User Tag List

Sayfa 54/231 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.008 ile 1.026 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 ay önce aldım, hatta ve hatta wismec realeux 200s ile birlikte 2 adette wismec pil almıştım aynı kutuda gearbestten geldiler, piller cihazın dışındaydı. bu gumruk olayı tamamen şans ve ordkai gümrükçünün elinde bitiyor malesef su gecer bu kalır diyemiyoruz, misal griffin top air flow sipariş verdm geldi, wismec theorem notch coil sipariş verdm takldı falan böyle salak saöma işler

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı utkunoa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay önce aldım, hatta ve hatta wismec realeux 200s ile birlikte 2 adette wismec pil almıştım aynı kutuda gearbestten geldiler, piller cihazın dışındaydı. bu gumruk olayı tamamen şans ve ordkai gümrükçünün elinde bitiyor malesef su gecer bu kalır diyemiyoruz, misal griffin top air flow sipariş verdm geldi, wismec theorem notch coil sipariş verdm takldı falan böyle salak saöma işler
    Büyük kısmete geçmiş özellikle pil

LG HE2 kullanıyorum ben performansı çok ama çok iyi. Tam bitik olan pil aşağı yukarı 2-2,5 saatte doluyor tek handikap bu.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cuttwood

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Aps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @XoR hahaha foto güzelmiş

şu pili alamadım bi türlü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Aps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @XoR hahaha foto güzelmiş

şu pili alamadım bi türlü
    Yahu at bi pm Axamcı'ya yoksa üyeliğin pm atayım şifremi versin hesap no Eft'yi aynı gün kargoluyor zaten çocuk

facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denediğiniz tester paketi var mı yerli alabileceğimiz hepsinden azar azar... Ne tarz bir likit hoşuma gidecek biraz daha net belirlemem gerekiyor gibi...
    Everyday I ** Çapulling!!!

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Likit yorumu:

http://www.sigaroma.com/elektronik-s...okie-10ml.html

Uzun zamandır cookies star dışında kurabiyeli tatlarda bir likit bakınıyordum. Linkteki üründen aldım, dumanı yoğun, baş ve boğaz ağrıtmıyor. Ama çok yağlı bir içimi var, yağlı içimi nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Sözün özü tüm gün içilebilecek bir likit değil, mide bulandırması yapıyor. Tatlı yemiş hissiyatı veriyor, ama nasıl tatlı çok yendiğinde mide bulandırır bu da aynı şekilde. Demlenince yağlı içim ve mide bulantısı yok oldu ama bu sefer de sanki aroması uçtu. Sözün özü, elimde değişiklik olsun diye bulunduracaksanız alın. Zevk meselesi belki çok beğenen çıkar, ama 10 üzerinden 6 bir likit.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı facia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denediğiniz tester paketi var mı yerli alabileceğimiz hepsinden azar azar... Ne tarz bir likit hoşuma gidecek biraz daha net belirlemem gerekiyor gibi...
    Vapesis sitesinde bu tarz tester kitler mevcut ama hiç denemedim

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalbi temiz adammışım
    Arkadaşımla yaptığım kısa süreli bir sohbet ile zamanında kaliteli bir e-sigara aldığını ve 1 sefer kullandıktan sonra hoşuna gitmeyip bıraktığını öğrendim. Dün itibariyle bana hediye etmesiyle yeni e-sigarama kavuştum. Kendileri joyetech eCom mega..
    Artıları saymakla bitmez, eski dandik e-sigaramdan sonra kalite farkı gerçekten inanılmaz. Tek dezavantajı boyunun çok büyük olması şimdilik. Şu an joyetech cappucino likit ile devam ediyorum , enerji içeceği aromasından sonra çok tatmin etmese de zamanla kendi optimum lezzetimi bulacağımı düşünüyorum.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    senelerdir unuttugum ,tozlu raflardan benim emektari cikardim

tabi durmaktan coil fln cort ama calisiyor denedim , bikac degisiklikle bakalim nasil olucak

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Aps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu at bi pm Axamcı'ya yoksa üyeliğin pm atayım şifremi versin hesap no Eft'yi aynı gün kargoluyor zaten çocuk
    Abi pm atmıştım geri dönmemişti. Geri dönüş yapmış fişekledim şimdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Likit işi hep deneme yanılma kendi aromanı keyfini keşfetme. Bu oturduktan sonra gerçekten büyük keyif oluyor e-cig

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Aps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi pm atmıştım geri dönmemişti. Geri dönüş yapmış fişekledim şimdi
    Şarj aletine çok para verme 25 liraya sattığı tekli olan kafidir iPhone şarj edebilen versiyonlarda var ama Lcd ekranlı vs gereksiz işler

emre yeşil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günde yaklaşık 1.5 paket sigara içiyorum ve bu sigaranın neredeyse tamamını masa da bilgisayara daldığımda tüketiyorum yolda yürürken ve araç için de hiç içmiyorum evde belki 3 tane içiyorum marlboro light kullandığım için oda kendi kendine bitiyor zaten ve duman ve kokusundan nefret geldi fakat şu el ve sanırım duman alışkanlığından kurtulamadım 2008 gibi sanırım markasını hatırlamadığım beyaz renk sigara kalınlığın da fakat daha uzun bir cihaz hediye gelmişti onu kullanırken sigara kullanımım neredeyse günde 3 adete inmişti şimdi konuyu okuyunca tekrar bir cihaz almaya ve sigarayı sıfıra indirmeye karar verdim fakat çok karışık yorumlar var parçalar havada uçuyor ilerleyen vakit de belki ama şimdi parçalar ile uğraşmak istemiyorum hazır set olarak alabileceğim önerileriniz nelerdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı emre yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde yaklaşık 1.5 paket sigara içiyorum ve bu sigaranın neredeyse tamamını masa da bilgisayara daldığımda tüketiyorum yolda yürürken ve araç için de hiç içmiyorum evde belki 3 tane içiyorum marlboro light kullandığım için oda kendi kendine bitiyor zaten ve duman ve kokusundan nefret geldi fakat şu el ve sanırım duman alışkanlığından kurtulamadım 2008 gibi sanırım markasını hatırlamadığım beyaz renk sigara kalınlığın da fakat daha uzun bir cihaz hediye gelmişti onu kullanırken sigara kullanımım neredeyse günde 3 adete inmişti şimdi konuyu okuyunca tekrar bir cihaz almaya ve sigarayı sıfıra indirmeye karar verdim fakat çok karışık yorumlar var parçalar havada uçuyor ilerleyen vakit de belki ama şimdi parçalar ile uğraşmak istemiyorum hazır set olarak alabileceğim önerileriniz nelerdir.
    Joyetech Ego One serisinden biri ile tekrar başlayabilirsin.

Likiti doldur ateşle, coil yandığında sök yenisini tak devam et şeklinde kolay kullanımı seçebilirsin. Alışabilirsen ileride daha pro cihazlara geçiş yapabilirsin.

http://www.joyetech.com.tr/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şuan en uygun fiyatlı cihaz bu görünüyor.

http://www.joyetech.com.tr/elektroni...rice&order=ASC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koray abi yeni eline ulaşan tel rda ve pamuk hakkında yorumlarını paylaşır mısın?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ynsemr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koray abi yeni eline ulaşan tel rda ve pamuk hakkında yorumlarını paylaşır mısın?
    3'lü olan kanhtal teli henüz sarma fırsatım olmadı. RDA içinden çıkan hazır tekli kanthal telleri RDA ya bağladım ve içtim oldukça keyifli aroması ve buhar oranı

SerkanKurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan en uygun fiyatlı cihaz bu görünüyor.

http://www.joyetech.com.tr/elektroni...rice&order=ASC
    bu site den alınca gümrük sorunu falan oluyormu acaba ? türkiyede değil sanırım ürünler ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)