User Tag List

Sayfa 77/231 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.445 ile 1.463 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende şundan alıcam evic vtc mini Tron ama gümrükte takılır diye tırsıyorum yinede denemeye değer burada 350-400 tl istiyorlar..

100% Original Joyetech eVic VTC Mini with TRON S 75W Out Put Kit Colorful VS Joyetech Evic Mini Kit Joyetech cuboid mini kit-in Electronic Cigarette Kits from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

bunla o deli gibi duman üfleme olayı olur mu ? Birde anlayan yine söyleyebilir mi
    1 seçenek "only evic vtwo mod"
    2. seçenek ise "eVic VTC Mini TRON s"

bende daha pahalı diye TRONs u seçtim.Farkı ne ?
    birinci seçenek sadece mod diyor yani atomizer yok . Bu drip box damlatmalı sistem. Alttaki hazneye likit dolduruyorsun bittikçe sıkıyorsun.

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yiğit G.

Çok basitçe anlatıyorum: evic vtwo mod denilen parça elektronik sigaranın elektronik bölmesi, içine likit konulan ve likitin buharlaşmasına yarayan tankı içermiyor bu şekilde daha ucuz yani.

With tron-s dediği, tron-s modelindeki atomizer denilen likit tankıyla beraber fiyatı. Bu sebeple daha pahalı.

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada kargolar çatır çatır geri gidiyor diye duyuyorum. Sipariş vermeden önce bir kez daha düşünün

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende şundan alıcam evic vtc mini Tron ama gümrükte takılır diye tırsıyorum yinede denemeye değer burada 350-400 tl istiyorlar..

100% Original Joyetech eVic VTC Mini with TRON S 75W Out Put Kit Colorful VS Joyetech Evic Mini Kit Joyetech cuboid mini kit-in Electronic Cigarette Kits from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

bunla o deli gibi duman üfleme olayı olur mu ? Birde anlayan yine söyleyebilir mi
    1 seçenek "only evic vtwo mod"
    2. seçenek ise "eVic VTC Mini TRON s"

bende daha pahalı diye TRONs u seçtim.Farkı ne ?
    birinde sadece alt kısmı satılıyor diğerinde üst atomizer ile beraber set halinde , tron s dediği atomizerin modeli , vtc mini baya kullanıcısı olan bi model memnun kalırsınız , kanger dripbox biraz daha teferruatlı teli pamuğu kendiniz sarmanız gerekir rda olduğu için, ve tankı yoktur her seferinde üstten damlatmanız gerekir o da biraz angarya gelebilir başlangıç için yanınızda likit taşımak vs ben kangertech topbox mini ile başladım gayet ideal bence başlangıç için , ister kendiniz sararsınız ister hazır coil alırsınız boyutları ideal platinium edition güzel durur söküp takması doldurması pratik vs vs
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @semsialtunbas yanlışın var. Dripbox'ın yanında likit taşımaya ihtiyacı yok zaten koskocaman bir haznesi var . Evet damlatmalı sistem ama likit alttaki haznede duruyor, bittiğinde üstten damlatmak yerine alttan hazneyi sıkıyorsun. Likit 510 bağlantısının içerisindeki delikten geliyor.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TRONs mantıklı o zaman en azından başlangıç için.Ya baktım kimi geri dönüyor kimi ise ulaşıyormuş ben biraz şanslıyım bu konuda neler getirdim takılmadı gümrüğe Takılırsa dönerse de satıcı zaten geri ödeme yapıyor çok büyük bir risk yok yani.50 dolara değer şansımı denicem

O TRONs setinin içinde likit sıvısı yok değil mi arkadaşlar ? Likit varsa eğer satıcıya söylicem koymasın kutuya sıvı olursa gümrükte sorun oluyor çünkü.Birde "mini mp3 player" yazdırdım mı kutuya tamamdır
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Likit yok pil yok . ALırken bir tane de 18350 650 pil siparişi verin . Sony vtc 4-5 ya da 6 bulursanız daha iyi.

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @semsialtunbas yanlışın var. Dripbox'ın yanında likit taşımaya ihtiyacı yok zaten koskocaman bir haznesi var . Evet damlatmalı sistem ama likit alttaki haznede duruyor, bittiğinde üstten damlatmak yerine alttan hazneyi sıkıyorsun. Likit 510 bağlantısının içerisindeki delikten geliyor.
    hem de 7 ml tank varmış vay anasını rdta gibi ozaman
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siparişlerinizi verirken satıcıya ozellikle tembihleyin

gerekirse kutudan çıkartın her parçasını kağıda veya kopuk gibi birşeye sardırın ayrı ayrı hediye paketi yaptırın kurdeleli vs sonrada tek kutuya hepsini koysun ustunde gift yazsın

kutuyu açsalar bile içindeki paketleri açmazlar geçer gümrükten

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

soneR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam herkeze, bende kangertech kbox mini ile başladım bu işe, şimdilik fena değil

Birçok likit denedim diyebilirim ama Unicorn bana en çok uyan lezzet oldu.
    Bildiğiniz yada duyduğunuz Unicorn satan varmı çevremizde ?
    seni unutmayacagız Madi...

Rpmturk
    Boost Projects
    www.rpmraceevents.com

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    joyetech one mega sigaramın çekme tuşu içine göçtü, yapılır mı ne olur bu

şuan çöp durumda duruyor nalet
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler yok mu rx200s isteyen ? İçerisinde 3 tane sony vtc 5 ile uygun fiyata vereceğim.

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde biraz tavsiyeye ihtiyacım var.
    Geçenlerde arkadaşımdan güzel fiyata bi set aldım. İ just 2 cihaz ve mutation x v2 var. Cihaz güzel memnunum. Likit damlatmalı. Keyfi kullanıyorum zaten o konuda sıkıntımda yok.
    Ama arkadaşım hediye olarak bi şişe neo marka muffin aromalı 0.3 mg likit göndermişti yanında. ***** tarçınlımsı kek gibi tadı var, benide pek açmadı. Hediye olduğu içinde arkadaşa pek bişey diyemedim. Biraz yumuşak içimli,fresh cihaz ***** bol dumanlı bana tavsiye edebileceğiniz likit var mı?
    Pamuk değişimini tellerin temizliğini yeni yaptım ama hala sevemedim

alpeRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 gün önce bende elektronik sigara kervanına katıldım istick pico ve cleito aspire coil ile şuanlık memnunum vanilyalı likitle kullanıyorum.

ozKn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmirde tamamen cam tehcizat kullanılarak likitlerimizi satısa basladık.off topıc satılıklara konuyu actım likit konusunda yardımcı olabilirim

http://www.techturkey.com/forum/off-...likitleri.html

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    joyetech evic mini two diye bir cihaz aldım bende , içinden 3 tane coil çıktı ne işe yaradıklarını da anlamadım hepsi ayrı ölçülerde. 0.50 ile başladık. şimdi bunun ısı derecesi bir de volt ayarı var , kafama göre bir şeyler yaptım ayalarını yanlız bu cihaz likiti resmen sömürüyor yani ferrari gibi yakıtı var dolduruyorum azına kadar yarım gün dayanmıyor hemen bitiyor. Ayarlar damı bir yanlış yapıyorum anlamadım ? bunun optimum ayarı nedir mesela içim için , anlatacak biri varsa çok minnettar olurum.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    joyetech evic mini two diye bir cihaz aldım bende , içinden 3 tane coil çıktı ne işe yaradıklarını da anlamadım hepsi ayrı ölçülerde. 0.50 ile başladık. şimdi bunun ısı derecesi bir de volt ayarı var , kafama göre bir şeyler yaptım ayalarını yanlız bu cihaz likiti resmen sömürüyor yani ferrari gibi yakıtı var dolduruyorum azına kadar yarım gün dayanmıyor hemen bitiyor. Ayarlar damı bir yanlış yapıyorum anlamadım ? bunun optimum ayarı nedir mesela içim için , anlatacak biri varsa çok minnettar olurum.
    tek bildiğim 0.50 ciğer çekimi için iyi

hızlıca derin nefes alırsınız ya onun için yani
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozKn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmirde tamamen cam tehcizat kullanılarak likitlerimizi satısa basladık.off topıc satılıklara konuyu actım likit konusunda yardımcı olabilirim

http://www.techturkey.com/forum/off-...likitleri.html
    Lab ortamında likit üretiyoruz demişsin, ne gibi analizleriniz var acaba ? Madem ticari olarak bu işe girmişsiniz, ben de kullanıcı olarak analiz raporu görmek isterim likit alırken .

Toksik analizi, Acetoin, Acetyl propionyl ve Diasetyl testleriniz var mı ? Likitlerinizle alakalı bir MSDS var mı ?

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrexc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde biraz tavsiyeye ihtiyacım var.
    Geçenlerde arkadaşımdan güzel fiyata bi set aldım. İ just 2 cihaz ve mutation x v2 var. Cihaz güzel memnunum. Likit damlatmalı. Keyfi kullanıyorum zaten o konuda sıkıntımda yok.
    Ama arkadaşım hediye olarak bi şişe neo marka muffin aromalı 0.3 mg likit göndermişti yanında. ***** tarçınlımsı kek gibi tadı var, benide pek açmadı. Hediye olduğu içinde arkadaşa pek bişey diyemedim. Biraz yumuşak içimli,fresh cihaz ***** bol dumanlı bana tavsiye edebileceğiniz likit var mı?
    Pamuk değişimini tellerin temizliğini yeni yaptım ama hala sevemedim
    Vg yuksek lıkıt kullanırsan daha fazla buhar alırsın. Dusuk ohm yuksek watt kullanırsan daha da fazla buhar alırsın
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)