User Tag List

Sayfa 8/231 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
4382 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ego mini'nin gerçekten kullanışlı olduğunun görseli eVic VT almayı düşünen arkadşlar için kıyaslama amaçlı ekliyorum fotoğrafı. VT elde melde taşınmaz o derecede ağırlığı var. Mini'yi ceket cebine atıyorum unutuyorum o derece hafif.

Oem çıkış & HKS 102mm

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Falmor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buharistan Heisenberg 100ml üretimini durdurmuş sanırım.Ben yine 1 litre aromasız sipariş ettim.Kendim halledicem aroma işini.

En soldaki çiftli ilk aldığım red kiwi marka sadece 1 ay dayanabildiğim cihaz.Bataryalarını arkadaşıma bağışladım.İkinci sırada Kangertech Emow mega.Ara geçiş olarak çok kısa kullandım.Üçüncü sırada gerçekten elektronik sigaradan keyif aldığım Kangertech subbox ki hala kullanıyorum.En sağda yepyeni Joyetech Cuboid ve Indulgence Mutank ölümcül sis makinaları var.Yukarıda görülen tuborg şişesi kendi üretimim olan birayla dolu.Bu ay sonu ilk parti içime hazır olucak.Grolsch şişesi ise yine kendi üretimim olan Cutwood Unicorn Milk kopyası olan likitim.

Serkan_UR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hep Aklımda olan ve birtürlü hakim olup alamadığım birşeydi Bu konunun vasıtası ile hızlandı durum ve buharistan.com ile görüştüm başlangıç olarak bana

http://www.buharistan.com/buharistan...roduct_id=1071

tavsiye etti 1 likit de ekleyerek aldım.Dün elime ulaştı.Ben zaten sigara kokusunu ve tadını sevmeyen ama içen birisi olarak Sigara içmek 1 an bile aklıma gelmedi.

Yanlız içmeyi düşünen bizlerin bile tam olarak hakkında bilgi sahibi olamadığımız e-sigara 3. şahıslar tarafından baya bilinir olmuş ve "Sakın İçme Kanser Yapıyormuş" söylemleri can sıkıcı oluyor..Tabi kide zararsız demek yanlış olur ama doğru likit kullanımı ile yanma sonucu ortaya çıkan atıkların çekildiği sigaradan daha az zararlı olduğunu düşünüyorum..

Doğru likit demişken daha az kimyasallı doğal likitler nereden temin edilir yada hangi markalardır bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koray abi kullandığın bundan mı ?

http://www.buharistan.com/buharistan...roduct_id=1187
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koray abi kullandığın bundan mı ?

Just a moment...
    Bundan kardeşim benim e-cig. Hatta bununda mini versiyonu

Just a moment...

Ama kısa vadede falmor'unda tavsiye ettiği aşağıdaki cihaza geçiş yapacam ev kullanımı için özellikle.

Just a moment...

Ofis ve dışarıda kullanım için joyetech ego one mini çok ideal.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan kardeşim benim e-cig. Hatta bununda mini versiyonu

Just a moment...

Ama kısa vadede falmor'unda tavsiye ettiği aşağıdaki cihaza geçiş yapacam ev kullanımı için özellikle.

Just a moment...

Ofis ve dışarıda kullanım için joyetech ego one mini çok ideal.
    Genel bir konu abi ama bu elektronik sigaranın zararı var mıdır normal sigaraya göre ? Millet zararlı falan diyor da ,çok ciddi sigara tiryakisi değilim içmediğim günlerde olur ,genelde günde 3-4 dal içerim. Canım çok çeker bazen o yüzden elektronik sigara mı alsam diyorum.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu arada linkleri sürekli yerli site üzerinden veriyoruz ama süre mühim değil beklerim diyenler Fast Tech'den almalı fiyatlar çok daha uygun Falmor satın almış ürünlerde sıkıntı yok.

https://www.fasttech.com/products/0/...ni-starter-kit

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Genel bir konu abi ama bu elektronik sigaranın zararı var mıdır normal sigaraya göre ? Millet zararlı falan diyor da ,çok ciddi sigara tiryakisi değilim içmediğim günlerde olur ,genelde günde 3-4 dal içerim. Canım çok çeker bazen o yüzden elektronik sigara mı alsam diyorum.
    Günde 3-4 sigara içen birisi için bence gerek yok ama senin kararın tabi. Ben günde 1 paket içiyordum.

Sigaranın içindeki en zararsız madde Nikotin diğerlerini sen düşün Likitlerde sadece Nikotin var hatta istemezsen nikotinsiz likitlerde var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günde 3-4 sigara içen birisi için bence gerek yok ama senin kararın tabi. Ben günde 1 paket içiyordum.

Sigaranın içindeki en zararsız madde Nikotin diğerlerini sen düşün Likitlerde sadece Nikotin var hatta istemezsen nikotinsiz likitlerde var.
    Olsun abi ciğerlere gerçek sigara çekeceğime nikotinsiz likit çekerim . O paylaştığın yabancı siteden alsak sorun yaşamayız herhalde.

Buharistan'dan benim paylaştığımı alıyorum galiba abi . Önerdiğin güzel keyifli bir likit var mı ?
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Olsun abi ciğerlere gerçek sigara çekeceğime nikotinsiz likit çekerim . O paylaştığın yabancı siteden alsak sorun yaşamayız herhalde.

Buharistan'dan benim paylaştığımı alıyorum galiba abi . Önerdiğin güzel keyifli bir likit var mı ?
    Senin link verdiğin clone cihaz onun hakkında hiç fikrim yok ama konunun başlarında olumsuz yorum gelmişti o cihaz için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin link verdiğin clone cihaz onun hakkında hiç fikrim yok ama konunun başlarında olumsuz yorum gelmişti o cihaz için
    Zaten normal sigarayı bile fazla tüketen biri değilim abi,güzel bir marka ürün önerir misin ? Yani ortalama bir cihaz beni memnun edecek şekilde.
    imzasız..

MuratCan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MCT 106
    '11 GP evo dizel ===>
    '02 Corsa C GSI 1.8 ===>

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son iki link aynı ürün zaten. onlar VT ibareli (ısı ayarlı)
    Başlangıç için 1. verdiğin linkteki hertürlü iş görür. ilk başta ısı ayarlı cihaza gerek yok bence..

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler atomizer ve sivi almam lazim ancak bulamadim tipini modelini joyetech vic vtc mini cihazimin modeli. Nikel yada titanium atomizer almam gerek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuratCan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alttaki ikiliden birini alırdım ben olsam.Hem pil kapasitesi daha fazla,hemde atomizerin likit kapasitesi.Birinci cihazın coili 1 ohm muş.Bu da aşağı yukarı 15-20W güç vermen gerek ki duman alasın demek.850 mAh bataryayı yer bitirir hemen.Günü çıkaramazsın.

Bu arada dahili bataryaya sahip cihaz kullanan arkadaşlar cihaz şarja takılıyken kullanmasınlar.Pillerin en tehlikeli olduğu zaman ya şarj aşaması yada bitmeye yakın oldukları zaman.Yüzünüze yakın olmasın bu zamanlarda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler atomizer ve sivi almam lazim ancak bulamadim tipini modelini joyetech vic vtc mini cihazimin modeli. Nikel yada titanium atomizer almam gerek
    Set olarak aldıysan atomizerin muhtemelen ego one modellerinden biridir.Bu linkteki olabilir.

https://www.fasttech.com/products/0/...-titanium-coil

Likit olarakta yerli heisenberg fena değil.Yabancı olarakta ben en son şunu sipariş ettim.Yorumları çok iyi genelde.Kargosuda amerika için uygun sayılır.

http://eliquid.com/products/one-hit-wonder-milk-man

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bugun teslim aldım daha hiç sigara içmedim duman olayı fena nargile gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Zaten normal sigarayı bile fazla tüketen biri değilim abi,güzel bir marka ürün önerir misin ? Yani ortalama bir cihaz beni memnun edecek şekilde.
    Ego one mini başlangıç için en ideal cihaz kardeşim

https://www.fasttech.com/products/3031/10012927/2390803

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı miNNic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bugun teslim aldım daha hiç sigara içmedim duman olayı fena nargile gibi
    Sert dumanlama coili yakarsın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)