User Tag List

Sayfa 228/231 İlkİlk ... 128178218226227228229230 ... SonSon
4382 sonuçtan 4.314 ile 4.332 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Siyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi mtl dl yi bilmiyordum, baktıgıma göre sigara içim ve nargile içimmiş. Ürünüm Smok X Priv Kit 225W, coil olarak Q4 olanını kullanıyorum. Hepsi fabrika ürünü yani kendim sarma olayım falan yok açıkçası bu konularda pek bilgimde yok. Sizin öneriniz ne olur bu ekipmanlar ile?

DL : ciğer çekimi yani nargile içim dediğin

MTL : sigara içimi

Sendeki cihaz ciğer çekimine uygun , bu yüzden düşük nikotinli ( 3-6 mg gibi ) ve vg-pg 80-20 , 70-30 gibi likitler tüketmen gerekecek. Eğer amaç gerçekten sigaradan uzaklaşmak ise bu sendeki atomizer ile biraz zor bence. MTL içime uygun bir atomizer alıp yola devam etmen faydana olur.

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağlam hortla selamlar , günde 4 le 2 paket arası sigara tüketimim sonrası tekellerdeki kullan at vazollara sardım.İki aydır hiç sigara içmiyorum ama ciddi para gitti kullan at lara bi ayda.Dayanamayıp geri döndüm smok ipx80le.

Fakat likit olayına baya uzak kalmışım.Arkadaşımın tavsiyesiyle aldıım likitin aroması ciddi az geldi kullan aylara ve eski kullandığım likitlere kıyasla.Premium Turkish Delight diye bi markadan alıyoduk eskiden , onun Caramel Bisbuit ve Cheescake i vardı..(2016 2017ler) , şu an aktif satan bi yer bulamadım.Hala alan kullanan , likit için iletişim verebilecek kimse varmı?

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlam hortla selamlar , günde 4 le 2 paket arası sigara tüketimim sonrası tekellerdeki kullan at vazollara sardım.İki aydır hiç sigara içmiyorum ama ciddi para gitti kullan at lara bi ayda.Dayanamayıp geri döndüm smok ipx80le.

Fakat likit olayına baya uzak kalmışım.Arkadaşımın tavsiyesiyle aldıım likitin aroması ciddi az geldi kullan aylara ve eski kullandığım likitlere kıyasla.Premium Turkish Delight diye bi markadan alıyoduk eskiden , onun Caramel Bisbuit ve Cheescake i vardı..(2016 2017ler) , şu an aktif satan bi yer bulamadım.Hala alan kullanan , likit için iletişim verebilecek kimse varmı?
    hocam vozolun hangi aromalarını kullandınız,hangilerini tavsiye edersiniz? 2 oldu blue razz lemon alıyorum ama artık sıkıldığımı fark ettim,buna benzer bi tat tavsiyeniz var mı.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Johnny Vaper | Premium Likit

Bayagidir burdan aliyorum fena degil likitleri

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vazolla ilgili ;

kullandıklarım ;

kiwi guava - kivi tadı az , orta şekerli.
    Mango Peach Smoothie - mango şeftali , orta şekerli. denediklerim arasında 2. fav'ım.
    Passion Fruit Raspberry Tangerine - full karışık tadıda cappy karışık gibi - orta şekerli
    Lemon Mint - en az şekerli olan bu, bildiğin nane limon fresh bir tad , bence 1 numara bu
    Lush ice - karpuz , çok şekerli
    Sour Apple ice - yeşil elma aroması çok , çok içirtmiyor kendini bayıyor.
    Red Mojito bildiğin mojito tadı , çok şekerli.

médiocrité partout

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de Mart başı gibi Vozol 10binlik aldım Passion Fruit Raspberry Tangerine'den

Başlarda aroma çok güzel geldi ama şimdi pek alamıyorum, aroma azaldı gibi geliyor, sonra bakıyorum aleti şarj edip nefes çekince biraz daha yoğunlaşıyor. Ya gerçekten aroma azaldı, ya da artık tada alıştım bilemiyorum.
    10binlikle 6binliklerin bazılarında aroma farklılıkları var, birinde olan diğerinde yok falan... Mesela 10binliklerin arasında bir de Ejder Meyveli bilmemne vardı, hatta muzlu falan, Dragon Fruit Banana bilmemne diye geçiyordu. Bu bitince onu almayı planlıyorum.

Kayınbirader de geçende 6 binlik balkabaklı bilmemneli almış, çek bi tane enişte dedi, çektim, lan balkabağını yalamış gibi oldum bildiğin

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vozol larda özellikle 6binlik olan bazı cihazlarda kendi kendine tetikleme sorunu var.
    Bir gece garip bir kokuyla uyanıp cihazın kendi kedine çalıştığına şahit oldum. Allahtan farkedip camın dışına koydum. Sabah kasası erimiş vaziyetteydi.
    Çekim sonrası durmamaya başladığında pili boşalana kadar gözlem altında yada riski olmayan bi bölgede tutmanızı tavsiye ederim...
    Dikkatli olmakta fayda var...

edemirbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deeperblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vozol larda özellikle 6binlik olan bazı cihazlarda kendi kendine tetikleme sorunu var.
    Bir gece garip bir kokuyla uyanıp cihazın kendi kedine çalıştığına şahit oldum. Allahtan farkedip camın dışına koydum. Sabah kasası erimiş vaziyetteydi.
    Çekim sonrası durmamaya başladığında pili boşalana kadar gözlem altında yada riski olmayan bi bölgede tutmanızı tavsiye ederim...
    Dikkatli olmakta fayda var...
    Şahsen kullanmıyorum, amakız arkadaşım bir süredir kullanıyor. Bu 6binlikteki durum aldığı sanırım 3 cihazın 2sinde oldu. 6binlikler sıkıntılı. 10klık 3 tane kullandı hiçbir sıkıntı yaşamadı onlar daha sağlam gibi duruyor

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 pakete yakın sigara içiyordum. Eylül 2022 den bu yana Uwell Caliburn X isimli cihazı aldım. Likit olarak dinner lady vs. pahalı olanların hepsini kullandım ama en çok Saltica Heisinberg ve yine Saltica Vega hoşuma gittim (salt likit bunlar). İkisi de çok hafif ve aroması baymayan likitler. Bu süre içerisinde 1 defa kendimi denemek için sigara içtim ama üçüncü nefeste iğrenerek bıraktım. Bir daha da ağzıma sürme ihtiyacı duymadım. Yavaş yavaş likit olayını da azaltmaya başladım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet vozolların ufakları sıkıntılı, 10K'lıkta birşey olmuyor kolay kolay.
    ama genede sıcak bir yerde tutmayın.
    baş aşağı durmasın , şarjda çok durmasın özellikle..

10K' lıkları arada bir kapağını açıp alttaki delikten üfleyin.

aroma azaldığındada ürün bitiyor demek , metalik tat gelmeye başladığında bir kere daha şarja takın pili tam ikende metalik tat geliyorsa bitmiştir demektir , atın çöpe.
    médiocrité partout

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Uzun zamandır sarma tütün içiyorum. Her yerde sarmak kolay olmadığından ve normal sigara gibi şak çıkart iç özelliği bulunmadığı için tüketimim baya azaldı.

Günde 5 max 6 tane sigara içiyorum. Azaltmöak isteyenlere tavsiye ederim.

Tütün George Karelias 25gr'lık paket'i Bodrum merkezde 80 liraya alıyorum. Kos'da 2 Euro 1 hafta gidiyor.

Kağıt SMK unbleached brown. Filtre OCB organic. Şahane setup

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır sarma tütün içiyorum. Her yerde sarmak kolay olmadığından ve normal sigara gibi şak çıkart iç özelliği bulunmadığı için tüketimim baya azaldı.

Günde 5 max 6 tane sigara içiyorum. Azaltmöak isteyenlere tavsiye ederim.

Tütün George Karelias 25gr'lık paket'i Bodrum merkezde 80 liraya alıyorum. Kos'da 2 Euro 1 hafta gidiyor.

Kağıt SMK unbleached brown. Filtre OCB organic. Şahane setup

en güzel tütün denediklerim arasında
    turbocuk istiyoruz

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en güzel tütün denediklerim arasında
    Kesinlikle. Bende farklı 2-3 markayı denedim ama Karelias bambaşka. Aroması muhteşem, içimi inanılmaz rahat ve keyifli.

Golden Virgina, Drum falan boğuluyordum içerken

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle. Bende farklı 2-3 markayı denedim ama Karelias bambaşka. Aroması muhteşem, içimi inanılmaz rahat ve keyifli.

Golden Virgina, Drum falan boğuluyordum içerken
    Mentol takıntısından kurtulabilsem bende geçicem buna ama şimdilik iqos la idare ediyoruz.
    Türk kahvesi yanına purple + kemik gibi su. Oooh şöyle tomografi çeker gibi hissediyorsun valla içeriyi.

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar bu vozoldan bende denemek istiyorum nerden alıyorsunuz, nikotin seviyesi nedir ve iki patek sigara içen biri olarak onbinlik cihaz kaç gün gider ,daha önce bir dönem elektronik sigara kullanmıştım likit akıtıyordu bunda öyle bir sorun olurmu ?
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arabasızadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar bu vozoldan bende denemek istiyorum nerden alıyorsunuz, nikotin seviyesi nedir ve iki patek sigara içen biri olarak onbinlik cihaz kaç gün gider ,daha önce bir dönem elektronik sigara kullanmıştım likit akıtıyordu bunda öyle bir sorun olurmu ?
    10.000lik vozolda (50mg) % 5 nikotin olduğu söyleniyor.
    ben istanbul / bjkde oturuyorum ortalama her tabocco'cuda var,fiyatlarda kim ne tuttursa..(600 satadan gördüm , 400ede)
    orjinalliği kolay anlaşılıyor , kutu üstünde fake bir karekod var , o kodun stickerini çıkartıyorsunuz altından orjinal karekod çıkıyor , onu kameraya okutunca vozol sitesine yönlendiriliyorsunuz , alet register oluyor.
    1 okutulan kare kod 2.defa okutulmuyor.her kod uniqe.
    3-5 post önce yukarıda yazdığımı gibi kullanırsanız bir sorun olcanı sanmıyorum , zira ben hiç yaşamadım.

en son (3 gün önce) 2 tanesini 850e aldım.10K 'lık ortamala bende 25-30gün gidiyor.
    yemekten sonra yada alkoller asla gitmiyor.
    insan gene sigara arıyor.

sadece evde , arabada güzel oluyor. koku yok kül vs yok...
    médiocrité partout

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende hafta sonu İzmir Caddesindeki Amerikan pasajına gittim,baktım 10 binlik için 500 tl dedi ama çeşit yoktu,almadım.

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10.000lik vozolda (50mg) % 5 nikotin olduğu söyleniyor.
    ben istanbul / bjkde oturuyorum ortalama her tabocco'cuda var,fiyatlarda kim ne tuttursa..(600 satadan gördüm , 400ede)
    orjinalliği kolay anlaşılıyor , kutu üstünde fake bir karekod var , o kodun stickerini çıkartıyorsunuz altından orjinal karekod çıkıyor , onu kameraya okutunca vozol sitesine yönlendiriliyorsunuz , alet register oluyor.
    1 okutulan kare kod 2.defa okutulmuyor.her kod uniqe.
    3-5 post önce yukarıda yazdığımı gibi kullanırsanız bir sorun olcanı sanmıyorum , zira ben hiç yaşamadım.

en son (3 gün önce) 2 tanesini 850e aldım.10K 'lık ortamala bende 25-30gün gidiyor.
    yemekten sonra yada alkoller asla gitmiyor.
    insan gene sigara arıyor.

sadece evde , arabada güzel oluyor. koku yok kül vs yok...
    Sık alkol tüketen biri olarak benim için pek uygun değil sanırım, bodrumda hiç tabbacco da görmedim, yorum için teşekkürler belki bir ara netten alıp denerim.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben de bu dünyaya giriş yaptım

2 haftadır voopoo argus p1 kullanıyorum çok memnunum. Günde 12-15 sigara içiyordum, şimdi 3-5 e düştü

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)