User Tag List

Sayfa 66/231 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.236 ile 1.254 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Arkadaşlar ürünleri satmaktan vazgeçtim topladım kutuladım kış mevsimi ile birlikte tekrar başlarım

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eXpromizer V2.1 geçti elime harika bir atomizer.isteyen olursa kullanilmamis var elimde

Orçun Dikayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde 1 adet kullanılmış Wismec Theorem Aromatizer 1 adet hiç açılmamış olarak mevcut bunlardan hariç 1 adet Wismec Reuleaux RX75 Mod mevcut ihtiyacı olan özelden ulaşırsa yardımcı olurum

baskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kanthal 28awg(0.32mm) - paralel sarım - 5 tur - 2.5mm çap - 0.48ohm'mu ,
    Kanthal 24awg(0.50mm) - tek sarım - 6 tur - 2.5mm çap - 0.50ohm'mu,

Hangi sarım daha iyi aroma ve buhar kalitesi verir ?
    + =

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mod'a bağlı biraz. 0.50 tel geç ısınır ama ısındığı zaman mis gibi aroma verir. Tabi Rda kullandığınızı var sayıyorum .

Orçun Dikayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende mod olarak Wismec RX200 s var griffin 25 top air flow çift coil 22ga baya kalın tel ile ilk boş çekim bi üfleme sonra dolu çekimle epey aroma ve duman veriyor 45.0W 3.07 volt 0.21 ohm Ama Clapton telleri bekliyorum gelsin daha iyi olacağına eminim.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırılan Ego AIO mun ardından dün akşam buhar hasretime son veren cihazıma kavuştum.

iStick Pico + Smok TFV4 Mini ile devam ediyorum. şuan içinde sigara içimi için 1 ohm sarılı rba olmasına rağmen duman performansı AIO dan sonra tren gibi geldi içindeki likit bitsin 0.2 Ohm luk TF-N2 nikel coili deniycem ciğer için o zaman nolur düşünemiyorum

'14 Seat Leon TDI

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de Delirium Swiss Slim V2 almayı düşünüyorum. Bu yazdıgınız seyler fazlaca karısık oldugundan kullanımı ve bakımı basıt bır seyler arıyorum. Cok fazla duman beklentım yok. Maksımum 150-200 tl arası bır seyler arıyorum. Yardımcı olabılırsenız sevınırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Delirium Swiss Slim V2 almayı düşünüyorum. Bu yazdıgınız seyler fazlaca karısık oldugundan kullanımı ve bakımı basıt bır seyler arıyorum. Cok fazla duman beklentım yok. Maksımum 150-200 tl arası bır seyler arıyorum. Yardımcı olabılırsenız sevınırım.
    Dou kardeşim yedek parça temininde yani coil temininde sıkıntı çekmeyeceğinden emin ol bu cihazı almadan önce. Ama fikrimi soracak olursan bende onunla başlıyım diye düşündüm ama araştırınca verimsiz bir cihaz olduğuna kanaat getirdim. İnce yapısı hoş duruyor ama pil ömrü olsun likit tank ebatı olsun bunlar oldukça yetersiz.

Joyetech Ego serisi bir cihaz en mantıklı cihaz başlangıç için. Bazen diyorum hiç daha detaylı cihazlara sistemelere bulaşmadan hep Ego One ile devam etseydim

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk başlayanlar için eleaf ijust2 2600 mah olan cihazı tavsiye ediyorum.
    yanına birde 0,3 ohm 5 li coil alirsaniz 4-5 ay dertsiz tasasiz kullanirsiniz gibi geliyor.
    ben alalı 1 hafta oldu , duman performansından , 5,5ml lik tankından ve pil performansından gayet memnunum.
    tavsiye ederim.
    fasttech de cihaz ve yedek coil 32-33 dolar civarına geliyor , türkiyeden ben 200 liraya aldım ikisini.
    fiyat/performans ürünü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bugün ego one ile tekrar başlamaya karar verdim Topbox bir süre kenarda dursun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün ego one ile tekrar başlamaya karar verdim Topbox bir süre kenarda dursun
    Sebebi dün yaşandı aslında

Otelde misafir desk'e geldi İsveçli. Elektronik sigaradan anlıyormussun galiba dedi dedim buyur tam yerindesin. Meğer adamın sadece likiti bitmiş. Bende ofiste duran 3 tane 10 ml likitlerden hediye ettim nasılsa ara verdim diye.

Green Apple doldurdum bi nefes aldı enfes dedi bana uzattı hmm mmmm derken hiç içmemiş gibi büyük keyifle dumanladım loby'nin ortasında sonra dedim ki başla tekrar

Aps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @XoR reyiz velocity rda i topbox dan çıkaramıyorum sıkıştı. Nasıl bir yol izlemek lazım ?

naci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sigarayı bırakmak için bende mi başlasam elektronik sigaraya, tırsıyorum, nedir ne değildir bilmiyorum, gördüğüm kadarı ile baya tecrübe kazanmışsınız. Ne dersiniz, ben de mi başlasam, kaça mal olur? normal sigaradan daha zararlı imiş doğrumudur, zaten bazen bir paket sigarayı 3-4 günde bitiririm. Tavsiyeler öneriler lütfen.
    2 Temmuz 1993 unutma / unutturma

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @XoR reyiz velocity rda i topbox dan çıkaramıyorum sıkıştı. Nasıl bir yol izlemek lazım ?
    inşallah diş sarmamıştır
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Aps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende takarken onu fark etmiştim dişler sevişerek oturuyordu baya. Dedim bir gün bu bunun üstünde kalır iki köpeğe su döker gibi ayırmak zorunda kalırım

Fön makinesi tut üstüne ısınsın biraz diyecem eğer açıkta oring yoksa sonra hızlıca açmaya çalış soğumadan. Aklıma bu geldi.

WD40 sık diyecem ama sonra içerken kafası nasıl olur bilemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı naci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigarayı bırakmak için bende mi başlasam elektronik sigaraya, tırsıyorum, nedir ne değildir bilmiyorum, gördüğüm kadarı ile baya tecrübe kazanmışsınız. Ne dersiniz, ben de mi başlasam, kaça mal olur? normal sigaradan daha zararlı imiş doğrumudur, zaten bazen bir paket sigarayı 3-4 günde bitiririm. Tavsiyeler öneriler lütfen.
    1 paket 3-4 günde bitiyorsa hiç bulaşmana gerek yok Naci abi.

Sigaradan daha zararlı ibaresi dünyanın en büyük yalanı İngilterede insanlara doktorlar tavsiye ediyor ecig içmelerini

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 yıl sigara içtim. Son dönemde 1,5 paket civarında. Akşam dışarıda olursam 2 pakete ulaşıyordu. Aşırı derecede bağımlılık yapıyor, hatta bir çok uyuşturucu maddeden daha fazla bağımlılık yaptığı hep yazılır çizilir.

Sonra bayram arife günü bıraktım. Tatile denk gelen zamanlar en uygunu çünkü iş güç stresinden uzak aile ile vakit geçirilen sakin ve huzurlu zamanlar. 2 gün ufak tefek stres atakları oldu. Ondan sonrasında zaten geçti gitti. Şimdi alkol alırken de aramıyorum yanında. Neredeyse 2 ay olmuş.

Daha önce defalarca bırakma çabalarım oldu. Hepsinde yaptığım en can alıcı hata ise , bıraktıktan 3-5 gün sonra 1 hafta sonra bir tane yakmak ya da bir fırt çekmek oldu. Yahu ne olacak 1 haftadır ağzıma sürmedim 1 tane içeyim başımı döndüreyim dediğim her hamleden sonra 2-3 güne kalmaz paket almaya başlıyordum. 15 yıl içerisinde bütün bırakma çabalarımın sonuçsuz kalmasının ana sebebi buydu. 2 haftadır içmedim bir tane içeyim , 1 aydır içmedim arkadaş ortamında bir tane içeyim kafası en büyük yanlış.

Henüz daha işin başındayım , 2 ay olmadı bile ama ağzıma sürmüyorum kesinlikle. Darısı başınıza diyorum , çok konforluymuş hayat .

Konu başlığından biraz alakasız oldu ama 1 kişiye bile vesile olsa o da kardır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)