User Tag List

Sayfa 60/231 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.122 ile 1.140 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Aps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @XoR çift silah geziyorsun abi sana problem olmaz

Kangertech çok az likit sızdırıyor depoyu fullediğim zaman, ondan sonra sızdırma yok. Neden olabilir ?
    Havaların ısınması sonucunda oluşan genleşme olarak görüyorum sıkıntıyı keza yerinden çıkmayan tank altı oringde her söktüğümde çıkmaya başladı.

Bende de ilk defa geçenlerde mini bir sızdırma hadisesi oldu ama 1 damladan halliceydi parmakla hallettim itinayla şorta sildim

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün Vtc mini siparişim kargoya verildi, ilk ürün olacak bakalım deneyelim
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son zamanlarda burun kaşıntısı (mevsim alerjisi gibi sanki..) hapşırık, vücuttta kaşıntı vb. şeyler yaşamaya başladım. 3 gündür felan kullanmıyorum.. hepsi geçti belirtilerin, neden olabilir acep ? yaşayan oldu mu hiç.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı opamp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda burun kaşıntısı (mevsim alerjisi gibi sanki..) hapşırık, vücuttta kaşıntı vb. şeyler yaşamaya başladım. 3 gündür felan kullanmıyorum.. hepsi geçti belirtilerin, neden olabilir acep ? yaşayan oldu mu hiç.
    vücutta kırmızı lekeler çıktı mı kızamık gibi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ynsemr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende var bunlardan ama e-cig'den olacağını hiç düşünmemiştim

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pg alerjisi abi yazın çıkıyor forumlarda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pg vg oranlarını yazarmısınız alerji belirtisi gösterenler ?
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cihaz Joyetech Ego One, CL 1 ohm atomizer başlık kullandım aldığımdan beri.. kullandığım likitler;

En çok aromasız Fumetti Nbase %100 VG (6 mg) Bunu ilk aldığımda kullandım daha çok, o zamanlar alerjik birşey yoktu hiç.
    >Sapphire Premium - Hulks Lime (%85 VG %10 PG %5 Su) (0 mg) Bu ilk kullandığım likit, ozaman da sıkıntı yoktu.
    >Sapphire Premium - Selected Tobacco (%85 VG %10 PG %5 Su) (0 mg) kısa bir süre kullandım.
    >Sapphire Premium - Mangolomania (%85 VG %10 PG %5 Su) (0 mg) kısa bir süre kullandım.
    >Cookies Star (%75VG %25PG) Kullanmaya başladıktan sonra alerjik belirtiler başladı gibi sanki..

Sapphire marka olanların hepside 0 mg nikotin olduğu için Fumetti Nbase (6mg) ile karıştırıp içiyordum ilk zamanlar hep, ama o zamanda bir sıkıntı yaşamamıştım fazla.. Cookies Star'dan kaynaklı bir sıkıntı olabilir mi acep ? önceki yazdığım belirtiler haricinde eklemeyi unuttum, sürekli boğazda balgam hissi vardı birde..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ynsemr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var evet minik minik çıkıyor sanki dikkatimi çekmişti. ama daha çok güneş altında dışardayken sıcak ketkisiyle kaşıntıyla birlikte oluyor gibiydi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cihaz Joyetech Ego One, CL 1 ohm atomizer başlık kullandım aldığımdan beri.. kullandığım likitler;

En çok aromasız Fumetti Nbase %100 VG (6 mg) Bunu ilk aldığımda kullandım daha çok, o zamanlar alerjik birşey yoktu hiç.
    >Sapphire Premium - Hulks Lime (%85 VG %10 PG %5 Su) (0 mg) Bu ilk kullandığım likit, ozaman da sıkıntı yoktu.
    >Sapphire Premium - Selected Tobacco (%85 VG %10 PG %5 Su) (0 mg) kısa bir süre kullandım.
    >Sapphire Premium - Mangolomania (%85 VG %10 PG %5 Su) (0 mg) kısa bir süre kullandım.
    >Cookies Star (%75VG %25PG) Kullanmaya başladıktan sonra alerjik belirtiler başladı gibi sanki..

Sapphire marka olanların hepside 0 mg nikotin olduğu için Fumetti Nbase (6mg) ile karıştırıp içiyordum ilk zamanlar hep, ama o zamanda bir sıkıntı yaşamamıştım fazla.. Cookies Star'dan kaynaklı bir sıkıntı olabilir mi acep ? önceki yazdığım belirtiler haricinde eklemeyi unuttum, sürekli boğazda balgam hissi vardı birde..
    Pg gibi duruyor fakat %25 fazla bir değer değil genellikle zaten %10 kullanmışsınız tekrar %10 a düşüp ortalama 1-1,5 hafta test yapabilirsiniz kendiniz, Baktınız hiç olmuyor %100 Vg deneyin abicim gene olmazsa bir Dr gidin Pg bazı kişilerde alerji yapabiliyor . Ki bende yeni başlayacagım için ne olacagını tam kestiremiyorum umarım hassasiyetim yoktur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorun yaşamadığım ilk düzene döneceğim test yapayım bi kendim.. Tankı yıkayıp yeni atomizer takıp sadece Nbase %100 vg 6 mg değerini deneyeceğim tekrar. Biraz kendi denemelerimle bulmaya çalışacağım bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorun yaşamadığım ilk düzene döneceğim test yapayım bi kendim.. Tankı yıkayıp yeni atomizer takıp sadece Nbase %100 vg 6 mg değerini deneyeceğim tekrar. Biraz kendi denemelerimle bulmaya çalışacağım bakalım.
    En doğrusu abicim . tedarikçiden özel yapım rica edip yaptıra bilirseniz cookies starı %100 vg veya %80 vg %10 pg %5 Su %5 aroma olarak deneyin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mod olarak pilli dusundugumuz icin yani en azindan 3 pilli wismec rx200s dusunuyoruz, sabahtan gece 2 3 e kadar yetsin diye. Ona 3 de yedek pil aldimiz zaman pil derdimiz kalmamis olucak. Dogrumu dusunuyoruz? Ayrıca rx200s alalim mi? Alınır bi alet mi?

2. olarak Coil parasi vermemek icin teli kendimiz saricaz. Pamugunu koycaz. Griffin 25 top air flow dusunuyoruz ancak, Oda likit canavari. Buhari bol agzimiza burnumuza likit gelmicek kaliteli bi atomizer ne olabilir likit canavari olmayan?

3. olarak da Ne olursa olsun nikel veya titanium tel kullanmicaz. Khantal a1 tel alcaz onlada isi kontrolu vs olmuyor.Bu durumda rx200s gibi bi cihaza gerek kaliomu kalmiosa ne almak lazım?

Bi abim var daha önce kullanan. Bu soruların cevaplarını alabilirsem aynı şekilde başlayacağız onunla. Cevaplar için çok teşekkürler şimdiden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uygun fiyata rx200s var ise alabilirim. Merak ediyorum şu aleti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı yigit06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mod olarak pilli dusundugumuz icin yani en azindan 3 pilli wismec rx200s dusunuyoruz, sabahtan gece 2 3 e kadar yetsin diye. Ona 3 de yedek pil aldimiz zaman pil derdimiz kalmamis olucak. Dogrumu dusunuyoruz? Ayrıca rx200s alalim mi? Alınır bi alet mi?

2. olarak Coil parasi vermemek icin teli kendimiz saricaz. Pamugunu koycaz. Griffin 25 top air flow dusunuyoruz ancak, Oda likit canavari. Buhari bol agzimiza burnumuza likit gelmicek kaliteli bi atomizer ne olabilir likit canavari olmayan?

3. olarak da Ne olursa olsun nikel veya titanium tel kullanmicaz. Khantal a1 tel alcaz onlada isi kontrolu vs olmuyor.Bu durumda rx200s gibi bi cihaza gerek kaliomu kalmiosa ne almak lazım?

Bi abim var daha önce kullanan. Bu soruların cevaplarını alabilirsem aynı şekilde başlayacağız onunla. Cevaplar için çok teşekkürler şimdiden
    rx200s cihazını tanımıyorum özelliklerini bilmiyorum ama 3 pille çalışıyorsa ciddi güçlüdür kullanacağınızdan kesin eminseniz bence böyle bir masrafa kalkışın zira sadece piller ve şarj aleti 200 üstü tutar.

Atomizer işide kişiye göre çok değişiyor. Ben kanger ile gelen Topbox'dan son derece memnunum. Birde RDA aldım daha çok aroma ve buhar istediğimde topbox'ı basitçe söküp RDA ile damlata damlata içiyorum

Kanthal tel için watt gücü yüksek bir cihaz kullanmak gerekir. 45-50 watt civarında içebilirsiniz ama bunu max 75 watt basan cihazla içmek bana mantıklı gelmiyor. Sürekli üst devirde kullanmak gerekecek mod'u

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

yeni elektronik sigara yakmak yerine ısıtılarak veriliyor nikotin? sizin kullandığınızdan çok farklı sanırım değil mi? Deneyen var mdıır?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,

Rx200s iyi ve çok tutulan bir cihaz.Ancak 3 pilli olunca pili çok gidecek diye birşey yok.Bu olay tamamen kullanma sıklığınıza ve watt/C değerlerinize bağlı.

Araştırmışsanız RX 2/3 diye bir cihaz çıkıcak 15 güne kadar hem 2 pilli hemde 3 pilli olarak kullanılabiliyor.Aynı zamanda RX200 ler ağır ve el bombası kıvamında cihazlar üstüne tank da takıcaksınız imkanınız varsa birinde bakıp inceleyin derim.Daha çok masaüstü bir cihaz evde işte masada durucak çekip geri yerinde koyucaksın.Cebimde elimde taşırım derseniz yanılırsınız.

Griffin dediğiniz gibi likit çok harcıyor ancak doğası gereği yapıyor bunu.direk ciğer çekimi ve bol buhar verme üstüne bir cihaz.Daha az likit tüketeyim ama taddan buhardan vazgeçmeyim derseniz sigara içimi atomizerler tercih edin 'kayfun v4' gibi 'troy rda' gibi.

Kanthal tel aslına bakarsanız en iyisi.salınımı ve ısınması çok iyi.ben hep kanthal kullanıyorum şimdi clapton denicem V/W modda kullanırsınız tatmin eder.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu Marlboro İQOS Türkiyeye ne zaman gelecek acaba ? İlginç birşey yapmışlar merak ettim. Adamlarda kabullendi artık ateşli sigaranın yavaş yavaş yalan olacağını

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Detayı nedir bu Marlboronun ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)