim. O nedenle yorumlr onemli . Bir müddet sonra elektronik sigaradaki gibi Tekrar kenara atar mıyım acaba iqos u?
    16 Sene sigara kullanımı üzerine arada elektronik sigara deneyimleri, Iqos ile 1 haftalık bir deneme yine elektronik sigaraya döndüm. Iqos kullanımı ve yaydığı koku yüzünden beni rahatsız etti 1 hafta dayandım.
    Bir arkadaşıma verdim 1 senedir o kullanıyor o da elektronik sigara kullanamadı. Bence tamamen kişisel bir tercih.
    Elektronik sigarada likiti ve doğru makinayı tutturursanız sigarayı aratmaz. 2 Senedir elektronik kullanıyorum hiç sigara içmedim bu süre içerisinde.

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DoguErdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 Sene sigara kullanımı üzerine arada elektronik sigara deneyimleri, Iqos ile 1 haftalık bir deneme yine elektronik sigaraya döndüm. Iqos kullanımı ve yaydığı koku yüzünden beni rahatsız etti 1 hafta dayandım.
    Bir arkadaşıma verdim 1 senedir o kullanıyor o da elektronik sigara kullanamadı. Bence tamamen kişisel bir tercih.
    Elektronik sigarada likiti ve doğru makinayı tutturursanız sigarayı aratmaz. 2 Senedir elektronik kullanıyorum hiç sigara içmedim bu süre içerisinde.
    Kesinlike katılıyorum, doğru cihaz ve size göre uygun nikotin oranı ile asla aramazsınız. Bunun içinde bu işe girerken ucuzuna kaçmamak lazım. Çevremdeki herkes en dandik cihazları, merdiven altı likitleri denemiş gelmiş ben denedim bi işe yaramıyor diyor.

gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cihazlarim aspire breeze ve spyte. Genel plagal fena Cihazlar değil. Fakat lost vape Orion alıp olayı bitireceğim. Daha önce pod kullanıp bu cihaza geçen var mi. Kullandığı pos cihazla karşılaştırabiliriz süper olur.

Türkiye’de her yerde bitmiş bu üründen. Nereden buluruz uyguna. Bulmaz isem İtalya da varsa artık oradan alırım Mayis tatile gittiğimde.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Iqos'un ilk kullanıcılarından biriyim. Tütünü buharlaştırma olayı çok güzel. Koku vs minimuma inmiş. Doygunluk oranı çok iyi. Ben ilk kullandığımda 3 model tütün vardı şimdi 5 tütün oldu. Tek model iqos vardı şimdi 3 oldu sanırım. TR'de resmi satış olmadığı için paketi 20₺'ye satılıyor sanırım.

Ben ilk yakıştaki ve sondaki kokuyu sevemediğim için kullanmıyorum. Koku olayından dolayı da çoğu kişi vazgeçmiştir. Kısa süre deneme yapmak mantıklı. Ondan sonra sürekli kullanım için karar verilebilir.

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar uzun zamandır ecige ara vermiştim,0.3 nikotinli kahve aromalı ve coil alabiliceğim bi yer varmıdır ? ,bi süre önce bi siteden majestic pro 70vg30pg diye bi nbase aldım içemiyorum çok sert geldi ,makine just s .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben almak için bakınıyorum ancak güvenilir bir yer daha bulamadım.
    IQOSist diye bir site önerdi birisi. bakalım haber bekliyorum

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sitelere elinizden geldiğince bulaşmamaya çalışın, bu işin gerçek pazarı Facebook üzerinden dönüyor. Iqos bulunmaz ama face te
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir kaç evyap likit deneyip istediğim tadı aromayı çoğunda bulamayınca premium likitlere yönelmeyi düşündüm. Tavsiye edeceğiniz premium likit ve siteler nelerdir acaba. Cihaz swag kit 0mg kullanıyorum genelde, tatlı ve meyveli aromaları tercih ediyorum

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sevo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kaç evyap likit deneyip istediğim tadı aromayı çoğunda bulamayınca premium likitlere yönelmeyi düşündüm. Tavsiye edeceğiniz premium likit ve siteler nelerdir acaba. Cihaz swag kit 0mg kullanıyorum genelde, tatlı ve meyveli aromaları tercih ediyorum
    esigara.eu , burdan bulabılırsın,en guvenılır ve hemen hemen en uyguna aradıgınız her seyı bulabılecegınız bı yer

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esigara.eu , burdan bulabılırsın,en guvenılır ve hemen hemen en uyguna aradıgınız her seyı bulabılecegınız bı yer
    isteyen olursa vaporesso target ve merlin mini rta var tertemiz artik kullanmadigim icin satıyorum. takas olur.

lider-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar naçizane tavsiyem bu ürünleri kullanmak yerine bu sorunu kökten çözüp komple bıraksanız mantıklı değilmi ben daha önce 5 yıl bıraktım 2 kez ilk beş yıl için gençlik irademi kullanmıştım o zaman yaklaşık 10 aylık ciddi pskolojik mücadele ve spor yaparak başa çıkmıştım ve azaltmadan direk kesmiştim 10 ay boyunca ciddi bir mücadele kıvranma ile süreci tamamladım 5 yılın sonunda gene arada 1 tane keyif sigarası mantığı ile başladı ve gene başladım yeniden kullanmaya

daha sonra 2011 yılında bir kaç deneme yaptım başaramayınca ilaç kullanmaya karar verdim ilacın ismini ve kullanım şeklini paylaşmamda umarım sorun yoktur forum açısından

ilacın ismi CHAMPIX eczanelerde satılıyor ve lisanslı bir ilaç bu bir dönem sağlık bakanlığı SGK kapsamında karşılıyordu fakat artık karşılıyormu bilmiyorum bir ara talep çok olunca bildiğim kadarı ile muadil ilaçlara yöneldi şu an bir kutusu 300 tl civarında içinde 56 tablet hap var ben 6 ay düzenli kullandım yaklaşık 2 kutu bitirdim üçüncü kutuya niyetlendim fakat o kısmı ilaç kullanmadan atlattım günde 1 tane almak yetiyor önerisi sabah akşam birer tane fakat dediğim gibi bir tane yeterli öğlen tok karnına 1 adet aldığınızda 15 gün içerisinde sigara isteğiniz ciddi şekilde yok oluyor ve düzenli olarak kendi iradenize göre 3 - 6 - 9 aylık kullanım periyodu ile sigaradan komple kurtulabilirsiniz ilacın düzenli kullanımı halinde aynı anda sigara kullanımı neredeyse imaknsız

yan etkileri nedir diye sorarsanız ben yaşadıklarımı ve tavsiye ettiğim insanlarda görünen kısımlarından bahsedeyim

aç karnına alındığında bir müddet mide bulantısı yapabilir

bol bol rüya görürsünüz özellikle ilk zamanlar

iyi tarafı şu birazda yatıştırıcı özelliği var sigara yoksunluğundan kaynaklı siniri ortadan kaldırıyor

keyifli forumlar

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı NacreS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben almak için bakınıyorum ancak güvenilir bir yer daha bulamadım.
    IQOSist diye bir site önerdi birisi. bakalım haber bekliyorum
    Iqos Tr Sağlık Bakanlığından izin alamadığı için resmi satışı yok. Resmi olarak Kıbrıs'ta satılıyor. Son duyduğuma göre Tr'de 1 paket iqos siagara 20TL idi.
    Yeni cihazları da çıktı. Fiyatlar 300-650TL arasında değişiyor.

Ama iqos'u almadan önce birkaç kez birinden denemeni öneririm. İlk yakış ve söndürme zamanı çıkan koku ciddi anlamda sinir bozucu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aliexpreste son durum nedir ? Coil vs aldığımızda geliyor ama e sigara alma şansımız nedir ? İnternette tamamen şansa kalmış gelebilir de gümrüğe takılabilir de diyor ? Bir yolu yok mudur ? Tr de 550 tl olan cihaz şuan 380 TL’ye geliyor denemeye değer bence

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)