User Tag List

Sayfa 94/231 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.768 ile 1.786 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kardeşim yurtdışında yarın e-sigara satan dükkana gidecek aldırmam lazım birşeyler bana iyi marka modelleri yazarmısınız ona whatsapp dan yazayım gittiğinde sorsun bi arkadaşım şunları önerdi

smok g-priv 220
    BMI serileri
    Boxer serileri

100-200 dolar arası verebilirim.Komple set istiyorum başka neler aldırmam lazım likitde aldırıcam..
    G-priv kullanıyorum. Genel olarak güzel bir cihaz ama büyük. Yani hazır coil ile kullanacaksanız, 80-90W yetecektir.
    G priv yerine yine iş görecek olan alien alabilirsiniz kit olarak. Bende ali'den alien sipariş ettim mesela. Bir umut gelir diye bekliyorum.
    G-priv'den çıkan tfv8 big bagy tank var, iki tane de coil çıkıyor. Ben atomizeri kangertech 120w'ta da denedim. Sonuç aynı oluyor. O sebeple, bence alien'da 220w çalışabilen bir makina ve daha küçük boyutlu. G priv bildiğin büyük bi cihaz ve ağır. Alien kit iş görür diye düşünüyorum. Aralarındaki fark birinde big baby tak var diğerinde tfv8 baby. Coillerde farklı haliyle ama alien da yeterli normal kullanıcıya.

Alien Kit - SMOK(R) Being with you for all great vaping time!

Özellikler burada bir bakarsınız.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G-priv kullanıyorum. Genel olarak güzel bir cihaz ama büyük. Yani hazır coil ile kullanacaksanız, 80-90W yetecektir.
    G priv yerine yine iş görecek olan alien alabilirsiniz kit olarak. Bende ali'den alien sipariş ettim mesela. Bir umut gelir diye bekliyorum.
    G-priv'den çıkan tfv8 big bagy tank var, iki tane de coil çıkıyor. Ben atomizeri kangertech 120w'ta da denedim. Sonuç aynı oluyor. O sebeple, bence alien'da 220w çalışabilen bir makina ve daha küçük boyutlu. G priv bildiğin büyük bi cihaz ve ağır. Alien kit iş görür diye düşünüyorum. Aralarındaki fark birinde big baby tak var diğerinde tfv8 baby. Coillerde farklı haliyle ama alien da yeterli normal kullanıcıya.

Alien Kit - SMOK(R) Being with you for all great vaping time!

Özellikler burada bir bakarsınız.

smoke alien güzelmiş olmadı ikisinide aldırırım evde g-priv dışarı çıkarkende alien ı alırım.Başka ne aldırmam lazım bu cihazlar hazır coil mi biz mi sarıcaz ona göre coil veya pamuk falan aldırayım... Likit i valizinde havaalanından geçirebilir mi ? Hani sıvı ya ?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kit alirsa hersey icinde olur. Yedek coil aldirirsan iyi olur. Likit meselesini
    Biomiyorum acikcasi. Ama bagajq alirlar tahminim. Bu atomizerleree kendiniz sarim yqpabilirsiniz ama bana soratsan gerek yok. Bavulda bos Yer varsa bi alien da ben isterim valla)))

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ha birde hazir orada biri varken serpent mini aldirabilirsiniz atomizer, bulunsun diye..

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir yerde okuduğuma göre buharla iş yapan kişilerde akciğerde su toplama oluyormuş.Ütücüler vs vs.
    Bu elektronik sigaranın öyle bir zararı olmasın? S

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kit alirsa hersey icinde olur. Yedek coil aldirirsan iyi olur. Likit meselesini
    Biomiyorum acikcasi. Ama bagajq alirlar tahminim. Bu atomizerleree kendiniz sarim yqpabilirsiniz ama bana soratsan gerek yok. Bavulda bos Yer varsa bi alien da ben isterim valla)))
    Dükkanda Smok un sadece şu ürünleri varmış bende salak gibi en sagdakini al dedim... Meğer iyisi en soldakiymiş.. ortadakinin modelini göremediğimden bakamadım google dan.. Sen o aldığını kullan yarın tekrardan bak bana dedim kardeşime.. İşin kötü tarafı dükkan sahipleri ingilizce bilmiyorlar sadece rusça konuşuyorlar bizimkiler anlatamıyor derdini..

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    80w alet ne kadar iyi olabilirki ya. Valla ben bilmiyorum bunlari.
    Kangertech var mi sordur bence yarin.. k120 ya da k200 du galiba modeller..
    Bu cihazlar cok iyi gorunmedi bana. Bunlar yerine barsa eger pico mega mod ve ustune melo 3 atomizer daha fazla is gorur Sanki. Ya da wismec sorabilirsiniz varsa. 80w ve 200 w farkinbenim gozumde soyle, k04e 2 bar basmaktwnsa gt28e 1 bar daha iyidir. Ben g privi 80-85w kullaniyorum mesela.. baska dukkan varsa satan israrla alien diyorum hala..

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semsialtunbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güncel satılık rx200s (3 sony vtc5) + griffin 25 top afc + tel likit pamuk hediyesi
    güncel beyler , ijust s ile takas olur
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Ersin ÖREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kadıköy tarafında güvenilir likit satıcısı bilen var mı ?

Likit bitti sabah ilk iş likit almam gerekli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cihazın içine 18 mg nikotinli likit kattım Elmalı(Sözde) Soluk Borum yandı. Boşaltım hemen de Coilin içine tadı kaldı 6 mg nikotini katsam da onun tadı geliyor ne yapabilirim ?

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar elimde joyetech egrip 2 var. Kendime alırken hatunada aldım ama kullanmak istemedi. Sıfır jelatinli, isteyen olursa ayın 20sinde gelirken yanımda getirebilirim Türkiye'ye.

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazın içine 18 mg nikotinli likit kattım Elmalı(Sözde) Soluk Borum yandı. Boşaltım hemen de Coilin içine tadı kaldı 6 mg nikotini katsam da onun tadı geliyor ne yapabilirim ?
    Bir süre sonra geçer. Cigerde 6mg üstünü önermiyorlar.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen haftalarda başladım bende bu furyaya. Aklımda vardı kaç zamandır ama esigara piyasası derya deniz olmuş. Zilyon tane çeşit aparat vs içinde kayboldum. İlk baktığım zamanlarda ijust2 hoşuma gidiyordu ama ego aio ile başladım ve iyi ki almışım diyorum. Normalde işin de stresiyle mutlaka 1 paket içer akşama da 2. ye başlardım. Aldığım günden beri hiç paket almadım sadece ilk gün bikaç tek içtim. Memnun bıraktırdı.

Yeni başlayacak arkadaşlara da ego aio'u kesinlikle öneririm. Bir gecelik biraz kısa bir araştırmayla da olsa iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Zira ijust2 de tuşun ses yapması driptipin likit sızdırması gibi problemleri olabiliyormuş. Ego yapısı geregiyle kesinlikle likit sızdırmıyor. Ayrıca ister ciger ister agız çekimi yapabiliyorsunuz. Bataryası 1 tam gunu rahat çıkarıyor (ortalama 1 paket içenler için sabah 8 aksam 8) Sadece likit tankı(2ml) biraz yetersiz kalıyor. Ama o da yine günde ortalama 1 paket içenler için hemen hemen eşdeğer şekilde likit alıyor. Ben gayet memnun kaldım. Aynı gün şans eseri çalıştığım yerde bi arkadaş eleaf v2 almıştı. O da çok kaliteli cihaz fakat yeni başlayanlar için neredeyse onu aratmayacak bir cihaz aio. Sadece likit ve coil olaylarında şuan eksiğim. Aldığım yer 12mg nikotin ile göndermiş cigerim yanıyordu az daha Daha sonra 9 aldım ama o bile fazla sanırım. Yeni başlayan ve arada ciger çekimi yapmak isteyenler 6 dan başlasın en fazla derim.

Bu arada aio kullananlar varsa cihazın atomizerini coilini değiştrebiliyor muyuz acaba? Yoksa bu coil ve atomizerle devam mı? Cihaz fazlasıyla yeterli ama aksesuarlar göz kamaştırıyor
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen haftalarda başladım bende bu furyaya. Aklımda vardı kaç zamandır ama esigara piyasası derya deniz olmuş. Zilyon tane çeşit aparat vs içinde kayboldum. İlk baktığım zamanlarda ijust2 hoşuma gidiyordu ama ego aio ile başladım ve iyi ki almışım diyorum. Normalde işin de stresiyle mutlaka 1 paket içer akşama da 2. ye başlardım. Aldığım günden beri hiç paket almadım sadece ilk gün bikaç tek içtim. Memnun bıraktırdı.

Yeni başlayacak arkadaşlara da ego aio'u kesinlikle öneririm. Bir gecelik biraz kısa bir araştırmayla da olsa iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Zira ijust2 de tuşun ses yapması driptipin likit sızdırması gibi problemleri olabiliyormuş. Ego yapısı geregiyle kesinlikle likit sızdırmıyor. Ayrıca ister ciger ister agız çekimi yapabiliyorsunuz. Bataryası 1 tam gunu rahat çıkarıyor (ortalama 1 paket içenler için sabah 8 aksam 8) Sadece likit tankı(2ml) biraz yetersiz kalıyor. Ama o da yine günde ortalama 1 paket içenler için hemen hemen eşdeğer şekilde likit alıyor. Ben gayet memnun kaldım. Aynı gün şans eseri çalıştığım yerde bi arkadaş eleaf v2 almıştı. O da çok kaliteli cihaz fakat yeni başlayanlar için neredeyse onu aratmayacak bir cihaz aio. Sadece likit ve coil olaylarında şuan eksiğim. Aldığım yer 12mg nikotin ile göndermiş cigerim yanıyordu az daha Daha sonra 9 aldım ama o bile fazla sanırım. Yeni başlayan ve arada ciger çekimi yapmak isteyenler 6 dan başlasın en fazla derim.

Bu arada aio kullananlar varsa cihazın atomizerini coilini değiştrebiliyor muyuz acaba? Yoksa bu coil ve atomizerle devam mı? Cihaz fazlasıyla yeterli ama aksesuarlar göz kamaştırıyor
    Aıo larda atomızer degısmıyor. Coılı yaklasık 1 hafta 10 gün de bir degıstırmenız gerekıyor (kullandıgınız lıkıt ve kullanımınıza gore artıp azalabılır)

Utku85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler satılık sıfır SMOK tfv8 the cloud beast var, incelemelerini okumadan aldım, benim için fazla bir atomizer bu yüzden kullanmadım.
    200 TL'ye aldım 175 TL 'ye satacağım.

joyetech Cubis kullanılmış atomizer + rba'sı 60 TL, çizik kırık yok fakat bir conta da yırtık var , kullanıma engel değil.

İkisini de almak isteyen olursa 200 TL
    Drehmoment ist wichtig

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi limitimi kendim yapmaya karar verdim. Bana nikotin ve aroma markası öneririmisiniz?

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bilen eden varmıdır

Just a moment...
    Just a moment...

bu ikiliyi alıcam ama, bu eleaf ın falan çakması varmıdır yardımlarınıza ihtiyacım var acil sipariş vericem şimdi
    site güvenilir mi bilen var mı ayrıca?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bilen eden varmıdır

Just a moment...
    Just a moment...

bu ikiliyi alıcam ama, bu eleaf ın falan çakması varmıdır yardımlarınıza ihtiyacım var acil sipariş vericem şimdi
    site güvenilir mi bilen var mı ayrıca?
    hocam pıco 240 lıra en fazla eder orası guzel fıyat yazmıs ınsanları boyle boyle kandırıyorlar. Yurtdısı sıtelerınde 35 dolar cıvarı bır urun. Pıl ıcınde pilsitesi.com dan almanızı onerırım sony vtc5 . Suan ıcın o sıte orjınal dıyorlar bazı sıtelerde sahte pıl satıyorlar. Sahte pıllerde cıhazınızı calıstırmakta zorlanıyor ve esıgaradan sogutuyor. Sıtede guvenılır oldugunu zannetmıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi limitimi kendim yapmaya karar verdim. Bana nikotin ve aroma markası öneririmisiniz?
    Velabuhar dan alıyorum ben. Twısted aromalar super

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)