User Tag List

Sayfa 75/231 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.407 ile 1.425 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bastan ve sondan olmak uzere 15er sayfa okudum, beynim yandi

Gunluk hayatta sigara kullanmayan biriyim. Gecmiste kullandigim zamanlarda dahi, bagimliliktan ziyade zevk icin yemekten sonra veya cay/kahveyle beraber icerdim ki, bir paket rahatlikta 5 gun civari giderdi.

Son yillarda nargileye basladim, duzenli sekilde Istanbul'da belirli mekanlarda sadece uzum-nane icen adamdim, ancak yurtdisinda olmamdan dolayi bu zevkimizden mahrum kaldik

Baslangic olarak uygun, cok buyuk olmayan, F/P urunu, nikotinsiz veya cok az nikotinli likitlerle icilecek ve coil sarma vs. islemlerle (en azindan simdilik) ugrasmayacagim bir cihaz aramaktayim.

Gecmis sayfalarda baslayanlarin en cok tercih ettigi Joyetech ego mini ile Eleaf ijust S arasinda kaldim. Siz olsaniz hangisini tercih edersiniz? Ayri olarak nargilede uzum naneye denk gelecek sekilde eksi tatlardaki likit tavsiyelerine acigim.

Halihazirda yurtdisinda bulunmamdan dolayi kargo veya siparis konusunda sikinti yasamayacagimi umut ediyorum
    Ijust s şu aralar revaçta olan bi ürün. Nargile içiyormuşsunuz üründe ciger çekimi için uygun ufak tefek bişey olsun derseniz işinizi görür. Az daha teferruatlı biraz daha ayarlanabilir bişey olsun derseniz ufak boyutlu Eleaf istick Pico öneririm. Coil sarma işi o kadar da zor bir iş değil. Birkaç kıvrım tel sarıp içinden pamuk gerçimek mantığı genel olarak. zaten ilk aldığınız ürün başlangıç olacaktır eminim sizin için ilerde araştırdıkça kendi zevkinize göre bir ürün bulursunuz. Zaten yurtdışındasınız fiyatlarda makul olur sorun yaşamazsınız
    '14 Seat Leon TDI

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ijust s şu aralar revaçta olan bi ürün. Nargile içiyormuşsunuz üründe ciger çekimi için uygun ufak tefek bişey olsun derseniz işinizi görür. Az daha teferruatlı biraz daha ayarlanabilir bişey olsun derseniz ufak boyutlu Eleaf istick Pico öneririm. Coil sarma işi o kadar da zor bir iş değil. Birkaç kıvrım tel sarıp içinden pamuk gerçimek mantığı genel olarak. zaten ilk aldığınız ürün başlangıç olacaktır eminim sizin için ilerde araştırdıkça kendi zevkinize göre bir ürün bulursunuz. Zaten yurtdışındasınız fiyatlarda makul olur sorun yaşamazsınız
    Cevap icin tesekkur ederim

Fikirlerine cok deger verdigim bir arkadasim da ayni seyi soyluyor. Yani bu e sigara olaylarina baslayanlarin, baslangic vihazlarla kalmadigini, ileri seviye de farkli cihazlara yoneldiklerini ve bunun da bir takim fazladan harcamaya yol actigini soyluyor. Benim de almisken iyi bisey almami tavsiye etmekte ama gercekten emin degilim. Starter cihazlari bana yeterli olacagina dair fikrim var.

O arkadasim su cihazi oneriyor ama forumdaki yetkili abilerin de tavsiyesi lazim. Eger teknik ozellikleri, baslangic cihazlarindan iyi ve fiyati da uygunsa bunu almayi dusunuyorum : Smok Knight Kit
    "Korkmadık, savaştık"

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fikirlerine cok deger verdigim bir arkadasim da ayni seyi soyluyor. Yani bu e sigara olaylarina baslayanlarin, baslangic vihazlarla kalmadigini, ileri seviye de farkli cihazlara yoneldiklerini ve bunun da bir takim fazladan harcamaya yol actigini soyluyor. Benim de almisken iyi bisey almami tavsiye etmekte ama gercekten emin degilim. Starter cihazlari bana yeterli olacagina dair fikrim var.

O arkadasim su cihazi oneriyor ama forumdaki yetkili abilerin de tavsiyesi lazim. Eger teknik ozellikleri, baslangic cihazlarindan iyi ve fiyati da uygunsa bunu almayi dusunuyorum : Smok Knight Kit
    ben size o tür dahili pilli bi cihaz yerine madem o tarz bi cihaz bakıyorsunuz bu cihazı öneririm. Yeni çıkan bi cihaz özellikleri tatminkar üstündeki atomizde güzel herkesin memnun kaldığı bir atomizer: $58.98 Authentic Smoktech SMOK Alien 220W TC VW APV Box Mod Kit - 3ml / 0.4ohm / 1-220W / 100-315'C(200-600'F) / 2*18650 at FastTech - Worldwide Free Shipping

Ama yinede ufak tefek olsun elimde avcumda kaybolsun cihazın ayarlarını çok yükseltmem tek pille de işimi görür derseniz Eleaf pico tam bir F/P cihazı. Şuan bende pico kullanıyorum. Sanırım Wismec Rx2/3 e geçmeden de değiştirmem
    '14 Seat Leon TDI

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pico + melo3 başarılı kombin işinizi de rahatlıkla görür bence.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel likit tavsiyeleri bekliyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel likit tavsiyeleri bekliyorum
    Alive in vapeland , Five Pawns Castle long , Suicede Bunny mothers milk , High Roller sweet , Ripe vapes vct reserve

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alive in vapeland , Five Pawns Castle long , Suicede Bunny mothers milk , High Roller sweet , Ripe vapes vct reserve
    bunları hemen değerlendirmeme alıyorum my man ve milk man oldukca iyimiş bu arada

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @onursumer alive yazmışım ama alice in vapeland olacak . Sitesi alışverişe sadece salı günleri açılıyor yanlış hatırlamıyorsam . Özellikle zombie apocalypse çok iyi olurda alırsan büyük al bölüşelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @onursumer alive yazmışım ama alice in vapeland olacak . Sitesi alışverişe sadece salı günleri açılıyor yanlış hatırlamıyorsam . Özellikle zombie apocalypse çok iyi olurda alırsan büyük al bölüşelim
    gümrük sıkıntı oluyormu bunlarda ?

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @onursumer bugüne kadar bir kere bile takılmadı ama uzun zamandır posta ile almıyorum . Gelip gidenlere sipariş veriyorum . Piyango yani , ama alice kutu üzerine gıda aroması yazıyordu yanlış hatırlamıyorsan ya da aromatik yağ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @onursumer bugüne kadar bir kere bile takılmadı ama uzun zamandır posta ile almıyorum . Gelip gidenlere sipariş veriyorum . Piyango yani , ama alice kutu üzerine gıda aroması yazıyordu yanlış hatırlamıyorsan ya da aromatik yağ
    siparişlerde ozellikle not yazdırıyım ozaman gumruk son zamanlarda sıkıntı gerçi daha çok ekipmanda likitde sorun daha az

135
    ├┼┼╕
    246R

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kangertech subtank yada toptank mini atomizer ile vtc mini mod sizin işinizi fazlasıyla görecektir. Bu setin yanına nitecore markasının bütçenize uygun bir şarj cihazını (harici bataryalı modeller mod üzerinden şarj edilmesinde sıkıntı yaratabiliyor) ve orjinal sony vtc 5 bataryanızı alıp uzun süre keyifle kullanırsınız. Bahsettiğim atomizer hem hazır coil kullanır ve bulunması kolaydır hemde ilerleyen zamanlarda pamuklama ve tel sarımı için son derecede kolay bir atomizerdir.
    Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Joyetech eGo AIO Pro C markalı üründen satıyorum arkadaşlar.

İçeriği:

1x Joyetech eGo AIO Pro C
    2x Ağızlık (1 spiralli, 1 geniş ağızlı)
    1x Westinghouse 3000mah 18650 Pil
    1x BF SS316 0.5ohm DL. (paketinde)
    1x BF SS316 0.6ohm MTL (paketinde)
    1x USB Kablosu
    1x Garanti Kartı
    1x Hızlı kullanım kılavuzu

Ürünü ablam için satın aldım.

Biraz fazla büyük geldiği için kullanmak istemedi.

1 kere denemek için kullanıldı, kutusuna kaldırıldı.

Coillerden 0.6ohm olanın paketinde delik mevcut (fotoda göstermeye çalıştım), ancak paketi kesinlikle açılmamış, zaten coile bakınca anlarsınız.

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaslar drip tipi kirdim da cok mukemmel bir hareketle nereden bulabilirim? kangertech toptank urun
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde 180 lik one hit wonder likit bulunmakta, vanilya-çilek-çikolata karışık, 3 mg lık

Yaklaşık 120 ml falan var içinde

İsteyene satılık

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı doush Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar drip tipi kirdim da cok mukemmel bir hareketle nereden bulabilirim? kangertech toptank urun
    Buharistan Online Satış
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semsialtunbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    satılık kangertech topbox min platinum edition, normalde elimdeki piller bana lazım yeni kullanıcağım modda ancak , gelip alıp hemen içmeye başlayım diyen olursa onları da verebilirim kendime yeni pil alırım, likit de hediye edebilirim
    güncel , wismec rx200s rx2/3 vtc dual takas olur
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

exclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    max 300 tl ye kadar önerisi olan var mı nargile gibi bol dumanlı bir ürün arıyorum birde joyetech marka her yerde var netten hangi siteden alayım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu internette gördüğüm elektronik nargileler bildiğimiz elektronik sigaralar değil mi ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)