User Tag List

Sayfa 111/231 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.091 ile 2.109 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca bunu aldım sıgarayı bıraktım olayı malesef olmuyor,en kotu bellı bır sure,ben 2 aydır duzenlı ıcıyorum bunu önumde pakat var elim gıtmıyor,ama şarjım bıtsın 1 saat sonra sigara yakmam dıyemıyorum hala,yaksamda tıksınıyorum ama nıkotın tırmalıyor arıyorsun malesef

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    durduk yere aklıma gelıyor yazınca sen , kendın ıcın sordun dıye anladım

baban sıgarayı elıne surmez kullanırsa ama onun likiti coili şarjı vs o adam onla ugrasmaz,sıkılır söver döner sıgaraya,bunumu ıcıcem der alışamaz,önce onla anlaş anlat tam olarak herseyını denesın olmadı,350 ıyı rakam guzel cıhazlar alınır,ve sıgarayı aramaz 6 mg nıkotınlı bıseyle başlasın,9 öksurturse yıne içmez bu ne der.
    Bahsettiğim Elektronik sigara alan arkadaşım tütün içiyordu, şuan kendisi elektronik sigaraya geçti işte 1-2 hafta oluyordur en fazla. Nikotinsiz olanlardan almış dediğine göre, saman gibiymiş içilmiyor dedi. 3MG nikotin olanlardan almış onu kullanıyor şuan içiyor. Bir şekilde babayı kurtarmam lazım bu illetten. Nikotinden bahsedersem ben ona, yok bunun tadı kötü, şöyle böyle içilmiyor der sonra nikotini yüksek almak ister. Ben en fazla 3Mg nikotinli olanı var derim, ondan alır getiririm. Kendisi pek anlamaz böyle şeylerden. Allah'tan anlamıyor da.

Peki dediğiniz gibi 350 lira iyi bir rakam, hangi marka bir cihaz alabiliriz? Patlayan cihazlar oluyormuş, geçen haberlere de çıktı, o yüzden korku da var biraz, Allah korusun. Almışken iyi bir şey alayım diyorum.

Arkadaşım da bundan var ben pek anlamam ama komple takım, birde o jel gibi sıvısıyla beraber 220'ye almış.

Tam olarak aldığı elektronik sigara bundan. Joyetech markaydı galiba üstünde de yazıyor zaten birebir aynısı.

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Joyetech vtwo mini ye subtank mini atomizer aldım. Kendim sarıyorum artık. İnanılmaz memnun kaldım atomizerden. Düşünen olursa hiç düşünmeden alsın. Bu arada milk man i tavsiye eden arkadaslara teşekkürler. Çok memnun kaldım likitten. Yerli likitler gercekten kötü. En son meşhur siteden birinden likit aldım. Mahvetti bogazımı. Milk man cidden iyiymiş. Buhar performansından çok memnun kaldım.

FB10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 1 aydır e-sigara kullanmaktayım eğer cihazın şarjı bitmemişse,likit yenileme ihtiyacım yoksa kesinlikle sigaraya uzanmıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abiler gidip kendim gorup alabilcegim bi yer var mi istanbulda ? varsa marka model ve likitte tavsiye edebilirse sevinirim bu arada sarmayi beceremem hic neyse artik onuda bilmiyorum hazir olanlardan tavsiye ederseniz sevinirim

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hak_on Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Joyetech vtwo mini ye subtank mini atomizer aldım. Kendim sarıyorum artık. İnanılmaz memnun kaldım atomizerden. Düşünen olursa hiç düşünmeden alsın. Bu arada milk man i tavsiye eden arkadaslara teşekkürler. Çok memnun kaldım likitten. Yerli likitler gercekten kötü. En son meşhur siteden birinden likit aldım. Mahvetti bogazımı. Milk man cidden iyiymiş. Buhar performansından çok memnun kaldım.
    My man benim daha çok hoşuma gitmişti deneyebilirsiniz, milk man ve my man dışında denemedim ohw likitlerinden 2side gayet güzeldi, şimdi magic man veya rocket man denemek istiyorum

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slave2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    My man benim daha çok hoşuma gitmişti deneyebilirsiniz, milk man ve my man dışında denemedim ohw likitlerinden 2side gayet güzeldi, şimdi magic man veya rocket man denemek istiyorum
    Aksine ben my mani hiç beyenmedim. Milk man den devam ederim uzun bir müddet

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün turkish delight çilek krema ve çikolata vanilya likitlerim geldi şuan çilek kremayı içiyorum boğaza vurum koku harika ama aromayı alamıyorum 0.25 ohmluk eleaf'ın coili var içinde, şuan 30watta içiyorum nedendir acaba bilemedim

mertk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elımde 2 gunluk wismec rx mini kit var yanında liqui enerjı ıcecegı lıkıtle bırlıkte hazır kit sıfırdan farksız ben 535 e aldım 400 e verırırm

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elımde 2 gunluk wismec rx mini kit var yanında liqui enerjı ıcecegı lıkıtle bırlıkte hazır kit sıfırdan farksız ben 535 e aldım 400 e verırırm
    Resim var mı ürünlerin? PM atabilir misin?

mertk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pm attım sana

ReFiK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler şu likit markalar hakkında bir bilginiz var mı? Birde kalite ve güven açısından uygun fiyatlı likit tavsiyesi verebilir misiniz? Bazı markalar hayalet gibi (örn:heisenberg) isimleri var ama internet siteleri vs. başka hiç bir bilgi yok...

The Collection
    heisenberg
    keyfi tiryaki
    püf likit
    efkar likit (bunu çok övüyorlar)

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efkar kullandim tavsiye ederim xbuhar.com yada buhar34.com olmasi lazim yeni sitesi.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

ReFiK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efkar kullandim tavsiye ederim xbuhar.com yada buhar34.com olmasi lazim yeni sitesi.
    eğer başka tavsiyeler çıkmaz ise efkarın tester setini bulursam alıcam, tşk ederim...

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiçbir fikrim olmadan sadece denemek için az önce EGO marka sipariş verdim aliexpress'ten. Sigara kullanmıyorum ama nargile içiyorum. Zorluk çekmem heralde elektronikte?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sigara kullanmayıp nargileciysen ego tarzı cihazlar vuhar performansı olarak doyurmayabilir seni.

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shadow34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigara kullanmayıp nargileciysen ego tarzı cihazlar vuhar performansı olarak doyurmayabilir seni.
    Dediğim gibi sadece merakımdan sipariş verdim , zaten 20 liralık üründen bir performans beklentim yok. Ama youtube incelemelerinde uzun çekimlerde ısınma problemi dışında bir şey görmedim ve dumanı yeterli gibi geldi gözüme. Isınma içinde 650 mh lik değil 1100 mhlik olanını seçtim

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taylaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi sadece merakımdan sipariş verdim , zaten 20 liralık üründen bir performans beklentim yok. Ama youtube incelemelerinde uzun çekimlerde ısınma problemi dışında bir şey görmedim ve dumanı yeterli gibi geldi gözüme. Isınma içinde 650 mh lik değil 1100 mhlik olanını seçtim
    Keşke just s sipariş verseydiniz daha iyi nargile içimi için

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gb den 1 tane ijust s siparişi vermiştim ben 28 aralıkta bekliyoruz bakalım %99 takılacak ama olsun heyecanlı oluyo bu tracking işlerini de iyice boşladı ptt hiç güncellenmiyor
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)