User Tag List

Sayfa 64/231 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.198 ile 1.216 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    esigara.us sitesini kapatmışlar

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    esigaram.us oldu koray abi

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esigaram.us oldu koray abi
    Eyvallah Ozancım girip okuyorduk aman gitmesin bir yere

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E-Sigara Kampanyası

bu cihazdan aldım başlangıç için atomizer falan nerden temin edebiliriz. likit problemi yok.
    Abi umarim o siteden almadin urunu? O adamlar dolandirici cunku,paketin icine agirlik olsun diye kum falan koyuyolar aman diyim. Insallah ordan siparis vermemissinizdir
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34tb9544 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    $34.29 Free Shipping Authentic Joyetech eVic VTC Mini 60W TC VW Variable Wattage APV Box Mod (eVic VTC Mini 60W, 100-315'C, Black) at m.FastTech.com - FastTech Mobile

Bu urunu siparis ettim sipari ettigim renk ellerinde yokmus biraz beklettiler mail attim donus yaptilar rengi degistirdiler 10 gune elinizde olur dediler sizce nasil bi cihazdir
    Size tavsiyem subtank mini yada topbox mini gibi bir atomizer alarak kullanmaniz olacaktir. Cubisler bildigim kadariyla sicratma,akitma tarzi sorunlar yapiyodu
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makineyi alalı 1.5 hafta oldu, sigarayı bırakıcam demeden kendiliğinden bıraktım, dün rakı içtim bir paket sigara aldım 2 tane içip arkadaşa verdim paketi, sigaradan tiksindirdi alet, nikotin oranını da 0.11'den 0.6'ya düşürdüm yarın yarı yarıya daha indiricem 0.3 nikotin olacak.

Gün içinde kalbim sıkışırdı acayip şimdi o yok oldu, ağzımın içi leş pislik olurdu o hissiyat gitti. Sigara içen herkes bunu alıp denemeli bence özellikle nargileyi sevenler, sigara paketini direk çöpe atıyorsunuz.

Aps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    coil sarmaya beceremeyip üşendiğimden bi süre sigaraya geri dönüş yapmıştım fakat sigaradan eski tadı alamadım ve nihayet iyi kötü coil sardım
    Sonradan aldığım hazır coiller kutudan çıkanlar kadar iyi değil 2-3 tane harcadım ya ağzıma likit geliyor ya alttan akıtıyor ya da cihaz tanımıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim son kargo zimmet alındı diyor güle güle mi oldu?

fatihob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yok hayır güle güle olmamış.
    Orda yasaklı ürün, geri gönderilecek diye yazıyor.

1 16/04/2016 23:15:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Singapore (Yurt Disi)
    2 21/04/2016 08:36:04 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    3 21/04/2016 21:08:25 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    4 21/04/2016 21:08:25 PTT İşyerine Girdi Gümrüğe Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    5 22/04/2016 08:46:20 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    6 25/04/2016 14:38:03 PTT İşyerinde Bekliyor İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 25/04/2016 14:46:39 İADE-İthali Yasak İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 26/04/2016 17:48:24 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Turkey
    9 27/04/2016 08:13:33 PTT İşyerine Geldi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    10 30/04/2016 01:43:00 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Singapore (Yurt Disi)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pico için melo 3ün yerine sizce 22lik griffin rta mı almalı yoksa smok tvf4 mü herkes bişeyler demiş kafam salça oldu okumaktan
    Alıntı fastuncle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ONLY MODS CAN JUDGE ME

vinz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elbet yazan olmuştur ama bir de ben yazayım, bu aletlerden kullanmış, baya araştırmış, deneyimlemiş biri olarak söylüyorum ki bunu kullanmayın. ciğerlerde su toplaması yapabiliyor. ayrıca likitlerin çoğu dandik olduğundan nikotin zehirlenmesi yapabiliyor. aletler sürekli bozuluyor vs. kimseye önermiyorum.

baskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı urukain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pico için melo 3ün yerine sizce 22lik griffin rta mı almalı yoksa smok tvf4 mü herkes bişeyler demiş kafam salça oldu okumaktan
    Öncelikle içim şeklini belirtmelisin böyle bir durumda. Mesela ben genelde direk ciğer çekimi, arada ağızdan ciğere kullanıyorum ve kangertech subtan rba mini kullanıyorum.
    Memnunmuyum diye soracak olursan melo3 bildiğin şahin'se, kangertech subtan rba maserati Gerek aroma performansı, gerek buhar performansı bende 10 üzerinden 9 derecede beğeni topladı. Akıtma, sıçratma vs hiçbirşey yok sadece tank dolumu için deck sökülüp baş aşağı dolum yapmak gibi bir zorluğu var tabi zorluk denirse.
    Tavsiye ederim.

+ =

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vinz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elbet yazan olmuştur ama bir de ben yazayım, bu aletlerden kullanmış, baya araştırmış, deneyimlemiş biri olarak söylüyorum ki bunu kullanmayın. ciğerlerde su toplaması yapabiliyor. ayrıca likitlerin çoğu dandik olduğundan nikotin zehirlenmesi yapabiliyor. aletler sürekli bozuluyor vs. kimseye önermiyorum.
    Sanırım yanlış araştırma yapmışsınız, bu konuda avrupada duayen dedikleri birkaç prof'un açıklamalarına göre VG vücutta suyu tutan bir yapıya sahip ve bu nedenle esigara içenlere özellikle gün içerisinde daha fazla su tüketmeleri yönünde bilgi veriliyor. Zaten esigara içiminde boğazdaki kuruluk bu yüzden meydana geliyor.
    Mesela bende PG alerjisi var, yüzümde bu yaştan sonra akneler çıktığında hemen anladım, 70vg 30pg likit kullanımımı 90/10 ve 100vg şeklinde değiştirdim.
    Likit konusunda merdiven altı dediğimiz üretimlerden, herşeyde olduğunu uzak durmak lazım. Likit karışımlarında VG-PG-aroma-su-alkol karışımlarını bilmek gerekli. Vg-Pg'lerin kalitelerini bilmek gerekli. Mesela aroma aşırı derece böbreklere zarar veriyor, bunu baskın aromalı bir esigara kullanımından sonra idrarınızdaki renk ve kokudan anlayabilirsiniz. Ben ilk zamanlar hariç artık aromalı hiçbir likiti kullanmıyorum, ilk zamanlar 70vg-30pg 6ml nikotin ve çeşitli aromalarla ile başladığım bu serüvene artık 90vg-10pg 0mg nikotin veya 100vg 0mg nikotin olarak sade likit %100 merck ürünü keyf NBASE kullanıyorum.
    + =

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok hayır güle güle olmamış.
    Orda yasaklı ürün, geri gönderilecek diye yazıyor.

1 16/04/2016 23:15:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Singapore (Yurt Disi)
    2 21/04/2016 08:36:04 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    3 21/04/2016 21:08:25 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    4 21/04/2016 21:08:25 PTT İşyerine Girdi Gümrüğe Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    5 22/04/2016 08:46:20 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    6 25/04/2016 14:38:03 PTT İşyerinde Bekliyor İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 25/04/2016 14:46:39 İADE-İthali Yasak İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 26/04/2016 17:48:24 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Turkey
    9 27/04/2016 08:13:33 PTT İşyerine Geldi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    10 30/04/2016 01:43:00 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Singapore (Yurt Disi)
    O zaman hala ümidim var 3 gündür zimmet alındı yazıyor diğer kargolarımda hiç böyle dememişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler esigaraya baslamak isteyenler oluyo bu aralar,internetteki sitelere yonelip pahali sekilde aliyolar cihazlari. Nacizane tavsiyemdir esigaram.us sitesine girin,asagi dogru indiginizde sifir ilanlar ve ikinci el ilanlar var. Cogu satici guvenilir,piyasadanda oldukca uygunlar. Fazla fazla para vermeyin,esigaram.us tan alin cihazlarinizi,atolarinizi,likitlerinizi,coillerini zi vs herseyi (yurt disina gore pahali gene tabiki) internet sitelerine gore cok daha uyguna alirsiniz. Saygilar
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vinz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olaya şu açıdan bakarsak; bizler zaten sigaradan kurtulmaya çalışan kişileriz. Ciğerler de su topluyor olmuş olsa bile sigaradan daha fazla zarar vereceğini düşünmüyorum. Bu alet belki beni sigaradan kurtardı ileride de bundan sıkılıp artık nikotinli hiç birşey tüketmeyebilirim. Zaten hiç sigara, nargile içmemiş insana gidipte bunu alın demiyoruz, tütün mamülleri kullanmayan adam da alıp bundan tüketmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle içim şeklini belirtmelisin böyle bir durumda. Mesela ben genelde direk ciğer çekimi, arada ağızdan ciğere kullanıyorum ve kangertech subtan rba mini kullanıyorum.
    Memnunmuyum diye soracak olursan melo3 bildiğin şahin'se, kangertech subtan rba maserati Gerek aroma performansı, gerek buhar performansı bende 10 üzerinden 9 derecede beğeni topladı. Akıtma, sıçratma vs hiçbirşey yok sadece tank dolumu için deck sökülüp baş aşağı dolum yapmak gibi bir zorluğu var tabi zorluk denirse.
    Tavsiye ederim.
    tabi beyin sıcaktan eriyince unutmuşum belirtmeyi ciğer çekimi için düşünüyorum, tabi subtankde olabilir ne kadar az hareketli parça o kadar az sızdırma ihtimali
    Alıntı fastuncle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ONLY MODS CAN JUDGE ME

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam Joyetech Ego AIO cihazım bel seviyesinden asfalta düşünce camı çatladı. Cam değiştirme olayı da yok bu cihazda. Sabah tekrar ateşliye döndük. Uygun yollu sıfır yada 2. el cihazlar varsa değerlendirmek isterim beyler
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı urukain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi beyin sıcaktan eriyince unutmuşum belirtmeyi ciğer çekimi için düşünüyorum, tabi subtankde olabilir ne kadar az hareketli parça o kadar az sızdırma ihtimali
    Smok tvf4 sigara içimi için daha uygun diye aklımda kalmış, ben subtank öneriyorum yinede. Rba coili ile çok rahat sarım ve içim/ aroma kalitesi alınabiliyor. Merck 100vg 0 nico'da şekerimsi bir tat olduğunu subtantan sonra anladım mesela.

Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Joyetech Ego AIO cihazım bel seviyesinden asfalta düşünce camı çatladı. Cam değiştirme olayı da yok bu cihazda. Sabah tekrar ateşliye döndük. Uygun yollu sıfır yada 2. el cihazlar varsa değerlendirmek isterim beyler
    Ijust2 biraz daha uygun fiyatlı, düşünebilirsiniz.
    + =

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)