User Tag List

Sayfa 52/231 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
4382 sonuçtan 970 ile 988 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benim bahsettiğim akma hava kanallarından gelen bu arada

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son zamdan sonra buralar değerler.
    Herkese bol dumanlı günler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ego one mega v2 cihazımla baya bir tecrübe edindim,neyi nerden alabilirim nasıl gümrükten geçer yada takılırsa ne yapabilirim.Tel sarma pamuk ısı akıtma fokurdama falan hepsinin çözümünü buldum.

Kendim ego one cl coili tekrar sarılabilir hale getirdim canavar gibi kullanıyorum.Ciğer çekimi(nargile gibi) yapmak istediğim zaman r0.5 lik sardığımı kullanıyorum alt kısmı daha geniş olduğu için,sigara içimi için 1 ohm olanı kullanıyorum altı daha dar.Ancak soyle birşey var cihazın hava yerini kıstığımda aynı şey oluyor.

En önemli tecrübe ise çekim yaparken cihazı dik tutmak.Özellikle likit azsa bi anda pamuk kuruyup yanabiliyor.

pamuguda uzun tutuyorum yandığı zaman sağa sola çekiyorum 10 sn de geri devam,1 gün idare ediyor.yani bir pamuğu 3 gün kullanıyorum bu şekilde.

likit olarak düşük nikotinlilerde bir muddet sonra deterjan tadı aldım belkide dandikliginden de olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    En sevdiğim burundan döndürüp geniz yolunu soğutmak

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de buradan alayım abi işimiz garanti olsun da arkadaşla nası iletişime geçiyoruz aradım bulamadım üye falanmı olmam lazım illa siteye? likit olarak da cekdenyılsla başlamayı düşünüyorum yada deneme paketi mi alsam? bir de ben normalde tek tük sigara içen (lisede normal içerdim üni ortalarında bıraktım) bi insanım sosyal içici denebilir cihazı da keyif için aldım, o yüzden 0 nikotin likit almayı düşünüyorum ne dersin?
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı semsialtunbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de buradan alayım abi işimiz garanti olsun da arkadaşla nası iletişime geçiyoruz aradım bulamadım üye falanmı olmam lazım illa siteye? likit olarak da cekdenyılsla başlamayı düşünüyorum yada deneme paketi mi alsam? bir de ben normalde tek tük sigara içen (lisede normal içerdim üni ortalarında bıraktım) bi insanım sosyal içici denebilir cihazı da keyif için aldım, o yüzden 0 nikotin likit almayı düşünüyorum ne dersin?
    Üye olup pm atmak gerekiyor. Cekdenyıls da aromanın sonu kahverengi şekerli bitiyor 0 mg alman daha mantıklı sigara içmediğine göre Nikotine hiç bulaşma

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Joyetech Ego One serisi cihaz alabilirsin ama coil masrafı bir süre sonra sinirini bozabilir ve Mod bir cihaza geçmek istersin.

dahili pili olan bir cihaz istersen bunu yurtdışından almak imkansız malesef çünkü pil olduğu için taşımıyorlar.

Ben aşağıdaki cihazı aldım kendime son derece memnunum.

Mod
    https://www.fasttech.com/p/4024300

Yedek cam
    https://www.fasttech.com/p/4348400

Yedek Coil
    https://www.fasttech.com/p/4321600

Starter kit içinde gerekli malzemeler geliyor 1 ay idare edecek şekilde ama yanında yedek coil almakta fayda var sarım vs işine başlamadan önce alışma evresinde. 18650 tipinde pille çalışıyor. Pili buradan temin etmek mümkün ben LG kullanıyorum 25 lira tanesi Sony'ler var 50 lira gibi gibi

RBA ve RDA hazırlama evresine geçecek arkadaşlar için aşağıdaki ürünler gerekli olacaktır.

Pamuk
    https://www.fasttech.com/p/4428500

Kanthal Tel
    https://www.fasttech.com/p/2553300

Tel Sarma aleti
    https://www.fasttech.com/p/2555100

Kangertech starter kit içinden RBA coil çıkıyor. Benim sonradan aldığım RBA'lar (rengini sevdiğim için ) dandik çıktı çünkü malesef likit aktı bunun kullanınca. Bundan almayın

https://www.fasttech.com/p/3822804
    bilgi için teşekkürler şimdi yukardaki siteden alınca pilsiz geldiği için gümrük sorunu falan olmuyor mu kredi kartı ile direk alabiliriz yani
    ben o sarma pamuk falan uğraşmak istemiyorum 2-3 tane coil alayım bozuldukça değiştiririm
    tr den pil ve likit alsam yeter sanırım

ciddi ciddi düşünüyorum artık bakalım hayırlısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xor abi müsait bi zamanında ilk posta detaylı bi şekilde bilgileri yazsan okadar güzel olur ki ben konuyu bayadır takip ediyorum defalarca aynı sorulara uzun uzun cevaplar verdin hiç üşenmeden yardımcı oldun herkese, o şekil bi çalışma yaparsan bence çok efsane olur, coil nedir hangi cihaz hangi pil tel tipleri vg oranı ohm watt olayları vs okadar detaylı bir iş ki 0dan başlayan birisi gerçekten kayboluyor işin içinde sen fikir danışmak için açtığın bu konuda master oldun gençlerin de elinden tut eyyorlamam bukadar
    SM Spacers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onur_si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgi için teşekkürler şimdi yukardaki siteden alınca pilsiz geldiği için gümrük sorunu falan olmuyor mu kredi kartı ile direk alabiliriz yani
    ben o sarma pamuk falan uğraşmak istemiyorum 2-3 tane coil alayım bozuldukça değiştiririm
    tr den pil ve likit alsam yeter sanırım

ciddi ciddi düşünüyorum artık bakalım hayırlısı
    Kargoda seçeneklerden DHL GLOBAL MAIL seçersen problemsiz gelir sakın SG veya CN POST secmeyin patlar gelmez

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan ne kadar yayıldı bu iş ya.. Kurtalan express gibi geziyor millet
    Tango-1 never dies.

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En sevdiğim burundan döndürüp geniz yolunu soğutmak
    valla bizi çevirecekler bigün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı semsialtunbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xor abi müsait bi zamanında ilk posta detaylı bi şekilde bilgileri yazsan okadar güzel olur ki ben konuyu bayadır takip ediyorum defalarca aynı sorulara uzun uzun cevaplar verdin hiç üşenmeden yardımcı oldun herkese, o şekil bi çalışma yaparsan bence çok efsane olur, coil nedir hangi cihaz hangi pil tel tipleri vg oranı ohm watt olayları vs okadar detaylı bir iş ki 0dan başlayan birisi gerçekten kayboluyor işin içinde sen fikir danışmak için açtığın bu konuda master oldun gençlerin de elinden tut eyyorlamam bukadar
    Doğru söylüyorsun aslında toparlayıp genel bilgi yazmam lazım herkes soruyor pm'den konudan tek tek elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışıyorum. Cevap veremediğim unuttuğum arkadaş varsa affola

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bizi çevirecekler bigün

Dün Mecidiyeköy viyadük üstünde durdu trafik, bende camlar kapalı sunroof'dan saldım buharı arkadan bi seat yanaştı yanıma döndür gelsin diyor

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 2 yıl kadar önce heves edip deneme amaçlı belki de hiç duymadığınız OLC marka bir ürün aldım Ankara'daki maltepe pazarından, yanılmıyorsam 45-50 tl gibi bir fiyata. Hatta sigaranın diğer tarafında Arslan yazıyor ve aslan logosu var, o zamanlar bir red kiwi furyasıdır gidiyordu herkes onu tavsiye ediyordu, şimdi gördüğüm kadarıyla genel görüş kötü bir marka olduğu yönünde, hiç bir yerde adı bile duyulmuyor.
    Sigarayla birlikte Dekang marka Red Bull aromalı likit de almıştım. Bugün tekrar şarjını doldurup likiti tazeleyip denedim fakat inanılmaz susama hissi vs oluşturuyor.
    Yeni ve kaliteli bir sigara ve likit kombinasyonuna geçmek istiyorum, Ankara'da elden temin edebileceğim bir yer tavsiyesi var mıdır acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 2 yıl kadar önce heves edip deneme amaçlı belki de hiç duymadığınız OLC marka bir ürün aldım Ankara'daki maltepe pazarından, yanılmıyorsam 45-50 tl gibi bir fiyata. Hatta sigaranın diğer tarafında Arslan yazıyor ve aslan logosu var, o zamanlar bir red kiwi furyasıdır gidiyordu herkes onu tavsiye ediyordu, şimdi gördüğüm kadarıyla genel görüş kötü bir marka olduğu yönünde, hiç bir yerde adı bile duyulmuyor.
    Sigarayla birlikte Dekang marka Red Bull aromalı likit de almıştım. Bugün tekrar şarjını doldurup likiti tazeleyip denedim fakat inanılmaz susama hissi vs oluşturuyor.
    Yeni ve kaliteli bir sigara ve likit kombinasyonuna geçmek istiyorum, Ankara'da elden temin edebileceğim bir yer tavsiyesi var mıdır acaba?
    amerikan pasajında var diyolar ama tam bilmiyorum neler var, orjinal midir çakma mıdır bişey diyemem, internetten alabilirsiniz yurtiçi yada yurtdışından
    SM Spacers

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seneler once almış olduğum cihazı buldum mekanik mod

sarılı hazır coil alıcam onceden alışveriş yaptığınız bir site varmıdır

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneler once almış olduğum cihazı buldum mekanik mod

sarılı hazır coil alıcam onceden alışveriş yaptığınız bir site varmıdır
    fast tech'den alıyorum ben Onurcum yurt içi fiyatları adam sever olduğu için

srdralc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğru söylüyorsun aslında toparlayıp genel bilgi yazmam lazım herkes soruyor pm'den konudan tek tek elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışıyorum. Cevap veremediğim unuttuğum arkadaş varsa affola

valla bende özelden bilgi almak istiyordum ama madem böyle bir şey yazdın ağabey genelden ufak bir çalışma yapsan herkes nasiplense

sıfırdan bu işten hiç anlamayanlara yönelik ; zamlardan kaçan, yeni bebeği olacaklar benim gibi bu elektronik sigara işine girecek

ilk başta ne almamız lazım,
    temizlik periyodu ne olmalı ?
    kaç ayda hangi parçalarını değiştirmeliyiz ?
    yedekli alacağımız parçalar ne olmalı vs. gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kaynak: Yeni başlayanlar, kararsızlar, hoşlananlar, kıllananlar | Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu

Yeni başlayan arkadaşlar, öncelikli olarak Ego pil+Clearomizer kombinasyonuyla buhar dünyasına adım atınız... Belki beğenmeyeceksiniz, belki size garip gelecek, belki "bu daha zararlıymış ağa" deyip vazgeçeksiniz.

Ben almışken evladiyelik alayım, yok böyle bir şey, önce sen mevzuya gir, sonrasında zaten imkan verdikçe veya Allah ne verdiyse evladiyelik bir çok evladın olacak dolabında, çantanda... Buhar dünyasına kaptırdın mı gidersin, tek isteğin "BUHAR BANYOSU" olur, bilgin olsun...

Eeee o zaman ne alayım, tekli setler al, önce pilini şarj et, sonra clearomizer'e aromalı sıvı doldur (Fantezi yapma, tütün tatlarıyla başla ve hiçbir zaman tam olarak tütün tadı alabileceğin gibi bir umuda kapılma, başarılı çalışmalar var mı, var, ama hem neden o iğrenç tadı alasın ki mübarek, al nikotinini otur oturduğun yere

Sonra clearomizeri pile tak, pilde bulunan plastik ateşleme butonuna bas, evet buhar geliyor mu? Gelmedi, kilitli olabilir pilin seri şekilde 5 tık yap, plastik ateşleme düğmesinden hızlıca sana göz kırpma ışıkları gelecektir, şimdi çek, evet buhar geldi, hatta çok iyi geldi değil mi?

İyi gelmediyse gerisini okuma, " Bırak zararını, gözünün seğirmesini ve geceleri terlemeni", ilgilenmiyoruz

Birinci aşamayı geçtin ki okumaya devam ediyorsun, sen bu başlangıç setliye istersen bir yıl takıl, istersen bir ay, o senin tercihin. Ama diyorsan ki bu tütün yakma faslını bırakalım nargile fokurdatma kısmına geçelim, işte şimdi seni sevdim...

Pili takar ateşlerim ağa, diyorsan mekanik modlar, pili takıyorsun ve ateşliyorsun, pilden aldığı gücü atomizere verir, pil güçlü olduğu sürece o da güçlüdür, mekanik modlar bir anlamda pillerinin kölesidir unutma

"Yeri gelmişken, birrrr iyi pil al arkadaşım AW, Efest, Panasonic, Sanyo, Nitecore vb. , ikiiiii tüm modlarda li ion pillerin olası tehlikelerine karşı yeterli sayıda veya büyüklükte hava deliğine sahip olup olmadığını kontrol edin.."

Bu mekanik modların bir özelliği de çoğunun yakışıklı olmasıdır. Vücutçudurlar Genelde Avrupa'lı girişimcilerin Çin üreticileri ve diğer teknolojik ürünlere karşılık can simitleridir.

Pilide takarım, voltumu, wattımı da ayarlarım, icabında dual coil cartomizer takar 5.0 V yapar VOLTRAN bile olurum diyorsan* Değişken gerilim tam sana göre, değişken gerilim cihazın sana derki "beni 3.0 V'den 6.0 V'ye kadar koşturabilirsin, ben anlamam pilin bana verdiği 3.7 V gücü, yükseltirim, takip et, yüksel ulen!!! "

*Cihazının çıkış gücü limitine göre 2.5, 3, 4, 5 Amper, Voltranı tam olarak oluşturamayabilirsin Ayaklar filan olmayabilir

Ha 5.0'ları, 6.0'ları bu fani dünyada görebilir misin, garantisi yok, ama bulunsun, ama ileride belki görürüm, işte bu değişken gerilimin, kullanıcının yetersiz kalmakla ilgili gerilimini aldığı andır, her seferinde böyle bir kullanıcı görsem gözyaşlarımı tutamam

Mekaniği, değişkeni aldım, pili de aldım, eeee, sonra... İşte sonrasında sistem sorusu kurcalamaya başlar kafanı, hangi sistem, ego pile CE4-5-6 Allah ne verdiyse taktım, buna ne takacağım?

Bam teli burası işte, bu cihazlar bir değil, birden fazla seçenekle ve sevgiyle yaklaşmalısınız. Cartomizer mi alsam, Vivi Nova mı? Alacaksın ikisini de, ya şimdi alacaksın, ya imkana göre tamamlayacaksın, beğendiklerin olacak, beğenmediklerin olacak, eleyeceksin, başka şekilde kim ne derse uydurmuş olur, Tank+Carto sisteme hasta olma olasılığında var, gözünü seveyim CE 6 deme olasılığında, ben doğrudan damlatmalı atomizeri buldum başkasına bakmam ağa derken, kendini bir anda dolabını, çantanı nereye koydum ben bu Vivi Nova'yı diye debelenirken bulabilirsin.

Hasılı, çeşit çok arkadaşlar, ve en iyi sistem sağlıklı çalışan sistemdir,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)