User Tag List

Sayfa 122/231 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
4382 sonuçtan 2.300 ile 2.318 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün likit siparişi vermek istiyorum arkadaşlar nereyi önerirsiniz
    sigaram geldi likitim yok
    Nerdeyse bütün yerli likitleri denedim.Şu 2 yer dışında hiçbir yerli likiti asla önermiyorum.

The Collection Premium Likit
    TheBestLikit – Adı gibi en iyisi…
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerdeyse bütün yerli likitleri denedim.Şu 2 yer dışında hiçbir yerli likiti asla önermiyorum.

The Collection Premium Likit
    TheBestLikit – Adı gibi en iyisi…
    not aldım bundan sonraki siparişimi buraya vereceğim teşekkürler
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu iş hastalık oldu sanırım bende, ufak moda geçtim griffin+rx200s büyük geldi uğraşamıyorum teliyle vs diye, ama prof moddan sonra downsizing kesmiyormuş adamı

sonuç olarak satılık eVic VTwo Mini+Tron S tank+Sony Vtc5 pil
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler,bir kaç gün önce izlediğim bir videoda e-sigara nın patlaması sonucu bir elamanın dudak yanak filan darma duman olmuştu.
    Kaliteli urun kullanın derim aman dikkat.

HPMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de 7 Wonders denedim, "Hanging Gardens of Babylon" ve "Mausoleum at Halicarnassus" gayet hoşuma gitti. Nasıl bir marka bilen var mıdır ?
    Bir de sürekli böyle aromalı içmek olmuyor, direk sigara içiyormuş tadı alabilmek için likit önerisi olan var mı ?

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Picoyla ilgili 2 gündür saçma bi sorunla karşı karşıyayım. Normalde 0.3 coil kullanıyodum elimde bitmişti kutudan cıkan 0.5 olanı taktım içtigimde bildiğimiz boş hava çekiyorum gibi çok çok az buhar alıyorum ve bogazım yanıyordu, acaba dedim coilden mi? sonra 0.3le 0.5 bu kadar farklı olamaz dedim cokta beklemedim likitten sonra heralde yaktım coili ondan dedim.. bu gün 1 paket 0.3 coillerim ulaştı manuel besleme yaptım uzun uzun bekledim bir çektim hiç bir değişen yok hala aynı.. çok çok az buhar geliyo hava çekmiş gibi oluyorum ve bogazım yanıyor.. likit her zaman kullandıgım bir likit daha tüpü bitmeden böyle farklılık göstericeginide beklemiyorum bu nedendir sizce

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slave2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Picoyla ilgili 2 gündür saçma bi sorunla karşı karşıyayım. Normalde 0.3 coil kullanıyodum elimde bitmişti kutudan cıkan 0.5 olanı taktım içtigimde bildiğimiz boş hava çekiyorum gibi çok çok az buhar alıyorum ve bogazım yanıyordu, acaba dedim coilden mi? sonra 0.3le 0.5 bu kadar farklı olamaz dedim cokta beklemedim likitten sonra heralde yaktım coili ondan dedim.. bu gün 1 paket 0.3 coillerim ulaştı manuel besleme yaptım uzun uzun bekledim bir çektim hiç bir değişen yok hala aynı.. çok çok az buhar geliyo hava çekmiş gibi oluyorum ve bogazım yanıyor.. likit her zaman kullandıgım bir likit daha tüpü bitmeden böyle farklılık göstericeginide beklemiyorum bu nedendir sizce
    Temassızlık yada coil i tam oturtamama olabilirmi ?

birde bir kere yanık cekınce sonra algılayamıyor epey insan..

ben 0.3 lugu yaktım ole bı cekmıs oldum... lanet gitsn. degıstırdım coili dıyorum bu hala yanıkmı.. ertesı gun cektım cayır cayır buhar mıss

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    watt modunda mı içiyorsun temp modunda mı? ben kanger topbox varken temp modunda yaşıyodum o problemi ss tel ile, ısı düşük bile olsa dry hit oluyordu bende wattdan devam ettim hep
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HPMania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 7 Wonders denedim, "Hanging Gardens of Babylon" ve "Mausoleum at Halicarnassus" gayet hoşuma gitti. Nasıl bir marka bilen var mıdır ?
    Bir de sürekli böyle aromalı içmek olmuyor, direk sigara içiyormuş tadı alabilmek için likit önerisi olan var mı ?
    1,5 şişe bitirdim 7 wonder babylon likitten halada kullanıyorum , ben gayet memnunum
    tabi ya ...

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    watt modu dışında bende kullanamıyorum valla şuan en keyif aldığım 1.29ohm 20w , 0.5ohm 30w

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Watt modunda 27watta içiyodum hep hala aynı.. coil temassızlık yapsa coil değerini görebilir miyim? Sabit 0.36 yazıyor coil kısmında + çok çok sıcak buhar vermeyede başladı bi çözemedim. Yakınlarımda kullanan varsa gidip birinden yardım alıyım en iyisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar bende günde 1,5 paket sigaradan elektronik sigaraya geçmeyi düşünüyorum aslında normal sigara ile aram iyi fakat arabanın içine dolan külleri gördükçe lanet ediyorum.
    Yalnız yurt dışından getirmek ile uğraşmak istemiyorum 350-400 tl ye kadar bütçe ayırdım bu işe. Cihaz önerileriniz ve en önemlisi yurt içinde güvenilir site yahut satıcı öneriniz var mı?

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı NSKlyc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar bende günde 1,5 paket sigaradan elektronik sigaraya geçmeyi düşünüyorum aslında normal sigara ile aram iyi fakat arabanın içine dolan külleri gördükçe lanet ediyorum.
    Yalnız yurt dışından getirmek ile uğraşmak istemiyorum 350-400 tl ye kadar bütçe ayırdım bu işe. Cihaz önerileriniz ve en önemlisi yurt içinde güvenilir site yahut satıcı öneriniz var mı?
    Ben geçtim e-cigs'e 1 ayı geçti toplasan 5-6 dal sigara içtim birazda istemek önemli, daha önceden sigarayı bırakma girişimim olmuştu max 2 saat sürmüştü, ilk cihaz başlangıcı için hazır coilli öneririm ben kendim sararım pamuklarım vs. dedim ama hiç kolay değilmiş elimde yatkındır bu işlere vesselam, yeni başlayanlar genelde istick pico alıyorlar ama smok alien kit alın her anlamda daha mantıklı ilk zamanlar sigarayı bıraktığınız için fazla fazla içeceğiniz için tek pil yetmiyor, likitiydi coiliydi sigarayla aynı tutara geliyor ama ilk 1 ay bu sekilde kullanın biraz araştırdıktan sonra kendi likitinizi kendiniz yaparsınız 30ml likit için 35 TL tutar çok fazla geliyor batıyor insana, yine sorularınız olursa yardımcı olurum. (istick pico elden çıkarması biraz zor herkes aynı reaksiyonu almıyor bu ecig de smok alien alırsanız aldığınız fiyatın 50TL altına ilan verdimi kapınızdan alırlar cihazı sanırım nette 370'e zeytinburnunda biri satıyodu alien seti.)
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Molev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geçtim e-cigs'e 1 ayı geçti toplasan 5-6 dal sigara içtim birazda istemek önemli, daha önceden sigarayı bırakma girişimim olmuştu max 2 saat sürmüştü, ilk cihaz başlangıcı için hazır coilli öneririm ben kendim sararım pamuklarım vs. dedim ama hiç kolay değilmiş elimde yatkındır bu işlere vesselam, yeni başlayanlar genelde istick pico alıyorlar ama smok alien kit alın her anlamda daha mantıklı ilk zamanlar sigarayı bıraktığınız için fazla fazla içeceğiniz için tek pil yetmiyor, likitiydi coiliydi sigarayla aynı tutara geliyor ama ilk 1 ay bu sekilde kullanın biraz araştırdıktan sonra kendi likitinizi kendiniz yaparsınız 30ml likit için 35 TL tutar çok fazla geliyor batıyor insana, yine sorularınız olursa yardımcı olurum. (istick pico elden çıkarması biraz zor herkes aynı reaksiyonu almıyor bu ecig de smok alien alırsanız aldığınız fiyatın 50TL altına ilan verdimi kapınızdan alırlar cihazı sanırım nette 370'e zeytinburnunda biri satıyodu alien seti.)
    İkinci el almayı düşünmüyorum siz nereden temin etmiştiniz ürünü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkinci el almayı düşünmüyorum siz nereden temin etmiştiniz ürünü.
    Bahsettiğim tutar sıfır fiyatı.
    '' Astrolog ''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Molev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğim tutar sıfır fiyatı.
    Özelden link atabilirsen sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özelden link atabilirsen sevinirim.
    satıcının irtibat no'sunu pm den yolladım bu arada tekrardan söylüyorum elden teslim alın ürünü ve arkadaki bandrolü kazıyıp orjinalliğini sorgulatın ben nette araştırırken denk geldim.
    '' Astrolog ''

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    14 şubat için hatuna İstick Pico Pink Edition aldım.. 2 kutuda coil aldım.Elimde zaten bisürü likit var , çok güzel bir 14 şubat hediyesi verecem.Ben sigarayı bıraktım , o bırakmayınca olmuyor , peşin peşin söyledim sigara içen birini istemiyorum diye , inanın sigara kokusundan yaklaşamıyorum.Normalde hiç almazdım kokuyu ama bırakınca sigarayı karşı taraf devam edince anlıyorsunuz kokuyu.. Gerçekten tiksinç geliyor.Öyle böyle bırakacak hiç şansı yok.

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam. Eletronik sigarayı 3 ay kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim... Fakat makina ve likit iyi olucak. Ve yedek parça sıkıntısı olmicak. Sigaradan nefret ettim. İçenin yanında duramadım. (20 senedir iyi içerim ama yedek parça yüzünden tekrar sigaraya başladım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)